به نظر شما یه گیمر تا چه سنی میتونه گیمر باقی بمونه؟!!!!!!

تا چه سنی میشه یه گیمر حرفه ای باقی موند!؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
معمولا تا دهه ۳۰ زندگی
بعد بخاطر مشکلات زندگی بخصوص تو ایران . کم کم سرد میشن

بازی می‌کنه همچنان اما نه اندازه قبل و نه اون هیجان قدیم براش داره

ujxk_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C.jpeg

ولی نگاه کنید مایی که با میکرو و سوپر نینتندو ، کمودور و آمیگا و ..... بزرگ شدیم هنوز تو گیم هستیم

چون نمی‌تونیم گیم کنار بزاریم تنها عشق و سرگرمی ماست

MrWebMaster

کاربر سایت
Feb 22, 2021
3
یه جایی میرسی توی زندگی اولویت هات تغییر میکنن و مشغله های زندگی مخصوصا توی ایران دیگه اجازه نمیده وقت ازاد داشته باشی ! همش هم به خاطر پوله ! وگرنه از نظر مالی تامین باشی میتونی تا هر سنی دوست داشتی بازی کنی !

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من خودم همیشه گیم پای یک زندگیم بوده و هست و خواهد بود . هرچند گهگاهی دور میشی ازش ولی دوباره برمیگردی .دوری خیلیارو تونستم تحمل کنم ولی گیم لعنتی مثل خوره تو تنته بازی نکنی مریضی .

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
من خودم همیشه گیم پای یک زندگیم بوده و هست و خواهد بود . هرچند گهگاهی دور میشی ازش ولی دوباره برمیگردی .دوری خیلیارو تونستم تحمل کنم ولی گیم لعنتی مثل خوره تو تنته بازی نکنی مریضی .

من بیشتر دلم برا دوستام تنگ شده که نیستن
دیگه وجود ندارن
دوستا زمان گیمم و گیمری
دوستام تو یاهو مسنجر ، تو همین فروم بازیسنتر که اولین بار ۹ سال پیش عضو شدم ، دوستام تو پرشین تولز ، فیسبوک و ......
خیلی هاشونم از ایران رفتن

مثل الآنم نبود تلگرامی باشه شماره داشته باشی ازشون و .....
فقط ایمیل داشتیم حداکثر
که اونام وجود ندارن ، دیگه کی ایمیل یاهوشو چک میکنه

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
6,015
نام
سهند
من بیشتر دلم برا دوستام تنگ شده که نیستن
دیگه وجود ندارن
دوستا زمان گیمم و گیمری
دوستام تو یاهو مسنجر ، تو همین فروم بازیسنتر که اولین بار ۹ سال پیش عضو شدم ، دوستام تو پرشین تولز ، فیسبوک و ......
خیلی هاشونم از ایران رفتن

مثل الآنم نبود تلگرامی باشه شماره داشته باشی ازشون و .....
فقط ایمیل داشتیم حداکثر
که اونام وجود ندارن ، دیگه کی ایمیل یاهوشو چک میکنه
آخ آخ گفتی . دلم واسه سرورای مدرن وارفیر که توش کلی ایرانی بود تنگ شده .
یادمه یه کلن داشتیم تو ایکس فایر به اسم Persian Assassins. برای مولتی پلیرهای اساسینزکرید ساخته بودیم دیگه تو بلک فلگ دو نفر شده بودیم .

RoCoCo

کاربر سایت
Apr 23, 2008
4,454
نام
Nimo
بعضی وقتا احساس میکنم بعضی بازیها زیاد منو به چالش میکشن یا من حوصله قدیمو ندارم ‌ . البته عوامل بیرونی هم تاثیر گذارن
به جز عوامل بیرونی بازی ها مثل قدیم فاکتور fun بودن رو ندارن مخصوصا بازی های مولتی جو سنگین رقابتی بدون فان همش بر اساس متا بازی کردن و ... بازی ها اصلا مثل قدیم نیستن دقیقا چیزی که گفتی بیشتر از این که بخوان سرگرم کننده و فان باشن به یک سری چالش های سنگین تبدیل میشن

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
به جز عوامل بیرونی بازی ها مثل قدیم فاکتور fun بودن رو ندارن مخصوصا بازی های مولتی جو سنگین رقابتی بدون فان همش بر اساس متا بازی کردن و ... بازی ها اصلا مثل قدیم نیستن دقیقا چیزی که گفتی بیشتر از این که بخوان سرگرم کننده و فان باشن به یک سری چالش های سنگین تبدیل میشن

به خاطر همینه که کمپانی نینتندو انقدر کنسول ها و بازی هاش فروش داره
با اینکه همه میدونن نینتندو قشنگ از لحاظ سخت افزار گیم تو پاچه گیمر میکنه و پولی که میگیره در حدی که ارائه میده نیست

اما چرا انقدر طرفدار داره هم کنسول هاش و هم بازی هاش؟
چون سبک گیم اصیل و قدیمی هنوز حفظ کرده و به روزرسانی می کنه و جذاب تر و شیرین ترش میکنه
و المان فان ، سرگرمی ، گیم پلی ، روحیه بخشی ، رنگ نوازی ( رنگ بندی ها شاد و زیاد ) و غیره حفظ کرده

کنسول نینتندو بخری از ۹۰ درصد بازیا مولتی و ترید پارتی محروم میشی
اما بازم پرفروشه

متاسفانه کمپانی ها دیگه یادشون رفته گیم یعنی بازی ، بازی یعنی سرگرمی
نه مسابقه بقا

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,451
نام
آریا
نظرا متفاوتن دوستان من شخصا علاقه زیادی به سخت بودن بازی دارم یعنی انقدر سخت باشه که سر یه قسمتیش ۳ روز یا حتی بیشتر گیر کنم :D
این باعث میشه بعد از رد کردن اون چالش یه حس رضایت و موفقیت و شادی عجیبی بهم دست بده که انگار دنیا رو فتح کردم :D گیم برای من تو همین لذت بعد از چالش خلاصه میشه حالا میخواد یه باسفایت سنگین باشه یا یه 1v1 سنگین آخر یه بتل رویال ۱۰۰ نفره
خیلیم فانه برام

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
Jun 11, 2007
4,820
نام
پدرام
از زمان کمودور و آتاری گیمر شدم،یعنی ۶ سالگی، تا الان که ۳۷ ساله شدم
میکرو،سگا،نینتندو۶۴،نئوجیو،سوپر نینتندو ، ps1 , دریم کست ، ps2 , ps3 ,xbox360 , ps4
رو داشتم و تجربه کردم
فعلا سراغ نسل جدید نرفتم
بشخصه محدودیت سنی نمیتونم تصور کنم برای ادامه گیمر بودن ولی امیدوارم گیمر بمیرم

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
نظرا متفاوتن دوستان من شخصا علاقه زیادی به سخت بودن بازی دارم یعنی انقدر سخت باشه که سر یه قسمتیش ۳ روز یا حتی بیشتر گیر کنم :D
این باعث میشه بعد از رد کردن اون چالش یه حس رضایت و موفقیت و شادی عجیبی بهم دست بده که انگار دنیا رو فتح کردم :D گیم برای من تو همین لذت بعد از چالش خلاصه میشه حالا میخواد یه باسفایت سنگین باشه یا یه 1v1 سنگین آخر یه بتل رویال ۱۰۰ نفره
خیلیم فانه برام

زندگی تو ایران خودش بزرگترین چالش تو کل کائنات هست ? گیم چالشی میخوای چیکار ?

گذشته از شوخی شما نسل ۴ و ۵ ببین بازیا در عین حال همون فان و فانتزی و چشم نواز و روح نواز و.... هستن دیوانه وار هم سختن
که عمرا کسی تموم کرده باشه
پس از اول اینطوری بود

Sega_genesis

کاربر سایت
Apr 27, 2021
931
نام
آن بزرگوار
از زمان کمودور و آتاری گیمر شدم،یعنی ۶ سالگی، تا الان که ۳۷ ساله شدم
میکرو،سگا،نینتندو۶۴،نئوجیو،سوپر نینتندو ، ps1 , دریم کست ، ps2 , ps3 ,xbox360 , ps4
رو داشتم و تجربه کردم
فعلا سراغ نسل جدید نرفتم
بشخصه محدودیت سنی نمیتونم تصور کنم برای ادامه گیمر بودن ولی امیدوارم گیمر بمیرم

محدودیت سنی نداره گیم
همونی که چنتا پست بالاتر گفتم به شرایط زندگی و تنهایی و غیره بستگی داره کلا در ابعاد شرایط روحی و شخصیتی میگنجه

اکثر کنسولا داشتی ایول ?
نسل ۹ فعلا که چیزی نداره بری طرفش

آتاری کنسول atari jugar عالی بود
در اصل به mini pc بود بازیا dos اون زمان آورده بود رو کنسولش

برا اون دوران من amiga cd 35 , atari jugar , philips cdi میپسندم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر