به نظر شما کدام گوشی بهترین گوشی آندروید است ؟؟؟

بهترین گوشی آندروید کدام است؟

• Huawei Ascend D Quad

رای‌ها: 4 2.2%
  • Panasonic Eluga Power

رای‌ها: 1 0.5%
  • LG Optimus 4X HD

رای‌ها: 6 3.2%
  • Meizu MX

رای‌ها: 0 0.0%
  • Samsung Galaxy S3

رای‌ها: 99 53.5%
  • Sony Xperia S

رای‌ها: 32 17.3%
  • Motorola Atrix 3

رای‌ها: 1 0.5%
  • HTC One X

رای‌ها: 42 22.7%

• مجموع رای دهنده‌ها
    185

why.darkness

کاربر سایت
Jul 11, 2012
101
نام
کامبیز
Galaxy SIII بهترین تلفن هوشمند دنیاست فکر نکنم رقیبی براش باشه چه آندرویدی و چه غیر آندرویدی مثل Iphone 5. حالا تازه برای اینکه قابلیت ها و قدرت پردازشی S3 رو ببینید بهتره بروز رسانیش کنید به نسخه Android 4.1.

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
^

واقعاً درست میگید؛ البته الآن SIII چند رقیب قدرتمند داره که فکر نمی کنم قادر باشند از SIII جلو بزنند :bighug:

مثل Lumia 920 که با این که گوشی عالی هست و دوربین فوق العاده ای داره اما به شخصه هنوز از موفقیت WP8 بخصوص بدلیل تعداد کم اپ ها مطمئن نیستم

آخرین ویرایش:

sg.stop

کاربر سایت
Apr 7, 2011
19
نام
ghasem
به نظر من فعلا اس3 اما گلکسی نوتم میتونست تو این لیست باشه واقعا هرکی با نوت کار کنه دیگه نمیتونه از اون صفحه نمایشش دل بکنه
ولی وقتی نوت 2 بیاد اینا همه باید برن جلو بوق بزنن

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
البته حرف شما درسته اما نت به خاطر صفحه بزرگی که داره ( اگر اشتباه نکنم 5.5" ) شاید مثل گلکسی S3 مورد استقبال قرار نگیره و بیشتر فبلت هست تا موبایل

ANDM

کاربر سایت
Mar 31, 2012
178
نام
آرمان
بهترين گوشي كه HTC One X و Galaxy S3 بهترين اند كه با توجه با قابليت هاي بيشتر S3 نسبت به One X ، به نظرم S3 بهتره

sg.stop

کاربر سایت
Apr 7, 2011
19
نام
ghasem
البته حرف شما درسته اما نت به خاطر صفحه بزرگی که داره ( اگر اشتباه نکنم 5.5" ) شاید مثل گلکسی S3 مورد استقبال قرار نگیره و بیشتر فبلت هست تا موبایل
حرف شما هم درسته اما من به شخصه نت 2 رو به همشون ترجیح میدم نت صفحه نمایش بزرگش هم نقطه ضعفشه هم نقطه قوتش بعضیا به خاطر صفحه نمایشش میرن طرفش بعضیها هم به خاطر بزرگ بودن گوشی نمیرن سمتش

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
نظر شما محترمه اما در سایت gsmarena در مقاله ی مقایسه چهار هسته ای های بازار ، TouchWiz جلو زده که البته خود من هم تعجب کردم ولی راست می گفت
یک سری نکاتی هست که شاید زیاد استفاده نشوند ولی در آخر از نظر بنده کار با TouchWiz را راحت تر می کنند
مثل S Voice ، پاپ آپ ویدئو و از همه مهمتر Smart Stay که در HTC وجود نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر