به روز رسانی نرم افزار انجمن

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
پست قبلی برگشتم گفتم که مثل دفعه قبل ، یه مدت بگذره عادت میکنیم به قالب جدید ولی حقیقت من یکی نتونستم هنوز :|
تم کلاسیک که من رو یاد فروم هایی میندازه که تعطیل شدن و افسردگی میگیرم رسما .

تم مدرن چند تا مشکل اساسی داره به نظرم :
1- تو صفحه اصلی واقعا سرگیجه میگیره ادم . مگر این که تغییراتی تو سر تیتر ها و یا رنگ ها ایجاد شه .
2- رنگ ها خیلی بی روحن ! خیلی !! با یه سری تغییر در رنگ ها ، قالب از این چیزی که هست خیلی میتونه بهتر شه .
3- به نظر میاد کاربرایی رو که در حال بازدید از یه تاپیک هستن رو دیگه نمیشه دید . این رو اگه بشه برگردوند خیلی خوبه .
4- آواتار ها رو هم اگر امکانش هست (که بعید میدونم) ، به همون حالت سابقش برگردونید یا حداقل به عنوان یه اپشن بذارید برای کاربرای gold . (البته ترجیحم اینه برای همه برگردونده شه تا یه گروه خاص !)

بازم تشکر

-----------ویرایش----------

مثل این که مورد سوم اوکی شده . متشکر :-bd

آخرین ویرایش:

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
پست قبلی برگشتم گفتم که مثل دفعه قبل ، یه مدت بگذره عادت میکنیم به قالب جدید ولی حقیقت من یکی نتونستم هنوز :|
تم کلاسیک که من رو یاد فروم هایی میندازه که تعطیل شدن و افسردگی میگیرم رسما .

تم مدرن چند تا مشکل اساسی داره به نظرم :
1- تو صفحه اصلی واقعا سرگیجه میگیره ادم . مگر این که تغییراتی تو سر تیتر ها و یا رنگ ها ایجاد شه .
2- رنگ ها خیلی بی روحن ! خیلی !! با یه سری تغییر در رنگ ها ، قالب از این چیزی که هست خیلی میتونه بهتر شه .
3- به نظر میاد کاربرایی رو که در حال بازدید از یه تاپیک هستن رو دیگه نمیشه دید . این رو اگه بشه برگردوند خیلی خوبه .
4- آواتار ها رو هم اگر امکانش هست (که بعید میدونم) ، به همون حالت سابقش برگردونید یا حداقل به عنوان یه اپشن بذارید برای کاربرای gold . (البته ترجیحم اینه برای همه برگردونده شه تا یه گروه خاص !)

بازم تشکر

-----------ویرایش----------

مثل این که مورد سوم اوکی شده . متشکر :-bd
سلام

پس زمینه عنوان دسته بندی ها رنگی میشه تا به راحتی بشه تفکیک کرد.
آواتارها رو داریم بررسی میکنیم.
نسخه های سفید و مشکی تم جدید کلاسیک اضافه شدند.

آخرین ویرایش:

mobile1199

_-[ BE THE BATMAN ]-_
Gold User
Jun 21, 2015
1,942
نام
MR.1199
سلام

پس زمینه عنوان دسته بندی ها رنگی میشه تا به راحتی بشه تفکیک کرد.
آواتارها رو داریم بررسی میکنیم.
نسخه های سفید و مشکی تم جدید کلاسیک اضافه شدند.

آقا الان دیدم که مورد اول هم کاملا اوکی شده .
قالب کلاسیک هم اصلا فکر نمیکردم این قدر اساسی تغییر کنه !! :D عملا همون مدرن شده با صفحه اصلی کلاسیک که ترکیب خیلی محشریه .

دست مریزاد >:D<

Last edited by a moderator:

" MaMaSaN "

⚡ REBEL ⚡
کاربر سایت
Apr 9, 2017
2,434
سلام. اول اینکه بابت تغییرات تم کلاسیک سفید و مشکی واقعا ممنونم. فوق العاده شد. اما یه پیشنهاد: رنگ آبی توی تم کلاسیک بیش از حد زیاد هست. نه اینکه بد باشه، نه اصلا! اما اگر بتونید مثلا رنگ سبز رو هم توو بعضی قسمتای انجمن چاشنیش کنین به نظرم جذابیتش بیشتر شه.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,618
نام
محسن
آقا این تم کلاسیک رو دیگه چرا تغییر دادین؟الان تو موبایل تو هیچ کدوم از تم ها آخرین نوشته های انجمن و آخرین اخبار به صورت پیش فرض دیده نمیشن و مخفی شدن.واقعا استفاده از سایت خیلی سخت شده

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
آقا این تم کلاسیک رو دیگه چرا تغییر دادین؟الان تو موبایل تو هیچ کدوم از تم ها آخرین نوشته های انجمن و آخرین اخبار به صورت پیش فرض دیده نمیشن و مخفی شدن.واقعا استفاده از سایت خیلی سخت شده

به 2 صورت و خیلی ساده میشه به آخرین ارسال ها دسترسی داشت در نسخه موبایل.

photo_2019-03-26_00-16-13.jpg photo_2019-03-26_00-16-07.jpg

اگر روی منوی سمت چپ که با رنگ قرمز مشخص شده کلیک کنید سایدبار باز میشه که شامل بلاک های آخرین اخبار و آخرین های انجمن میشه.

اگر روی منوی سمت راست که با نارنجی مشخص شده کلیک کنید. منوی navigation باز میشه که گزینه آخرین ها داخلش موجوده.

قابلیت آپ کردن تو بازارچه رو درست نمی کنین ؟
متاسفانه پلاگین نسخه قبلی با این ورژن سازگار نیست و گزینه‌های مشابه هم فعلا در دسترس نیست
فعلا باید با پست آپدیت بشه.

Mazi_z

کاربر سایت
May 14, 2008
366
توی تم کلاسیک نمیخواید تاپیک های پست خورده و پست نخورده رو بهتر تفکیک کنید؟ الان پست خورده ها ابی هستن و نخورده ها مشکی....قبلا اینطوری نبود.....چرا درستش نمیکنید؟

• Like
Reactions: MASOUD-CRASH

Ali

Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
توی تم کلاسیک نمیخواید تاپیک های پست خورده و پست نخورده رو بهتر تفکیک کنید؟ الان پست خورده ها ابی هستن و نخورده ها مشکی....قبلا اینطوری نبود.....چرا درستش نمیکنید؟
این که به خوبی و با 2 رنگ تفکیک شدن به نظر بنده اصلا مشکلی محسوب نمیشه و مزیت هستش. شما با یک نگاه ساده به راحتی متوجه میشی کدام تاپیک آپدیت شده و کدام نشده.

دوستان چطورمیشه بروز کرد تاپیک های بازارچه رو؟
فعلا امکان پذیر نیست. باید با ارسال پست آپدیت بشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر