بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Miilad

کاربر سایت
Mar 14, 2010
164
نام
دانیال حافظیان
کالافتیوتی 5 وقتی اومد ، زمون خودش گرافیت اش خدا بود ... این رو هم به نظر سنجی اضافه کنید لطفا

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
منظورت چیه معنیش چیه ؟ خب اینجا مفهوم کلیش اینه که اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره .
Nothing else on the console matches up to what Halo 4 does
واسه چی ترجمه من درآوردی میذاری و الکی جَو میدی !
نوشته کاری که هیلو 4 کرده روی این کنسول، عناوین دیگه نتونستن بکنن !
کاری که هیلو 4 کرده از توانایی کنسول بالاتره یعنی چی؟ =))

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
طرف نوشته بازی های زیاد دیگری نیستند که بهتر از هیلول به نظر برسن=))حداقل یه متن رو بولد میکنی کلش رو بخون:))

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
آخه همچین میگی مثل اینکه 360 یه حلبی هست ! :D مگه این سایت دو کنسول را یکیش را برتر میدونه که بگی اره این حرف را فقط به 360 گفته ! خب این حرف را این سایت دقیقا به کدوم بازی دیگه گفته روی هر دو کنسول ؟ اصلا از لحاظ درست بودن این سایت نمیتونه هر دو کنسول را با سخت افزار متفاوت مد نظر قرار بده ! ولی وقتی میاد میگه از حد توانیی 360 خارجه دیگه فکر کنم این قدرت گرافیکی بیش از اندازه هیلو 4 را نشون میده ! خب الان شما این را بگو ببینیم وقتی سایتی میگه هیلو 4 از از توانیی های قدرت 360 خرجه یعنی معنیش اینه ابهترین گرافیک 360 هست ولی از عناوین ps3 پایینتره ؟! طبق کدوم فرمول ؟

خب تو هم نمیتونی بگی که منظورش این بوده که کلا بهترین روی کنسولهاست ... راستی AW هم درسته نورپردازیش فوق العده ست ولی حتما نمیشه مطمئن گفت بهترینه ، چون کلا نور در AW بخشی از Gameplay ه و بیش از هر بازی دیگه ای با نور کار داره ، حالا شاید مثلا اگه Engine های دیگه هم بخوان به این شکل از نور استفاده کنن نتیجه بهتری بگیرن ( مثال گفتم ، شایدم واقعا مثل AW نشه )

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
Digital Foundry vs. Halo 4 • Articles • Eurogamer.net

کات سین ها رو از لحاظ فریم دهی بررسی کرده. pre-rendered باشه که دیگه فریم بالا پایین نمیشه:D

پ.ن: کَفت بریده، نه؟:-/ :D

ممنونم دوست عزیز این رو مطالعه کردم .

یه لطف هم به من بکن . یه ترجمه لغوی از این چند خط که راجب کات سین هیلو گفته اگه زحمتت نیست برای من انجام بده تا ببینم برداشت من از مطلب صحیح بوده یا نه

new studio has made impressive strides in terms of facial detail and animation, presumably thanks to assistance from FaceFX and Face Gen, name-checked in the game's seven-minute end credit sequence. Halo: Reach's noticeable drops to 20FPS on complex scenes also appear to have been mostly resolved: frame-rate drops in cut-scenes are few and far between.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
موشن کپچرهایی که بر روی چهره مسترچیف انجام شده فک براندازه

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,116
نام
آرمان
انيميشن هاي بازي هاي ناتي داگ واقعا بي نظيره

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
بنابه نظر شما مثلا اگر یه بازی با روند beyond بیاد گرافیک واقعا دور از ذهن رو کنسول ارائه بده اصلا ارزش بحث رو نداره

بله دقیقا ارزش بحث کردن نداره..
تا حالا توجه کردی چرا کات سین ها رو برای برتری گرافیک ملاک قرار نمیدن..؟ چون پردازشی صورت نمیگیره و سازنده فقط برای بهتر کردنش احتیاج به زمان داره نه تکنیک..اما برعکس داخل گیم پلی سازنده باید اینقدر تکنیک داشته باشه که در محیطی که هوش مصنوعی ، گیم پلی ، منابع نور ، باز خورد اسلحه ها ، صدا گزاری ، تخریب پذیری و... فعال هست بهترین گرافیک رو خلق کنه..

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
بله دقیقا ارزش بحث کردن نداره..
تا حالا توجه کردی چرا کات سین ها رو برای برتری گرافیک ملاک قرار نمیدن..؟ چون پردازشی صورت نمیگیره و سازنده فقط برای بهتر کردنش احتیاج به زمان داره نه تکنیک..اما برعکس داخل گیم پلی سازنده باید اینقدر تکنیک داشته باشه که در محیطی که هوش مصنوعی ، گیم پلی ، منابع نور ، باز خورد اسلحه ها ، صدا گزاری ، تخریب پذیری و... فعال هست بهترین گرافیک رو خلق کنه..

خب شما اصلا پست من رو نمیخونی . کاملا نظر شما غلط هستش . هر چیز ریل تایمی پردازش میخواد . میخوای شما قبول کن میخوای نکن ( مشکل شماست. ) من نمیفهمم پردازشی صورت نمیگیره رو از کجا در میاری . شما منطقت فقط منبع نور و اسلحه هستش برای پردازش و نمیشه بدون اینها چیزی خلق کرد که پردازش بخواد!!!!!!!!!!
بحث من و شما از نظر من تموم شده هستش . چون هنوز معنای پردازش گرافیکی به تنهایی برای شما مشخص نیست و به قول نیما تو یه دنیا دیگه سیر میکنید موفق باشید با نگرش شما ( بخون فن بودن دوست من) هیلو هم بهترین گرافیک این نسل و پلتفرم 360 که هیچی بلکه بهترین گرافیک تمام دوران رو ی تمامی پلتفر م ها و PC و همینطور نسل بعد خواهد بود تا زمانی که هیلو 5 بیاد!!!! ( معنی پردازش گرافیکی رو هم فهمیدیم تو تاپیک)
دوست عزیز موفق و شاد باشی

آخرین ویرایش:

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
مثلا الان اکثرا حتی همین سایتها از جمله خود DF قبول داره که AW بهترین نورپردازی و سایه ها را تا به امروز داره ولی تو فکر کنم با هیچ گونه مدرک و عکس و ....نتونی ثابت کنی که انچارتد 3 از لحاظ نورپردازی ازش ضعیفتره ما باید برات عکسی از انچارتد 3 پیدا کنیم که حرف خودمون را نقض کنیم لول !
خوب اين نظرشخصي شماست كه كاملا فاقد اعتباره و نيازي به بحث در موردش نيست اين مورد كه AW بهترين سايه زني قرن رو داره رو نميدونم از جيب كي بيرون كشيدي اين عنوان از لحاظ نورپردازي عالي بود اما بازم بهترين نبود ولي با توجه به تمام اون عظمت نورپردازي و ديگرمواردش بايد بگم كه سايه پردازي بازي افتضاح بود و اغلب با وضوح تصوير پايين، كمبود AA و دندونه دندونه شدن تركيب ميشد كه نماد كامل فقردر سايه زني بود چه بسا كه اين موارد تازه براي تاريكي بازي بود كه به قدري المان تاريكي و دود و مه رو زياد كرده بودن كه به چشم نمي خورد اما تو صبح وقتي آدم برخي از موارد بازي رو ميديد فقط ميتونست بخنده و از بازي كه گل سرسبد مشكلات ريز و درشت بود ايراد بگيره.
بالا توضیح دادم..

در کل خوب شما که میگید GOW 3 خیلی خفنه..! چرا بهش رای نمیدین..؟:d
چون ميدونيم يه بازي متعادل تر و قوي تر به نام Uncharted 3 داريم وگرنه نگران نباشين ما برخلاف شما عزيزان انقدر انحصاري داريم كه در كمبود هركدوم اون يكي رو بياريم وسط نه اينكه يه Halo 4 كه كمتر از يه ماه از تاريخ ريليزش گذشته رو علم كنيم و بياريمش جلوي بازي 2009 و 2010.
سه نکته این وسط هست

1- بازی دوربینش ثابت هست و در مقابل محیط باز و عظیم هیلو 4 قابل مقایسه نیست (البت مقایسه هم کنیم باز GOW ضعیف تر هست)
2- بازی GOW 3 اوج طراحی رو روی کارکتر کریتوس به کار بردن و محیط بازی خیلی ضعیفه (البت احتیاجی هم نیست زیاد روی محیط کار کنن)
3- خوب چرا به این بازی خفن با این گرافیک خفن رای نمیدین..
biggrinsmiley.gif
من در عجبم شما اين مقايسات منطقي رو از كجا در مياري؟با خيلي از حضار توي اين تاپيك تو پيام خصوصي مشورت ميكني و به اين نتايج عظيم ميرسي؟چون تا جايي كه من ميدونم گرافيك ربط آنچناني به ثابت بودن دوربين حداقل تو يه بازي مثل GOW نداره چون از هر لحاظ گرافيك عاليه و كلا سبك بازي اينطور امر ميكنه كه دوربين ثابت باشه وگرنه شما نگران نباش چون مطمئنا تيمي كه GOW رو ميسازه توان ساخت يه عنواني تو سال 2013 رو داره كه پوزه Halo مقدستون رو به خاك بماله چه بسا با همون بازي 2010ش ماليد.
نميدونم بعد عكسايي كه احسان گذاشت بازم رو داري كه بگي محيطاي بازي ضعيفه يا نه ولي من به همين كه متوجه اشتباهت شدي اكتفا ميكنم.
هیلو رو بازی کردی..؟ برو تو محیطش یک کشتی بزن ببین این همه منبع نور با این کیفیت تو چه بازی دیدی اصلا مترو قابل مقایسه نیست.. شما تو یک محیط میبینی از 30 - 40 قسمت مختلف داره منبع نور پخش میشه..
تخمين ميزني چندتا منبع نوري داشته باشه كه داري زمين و زمان رو با اين نور از در و ديوار وسلاح و ... به هم ميدوزي؟
عزیزم من کجا گفتم این بازی ضعیف هست..؟
دقيقا اين عين حرف شماست كه الانم خودت داري ردش ميكني
1- بازی دوربینش ثابت هست و در مقابل محیط باز و عظیم هیلو 4 قابل مقایسه نیست (البت مقایسه هم کنیم باز GOW ضعیف تر هست)
2- بازی GOW 3 اوج طراحی رو روی کارکتر کریتوس به کار بردن و محیط بازی خیلی ضعیفه (البت احتیاجی هم نیست زیاد روی محیط کار کنن)

اُه اُه. سطح علمی‌اکتشافی ترد رفت بالا.
عزیزم بازی مورد علاقه روی 1280x720 اجرا میشه اونم بعضی وقتا روی 60 fps میره چون توی محیط پرنده پر نمیزنه یا صحنه کاملا اسکریپ شدس و هوش مصنوعی وجود نداره و .... .
بابا خوب شد تو اومدي اشكالاتش رو اصلاح كردي الان تاپيك به سرحدي از نبوغ و اطلاعات رسيده
مرد مومن من خودم شك دارم تو 5 دقيقه Gow و Uncharted بازي كرده باشي كه داري چنين اطلاعات خام و ناقصي رو به مردم منتقل ميكني حالا تو كه خودت بازي نكردي بگو ببينم از كي شنيدي بهت گفته كه Gow هوش مصنوعي نداره؟
فروم برای بحث کردن هست دیگه الان شما بری اکثر فروم های خارجی همین بساط هست حالا اینجا یک سری تازه واردن بحث رو میزنن به فن بازی طرف هم جواب یارو رو میده و دعوا میشه..
آره واقعا كاربر فن خيلي زياد شده قبولت دارم
بله مشکل اینه ! من خودم تو تاپیک قبلی تا فارکرای 3 را تجربه نکردم تو نظر سنجی شرکت نکردم . شما هم از اول تاپیک که اومدی گفتی بدون شک tlou بهترین گرافیک نسال و با یقین و.......... گفتی ! دیگه میشد متوجه شد جریان از چه قراره .
خوب شما كه خودتم دو دقيقه U3 بازي نكردي چرا شركت كردي؟
---
كار عاقلانه رو اوني كرد كه راي داد و پاشد رفت چون بحث تو اينجا كمترين ارزشي نداره...

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
@Gartall
اولا خودتو به بیراهه نزن!
جواب منو در صفحه 35 بده تا بریم مرحله بعدی،قدم به قدم:)
ساده ترین کاری که میتونی بکنی اینه که بگی اشتباه کردم(و به نظر من برای لحن طعنه زننده تون باید معذرت بخواید) :)
خب اینجا مفهوم کلیش اینه که اون کاری که هیلو 4 انجام داده از حد توانایی کنسول زیادتره .
دوما
میدونی داری چی میگی؟ از حد توانایی کنسول بالاتره؟/:)
اونقد چشم بسته داری میری جلو که منطق رو بر باد فنا دادی
راستی حالا که چشماتو بستی مواظب باش سرت به جسم جامدی برخورد نکنه:)

آخرین ویرایش:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
این سونی فن ها هر وقت کم میارن طرف رو رو ترولری و فن بوی بازی محکوم میکنن و میگن هیچ بحثی دیگه باهات نداریم..

آدم یا دوران شیرین مهد کودک می افته..:d

amiro2013

کاربر سایت
Jul 28, 2012
1,053
نام
AMIR
این سونی فن ها هر وقت کم میارن طرف رو رو ترولری و فن بوی بازی محکوم میکنن و میگن هیچ بحثی دیگه باهات نداریم..

آدم یا دوران شیرین مهد کودک می افته..:d

عزیزم برای این میگن که بحثی یاهات نداریم چون وقتی سوالی ازت میپرسن جواب نمیدی و یه موضوع دیگه رو میکشی وسط وقتی میان در باره ی اون موضوع بحث میکنن باهات منطق نداری اون موقع :D
ببخش اگه بی احترامی شد :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر