بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
@GT5
دوست عزیز، خود فن های سونی بازیهای سال پیش سونی رو آوردن وسط اتفاقا، نه کس دیگه.
اصلا مهم نیست چه کسی این بازی رو وارد بحث کرده،این مهمه که وارد بحث شده و داره با H4 مقایسه میشه
اگر دقت کنی من گفتم چرا U3 وارد مقایسه شده،نگفتم چه کسی وارد مقایسه کرده این بازی رو...
الان چرا بحث رو منحرف میکنی؟:d
=================================================================
صرفا جهت یادآوری:
این تاپیک را زدم دیگه خودتون را قشنگ تخلیه کنید
خواستم یه نقد دیگه از سایتهایی که اخیرا امتیاش ثبت شده در مورد هیلو 4 بزارم
ین نقل قولی از Game Masters UK که یکی از معتبر ترین هاست که نظرش وقتی هیلو 4 را به عنوان بهترین گرافیک سال انتخاب میکنه ! تا حالا چندتا سایت این جمله را به بازی گفتند
خودتون قضاوت کنید چندتا سایت این حرف را گفتند تا حالا ؟
یعنی رسما اگه پست میداد میگفت H4 بهترین گرافیک قرنه و بعد تاپیک رو قفل میکردن تا کسی نتونه پست بده خیلی شایسته تر میبود!

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
انصافا فن های اپل باید جلوی شما سجده کنن:D من از خود بی خود شدم و با حالت مسخره جواب میدم؟
پست اول من در این تاپیک:

نه جواب کسی رو دادم، نه کسی رو مجبور کردم حرفم رو قبول کنه. نظر خودم بود.
حالا پست دوم من در این تاپیک:

.

اون پست من از سر و روش میباره شوخیه ، خودتم میدونی . از قضا من از کل کل های شوخی مانند خیلی هم خوشم میاد . ولی وقتی یه پست در میان میای میگی سونی مختونو نمیدونم چیچی کرده یه عکسم از هیلو میزاری میگی همین واستون کافیه انتظار داری همچنان دوستانه بمونه بحث ؟؟

به هر حال همه میبینن . پستای تو از اول تاپیک تحریک کننده بوده و هی سعی کردی به سونی فنا بگی این چند سال بازیاتون که بهترین گرافیکای سال شدن هیچی نیستن در مقابل هیلو .

این همیشه پای یک سونی فن در میان است هم دقیقا بر عکسشم هم در میان است .

اون لحن به خدا مشخص میشه . الان محمد بیاد کل سونی رو ببره زیر سوال هیچکس ناراحت نمیشه چون میدونیم داره کل کل میکنه و شوخیه . اینجا همه فرق شوخی و مسخره و کوچیک شمردن رو میدونه .

====

اگه این کل کل شوخی مانند دَب بشه اینجا بین طرفین ، فروم تبدیل به بهشت میشه . و خیلی هم رُک تر میشه صحبت کرد . نه اینکه به ترول کشیده بشه هاا :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
اون پست من از سر و روش میباره شوخیه ، خودتم میدونی . از قضا من از کل کل های شوخی مانند خیلی هم خوشم میاد . ولی وقتی یه پست در میان میای میگی سونی مختونو نمیدونم چیچی کرده یه عکسم از هیلو میزاری میگی همین واستون کافیه انتظار داری همچنان دوستانه بمونه بحث ؟؟
من در جواب اون کسی که میگفت فقط مدال گیم اسپات مهمه گفتم:D این اولین پست من در این تاپیک بود که حرف کسی رو نقل قول کردم. میبینی که نظر شخصی کسی رو نقل قول نکردم، فقط جواب حرف غیرمنطقی رو دادم.
حالا باز یه چیز جالب رو میخوای ببینی؟:D پست سوم من در این تاپیک:
وسعت و اینا رو در نظر بگیریم که کلا هیچ بازی قابل مقایسه هم با هیلو4 نیست:D اگه کلا فقط Visual رو هم نگاه کنیم باز میشه گفت بهترینه، دیگه در بدترین و بدبینانه ترین حالت جزو 3 تای اول.
و دوباره تو جواب دادی:
دیگه در بدترین و بدبینانه ترین حالت جزو 3 تای اول.
:lol:
:D
آره آره میدونم شوخیه، فقط نمیدونم چرا انقدر دنباله داره شوخی هات:-/ :D کلا این سه تا پست اول من رو بگذار کنار پست های خودت، ببین کی خود زنی میکنه. من هی نظر خودم رو میدم یا عکس میگذارم، تو هی نقل قول میکنی شکلک خنده میگذاری:D اگه پست های من بهت فشار میاره، خُب نخون:D تا پست منو دیدی رد کن برو بعدی که اینطوری اذیت هم نشی.
به هر حال همه میبینن . پستای تو از اول تاپیک تحریک کننده بوده و هی سعی کردی به سونی فنا بگی این چند سال بازیاتون که بهترین گرافیکای سال شدن هیچی نیستن در مقابل هیلو .
توهم:D من اصلا همچین چیزی نگفتم.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
با این تعریفت از هوش مصنوعی نتیجه میگیریم هوش مصنوعی dark souls داره خدایی میکنه
هر طور راحتی
بازی شوتر به کاور گیری داره یه فرار یه تاکتیک حمله !
هر کدوم بسته به شرایط واسه ریکشن
شما هر طور راحتی تفسیرش کن
وقتی طرف تو کاوره و سرش پایینه ینی امکان نداره سرش یه خورده بیاد بالا بعد بشه هدشاتش کرد. اگه همیشه سرش پایین بمونه که غیرطبیعی میشه . تو همین جنگ هشت ساله خودمون خیلیا تو کاور بودن یه خورده سرشون اومده بالا طبق شرایط بعد ....
خب اونایی که توی جنگ اینطوری شدن هوش مصنوعیشون کم بوده دیگه :cheesygri
ترو استوری
دوست عزيز وقتي ميخوان مثلا بهترين خواننده رو انتخاب كنن ميگن بهترين خواننده تاريخ ايران و.....منظورشون هم تا اين لحظس شايد دو سال بعد يه خواننده خارق العاده اي بياد جاي اين يكي رو بگيره
اينجا هم منظور تا اين لحظس و حتما نياد نيس تاريخ بدن
.
ببین یا 2012 یا نسل !
وقتی میگی 2012 فقط 2012
نسل که میگی یعنی هم قبلش هم بعدش (کُلیَّت)

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اینا واسه تو فکته ... داره زیاد هم داره ، تا دلت بخواد ... رزولوشن رو کجا تایید کرده که با این اطمینان حرف میزنی ؟ تو تایید کردی ؟ با تایید تو باشه که ما اسم خودمون هم باید عوض کنیم ! سایتها چی گفتن ؟! نقل قول بیار ، کجا رو باید برم بخونم . راجع به منبع هم تو اصلا کاری نداشته باش چیه ، عکس میخوای من میذارم ، دلیل اینکه گفتم حیف دستگاه کپچر ندارم همین بود . تو منبع رو معرفی کن ... شب بخیر فعلا
وقت نکردم جوابت را بدم ! ولی ببینم تو فکر میکنی الان u3 خدای همه تکنیک هاست و تکنیکی نیست که یه بازی بهتر ازش باشه ؟! البته اون شخصی که اعتاقاد داشت u3 دیگه اخرت تکنیک تو بازی های 30 فریم هست ! نبایدهم قبول کنه که یه بازی بهتر ازش هست ! فقط یه بازی میتونه از انچارتد 3 بهتر باشه و اونم TLOU هست ظاهرا ؟! یعنی فقط ناتی داگ میتونه اخرت تکنیکهای 30 فریم را خودش بهترش را بسازه لول ! شما که این همه ادعا داری برو یه عکس بیار که اون تکسچری که مستر چیف روش پیاده شده قابل قیاس باهاش باشه اگه نتونستی پیدا کنی متاسفانه مغلته میکنی ! دیگه تو کتمان نکن که تکسچرهای هیلو 4 بهتره حداقل من اونقدری دارم که تصویر میزارم ولی تو چی ؟ اگه یه عکس تونستی از انچارتد 3 پیدا کنی که در حد و اندازه های مرحله 3 هیلو 4 تکسچر داشت بیاد بحث کنیم ! دیگه یه گیمر ساده با چشم غیر مسلح بخواد اون سخره سنگها را با اون میزان تکسچر که دوربین را 200 درصد زوم میکنی روش کیفیت تکسچر پایین نمیاد را تو کتمان نکن یه همچین چیزی تو انچارتد 3 وجود خارجی نداره .

مثلا الان اکثرا حتی همین سایتها از جمله خود DF قبول داره که AW بهترین نورپردازی و سایه ها را تا به امروز داره ولی تو فکر کنم با هیچ گونه مدرک و عکس و ....نتونی ثابت کنی که انچارتد 3 از لحاظ نورپردازی ازش ضعیفتره ما باید برات عکسی از انچارتد 3 پیدا کنیم که حرف خودمون را نقض کنیم لول !

بیا این یدونه عکس ازش :

uncharted3_260638b.jpg

الان به نظرت این با مستچرچیف کیفیت تکسچرهاش یکیه نه به جون اون هرکسی که دوست داری راستش را بگو ؟!

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
من در جواب اون کسی که میگفت فقط مدال گیم اسپات مهمه گفتم:D این اولین پست من در این تاپیک بود که حرف کسی رو نقل قول کردم. میبینی که نظر شخصی کسی رو نقل قول نکردم، فقط جواب حرف غیرمنطقی رو دادم.
حالا باز یه چیز جالب رو میخوای ببینی؟:D پست سوم من در این تاپیک:

و دوباره تو جواب دادی:

:D
آره آره میدونم شوخیه، فقط نمیدونم چرا انقدر دنباله داره شوخی هات:-/ :D کلا این سه تا پست اول من رو بگذار کنار پست های خودت، ببین کی خود زنی میکنه. من هی نظر خودم رو میدم یا عکس میگذارم، تو هی نقل قول میکنی شکلک خنده میگذاری:D اگه پست های من بهت فشار میاره، خُب نخون:D تا پست منو دیدی رد کن برو بعدی که اینطوری اذیت هم نشی.

توهم:D من اصلا همچین چیزی نگفتم.

اون جزو 3 تای اول گفتی و من اون شکلک رو گذاشتم واسه این بود که تا قبل از اینکه عکسای U3 گذاشته بشه میگفتی اصلا در سطح حتی رقابتم نیست با هیلو ولی بعدا گفتی جزو 3 تای اول :D

دنباله دار بودنش هم دقت کنی من همیشه اونی بودم که اول نقل قول میکنه و جواب پستای تحریک کننده تو میده :D نه دیگه شوخی نبودن گفتم که از حالت شوخی خارجش میکنی بحث رو همیشه :D

مطمئن باش من 70 درصد پستای تاپیک رو نمیخونم فقط پستای 3-4 نفر از هیلو فنا رو میخونم که تو هم جزو اونایی ;)

در مورد اینکه میگی جواب ندم . یه همچین پستایی میدی
biggrin1.gif
که من جواب ندم مطمئنا یه نفر دیگه جواب خواهد داد و باز مجادله ی الکی . البته چون پستاتو ارزش میدن جواب میدن وگرنه صدها نفر هستن که خودشونو میکشن کسی هم جوابشونو نمیده و فقط بن میشن .

خواهشا عکس از کات سین های pre render که فرمتشون mp4 هست نگزارید..
yahoo_4.gif

بابک ببین ، مثلا این از در و دیوار بالا بره و لباس از طلا هم بپوشه هیچکس جوابشو نمیده :D نویسندشو خودت پیدا کن :D

الان به نظرت این با مستچرچیف کیفیت تکسچرهاش یکیه نه به جون اون هرکسی که دوست داری راستش را بگو ؟!

با توجه به عکست . اگه مستر چیف کت و شلوار بپوشه با موتوره هیلو4 و نیتن اون آرمور فلزی رو بپوشه با موتور U3 اونوقت میشه کیفیت تکسچر آرمور چیف که یه حالت سالید و پک داره با داخل بازیه H4 مقایسه بشه . یا برعکس کیفیت تکسچر کت و شلوار نیت که حالت متحرک و بی ثبات داره رو تو H4 و U3 مقایسه کرد .

کت و شلوار متحرک که تک تک سلولاش هنگام بازی حرکت میکنه رو با آرمور سالید مقایسه میشه آخه ؟؟ :D گرفتی مارو :D

آخرین ویرایش:

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
نسل که میگی یعنی هم قبلش هم بعدش (کُلیَّت)
وقتي ميگي بهترين بازي تاريخ يعني همه بازي ها تا قيامت رو شامل ميشه؟خير تا اون لحظه گفتار رو شامل ميشه.....اينم تا اين لحظه نسل شامل ميشه.......شايد اصلا نسل ٣ سال ديگه طول بكشه(مثلا) در نتيجه اينجا هم منظور تا همين لحظس

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
اول اینو داشته باشین
71423023923829435789.jpg

بعدش اینو با مستر چیف مقایسه کنید

45357414950737474062.jpg

و حالا با این دو تا عکس و مستر چیف یه جمله بسازید:d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,129
نام
حسین
از لحاظ طراحی، هیچ چیزی با کریتوس در این نسل نمیتونه رقابت کنه.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
خواهشا عکس از کات سین های pre render که فرمتشون mp4 هست نگزارید..:d

mehdish

کاربر سایت
Mar 23, 2009
506
نام
مهدی
گرافیک نسل!!!
گرافیک نسل خیلی جالب نیست چون هر سال پیشرفت دارن بازی ها(اکثراٌ البته) گرافیک سال بیشتر با عقل جور درمیاد
من همه این بازی ها(به جز ریج) رو توی تی وی 55 اینجی بازی کردم
تعصب!(تنها چیزی که روش تعصب دارم) بهم میگه god of war3 خداست
چشمم با دیدن جزئیات آنچارتد باعث شد به آنچارتد رای بدم
کرایسس هم عالیه ولی مشکلات گرافیکی داشت
هیلو باز نیستم و بازی هیلو4 تنها هیلویی هست که دارم بازی میکنم گرافیک تکنیکیش عالیه ولی خب1-2 سال با شاخهای سونی فاصله داره رقیبی هم در این زمان نداره
گیرز3 هم خوب بود ولی عالی نبود و فاصله زیادی با 2ش نداشت

اینها نظر من هست و نیازی به اثبات ندارد

---------- نوشته در 11:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:00 PM ارسال شده بود ----------

وقتي ميگي بهترين بازي تاريخ يعني همه بازي ها تا قيامت رو شامل ميشه؟خير تا اون لحظه گفتار رو شامل ميشه.....اينم تا اين لحظه نسل شامل ميشه.......شايد اصلا نسل ٣ سال ديگه طول بكشه(مثلا) در نتيجه اينجا هم منظور تا همين لحظس

دوست عزیز بازی هایی رو دارن مقایسه میکنن با هیلو 4 که3-5 ماه به ریلیزشون باقی مونده

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل
من يك سري چيز ها به ذهنم اومد خواستم بگم.البته همتون استاديد و فقط جهت يادآوري هستش.

كلا هر بازي رو ميشه يه لحظا گرافيكي از 3 زاويه مقايسه كرد.

1- گرافيك تكنيكي كه شامل استفاده از انواع و اقسام تكنيك هاي گرافيكي مختلف هستش.نمونش همين Crysis و RAGE.

2- گرافيك هنري كه بازي رو از لحاظ هنري مقايسه ميكنن و اونهم هنر استفاده از ابزارالات گرافيكي بجاي خودش هستش و براي بهتر بودن لازم نيست انواع و اقسام افكت ها استفاده بشه.نمونش Reyman Origins

3- يكي هم مقايسه به طور كلي هستش.يعني با در نظر گرفتن هر دو مورد.به خاطر همين هم هستش كه بعضا انتخاب سايت هاي مختلف براي آدم عجيب به نظر مي رسه. يعني امكان داره يك بازي نصف يك بازي ديگه هم از تكنيك هاي گرافيكي استفاده نكرده باشه اما با استفاده به جا از همون تكنيك ها بسيار زيباتر به نظر برسه.

شما ها هم داريد دو تا بازي رو مقايسه مي كنيد كه به لحاظ هنري خيلي با هم فرق دارن كه مسلما به نتيجه نمي رسيد.يكي به لحاظ تكنيكي بهتره و اون يكي به لحاظ هنري.

به شخصه اون تاثيري كه پارسال Rayman رو من گذاشت غول هايي مثل Geow 3 نذاشتن.

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین
کلا بازی های که تا الان ساخته شده حتی نمی تونن به این نزدیک بشن !واقعا چی فکر کردی !!!!!

45357414950737474062.jpg

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,021
نام
محمد امین
کلا بازی های که تا الان ساخته شده حتی نمی تونن به این نزدیک بشن !واقعا چی فکر کردی !!!!!

45357414950737474062.jpg

بالا توضیح دادم..

در کل خوب شما که میگید GOW 3 خیلی خفنه..! چرا بهش رای نمیدین..؟:d

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
بالا توضیح دادم..

در کل خوب شما که میگید GOW 3 خیلی خفنه..! چرا بهش رای نمیدین..؟:d

خیلی ساده ست چونکه هرچند گاد آو وار3 خفن . و به قول دوستمون توی دیجیتال ... هیلو بهش خیلی خیلی نزدیک میشه . ( یعنی بهش نمیرسه:d) . اما آنچارتد 3 خفن تر هستش . :d یعنی اینکه اگه تازه امثال هیلو4 بعدها به گاد آو وار 3 برسن . خوب حالا باید یه پله بالای سرشونو نگاه کنن و آنچارتد و اون بالا ببینن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر