بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
این تاپیک را زدم دیگه خودتون را قشنگ تخلیه کنید
ما خودمون رو تخلیه کنیم؟
من خودم فن هیلو هستم، ولی این کارایی که تو میکنی واقعا مشخصه کی میخواد خودشو تخلیه کنه !!

ریج توی نظرسنجی هست، ولی فارکرای با اون عظمت نیست ؟؟؟
شما از نزدیک تا حالا چیزی به اسم the last of us رو دیدی که بفهمی کیفیت تکسچر و جزئیات روی کنسول فعلی یعنی چی؟
تا حالا ویدیو از beyond دیدی؟
بهترین گرافیک نسل ؟؟؟؟؟؟ در حالی که هنوز نسل تموم نشده و عناوینی مثل tlou و beyond و گاو ascension نیومدن؟؟؟؟؟
امیدوارم 2012 که دنیا تموم شد اولین نفری که به سزای اعمالش میرسه تو باشی تا شاید عاقبت بخیر شدی !!!:thanks:

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
آقا نمیدونم چرا tlou رو وارد بحث میکنین . اصلا tlou نقطه قوتش گرافیک نیست که بخاد از نظر گرافیکی مقایسه بشه . با توجه به تریلرا گرافیک tlou در حد همین بازیایی هست که ND قبلا ساخته و چیز شاخی نداره اصلا . پس tlou رو فعلا وارد بحثاتون نکنین لطفا .
فکر کنم lord xbox آی دی این آقا رو هک کرده:-/:d

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آقا نمیدونم چرا tlou رو وارد بحث میکنین . اصلا tlou نقطه قوتش گرافیک نیست که بخاد از نظر گرافیکی مقایسه بشه . با توجه به تریلرا گرافیک tlou در حد همین بازیایی هست که ND قبلا ساخته و چیز شاخی نداره اصلا . پس tlou رو فعلا وارد بحثاتون نکنین لطفا .
tlou گرافیکش در حد همین بازی های nd هست/:)tlou گرافیکش کشته داده توی تاپیکش:d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
امروز رفتم یکم هیلو زدم بعد با گوشیم یک چندتا عکس از محیط بازی گرفتم..:d

خدایی برای من قابل تصور نیست شما رو نمیدونم..

GT5

کاربر سایت
Nov 4, 2010
821
نام
امين
چرا وارد بحث نکنم؟
الان چرا U3 وارد بحث شده؟ U3 که مال سال پیشه...
یه بازی که مال سال پیشه داره با یه بازی امسال مقایسه میشه
منم بازی امسال رو با بازی سال دیگه مقایسه میکنم تا تعادل و نسبت ها رعایت بشه
در ضمن داریم درمورد بهترین گرافیک نسل بحث میکنیم،نه یک(یا دو)سال مونده به نسل بعد!
پس،TLOU وارد بحث میشه و فرو میره تو حلق بدخواه

SiLeNt DeλtH

کاربر سایت
May 12, 2008
900
نام
توری | مسیح
بهترین گرافیک نسل ؟؟؟؟؟؟ در حالی که هنوز نسل تموم نشده و عناوینی مثل tlou و beyond و گاو ascension نیومدن؟؟؟؟؟
عاقا جان بحث در مورد بهترین گرافیکی کنسولی نسل "تا پایان 2012" هستش ، من واقعا نمیدونم مشکل چیه دقیقا ؟ :-/:d مثلا چون الان این تاپیک زده شده ، کوپن تاپیک زدنا تموم میشه و دیگه نمیتونین تو یه تاپیک دیگه در مورد بهترین گرافیک نسل ، به طور کلی بحث کنین ؟!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
محمد هیچکس با این مشکلی نداره که هیلو گرافیک زیبایی داره و جزو بهتریناست . ولی مشکل اینجاست که بعضی ها از جوری که پست میده معلومه در طول این چند سال اونقدر عذاب کشیده که با اومدن هیلو به معنای واقعیه کلمه از خود بی خود شده و با یه حالت مسخره مانندی جواب میده مخصوصا به پستای منطقیو درست حسابی و همه ی عالم و آدم رو در مقابل هیلو جوجه میبینه (لول انگار دیگه هیچی ندیدن ملت) . و یه جوری پست میده انگار از بالا داره نیگا میکنه به آدم که واقعا خیلی مسخره و مضحک هست . ینی آدم یه اَونتادور جایزه بگیره اینجوری هوایی نمیشه به خدا .
انصافا فن های اپل باید جلوی شما سجده کنن:D من از خود بی خود شدم و با حالت مسخره جواب میدم؟
پست اول من در این تاپیک:
Halo 4 به راحتی...:D
نه جواب کسی رو دادم، نه کسی رو مجبور کردم حرفم رو قبول کنه. نظر خودم بود.
حالا پست دوم من در این تاپیک:
لازمه دوباره نقل قول IGN رو بگذارم؟:-/
------------------

این دو تا رو باز بگذارم:D اووف:D
hb6p78jawrmt7wr8mhj.jpg

628y2m0sw71d7loyla50.jpg
اینم باز شاخه:
wmi9lcq3s8ggo5dbsfe.png
کلا این مرحله Reclaimer ـش چیز عجیبیه. محیط بسیار بزرگ و همه چی کاملا real-time. این ماشین Mammoth مثل یه بیس متحرک عمل میکنه و کلا پیاده سازیش تو این نسل، با اون گرافیک کار واقعا خارق العاده ای بود.
این دو تا هم از انیمیشن اسلحه که در سطح خودش بی نظیره:
vetq803rq5arqnn3fl.gif

3nblp7j95p77rewpyb.gif
حالا فعلا صفحه سنگین میشه، بعدا از طراحی هنری بازی هم میگذارم:D
حالا نکته جالبش میدونی چیه؟ جوابیه که دو تا پست بعد خودت بهم دادی:D
Dreadlord

عکس مدیر 343 رو هم بزاری باز U3 بهتره :))
یادته قبلا گفته بودم همیشه پای یک سونی فن در میان است؟:D دیگران خودشون میخونن و قضاوت میکنن کی با گذاشتن دو تا عکس از خود بی خود شده و داره عذاب میبینه، من از اول تاپیک نظر خودم رو دادم فقط.

@GT5
دوست عزیز، خود فن های سونی بازیهای سال پیش سونی رو آوردن وسط اتفاقا، نه کس دیگه.

bionicle

کاربر سایت
Mar 23, 2011
264
من به Uncharted 3 رای دادم و بعنوان ps fan هم رای خودم رو قبول دارم رو حرفمم میمونم فقط الان چندتا تریلر و گیف و اینا رو رفتم دانلود کردم تا halo 4 رو بعد از اینهمه حرفها بررسی کنم و ببینم اینهمه زدن تو سر و کله هم و جر و دعوا واقعا سر چی بود .

کاری ندارم ولی نورپردازی و کیفیت تکسچر های halo 4 واقعا بالا هست !! یعنی خیلی فضایی هست این دو عنصر در بازی !! الانم یه گیف از بازی دیدم که بابک گذاشته بود و واقعا حال کردم !! هیچوقت سری Halo رو دوست نداشتم و علاقه ای هم به تجربه اش ندارم ولی واقعا بازی از لحاظ گرافیکی خارق العاده و فضایی هست و بزرگترین نقطه قوت هم صد در صد نور پردازی شگفت انگیز و بی نهایت واقعی اون هست یعنی اگه x360 سه بعدی رو ساپورت میکرد یه چیز خارق العاده میشد تجربه بصری !!

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
عاقا جان بحث در مورد بهترین گرافیکی کنسولی نسل "تا پایان 2012" هستش ، من واقعا نمیدونم مشکل چیه دقیقا ؟ :-/:d مثلا چون الان این تاپیک زده شده ، کوپن تاپیک زدنا تموم میشه و دیگه نمیتونین تو یه تاپیک دیگه در مورد بهترین گرافیک نسل ، به طور کلی بحث کنین ؟!
گفتگو: بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بله این اقای صاحب تاپیک با یک تیر دو نشون زده، متوجه نشدی زیرکی و سیاست ایشون رو در مورد تاپیک زدن و خصوصا این یکی؟
well
من شدم !!!!

آخرین ویرایش:

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
جناب Dreadlord شما ps3 هم دارین؟(جدی پرسیدم)

حالا بریم سر موضوع خودمون.واقعا اگه این هوش مصنوعی رو قارچ خورهای halo داشتن کنسول منفجر میشد.منظورم بالا پایین پریدنای دشمناست.یارو وسط بازی داره عمل منکراتی انجام میده:d
28961809474618623086.jpg

20049152492771996927.jpg

21098606056970944115.jpg

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
حالا بریم سر موضوع خودمون.واقعا اگه این هوش مصنوعی رو قارچ خورهای halo داشتن کنسول منفجر میشد.منظورم بالا پایین پریدنای دشمناست.یارو وسط بازی داره عمل منکراتی انجام میده:d
دیگه بی انصافی نکن
هوش مصنوعی هیلو بالاتر از انچارتده، و جزو 3 تای نسله خداییش !
انچارتد که هوشش خیلی ناقص بود،طرف تو کاور بود از دو کیلومتری میشد سرشو زد با تیر !! 8-|

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
دیگه بی انصافی نکن
انچارتد که هوشش خیلی ناقص بود،طرف تو کاور بود از دو کیلومتری میشد سرشو زد با تیر !! 8-|
با این تعریفت از هوش مصنوعی نتیجه میگیریم هوش مصنوعی dark souls داره خدایی میکنه

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
دیگه بی انصافی نکن
وقتی طرف تو کاوره و سرش پایینه ینی امکان نداره سرش یه خورده بیاد بالا بعد بشه هدشاتش کرد. اگه همیشه سرش پایین بمونه که غیرطبیعی میشه . تو همین جنگ هشت ساله خودمون خیلیا تو کاور بودن یه خورده سرشون اومده بالا طبق شرایط بعد ....

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی

بله این اقای صاحب تاپیک با یک تیر دو نشون زده، متوجه نشدی زیرکی و سیاست ایشون رو در مورد تاپیک زدن و خصوصا این یکی؟
well
من شدم !!!!
دوست عزيز وقتي ميخوان مثلا بهترين خواننده رو انتخاب كنن ميگن بهترين خواننده تاريخ ايران و.....منظورشون هم تا اين لحظس شايد دو سال بعد يه خواننده خارق العاده اي بياد جاي اين يكي رو بگيره
اينجا هم منظور تا اين لحظس و حتما نياد نيس تاريخ بدن

+

من اكثر بازيهاي اين ليستو بازي كردم بهتريناش هيلو و انچارتد ٣ و گاو ٣ هست ...كه به نظر من هيلو و انچارتد ٣ در كنار هم هستن و بهترينن(مشتركا:d)هرچند نميشه خيلي هم قياسشون كرد ولي من به خاطر وسعت هيلو به هيلو راي دادم

.+

در مورد هوش مصنوعي هم هيلو يكي از بهتريناس ...يعني شايد گرافيكش بهترين تو اين ليست نباشه ولي هوش مصنوعيش اصلا بحث نميخواد

.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر