بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
daxpax
من اسمت را نمیدونم بالاخره ببخشید با اسم صدات نمکینم .

من دقیقا میدونستم میری از این مرحله تصوصر میزاری ولی من یه پست تو این تاپیک دادم میتونی بخونی :
http://forum.bazicenter.com/thread69847/page31/#post2381633

شما یه چیزی را نشون میدی فقط مختص به اون مرحلست و فقط تو اون تیکه از محیط ! یعنی ممکنه تو بعضی مرحله ها باشه ولی ما منبع نوری که اونجا داریم داینامیک نیست ! الان باید خودت قبول کنی حتی چیزی که DF میگه ما بازی تو این نسل نداریم از لحاظ نورپردازی شبیه به AW باشه .

تو AW شما در هر جای محیط که قرار داری و یه منبع نور داشته باشی شما شاهد لایتینگ بیم هستی ! یعنی حتی خودت میتونی یه فلش لایت بندازی زمین و بعد سایه خودت و دشمنها را تو هوا و زمین مشاهده کنی ! یعنی تمام مراحل و هرجا از محیط اتفاق می افته . ولی شما تو انچارتد 3 تو یک مرحله فکر کنم مرحله 2 بود ! زیر زمین یه چراغ قوه داشتی زمین و مثل AW سایه تولید میکرد ولی بقیه مراحل این تکینکی نبود ! خب درسته میگی که بقیه مراحل نیاز به چراغ قوه نبوده ولی مهم اینه که اون سیستم را نداره !
یعنی وقتی اون سیستم را نداره از قدرت کنسول کمتر استفاده میشه و دست بازی ساز برای خلق دیگر تکنیک ها بازتره ولی شما تو AW همیشه اون سیستم را پیاده میکنی .

الان من وقتی هیلو 4 را مثال میزنم اون اتفاق تو اکثر محیطهای اتفاق می افته یعنی هر لحظه یه صفینه بالا سرت هست و هر جا که قدم میزنی میتونیی اون SHADOW BEAMS ها را شاهد باشی و تو اون محیط هم قشنگ ول هستی و تو هرجای محیط تو شاهد این افمت هستی . حتی یه موجود میاد جلوت تو منبع بزرگ نوری که خورشید و..........باشه از لابلای دستاش میتونی SHADOW BEAMS ببینی ! یا حتی از اجزاء سلاحت ! من خودم انچارتد 3 را بازی کردم این تکنیک ها تو نورپردازی ها ثابت و غیر داینامیک براش تعریف شده هست .

از لحاظ سیستم نورپردازی و لایتینگ بیم یا شادو بیم AW تاج سر این نسله و بعد اون هیلو 4 را قویترین تو این سیستم میدونم .

بعد شما میتونی کار 343 را با همون کات سینهاش مقایسه کنی کاری که 343 با کات سینهای ریل تایم کرده خیلی پرافکت تر از کات سینهای غیر ریل تایم بازیهای دیگست ! این خودش خود به خود سطح کاری و کیفیه 343 را نشون میده ! حالا خود کات سینهای هیلو 4 زیاد فرقی با گیم پلی نداره !

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
دقیقا تایید میشه کلا کار سونی تو این نسل گول مالیدن سر یوزراش با بازیای خیلی خیلی خطیه set piece شده و دوربین ثابت و از همه مهمتر کاتسینای از قبل رندر شده بوده یه infamous اپن ورد بود که اونم جلو اپن وردای دیگه حرفی نداشت واسه گفتن.

بخدا حیف میشین اینجا ... این چیزی که تو و تروا و فریتوس و ... کشف کردین یه دنیا منتقد و گیمر کشف نکردن !! بابا برید یجا خودتونو ثبت کنید ، افتخارش برای ما هم هست .

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
بخدا حیف میشین اینجا ... این چیزی که تو و تروا و فریتوس و ... کشف کردین یه دنیا منتقد و گیمر کشف نکردن !! بابا برید یجا خودتونو ثبت کنید ، افتخارش برای ما هم هست .

خداوکیلی این پستا حق سونی فناس میدونی چرا واسه اینکه به هر حرفی علیه ps3 به شدیدترین شکل ممکن واکنشای مسخره نشون میدن مثلا همون قضیه کاتسینای u3 خودمم میدونم با بازی تفاوت دارن ولی نه 8 برابر شاید 6 برابر ولی من از قصد گفتم 8 برابر واسه اینکه همون اول که یکی تو تاپیک گفت همشون اومدن دلقک بازی در آوردن از اساس زدن زیر ماجرا اگه منطقی بودن منم لج نمیکردم الانم سر این پست لج کردم :d وگرنه هر بازی نقطه ضعف و قوتای خودشو داره این دیگه به طراحی هنری بازی بستگی داره سازنده هاش تشخیص بدن قدرت کنسولو کجا استفاده کنن . بله.

آخرین ویرایش:

racon_leon

کاربر سایت
Jun 20, 2007
1,058
خب به لطف دوستان فهمیدیم که هر بازی اول شخص باشه از HALO تقلید کرده .
واقعا ادم میاد تو این تاپیک کلی به معلوماتش اضافه میشه . توصیه میکنم به تمام اعضای سایت که کامنتای این تاپیک و حتما بخونن چون واقعا مفهوم تقلید و این چیزا رو اینجا متوجه میشن.

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
کلاء شما انحصاری های ایکس باکس رو ببین همشون مخصوص بزرگسال و بسیار باحال هستند مثل هیلو و Gears of War
ولی انحصاری های پلی3 بازی هایی مثل Little big planet هستند.....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
این همه سال 360 داشته در واقع با 8 تا PS3 رقابت میکرده :D عجب خامی بودیم ماااا !

پسر 8 تا PS3 یه چیزی از AVATAR اونور تر میشه . اون شرکته صاب مرده با 4 تا PS3 داشت کل دنیا رو هک میکرد . این سونی عجب قولی زده ما رو تا حالا گرافیک در حد آواتار تحویلمون نداده . من که فردا میرم شکایت کنم و این همه پولی که بابت بازیاش دادم رو پس بطلبم ، شما چی ؟

نیما جان از شما بعیده اسم ببری

نه آخه اون 3 تا نیازی به اسم بردن هم ندارن واسه همون :D

hosein me

کاربر سایت
Jan 21, 2010
8,945
نام
حسین

بهترین گرافیک نسل بدون شک از نظر خودم HALO4 و هرکسی میتونه بیاد خلافش را ثابت کنه که متاسفانه نمیتونه بکنه :lol: از هر بابت بیاد از افکتهای ذره ای تا درشت ! لول ! ریل تایم بودن و فیس انیمیشن و نورپردازی و سایه زنی و تکسچرو...... بالاخره هر مبحثی دارید
نسل LOOOOOLL=))=))=))رو تو برم RAGEجادادی تو نظرسنجی بعد ویچر 2 را قرارندادی
The Last of Us و Beyond: Two Soulsدیدی تا الان می دونی چی هستند !

تو اینکه هیلو 4 خوب هست شکی نیست ولی همون نمایش E3 بازی Beyondکار تموم کرد حالا The Last of Usاین که دیگه هیچی !!!!:dکرایسیس 3 هم بماند

اگه راجب انچارتد 3 هم هر فکری می کنی فقط نظرتو به این جلب می کنم امیدوارم ارام بشی !

داشته باش

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,994
نام
sami
نیما جان از شما بعیده اسم ببری

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

راستی یادم رفت اگه میخواین افتخار کسب کنین 7-8 جین فنه ps3 تو سایت هست اونارو برین جایی ثبت کنید که حالا حالا ها واستون رکورد میزنن عینه لامبورگینی!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,031
نام
نیما
خداوکیلی این پستا حق سونی فناس میدونی چرا واسه اینکه به هر حرفی علیه ps3 به شدیدترین شکل ممکن واکنشای مسخره نشون میدن مثلا همون قضیه کاتسینای u3 خودمم میدونم با بازی تفاوت دارن ولی نه 8 برابر ولی من از قصد گفتم 8 برابر واسه اینکه همون اول که یکی تو تاپیک گفت همشون اومدن دلقک بازی در آوردن از اساس زدن زیر ماجرا اگه منطقی بودن منم لج نمیکردم الانم سر این پست لج کردم :d وگرنه هر بازی نقطه ضعف و قوتای خودشو داره این دیگه به طراحی هنری بازی بستگی داره سازنده هاش تشخیص بدن قدرت کنسولو کجا استفاده کنن . بله.

معلومه باید مسخره بشی ، وقتی کل بازی رو ول کردی از صبح تا شب چسبیدی به اینکه کات سین بازی فلانه انتظار داری چی بهت بگن ؟! تو اصلا چیکار با کات سین داری ؟! ببین اصلا نمیتونی خودتو توجیه کنی ... بدترین و بی منطق ترین فنبوی سونی باید بیاد پیش تو درس بخونه ! همیشه هم همه جا رو با حرفهای بی ربط و بی منطق بهم میریزی ...
برای آخرین بار میگم ، اگه فقط نیم پست دیگه از این قبیل نوشته ها ازت ببینم این آیدیت هم برای همیشه بن میشه و هر آیدی دیگه ای هم که بسازی باز هم بن میشه ... تا اینجا هم مدارا شده باهات بعد از 2 تا آیدی قبلیت که بن شد .
حالا میخوای اسمشو بذار زورگویی و لات بازی و ... اصلا مهم نیست . این پست هم جواب نداره ، اما و اگر هم نداره .

آخرین ویرایش:

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
حسین جان اون دوستمون هنوز تکسچر و وسعت طراحی... ندیده برای همینه گیر داده به هیلو 4 اینجوری
همین الان فارکرای 3 هستش . حالا کرایسیس1 و کرایسیس 3 و ویچر 2 و 2 تا مترو و beyond و .... همه مردند هیلو 4 بشه بهترین گرافیک نسل . بازی هیلو 4 نور پردازی و سیستم پارتیکل واقعا خوبی داشت اونم به خوبی تونسته بودند روی 360 اجرا کنند والا انقدر چیز دور از ذهن و جدیدی توش نبود که بخواند براش انقدر غش و ضعف کنند

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
معلومه باید مسخره بشی ، وقتی کل بازی رو ول کردی از صبح تا شب چسبیدی به اینکه کات سین بازی فلانه انتظار داری چی بهت بگن ؟! تو اصلا چیکار با کات سین داری ؟! ببین اصلا نمیتونی خودتو توجیه کنی ... بدترین و بی منطق ترین فنبوی سونی باید بیاد پیش تو درس بخونه ! همیشه هم همه جا رو با حرفهای بی ربط و بی منطق بهم میریزی ...
برای آخرین بار میگم ، اگه فقط نیم پست دیگه از این قبیل نوشته ها ازت ببینم این آیدیت هم برای همیشه بن میشه و هر آیدی دیگه ای هم که بسازی باز هم بن میشه ... تا اینجا هم مدارا شده باهات بعد از 2 تا آیدی قبلیت که بن شد .
حالا میخوای اسمشو بذار زورگویی و لات بازی و ... اصلا مهم نیست . این پست هم جواب نداه ، اما و اگر هم نداره .
یعنی چی؟ من چیکار به کات سین دارم؟ وقتی یارو میاد از کاتسین بازی عکس میزاره میگه گرافیک بازی فلان اینه تو که مدیری چرا نمیای بگی این عکس قبول نیست؟

Lord Adhinos

کاربر سایت
Oct 7, 2012
256
نام
محمد مهدی اسپیرز
هرچی باشه همیشه فروش همه ی نسخه های هیلو هزار برابر از انحصاری های پلی3 بیشتره
کلاء ایکس باکس کنسول مخصوص بزرگسال ها است

KRATUS

کاربر سایت
Aug 17, 2008
360
نام
Ashkan
کلاء شما انحصاری های ایکس باکس رو ببین همشون مخصوص بزرگسال و بسیار باحال هستند مثل هیلو و Gears of War
ولی انحصاری های پلی3 بازی هایی مثل Little big planet هستند.....
و خانمان براندازترین پست تاپیک توسط Lord Adhinos نوشته شد!!!
ادم میمونه چی بگه به خدا! اصلا یه سوال به غیر از Halo و GeOW چند تا بازی انحصاری top دیگه معرفی کنید ببینیم چی تو چنته دارید!:-/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر