بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
کاتسین از قبل رندر شده که 8 تا ps3 نمیخواد چون زحمتشو قبلا اون 8 تا کشیدن شما الان داری فیلمشو میبینی! حتما فکر میکنی وقتی فیلم آواتارو نگاه میکنی دی وی دی خونتون داره همه فیلمو واست رندر میکنه.lol

خدایا ببین مارو با کیا کردی 75 میلیون!

لول شما که می گی ps3 این های رو پخش می کنه من می گم برای اجراش روی ps3
اگر کاتسین هاش خیلی تفاوت داشتن با بازی که ندارن دو تا ps3 هم کافی شون بود در ضمن اصلا چرا 8 تا ps3
می رفتن روی یک pc قوی اجراش می کردن

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
Uncharted فعلا باید با Crysis 2 و Geow3 رقابت کنه هیلو 4 لقمه گلو گیری برای مقایسه هست..

اوج گرافیک آنچارت یک صحرای هست که پرنده توش پر نمیزنه وقتی نه دشمنی هست نه اسلحه ای نه هوش مصنوعی نه افکتی خوب معلوم هست سازنده دستش بازه هر کاری میتونه انجام بده
اوج قدرت کنسول وقتی مشخصه میشه که تو یک محیط بزرگ 30 تا دشمن با طراحی های مختلف و با سلاح های مختلف بریزن سرت نه اینکه یک ساعت تو یک کشتی چرخ بزنی آخری یک نه نه مرده ای رو گیر بیاری از پشت خفت گیرش کنی..

کرایسیس که افت فریم زیاد داشت و گرافیکش هم در مقابل انچارد عددی نیست
Geow3 هم که اصلا و ابدا در حد u3 نیست اون بیشتر با بازی های که از ue3 استفاده کردن رقابت می کنه
افرین توی صحرای انچارتد هیچ افکتی نیست:))
قبل از این ها هم یک عده ای می گفتن ps3 نمی تونه این صحرا رو پردازش کنه
در ضمن گرافیکش جاهای دیگه هم بالاست

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
اگر کاتسین هاش خیلی تفاوت داشتن با بازی که ندارن دو تا ps3 هم کافی شون بود در ضمن اصلا چرا 8 تا ps3
درسته فرق داشت ولی به قول شما اونقدرام فرق نداشت که بخوان واسش 8 تا ps3 بذارن واسه رندرش.شاید یه ps3 با یه آیفون کافی بود
احتمالا قضیه یه چیز دیگست؟؟؟

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147

حالا چه با pc قوی چه با farm render ی که با 8 تا ps3 ساخته باشنش چه فرقی میکنه ؟ خلاصه ریل تایم که نیست بعدشم آقا جون مگه نمیگی به نظرت فرقی بین کاتسینش با گرافیک خود بازی نیست خوب من بهت تبریک گفتم دیگه گفتم خیلی خوبه کاش که منم مثل تو بودم حالشو میبردم دیگه بحثی ندارم که بکنیم.

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
daxpax
تو u3 از ssao به هیچ وجه استفاده نشده
این همه تکنیکای استفاده شده تو بازی u3 تو کنفرانس game developers 2012 خود nd داده بیرون

fqstas6w8ep3cm7mbwqu.jpg

Uncharted3 effect technique

این همه بازیا که ssao توشون استفاده کردن
Screen space ambient occlusion - Wikipedia, the free encyclopedia

اگه تو جایی سراغ داری که معتبر باشه گفته باشه تو بازی نهایی ssao بزار من خودم از ظهر یکمی بازی کردم بعضی جاهاش تو بعضی مرحلها حس کردم داره ولی بیشتر جاهاش نداره.
ایست ویکیپدیا کامل نیست حتی گیرز 3 هم تو لیستشون نیست
ایننم منبع معتبر DF
Tech Analysis: Uncharted 3 Multiplayer Beta Article • Page • Articles • Eurogamer.net
پاراگراف 6 که میگه SSAO در انچارتد 2 چه مشگلی داشته
Other elements of the image make-up also appear to be refinements of the existing technology. The ambient occlusion was a little lacking in Uncharted 2, essentially radiating outwards on a firm x and y axis, giving a "plus" shaped look. The new effect in Uncharted 3 is significantly more refined

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا چه با pc قوی چه با farm render ی که با 8 تا ps3 ساخته باشنش چه فرقی میکنه ؟ خلاصه ریل تایم که نیست بعدشم آقا جون مگه نمیگی به نظرت فرقی بین کاتسینش با گرافیک خود بازی نیست خوب من بهت تبریک گفتم دیگه گفتم خیلی خوبه کاش که منم مثل تو بودم حالشو میبردم دیگه بحثی ندارم که بکنیم.
من کجای پستم نوشتم تفاوتی ندارن می گم تفاوت دارن اما کم بوده
ناتی داگ می تونست به جای ردیف کردن 8 تا ps3 یک pc رو بذاره یکی به اندازه ی 8 تا
در ضمن اگر که Ps3 داره این کاتسین ها رو پخش می کنه پس چرا کاتسین روی 1080 اجرا نمی شه

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
من کجای پستم نوشتم تفاوتی ندارن می گم تفاوت دارن اما کم بوده
ناتی داگ می تونست به جای ردیف کردن 8 تا ps3 یک pc رو بذاره یکی به اندازه ی 8 تا
در ضمن اگر که Ps3 داره این کاتسین ها رو پخش می کنه پس چرا کاتسین روی 1080 اجرا نمی شه

منکه تو nd کار نمیکم که بگم چرا به جای pc با ps3 رندر کردن توی میدونی بیا بگو.
بعدشم خروجی دستگاهتو بزار روی 1080p رو 1080 پخش میکنه.

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد
واقعیت واسه شماها مسخره بازیه؟ این یه حقیقته تو که هیچی همه سونی فنای دنیا با هم یکی 5 تا آی دی بسازن بیان اینجا بگن مسخره بازیه این حقیقت عوض نمیشه کاتسینای u3 همشون از قبل با 8 تا ps3 رندر شدن موقع اجرای بازی فیلمشون داره پخش میشه همونجوری که بلو ری پلیر lg فیلم آواتارو پخش میکنه ps3 داره یه فیلم نشون میده که کیفیتشم با گرافیک بازی فرق میکنه.

تو اول مرد و مردونه بیا بگو کی هستی و یوزر دوم کی هستی بعد اگه لایق دونستمت جوابت رو میدم .

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
منکه تو nd کار نمیکم که بگم چرا به جای pc با ps3 رندر کردن توی میدونی بیا بگو.
بعدشم خروجی دستگاهتو بزار روی 1080p رو 1080 پخش میکنه.
والا من خروچی دستگام روی 1080 هست اما وقتی بازی روی 720 اجرا می شه این اتفاقات هم نمی افته
خب معلومه دیگه ناتی داگ که خل نیست بره واسه ی یکم تفاوت گرافیکی بین کاتسین و گیم پلی بره 8 تا ps3 بچینه کنار هم یا از pc استفاده کنه در حقیقت کاتسین های انچارتد 3 توانایی موتور رو نشون می ده و موتور هم با توچه به سخت افزار ps3 درست شده ولی یکم کاتسین ها بهتره نه 8 برابر

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
2 دقیقه ما رفتیم دستشویی خواهرا حمومو رو سرشون گذاشتن:dدوستان سعی کنید هیشه با کمال احترام با هم صحبت کنید

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
ناظم انجمن کجاست آیا ؟! بابا این چه تاپیک فیکیه ؟! 2 زار بحث منطقی توش نمیشه ! ببندین در تاپیکو راحت شیم ! واقعا نا امید شدم , نمیدونستم BC دیگه کلا شده مهد کودک ! یه مشت بحث شر و ر که اصلا بحث نیست ! هی طرف میگه این بهتره , اون بهتره ! نمیان عین افراد عاقل و بالغ بگن آقا این تو این زمینه برتری داره اینم دلیلش اگه اشتباه میکنم با دلیل بهم نشون بده ! میان میزنن تو سر هم ! داش حسین از شما بعیده دیگه به بچه بازیا دامن نزن . ;) درسته بعضی از حرفا خیلی زور داره ولی نمیخواد درگیر شی بذار هرکی هرچی میخواد بگه چه سونی فن یه مایکرو فن , عاقلان خود دانند ... :d والا ! :d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
والا من خروچی دستگام روی 1080 هست اما وقتی بازی روی 720 اجرا می شه این اتفاقات هم نمی افته
خب معلومه دیگه ناتی داگ که خل نیست بره واسه ی یکم تفاوت گرافیکی بین کاتسین و گیم پلی بره 8 تا ps3 بچینه کنار هم یا از pc استفاده کنه در حقیقت کاتسین های انچارتد 3 توانایی موتور رو نشون می ده و موتور هم با توچه به سخت افزار ps3 درست شده ولی یکم کاتسین ها بهتره نه 8 برابر
خروجی رو 1080 بره بازی و فیلم بزرگنمایی میشه به 1080 دیگه! اگه منظورت اینه که چرا رزولوشن فیلما رو نذاشتن رو 1080 من یادم نیست لبتاپم بلوریش مشکل دار شده هیچ دیسکی نمخونه خودت اگه خونه pc یا لب تاپ داری دیسکه u3 بزار توش با km player همه کاتسیناشو نشون میده یه property بیگر ببین رزولوشن واقعیش چنده.اون 8 برابرو 5 برابر من نمیدونم به نظر من اختلافشون زیاده من رو تی وی 50 اینچ بازی میکنم خیلی تفاوت حس میکنم شاید تو رو مانیتور 19 اینچ بازی میکنی فرق کمتره خلاصه به چشم من زیاده.

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
از این به بعدم جواب سونی فنای بی منطقو نمیدم کلا میزارم تو black listام شمام اگه حال نمیکنید بزارین تو black list فقط جواب سونی فنایی رو میدم که یکمی چیزی میز حالیشون باشه مثل daxpax یا nima و چندتا دیگه بقیتون از دم سطحتون پائینه افت داره واسم :d

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,995
نام
sami
خروجی رو 1080 بره بازی و فیلم بزرگنمایی میشه به 1080 دیگه! اگه منظورت اینه که چرا رزولوشن فیلما رو نذاشتن رو 1080 من یادم نیست لبتاپم بلوریش مشکل دار شده هیچ دیسکی نمخونه خودت اگه خونه pc یا لب تاپ داری دیسکه u3 بزار توش با km player همه کاتسیناشو نشون میده یه property بیگر ببین رزولوشن واقعیش چنده.اون 8 برابرو 5 برابر من نمیدونم به نظر من اختلافشون زیاده من رو تی وی 50 اینچ بازی میکنم خیلی تفاوت حس میکنم شاید تو رو مانیتور 19 اینچ بازی میکنی فرق کمتره خلاصه به چشم من زیاده.
کات سین الان رفتم دیدم همشون 720p هستن.با km player باز شدن فقط صدا ندارن

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,037
نام
نیما
نیما همچین چیزی نگفت:D تازه به آریا گفت تعجب کرده به هیلو4 رای داده!

نه حرف کسی میتونه حرف من باشه و نه حرف من حرف کسی ... الان چه ربطی به من داشت ؟! آریا رو واسه این تعجب کردم چون سلیقه ش رو میدونم ، نه اینکه رای دادن به Halo کلا عجیبه ...

راجع به اون چیزی هم که بالا گفتی دقیقا دلیل اینکه من Halo رو بهترین نمیدونم اینه که اون زیبایی و فک اندازیه بازیهای خطی و کوچکتر مثل Uncharted و GOW و GeOW رو برای من نداشته ( و برخلاف نظر تو نتونسته زیبایی اونا رو در محیط بزرگتر بنمایش بذاره ) ، شایدم اصلا نمیشه همچین چیزی ، ولی به هر حال من با اونا بیشتر حال میکنم . حالا اینکه مثلا اگه Halo 4 هم خطی بود خیلی بهتر بود یا اگه Uncharted بزرگتر بود چطوری میشد رو واقعا نمیدونم .

راجع به کاتسینها قبول دارم حرفتو ...

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر