بهترین گرافیک کنسولی .......نسل .......بحث و مقایسه ..........

بهترین گرافیک کنسول تا پایان 2012 ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    357
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
این تاپیک را زدم دیگه خودتون را قشنگ تخلیه کنید :D نمیدونم مشابه این تاپیک بوده یا نه ؟! ولی خب این جدیدتره .

تاپیک بغلی قفل شد خواستم یه نقد دیگه از سایتهایی که اخیرا امتیاش ثبت شده در مورد هیلو 4 بزارم که تاپیک بسته شد .

این نقل قولی از Game Masters UK که یکی از معتبر ترین هاست که نظرش وقتی هیلو 4 را به عنوان بهترین گرافیک سال انتخاب میکنه ! تا حالا چندتا سایت این جمله را به بازی گفتند که اینم یکیش :

Who needs next gen when our seven-year old 360s are capable of pumping excellence of this fidelity out of our TVs?

خودتون قضاوت کنید چندتا سایت این حرف را گفتند تا حالا ؟:D این یکی دیگه واقعا افراطی بود :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
مقایسه گرافیک مربوط هست به گیمپلی از Single Player ... هرگونه صحبت و مقایسه غیر از این پاک میشه .

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,990
نام
sami
تا حالا به نظر من:d
1-crysis 2
2-halo 4
3-forza horizon
4-unchared 3
5-gow 3
6-red dead
7-gears of war 3
8-max payne 3
البته هنوز far cry 3 رو بازی نکردم:d

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
و در ادامه Forza Horizon :d

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,127
نام
حسین
TLOU ....در آینده ای بسیار بسیار نزدیک....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
تاپیک بغلی قفل شد دیدن به اندازه کافی احساس آرامش نمیکنن به جای 2012 گرافیک نسل رو میزنن ینی دختر کور داشته باشین شوهرش میدین شما

تاپیک بهترین گرافیک نسل رو بعد از اتمام نسل میزنن :|

از زننده تاپیک معلومه قصدش چیه . از مردم خواهش میکنم نیان تو این تاپیک . بزارین 360 فنا بیان هی بنویسن HALO 4 بدون شک تا یکم آروم بشن . ممنون

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,904
نام
نـــــــویـــــــــد
مدیر انجمن اومده زیرش کامنت داده و گفته در چه رابطه ای بحث کنید پس حتما تاپیک مشکلی نداره و تایید شده میباشد
حالا شما فعلا حرفی در مقابل هیلو 4 ندارید اون یه بحث دیگست

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,029
نام
نیما
U3 براحتی ، بعد از اون هم GeOW 3 و GOW III

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
نظر من:
gears 3
crysis 2
halo 4
red dead xbox360 version

در مورد the last of us فعالا نمیتونم نظر قطعی بدم ولی همین تریلر آخری اچ دیشو که دیدم حسابی نا امید شدم.
اولا کل تریلر 100 ثانیه هست که 20 ثانیش از گیم پلی نیست اکثرش از کاتسین هست که به احتمال خیلی خیلی زیاد از قبل رندر شده اون قسمتهای گیم پلی بازیم چیز عجیبی توش ندیدم فقط انیمیشن جالبی داشت معلومه قسمتای زیادیو کپچر گرفتن.

گیم پلی:

t9enhf3o4ew9w7ckkbp3.jpg

kzryiaotp9yei4k32zaj.jpg

c4nh0hmu515zh0j5zz.jpg

کاتسین
9h5wq0bcin5uy88s4gi5.jpg

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
تاپیک بهترین گرافیک نسل رو بعد از اتمام نسل میزنن :|

ببخشید پس کی میزنن ؟! حتما تو اوایل نسل باید میزدم تا مردم به صورت علم غیب گرافیک نسل را پیشبینی میکردند ؟! لول !

از زننده تاپیک معلومه قصدش چیه . از مردم خواهش میکنم نیان تو این تاپیک . بزارین 360 فنا بیان هی بنویسن HALO 4 بدون شک تا یکم آروم بشن . ممنون

نه بابا ؟! شما دیگه میتونی نیای تو این تاپیک استقبال میشه شدید ! ممنون ! لول !

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

بهترین گرافیک نسل بدون شک از نظر خودم HALO4 و هرکسی میتونه بیاد خلافش را ثابت کنه که متاسفانه نمیتونه بکنه :lol: از هر بابت بیاد از افکتهای ذره ای تا درشت ! لول ! ریل تایم بودن و فیس انیمیشن و نورپردازی و سایه زنی و تکسچرو...... بالاخره هر مبحثی دارید

2 : U3 و RAGE
3 : Crysis2

daxpax

کاربر سایت
Feb 27, 2009
1,285
ببخشید پس کی میزنن ؟! حتما تو اوایل نسل باید میزدم تا مردم به صورت علم غیب گرافیک نسل را پیشبینی میکردند ؟! لول !

نه بابا ؟! شما دیگه میتونی نیای تو این تاپیک استقبال میشه شدید ! ممنون ! لول !

---------- نوشته در 11:06 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 AM ارسال شده بود ----------

بهترین گرافیک نسل بدون شک از نظر خودم HALO4 و هرکسی میتونه بیاد خلافش را ثابت کنه که متاسفانه نمیتونه بکنه :lol: از هر بابت بیاد از افکتهای ذره ای تا درشت ! لول ! ریل تایم بودن و فیس انیمیشن و نورپردازی و سایه زنی و تکسچرو...... بالاخره هر مبحثی دارید

2 : U3 و RAGE
3 : Crysis2
چرا هیلو 4 SSAO ،perobject motion blur و camera motion blur نداره؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر