بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

reach usa

کاربر سایت
Dec 28, 2009
1,209
نام
hassan
image_halo_4-20467-2311_0022.jpg
[/SPOILER]
image_killzone_2-7119-1306_0004.jpg

البته عکس کیلزون مال سال 2007 فکرکنم . مقایسه با خودتون

واقعا جقدر موقعيت اين تو عكس شبيه به همه !!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
این کلماتی که به کار میبری خیلی اغراق آمیزه. خیلی جاها یعنی چی؟ یعنی بیشتر جاها؟! 90% موارد کیفیت تکستچرها عالی است، حالا دیگه چشم تو خیلی جاها چی میبینه رو من مسئولش نیستم;;) این نقل قول DF در مورد تکستچرها:

Rarely = به ندرت
تازه وسعت محیط هم قابل مقایسه با بازیهای مد نظر تو نیست و انقدر عالیه تو این زمینه.

اون قسمت دوم رو نپیچون، من اصلا با این حرفایی که اون طرف گفت کاری ندارم. پارسال رو میگم که کسی جرات نداشت کوچکترین ایرادی از U3 بگیره و به سرعت جبهه سنگینی جلوش میگرفتی، اما الان خیلی راحت میای واقعیات رو نقض میکنی و میگی نظر شخصیمه.
هنوز توضیح ندادی نظرت درباره اون جمله DF چیه که گفته بازی کیفیتش رو در تمام طول Campaign حفظ میکنه:-/ الان DF به عنوان یه مرجع تخصصی حرفش مهمه یا الان فقط چشم های خودت اهمیت داره؟:-/

راستی جالبه، خودت اول بالاتر گفتی:

حالا که عکس ها رو دیدی و دیدی خیلی هم زیبا بود، یهو سوادت قد داد و خیلی ریزتر شدی و رفتی سراغ تک تک قسمت های گرافیکی؟:-/ اصلا تو فرض کن تکستچرها داغون، فقط نورپردازی خوبه. مهم اینه که به قول خودت چیزی که چشم میبینه خیلی زیباست.
واقعا نمیتونی حتی تو یک صفحه هم دو تا حرف متفاوت نزنی؟ که حداقل آدم بدونه تکلیفش چیه تو بحث.

1- کیفیت تکسچر با زیبایی تکسچر فرق داره ، میدونم تکسچرها در اکثریت بازی عمق و کیفیت عالی داره اما خیلی جاها زیبا نیست بنظر من یعنی نوع تکسچری که در خیلی از سطوح بکار رفته رو من دوست ندارم .

2- برای معیار عمومی و چیزی که قابل استناد هست DF مهمه نه چشمهای من ، ولی مگه پارسال تو بنظرت Crysis 2 بهترین بود و در نهایت در مقابل U3 از نظر اکثریت سایتها هیچی حساب نشد تو اومدی بگی من اشتباه کردم ، چشام چپ بود یا ... ؟ خب نظر تو اون بوده ، الانم نظر من اینه ، من نگفتم کسی باید حرف منو قبول کنه که !!!

3- راجع به جبهه های سنگین گرفتن در مقابل نظر افراد به U3 نقل قول بیار تا در موردش صحبت کنیم ، من یادم نمیاد با نظر کسی کاری داشته باشم ، مگه اینکه یه چیزی تو مایه های 8 تا PS3 یا این عکسای مذخرفی که مستر Lord Xbox میذاره باشه !

4- وسعت محیط هم حالا همچین عظیم و Open World نبوده که بخوای راجع بهش صحبت کنی ، ضمن اینکه خیلی جاها که من باهاش مشکل دارم قسمتهای Indoor و بسته هستند .

5- گفتم من نمیخوام برم تکسچر بد پیدا کنم و راجع به افکتهای گرافیکی هم سواد خاصی ندارم که بگم WoW در این صحنه فلان افکت سنگین اجرا شده پس خیلی خفنه ، من با زیبایی چیزی که میبینم کار دارم ، گفتم در این عکسها نورپردازی خاصه و جلب توجه میکنه اما طراحی محیط و نوع متریال بکار رفته رو در جاهای مختلف زیبا نمیدونم ، کجا گفتم زیباست ؟!! این چند موردم ربطی به سواد گرافیکی و افکتها و .. نداره که میگی حرف خودت رو تغییر میدی .

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
بابک بالا بری پایین بیای گرافیکای هم سطح و در مواقعی بهتر از هیلو4 تو این نسل وجود داره :D . تو عکسایی که گزاشتی از مراحل اول عالین ولی اکثرا آبجکتای صاف و مکعبی بدون جزئیات هست و عکسای جنگلش هم همگی distance هستن .یه عکس هم از گل و گیاه زیر پای مستز چیف بزار .

پ.ن : اگه یکی بیاد بگه هیلو4 بهترین گرافیک نسل هست حرفش میتوه درست باشه همونطور که یکی بیاد بگه U3 بهترین گرافیک نسل هست هم حرفش میتونه درست باشهه و حرف کودوم درستتره رو نمیتونی ثابت کنی چون هیچ سایتی اشاره نکرده .

اگه اینا یی که اینجا پست میدن دارن فن بازی میکنن چون از پستات معلومه همچین فکری داری پس اونوقت باید گفت خودت خیلی بیشتر از همه فن هیلو هستی :D

درضمن عکسا همیشه دلنواز هستن عکسایی که آرمین گذاشت ، تو حلقت :D . کیلزون 2 مال 4 سال پیشه و من تو این عکس هیچ تفاوتی با هیلو4 نمیبینم حتی کیلزون2 زیباترم دیده میشه .

البته اینجور جاها دیگه مهم نیست Digital Foundry گفته

the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.

اینجا آخه بگو منظورش از اون That Level کودوم لول هست ؟؟؟ همون لولی که گفته اون حس GOW3 رو به آدم نمیده :D

حتما منظورش مرحله quality هست دیگه! lol
یعنی چی ؟ lol اونجا نوشته بازی یه کار عالی با حفظ اون سطح از کیفیت تو سرتا سر کمپین کرده حالا چون نوشته level دنبال level میگردی؟ =))

---------- نوشته در 12:32 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:17 PM ارسال شده بود ----------

آقا نیما
من یادم نمیاد با نظر کسی کاری داشته باشم ، مگه اینکه یه چیزی تو مایه های 8 تا PS3 یا این عکسای مذخرفی که مستر Lord Xbox میذاره باشه !

اگه ps3 میتونست اون کات سینا رو اجرا کنه چرا باید بدن با 8 تا ps3 درست بشه و بعد ps3 فقط فیلمشو نشون بده؟ میشه یه توضیحی بدی؟ عکسای من مضخرف بود؟ عکسای اون که قبل من عکس گذاشته مضخرف نبود؟
به فنای xbox که میرسه هر کاری بکنن مضخرف میشه ولی به فنای ps که برسه قوانین انجمن نقض میکنن بهت میگن نفهم تو مدیریت دخالت میکنن ولی آب از آب تکون نمیخوره قوانین انجمن فقط برا فنای xbox نوشته شده.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
اگه ps3 میتونست اون کات سینا رو اجرا کنه چرا باید بدن با 8 تا ps3 درست بشه و بعد ps3 فقط فیلمشو نشون بده؟ میشه یه توضیحی بدی؟
مارو روشن کن بینیم PS3 که نمیتونه کات-سین های U3 رو رئل تایم اجرا کنه اینو چجوری کاملاً رئل تایم اجرا میکنه ؟! نکنه PS3 یهو قدرتش 10-12 برابر میشه ؟!
آره همین بازی که دیجیتال فاندری (ع) هم رسماً گفته "استاندارد جدیدی هست برای کنسول های فعلی. نورپردازی، انیمیشن، اسکین شیدر و... بهترینه " ؟ ها ؟!
Tech Analysis: Beyond: Two Souls • Articles • Eurogamer.net

کات سین های سری آنچارتد به این دلیل پری رندر هست چون لودینگ های بازی رو پشتش پنهان میکنن, اینو خود سازنده ها هم گفتن بارها . اون 8 تا PS3شیر کردن هم احتمالاً خواستن سرعت رندر گرفتن رو خیلی خیلی بالاتر ببرن .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
1- کیفیت تکسچر با زیبایی تکسچر فرق داره ، میدونم تکسچرها در اکثریت بازی عمق و کیفیت عالی داره اما خیلی جاها زیبا نیست بنظر من یعنی نوع تکسچری که در خیلی از سطوح بکار رفته رو من دوست ندارم .
ببین تو گفتی زیبایی رو فقط کار داری. تکسچر اصلا داغون، ولی وقتی به محیط ها نگاه میکنی همشون فوق العاده زیباست (عکس هم گذاشتم). حالا اینکه تکسچر بده، نورپردازی خوبه و اینا رو به قول خودت تو کاری نداری، فقط اون overall ـی که میبینی مهمه. حالا یهو تک تک قسمت ها مهم شد و اینجا زوم شدی به تکسچر؟!
3- راجع به جبهه های سنگین گرفتن در مقابل نظر افراد به U3 نقل قول بیار تا در موردش صحبت کنیم ، من یادم نمیاد با نظر کسی کاری داشته باشم ، مگه اینکه یه چیزی تو مایه های 8 تا PS3 یا این عکسای مذخرفی که مستر Lord Xbox میذاره باشه !
از سال 2008 تا الان داری جلوی همه جبهه میگیری:D تا فرخ یا دو نفر دیگه میومدن میگفتن گرافیک Gears 2 بهتره، سریع میگفتی "اِ اِ ببین سایت ها چی گفتن"، حالا اینجا دموکراتیک شدی؟>:d<
4- وسعت محیط هم حالا همچین عظیم و Open World نبوده که بخوای راجع بهش صحبت کنی ، ضمن اینکه خیلی جاها که من باهاش مشکل دارم قسمتهای Indoor و بسته هستند .
بیخیال دیگه رو این مورد بحث نکن اصلا:D هیچکدوم از بازیهایی که قبلا جایزه های گرافیک گرفتن، اصلا در این حد نبوده وسعتشون. حداقل 3-4 برابر بزرگتره (بعضی جاها مثل مرحله پنجم تا 10 برابر).
2- برای معیار عمومی و چیزی که قابل استناد هست DF مهمه نه چشمهای من ، ولی مگه پارسال تو بنظرت Crysis 2 بهترین بود و در نهایت در مقابل U3 از نظر اکثریت سایتها هیچی حساب نشد تو اومدی بگی من اشتباه کردم ، چشام چپ بود یا ... ؟ خب نظر تو اون بوده ، الانم نظر من اینه ، من نگفتم کسی باید حرف منو قبول کنه که !!!
خُب مگه من اومدم با کسی بحث کنم بگم "میتونی از فلان مرحله U3 عکس بگذاری؟" ؟:-/ کلا پس واسه چی بحث میکنی؟:-/ نظرت رو گفتی تموم شد رفت، چرا فرتی اومدی از من عکس خواستی؟ غیر از این بود که میخواستی چیزی رو به من بقبولونی؟:-/

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
این کلماتی که به کار میبری خیلی اغراق آمیزه. خیلی جاها یعنی چی؟ یعنی بیشتر جاها؟! 90% موارد کیفیت تکستچرها عالی است، حالا دیگه چشم تو خیلی جاها چی میبینه رو من مسئولش نیستم;;) این نقل قول DF در مورد تکستچرها:

Rarely = به ندرت
تازه وسعت محیط هم قابل مقایسه با بازیهای مد نظر تو نیست و انقدر عالیه تو این زمینه.

اون قسمت دوم رو نپیچون، من اصلا با این حرفایی که اون طرف گفت کاری ندارم. پارسال رو میگم که کسی جرات نداشت کوچکترین ایرادی از U3 بگیره و به سرعت جبهه سنگینی جلوش میگرفتی، اما الان خیلی راحت میای واقعیات رو نقض میکنی و میگی نظر شخصیمه.
هنوز توضیح ندادی نظرت درباره اون جمله DF چیه که گفته بازی کیفیتش رو در تمام طول Campaign حفظ میکنه:-/ الان DF به عنوان یه مرجع تخصصی حرفش مهمه یا الان فقط چشم های خودت اهمیت داره؟:-/

ببین تو گفتی زیبایی رو فقط کار داری. تکسچر اصلا داغون، ولی وقتی به محیط ها نگاه میکنی همشون فوق العاده زیباست (عکس هم گذاشتم). حالا اینکه تکسچر بده، نورپردازی خوبه و اینا رو به قول خودت تو کاری نداری، فقط اون overall ـی که میبینی مهمه. حالا یهو تک تک قسمت ها مهم شد و اینجا زوم شدی به تکسچر؟!

از سال 2008 تا الان داری جلوی همه جبهه میگیری:D تا فرخ یا دو نفر دیگه میومدن میگفتن گرافیک Gears 2 بهتره، سریع میگفتی "اِ اِ ببین سایت ها چی گفتن"، حالا اینجا دموکراتیک شدی؟>:d<

بیخیال دیگه رو این مورد بحث نکن اصلا:D هیچکدوم از بازیهایی که قبلا جایزه های گرافیک گرفتن، اصلا در این حد نبوده وسعتشون. حداقل 3-4 برابر بزرگتره (بعضی جاها مثل مرحله پنجم تا 10 برابر).

خُب مگه من اومدم با کسی بحث کنم بگم "میتونی از فلان مرحله U3 عکس بگذاری؟" ؟:-/ کلا پس واسه چی بحث میکنی؟:-/ نظرت رو گفتی تموم شد رفت، چرا فرتی اومدی از من عکس خواستی؟ غیر از این بود که میخواستی چیزی رو به من بقبولونی؟:-/

خب نه دیگه ، منظور من اینه نورپردازی یه جزء که زیباست ولی Overall در همه مراحل اونقدر زیبا نیست که از نظرمن بهترین گرافیک نسل باشه ( اینم بگم من سر این بحث ندارم که Halo 4 یکی از بهترین گرافیک ها رو داره ، سر بهترین بودنش بحث دارم و در کل تا الان جزء 3 - 4 تا گرافیک برتر میدونمش اما بهترین نه )

بابا بخدا سر همون MGS 4 هم من هزار بار گفتم اینا خیلی بهم نزدیکن و نباید به کسی که میگه GeOW بهتره ایراد گرفت ، اگه منظورت اینه که بحث میکنم سر بهتر و بدتر بودن که خب مسلمه ، اگه اینجا نخوایم بحث کنیم پس چیکار کنیم ؟!! اما تو میگی جبهه سنگین میگرفتی و ... اینو قبول ندارم ، مگه مواردی که گفتم .

من نخواستم چیزی رو به تو بقبولونم خواستم نظر خودمو بیشتر توضیح بدم که بنا به چه دلیلی دارم اینا رو میگم و اینکه اینطوری نیست که الان خودم Halo 4 رو بازی کردم و کلی کف کردم ولی از روی فن بازی یا ترول کردن اومدم اینجا چرت و پرت میگم .

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خوب اینکه گفته هیلو4 اون حس اولین باز تجربه کردنه 20 دقیقه ی اول GOW3 رو که همه میگفتن واسه نسل بعد هست رو تو آدم ایجاد نمیکنه ولی نزدیک هست فقط و منظورشم این نیست که گاو گرافیکش افت میکنه . خودت که خودتو نقض کردی که :D
یه چیزی را اشتباه معنی نکنید ! اینجا هیلو 4 با gow3 مقایسه نشده بلکه df میگه 20 دقیقه اول gow3 ادم را یاد نسل بعد مینداخت ( حالا اینم در نظر بگیر که بازی سال 2010 اومده ) بعد میگه هیلو 4 ادم را دقیقا یاد نسل بعد نمیندازه ولی حس خیلی نزدیکی بهش داره ! اما مهم اینجاست که هیلو 4 این کار بزرگ را در سراسر بازی حفظ میکنه !
وقتی میاد اخرش از کلمه مهم استفاده میکنه یعنی کار هیلو 4 خیلی بزرگ بوده که تونسته این کیفیت را در سراسر بازی نگه داره .
حالا اینم در نظر بگیر که حرفه DF برای یه بازی که وسعتش خیلی بیشتره و فزیکیش بهتره با هوش مصنوعیه بهتر با دشمنهای بیشر و محیط SANDBOX با زاویه دوربینش که مثل GOW3 تقریبا ثابت نیست و کارگردانی شده نیست و..................وقتی هیلو 4 تونسته با این شرایط سختش یه همچین کاری بکنه دیگه کاملا منظورش مشخصه .
من اصلا کاری با تکسچر ندارم ، گفتم که منظورم این نیست برم یه تکسچر داغون پیدا کنم ، موضوع اینه که یکسری از قسمتها و مراحل Halo 4 در نمای کلی اصلا زیبا و چشم نواز نیست حالا من سوادم قد نمیده که 10000 تا افکت در اون مرحله بکار رفته ولی چیزی که چشمم میبینه یه صحنه معمولیه که زیبایی خاصی نداره . از این لحاظ و با توجه به نظر شخصی خودم 2 - 3 تا بازی رو بهتر از Halo 4 میدونم . حالا میتونید اسمش رو بذارید فشار وارده یا فن بازی یا ... ولی واقعا بدون هیچ قصدی نظرم اینه .

لابد اون 2 یا 3 تا بازی فکر کنیم اینها باشه u3 و کیلزون 3 و GOW3 و شاید U2 چه میدونم ;;)
وسعت محیط هم حالا همچین عظیم و Open World نبوده که بخوای راجع بهش صحبت کنی ، ضمن اینکه خیلی جاها که من باهاش مشکل دارم قسمتهای Indoor و بسته هستند .

من کله مراحل را بیخیال میشم و فقط یک مرحله از هیلو 4 که وسعتش حداقل چندین برابر بهترین بازهای ps3 تون هست مثال میزنم ! مرحله بیابون یعنی مرحله 5 !! همون قسمتی که با تانک حرکت میکردی و میتونسی اون محیط را پیاده هم بری !! رسما بهترین مرحله بازی از نظر گرافیک هم بود !! خب الان انچارتد یا کیلزون 3 یا هر باز دوست داری وسعتش را با اون مرحله 5 هیلو 4 مقایسه کن بعد همون لحظه کیفیت نورپردازی و تکسچرهای اون مرحله را هم با بازیهای تمام خطیت مقایسه کن جواب خیلی ساده است فکر کنم ! :)

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
خب نه دیگه ، منظور من اینه نورپردازی یه جزء که زیباست ولی Overall در همه مراحل اونقدر زیبا نیست که از نظرمن بهترین گرافیک نسل باشه ( اینم بگم من سر این بحث ندارم که Halo 4 یکی از بهترین گرافیک ها رو داره ، سر بهترین بودنش بحث دارم و در کل تا الان جزء 3 - 4 تا گرافیک برتر میدونمش اما بهترین نه )
باشه هیلو4 اصلا از آنچارتد 1 هم پایینتره، بیخیال:D
بابا بخدا سر همون MGS 4 هم من هزار بار گفتم اینا خیلی بهم نزدیکن و نباید به کسی که میگه GeOW بهتره ایراد گرفت ، اگه منظورت اینه که بحث میکنم سر بهتر و بدتر بودن که خب مسلمه ، اگه اینجا نخوایم بحث کنیم پس چیکار کنیم ؟!! اما تو میگی جبهه سنگین میگرفتی و ... اینو قبول ندارم ، مگه مواردی که گفتم .
نگفتی:D تا کسی میومد به انتخاب های VGA یا جاهای دیگه اعتراض میکرد سریع جوابش رو میدادی. حیف که الان اصلا تو مود پیدا کردن تاپیک های 4 سال پیش نیستم:D
من نخواستم چیزی رو به تو بقبولونم خواستم نظر خودمو بیشتر توضیح بدم که بنا به چه دلیلی دارم اینا رو میگم و اینکه اینطوری نیست که الان خودم Halo 4 رو بازی کردم و کلی کف کردم ولی از روی فن بازی یا ترول کردن اومدم اینجا چرت و پرت میگم .
من اومدم نقل قول DF رو گذاشتم که گفته بود در تمام طول بازی کیفیت حفظ میشه، برگشتی گفتی عکس بگذار، در صورتی که من اصلا پست تو رو هم نقل قول نکرده بودم. این یعنی چی؟:-/

kaizershauze

AMOR CTPACTb 信念 RÊVES
کاربر سایت
Jul 6, 2012
14,730
نام
امین رضا
چرا عکس از KZ&Uncharted میگذارید:confused:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
image_halo_4-20467-2311_0022.jpg
[/SPOILER]
image_killzone_2-7119-1306_0004.jpg

البته عکس کیلزون مال سال 2007 فکرکنم . مقایسه با خودتون

عجب مقایسه درست و حسابی ! لول ! بیا من دوتا عکس میزارم که تقریبا از هر دو بازی یه محیط شبیه بهم باشن ! خب قضاوت با خودتون !

50077338263934108366.jpg

89302338692844410395.jpg

88403517298162866621.jpg

29887115168341084592.jpg

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
چرا عکس از KZ&Uncharted میگذارید:confused:
این دیگه از فقر بازیه امساله دیگه:D اول از مانور روی عناوین مولتی شروع شد و وقتی دیدن آبی از AC3 و FC3 گرم نمیشه، روی به سال های قبل آوردن:D
البته خُب هیچ جوره هم کسی نمیتونه ثابت کنه اینا در حد هیلو هستند.

dark souls

کاربر سایت
May 19, 2012
1,025
نام
رضا
مارو روشن کن بینیم PS3 که نمیتونه کات-سین های U3 رو رئل تایم اجرا کنه اینو چجوری کاملاً رئل تایم اجرا میکنه ؟! نکنه PS3 یهو قدرتش 10-12 برابر میشه ؟!
آره همین بازی که دیجیتال فاندری (ع) هم رسماً گفته "استاندارد جدیدی هست برای کنسول های فعلی. نورپردازی، انیمیشن، اسکین شیدر و... بهترینه " ؟ ها ؟!
Tech Analysis: Beyond: Two Souls &bull; Articles &bull; Eurogamer.net

کات سین های سری آنچارتد به این دلیل پری رندر هست چون لودینگ های بازی رو پشتش پنهان میکنن, اینو خود سازنده ها هم گفتن بارها . اون 8 تا PS3شیر کردن هم احتمالاً خواستن سرعت رندر گرفتن رو خیلی خیلی بالاتر ببرن .
مقايسه بين هيلو 4 وآنچارتد 3 هست شما رفتي عكس از بازي گذاشتي كه سال بعد مياد خوب ميخواي منم برم عكس از كرايسيس 3 بزارم.
اين عكسي هم كه گذاشتي قدرت ps 3 رو نشون نميده ديويد كيج و دستيارانش سال ها وقت و هزينه به واسطه حمايت هاي سوني گذاشتن تا به همچين تكنولوژي دست پيدا كنن.اونوقت چيزي كه beyond رو خاص كرده سطح جزئيات صورت كاراكترهاست.
در مورد كات سين هاي آنچارتد 3 فرقش يا گيم پلي داخل بازي خيلي زياده روي اين حقيقت هم نميشه سرپوش گذاشت كافي مدلينگ ها و سطح جزئيات كاراكترها رو بين كات سين ها و صحنه هاي ريل تايم داخل گيم پلي بازي مقايسه كنيد.
سال بعد هم ما كرايسيس 3 رو داريم غصه اي نيست.:d

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
Tech Analysis: Beyond: Two Souls &bull; Articles &bull; Eurogamer.net

شما که روشن شدنی نیستی هیچ هر چی من بگم بازم تو فاز فن بازی خودتی
اولا این بازی که هنوز نیومده
دوما این بازی که همش یه جا ساکنه و همه چیش از قبل برنامه ریزی شدس نه هوش مصنوعی داره نه چیزی کلا محیطش رو صورت دوتا کاراکتر خلاصه شده بقه جاهاش به شدت بلور شده و محیطشم محدود و خیلی خیلی خطیه.
سوما با این همه محدودیت فریم ریت این بازیو دیدی تو بالای 85 درصد جاها داره رو 20 فریم اجرا میشه برو تو همون دیجیتال فاندری که فعلا شده قبله عالم شماها ببین اینم عکسش همش داره رو 20 اجرا میشه:
7lk16nlmz2dbjm662uq.jpg

چهارما هر چی عکس و ویدئو از نمایش واقعی این بازی بیرون اومده برو ببین رزولوشنش چنده؟ بالا پائین صفه اسکوپ شده کاملا مشکیه یعنی داره با رزولوشن کمتر از 720p اجرا میشه اینم عکساش ویدئوشم تو سایتا هست

3qiw0like88m5kjvcg8.jpg

0jgx3k6exmatdbbc9st3.jpg

cqmq0l15w7457kzmyfi5.jpg

رزولوشن واقعیش 1280 در 540 هست چون بالا پائین صفحه همیشه مشکیه.یعنی کلا 691000 تا چگالی پیکسل داره جلوی 720 واقعی که 921600 تا چگالی پیکسل داره یعنی 25 درصد کمتر دارهb-)
حالا واسه یه بازی که همه جاش بلوریه و تو محیط محدوده بدون هوش مصنوعی و کاملا از قبل برنامه ریزی شده و با رزولوشن 25 درصد کمتر از 720 واقعی با 80 یا 90 درصد وقتا فریم ریت روی 20 خیلی سخته به نظرت این چیزارو ساختن کل جزئیات یکی از مرحله های این بازی اندازه یه نصفه مرحله هیلو جزئیات نداره که هیچی اندازه نصف یکی از همون مرحله u3 که تازه اونم خیلی خطیه جزئیات نداره.

کلا کاری که سونی داره میکنه اینه که این نسل با ساختن بازیای خطی و set pieced شده با کات سین از قبل رندر شده و دوربین ثابت و یه جورایی کوییک تایمی و بدون هوش مصنوعی مثل همین beyond یه جوری نقطه ضعفای ps3 یو پوشش بده البته این واسه شماها خوبه که کفتون ببره ولی واسه فنای مایکروسافت و xbox که همه بچه مطرح و حرفه ای هستن افت داره اینجور بازیا.والا.

facepalm.gif

فکر میکردم درحدی هستی که بشه 4 خط جوابتو داد . چه اشتباهی میکردم !

تو یکی دیگه آخرشی
yahoo_31.gif
خوش باش .

چندتا سوال ازت کردم
رزولوشن این بازی چنده؟
فریمش روی چنده؟
خطی نیست؟
از قبل تنظیم شده نیست؟
وسعتش چقدره؟
آزادی عمل توش چقدره؟
هوش مصنوعی داره؟
جواب نداری که بدی مجبوری بپیچی تو کوچه علی چپول دیگه.
َ
بیا اینم ماله تو:
:-&:-&:-&

آخرین ویرایش:

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین

همونطور که شما هیچجوره نمیتونی ثابت کنی هیلو بهتر از اینا هست . ما بازیهای چند سال پیشمون داره با هیلو رقابت میکنه دیگه نیازی به بازیه امسالی نیست :D

Red V

کاربر سایت
Sep 19, 2010
2,641
نام
وحيد

صد در صد ، هیلو مو گندیده اینا هم نیست ;;):)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر