بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
وقتی یه سایتی از یه بازی تعریف میکنه قرار نیست دقیقا با اون معنی حرفش را تحویل بگیری ! اینها همشون یه نوع اصطلاح هستند که میخوان گرافیک بازی را تعریف کنن .

بعد چطوره که DF به هیلو 4 گفته این دستاورد و کار بزرگ گرافیکی را در سراسر بازی نگه میداره ؟! بعد تو صحبت از خیلی معمولی میکنی ! اونم میگی کم نداره یعنی زیاده ! OMG !

=====

آخرش ما نفهمیدیم حرفای این سایتا و بعد از اون حرفای فرخ رو قبول کنیم یا منتظر آپدیتشون باشیم :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
میدونم ، خیلی هم عالی بود ... ولی جاهایی بود که دوست داری ... من میخواستم از جاهایی بذارم که دوست نداری ( البته منظورم این نیست برم یه تیکه زوم کنم رو یه گوشه و بگم که فلان ... ) ولی هیلو 4 قسمتهای زیبا و فوق العاده داره همونطور که قسمتهای خیلی معمولی هم کم نداره !
لول! ;;) بالاخره تاثیرات بازی خودشو داره نشون میده.

Digital Foundry:
Remember that feeling you had when playing the first 20 minutes of God of War 3 for the first time? The sensation that the developers had somehow extracted next-gen visuals from current gen hardware? While Halo 4 doesn't quite engender that feeling of hushed awe, it gets very, very close - and more importantly the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.
-------------------------
بله بحث کردن داره چون یه عده میگن آنچارتد بهترین گرافیک کنسوله و بیراه هم نمیگن
:biggrin1:
خُب اون یه عده که تکلیفشون مشخصه;;) قبله عالمتون IGN:
Of course, gorgeous graphics are only one responsibility a console’s killer app must bear. Perhaps equal to Halo 4’s monitor-melting visuals is its bar-none

.:Joel:.

کاربر سایت
Jul 17, 2012
603
نام
دانيال
تا اونجایی که شما میدونید اشتباه میدونید و تا اونجایی که از چیزی خبر نداری فکت صادر نکن ! هر سایتی بگه بهترین 360 اونقدر سایت هم وجود داره که گفته بهترین کنسول یا عبارتی نسل عد و........... این حقیقتیه که هست میتونی باهاش کنار بیای . نظر شخصیت هم محترم ولی در اون حد نه به عنوان فکت !

.
پس شما اگر برات مقدور چند تا نقل قول از سايتهاي معتبر بذار كه كلمه best رو براي همه كنسول ها به كار بردن در مورد هيلو ٤ و از پسوند x360 استفاده نكردن
در مورد نظر شخصي هم من هم به نظر شخصي شما احترام ميزارم البته نه به عنوان فكت....

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
;;) قبله عالمتون IGN:

خوب ما مگه گفتیم این حرفا درست نیستن . ما میگیم این حرفا رو اکثرا در مورد بازیای خاص شاخ و AAA میگن ( که تعدادشون خیی کم هست ) و دلیل بر بهترین گرافیک نسل بودن نیست .

=====

خوب اونوقت تکلیف شما همون موقع که U2 اومد مشخص شده پس . ( جوری حرف نزن که صحبت این شکل رو به خودش بگیره تقصیر خودته )

Remember that feeling you had when playing the first 20 minutes of God of War 3 for the first time? The sensation that the developers had somehow extracted next-gen visuals from current gen hardware? While Halo 4 doesn't quite engender that feeling of hushed awe, it gets very, very close - and more importantly the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign

خوب اینکه گفته هیلو4 اون حس اولین باز تجربه کردنه 20 دقیقه ی اول GOW3 رو که همه میگفتن واسه نسل بعد هست رو تو آدم ایجاد نمیکنه ولی نزدیک هست فقط و منظورشم این نیست که گاو گرافیکش افت میکنه . خودت که خودتو نقض کردی که :D

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
من واقعا نگران شدم ! خیلی معمولی ؟! از این قسمتها که میگی بیا من از هر بازی که دوست داری برات نشون بدم ! اصلا بیا من از انچارتد 3 تصویر نشون بدم ببین تکسچرهاش چقدر افتضاح به نظر میاد ! پایه هستی ؟! بعد چطوره که DF به هیلو 4 گفته این دستاورد و کار بزرگ گرافیکی را در سراسر بازی نگه میداره ؟! بعد تو صحبت از خیلی معمولی میکنی ! اونم میگی کم نداره یعنی زیاده ! OMG !

من اصلا کاری با تکسچر ندارم ، گفتم که منظورم این نیست برم یه تکسچر داغون پیدا کنم ، موضوع اینه که یکسری از قسمتها و مراحل Halo 4 در نمای کلی اصلا زیبا و چشم نواز نیست حالا من سوادم قد نمیده که 10000 تا افکت در اون مرحله بکار رفته ولی چیزی که چشمم میبینه یه صحنه معمولیه که زیبایی خاصی نداره . از این لحاظ و با توجه به نظر شخصی خودم 2 - 3 تا بازی رو بهتر از Halo 4 میدونم . حالا میتونید اسمش رو بذارید فشار وارده یا فن بازی یا ... ولی واقعا بدون هیچ قصدی نظرم اینه .

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
خوب ما مگه گفتیم این حرفا درست نیستن . ما میگیم این حرفا رو اکثرا در مورد بازیای خاص شاخ و AAA میگن ( که تعدادشون خیی کم هست ) و دلیل بر بهترین گرافیک نسل بودن نیست .
معنی اون جمله مشخصه، دیگه بیشتر از این باید کلاس زبان انگلیسی تشکیل بدیم اینجا که نیازی نمیبینم.
خوب اینکه گفته هیلو4 اون حس 20 دقیقه ی اول GOW3 رو که همه میگفتن واسه نسل بعد هست رو تو آدم ایجاد نمیکنه ولی نزدیک هست فقط . خودت که خودتو ضایع کردی که
:biggrin1:
آره اون 20 دقیقه اول GoW3 بهتره، ولی اصلا ربطی به اون قسمت مورد نظر من نداشت. هیلو4 جزو معدود بازیهایی است که کیفیت بصری خودش رو در تمام طول بازی حفظ میکنه (نه فقط 20 دقیقه اول)، حالا یکی خلاف این حرفو بگه یا داره فن بازی درمیاره، یا هیتره و مشکل ریشه ای با بازی داره:D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
خب میشه یه چند تا عکس از مرحله اول و دوم بذاری ؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
معنی اون جمله مشخصه، دیگه بیشتر از این باید کلاس زبان انگلیسی تشکیل بدیم اینجا که نیازی نمیبینم.

آره اون 20 دقیقه اول GoW3 بهتره، ولی اصلا ربطی به اون قسمت مورد نظر من نداشت. هیلو4 جزو معدود بازیهایی است که کیفیت بصری خودش رو در تمام طول بازی حفظ میکنه (نه فقط 20 دقیقه اول)، حالا یکی خلاف این حرفو بگه یا داره فن بازی درمیاره، یا هیتره و مشکل ریشه ای با بازی داره:D

فک کنم باید اون کلاس زبان رو تشکیل بدیم تا مشخص بشه که اونجا منظورش این نیست که gow بعد از 20 دقیقه گرافیکش افت میکنه بلکه بعد از 20 دقیقه اون مبارزه ی تاریخی تموم میشه و ریتم بازی میاد پایین و کریتوس تو depth of hades میوفته و اون آهنگه معروفه regret بازیباز رو از رو زمین با کاردک جمع میکنه :D

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
خب میشه یه چند تا عکس از مرحله اول و دوم بذاری ؟
برای کی بگذارم؟:-/ تو که اصلا قبول نداری بازی رو...:D

مرحله اول:
uhxhph2w0noqvffriok.jpg

lsnp19hcuh4x7twiw39.jpg
pfbiqkecep33b7h1rkuz.jpg
de9sw9ufpn9kynwocia.jpg

wfs1z7ogkbqdx4amj4.jpg

مرحله دوم:
31food7oglaqfijjlypl.jpg

w8myqm2qh70kdn65tkf.jpg

gdhf92qrzdmxfmy05rqx.jpg

0cfbh887p3abe4tc7yh.jpg
0nkqpxwy3m76pmdy16oz.jpg

البته اینجور جاها دیگه مهم نیست Digital Foundry گفته:
the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.
دیگه اینجور جاها چشم خودمون فقط مهمه>:d< اما اگه کسی بگه آنچارتد3 از نظرش فلانه دیگه اونجا چشم طرف مهم نیست و اگه زیادی حرف بزنه همون چشماش رو درمیاریم;;) کلا همه چی بستگی به شرایط داره.

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
برای کی بگذارم؟:-/ تو که اصلا قبول نداری بازی رو...:D

مرحله اول:
uhxhph2w0noqvffriok.jpg

lsnp19hcuh4x7twiw39.jpg
pfbiqkecep33b7h1rkuz.jpg
de9sw9ufpn9kynwocia.jpg

wfs1z7ogkbqdx4amj4.jpg

مرحله دوم:
31food7oglaqfijjlypl.jpg

w8myqm2qh70kdn65tkf.jpg

gdhf92qrzdmxfmy05rqx.jpg

0cfbh887p3abe4tc7yh.jpg
0nkqpxwy3m76pmdy16oz.jpg

البته اینجور جاها دیگه مهم نیست Digital Foundry گفته:

دیگه اینجور جاها چشم خودمون فقط مهمه>:d< اما اگه کسی بگه آنچارتد3 از نظرش فلانه دیگه اونجا چشم طرف مهم نیست و اگه زیادی حرف بزنه همون چشماش رو درمیاریم;;) کلا همه چی بستگی به شرایط داره.

خب من چیزی که در اکثر این عکسا میبینم نورپردازی ه که خاصه ( آبجکت دیزاینش رو خوب نمیدونم ، تکسچرها هم کیفیت خوبی دارند ولی خیلی جاها زیبا نیستند ) ... ضمنا من نگفتم فقط چشم من مهمه ، نظرم رو گفتم ، مثلا الان همه باید بیان بگن که WOW اصلا Halo نظیر نداره ، بهترینه بهترینهاست و ... تا مشکلی نداشته باشه ؟ Uncharted هم کسی با نظرشخصی مشکلی نداره ، اما وقتی مثلا میان میگن جاهای خوب Uncharted کات سینهاشه که اونم با 8 تا PS3 رندر شده و فیلمش روی یک PS3 پخش میشه ! خب چی باید گفت ؟!! واقعا فرق کاتسین Uncharted با خود گیمپلی چقدر بود ؟!!

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
خب من چیزی که در اکثر این عکسا میبینم نورپردازی ه که خاصه ( آبجکت دیزاینش رو خوب نمیدونم ، تکسچرها هم کیفیت خوبی دارند ولی خیلی جاها زیبا نیستند ) ... ضمنا من نگفتم فقط چشم من مهمه ، نظرم رو گفتم ، مثلا الان همه باید بیان بگن که WOW اصلا Halo نظیر نداره ، بهترینه بهترینهاست و ... تا مشکلی نداشته باشه ؟ Uncharted هم کسی با نظرشخصی مشکلی نداره ، اما وقتی مثلا میان میگن جاهای خوب Uncharted کات سینهاشه که اونم با 8 تا PS3 رندر شده و فیلمش روی یک PS3 پخش میشه ! خب چی باید گفت ؟!! واقعا فرق کاتسین Uncharted با خود گیمپلی چقدر بود ؟!!
این کلماتی که به کار میبری خیلی اغراق آمیزه. خیلی جاها یعنی چی؟ یعنی بیشتر جاها؟! 90% موارد کیفیت تکستچرها عالی است، حالا دیگه چشم تو خیلی جاها چی میبینه رو من مسئولش نیستم;;) این نقل قول DF در مورد تکستچرها:
Textures in general are rich in detail, though sometimes - rarely - environmental art can be somewhat variable in quality, which definitely stands out when the overall standard is so high.
Rarely = به ندرت
تازه وسعت محیط هم قابل مقایسه با بازیهای مد نظر تو نیست و انقدر عالیه تو این زمینه.

اون قسمت دوم رو نپیچون، من اصلا با این حرفایی که اون طرف گفت کاری ندارم. پارسال رو میگم که کسی جرات نداشت کوچکترین ایرادی از U3 بگیره و به سرعت جبهه سنگینی جلوش میگرفتی، اما الان خیلی راحت میای واقعیات رو نقض میکنی و میگی نظر شخصیمه.
هنوز توضیح ندادی نظرت درباره اون جمله DF چیه که گفته بازی کیفیتش رو در تمام طول Campaign حفظ میکنه:-/ الان DF به عنوان یه مرجع تخصصی حرفش مهمه یا الان فقط چشم های خودت اهمیت داره؟:-/

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,120
راستی جالبه، خودت اول بالاتر گفتی:
من اصلا کاری با تکسچر ندارم ، گفتم که منظورم این نیست برم یه تکسچر داغون پیدا کنم ، موضوع اینه که یکسری از قسمتها و مراحل Halo 4 در نمای کلی اصلا زیبا و چشم نواز نیست حالا من سوادم قد نمیده که 10000 تا افکت در اون مرحله بکار رفته ولی چیزی که چشمم میبینه یه صحنه معمولیه که زیبایی خاصی نداره
حالا که عکس ها رو دیدی و دیدی خیلی هم زیبا بود، یهو سوادت قد داد و خیلی ریزتر شدی و رفتی سراغ تک تک قسمت های گرافیکی؟:-/ اصلا تو فرض کن تکستچرها داغون، فقط نورپردازی خوبه. مهم اینه که به قول خودت چیزی که چشم میبینه خیلی زیباست.
واقعا نمیتونی حتی تو یک صفحه هم دو تا حرف متفاوت نزنی؟ که حداقل آدم بدونه تکلیفش چیه تو بحث.

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,616
نام
Armin
image_halo_4-20467-2311_0022.jpg
[/SPOILER]
image_killzone_2-7119-1306_0004.jpg

البته عکس کیلزون مال سال 2007 فکرکنم . مقایسه با خودتون

آخرین ویرایش:

Lord Xbox

کاربر سایت
Nov 16, 2012
147
اصلا فیلمه لعنتی هیچ فرقی بین کاتسین و بازیش نیست.

rvidb58e3otclwm0z05.jpg

zprtfpu269udij7l4d8i.jpg

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بابک بالا بری پایین بیای گرافیکای هم سطح و در مواقعی بهتر از هیلو4 تو این نسل وجود داره :D . تو عکسایی که گزاشتی از مراحل اول چند تاشون واقعا عالین ولی تو بعضیاشون اکثرا آبجکتای صاف و مکعبی بدون جزئیات هست و عکسای جنگلش هم همگی distance هستن .یه عکس هم از گل و گیاه زیر پای مستز چیف بزار .

پ.ن : اگه یکی بیاد بگه هیلو4 بهترین گرافیک نسل هست حرفش میتوه درست باشه همونطور که یکی بیاد بگه U3 بهترین گرافیک نسل هست هم حرفش میتونه درست باشهه و حرف کودوم درستتره رو نمیتونی ثابت کنی چون هیچ سایتی اشاره نکرده .

اگه اینا یی که اینجا پست میدن دارن فن بازی میکنن چون از پستات معلومه همچین فکری داری پس اونوقت باید گفت خودت خیلی بیشتر از همه فن هیلو هستی :D

درضمن عکسا همیشه دلنواز هستن عکسایی که آرمین گذاشت ، تو حلقت :D . کیلزون 2 مال 4 سال پیشه و من تو این عکس هیچ تفاوتی با هیلو4 نمیبینم حتی کیلزون2 زیباترم دیده میشه .

البته اینجور جاها دیگه مهم نیست Digital Foundry گفته

the game does a great job of maintaining that level of quality across the entirety of the campaign.
.

اینجا آخه بگو منظورش از اون That Level کودوم لول هست ؟؟؟ همون لولی که گفته اون حس GOW3 رو به آدم نمیده :D

آخرین ویرایش:
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر