بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اگر من قبل از هیلو، هورایزن بازی کرده بودم قطعا رای من هورایزن میشد 8-|

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
میگم این تکنولوژی را تو بازی ها قرار دادند که با تشخصیص مدل tv خودشون را اتوماتیک تیونینگ کنند یا adjust کنند تنظیمات tv را نسبت به مدلش در بهترین شرایط ؟:D LOL :D یا حداقل کی این اتفاق خواهد افتاد ؟:D بازم لول :D
قبلا اومده پاناسوینک vt25 مدلای آمریکایی و اروپائیش به اینترنت که وصل باشن از طریق سایت callman اتوماتیک کالیبره میشن.

king xbox

کاربر سایت
Nov 13, 2012
38

همون منظوری که اون پست نقل قول شده منظورش بود !
خدا نکنه آدم یه حرف بزنه ! می خوان به زمین و زمان ربطش بدن !

هدفم این بود که اون پست رو بذارم و به مناسبتش سالسا برقصم !
الانم خیلی شرمسارم که اهداف کثیفم به دست شما فاش شد ! یکی آواتار من رو شطرنجی کنه :((

ای بابا ! خودت که میدونستی دیگه چرا ما رو به زحمت انداختی ! عجبا !

گوشه ای از نقل و قول های اینترنتی خدمت شما و او چندتا بچه ای که با لایک علاقه نشون دادن:

I do own both consoles and mostly play multiformat games as most games I prefer are multi, and for this 360 wins hands down. The last exclusive game I played was Uncharted 3 and KZ3 on PS3, and Gears Of War 3 plus The Witcher 2 on 360. Halo 4 I have to say does look way ahead with physics, AI, size, animation, game open approach, battles then any exclusive PS3 game; It looks and feels far more technically impressive then any PS3 game - where exclusives are mainly liner, set pieced, fixed AI routes

Best looking game i've played this gen... it's better looking than Crysis 2, Uncharted 3 and Gears 3.

HALO 4 finally puts to bed the theory that ps3 exclusives are superior graphically.
It easily outshines the 5 year in development, 60 million, disappointment killzone 2/3 and equalling or indeed surpassing, the uncharted series in gameplay and graphics.
Combine this with forza ,with its GT5 beating visuals and the 360 is the clear winner this gen both visually, Online, its software library and very importantly for the next box, commercially

If every game came out looked as good as this game we could hold Nxt-Gen back for another year or two.

Have you got a PS3 with Killzone 2 and 3, and also an Xbox 360 with Halo 4? Have you played all three?

I have. Which is why I find your comment confusing. KZ2&3 are no where near as competent, in any aspect (graphics, design... especially story) as Halo 4.

Halo 4 is truly a marvel. The one game that has peeled me away from my PS3 in over a year.

the AI in Halo is also something quite special, playing on Heroic last night and they really put up a smart fight. God of War 3 is one of the best looking games this gen for sure, but if we're gonna break it down technically then it doesn't even feature a free roaming camera, it's pretty much on-rails in small closed environments with some inconsistent visual design, but when it's good it's VERY good (like the epic opening level for instance), but Halo 4 is so much more impressive to me.

Halo 4 visuals surpassed my expectations. I've never seen the 360 push out the gorgeous visuals it does during this game. Easily the most impressive FPS I've played this gen, visually or otherwise

I used to think Uncharted 2 would hold out as the best visuals this gen but IMO the 360 has finally closed for good, the MYTH of the cell chip/blu ray for games and Sony 1st party visual excellence. (ONLY THE UNCHARTED SERIES HAD A CLAIM FOR THIS) Infamous,(the highly linear) GOW3, The resistance series were all average visually or below average.
Lets face it the ps3 was a terribly designed piece of gaming hardware ,
While microsoft (almost exclusively a software company in 2005), built WITH ITS FIRST TRY, a system that has soundly beaten graphically ,the "future-proof " PLAYSTATION 3,with its so called "super cell chip", (R AND D"d into the $billions) combined with a (unneeded) "Blu-ray next gen disk format" made by sony, the then market leader for the previous 12 years.

Oh how times have changed,
REMEMBER The "p.c. in a box" rubbish (only true bout original xbox).
REMEMBER " How microsoft dont "stick" with their consoles and abandon them early " (7 years now and STILL counting ) and only SONY systems have long life spans.

REMEMBER, " Next year the ps3 will overtake 360 sales "(still waiting)
REMEMBER " when ps3 is lead dev on Multi Plats a visual gap will appear". It didnt and at best most only equaled the 360 and many, many titles like GHOSTBUSTERS, were far worse. who ya gonna call?

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
به نظرم اول halo 4 که بهترین گرافیک کنسولیو تو همه تاریخ داره
بعد به ترتیب
فورزا هاریزون
mass effect 3 نسخه 360 البته
ویچر 2 360
مکس پین 3 (360)

Bullshit ..........................................

king xbox

کاربر سایت
Nov 13, 2012
38
. With superior gaming mechanics, graphics that looks like it was taken from a next-gen console (e.g. XBox 720), a story that not only respects what came before it but adds to the legacy, Halo 4 not only ticks all the right boxes but gives gamers one of the best 360 experiences of the year. Do I hear someone say Game of the Year? You may very well! Best of all, Halo 4 is only the first part of this new trilogy

Impulse Gamer

واقعا گرافیک halo 4 فراتر از نسل فعلیه فکر نمیکنم رو کنسولی به غیر از 360 ارائه همچین چیزی امکان پذیر باشه.
محیط وسیع و نیمه sandbox و ai عالی و گرافیک مبهوت کننده.

62132402769185731327.jpg

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
خب مثل اینکه FarCry 3 حداقل تو VGA شانسی نداره :D امروز اعلام شد بازی هایی که تا 23 نوامبر عرضه میشن میتونن تو لیست کاندیداها باشن، البته مطمئن نیستم منظورش فقط بهترین بازی سال هست یا کل رشته ها.
This year, games released between December 2, 2011 and November 23, 2012 are eligible to be nominated

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
خب مثل اینکه FarCry 3 حداقل تو VGA شانسی نداره :D امروز اعلام شد بازی هایی که تا 23 نوامبر عرضه میشن میتونن تو لیست کاندیداها باشن، البته مطمئن نیستم منظورش فقط بهترین بازی سال هست یا کل رشته ها.

چرا سوژه دادی دسته 3 تفنگدار جدید سایت :| فردا اگه زد خدای نکرده هالو 4 ببخشید هیلو 4 اول شد الان همین 3 تفنگدار میان میگن شانس اورد که فارکرای 3 نبود و............

اه اه دیگه یادت باشه از این به بعد اینطوری گند نزنی /:)

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,612
نام
محمد
کاندیداهای VGA اعلام شدن:
Assassin's Creed III
Dishonored
Halo 4
Journey

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
خب اگه قرار بود بازی ای غیر از Halo 4 بهترین بشه همین FarCry 3 بود ( البته هنوز که نیومده ولی ویدیوهای گیمپلی ش که بنظرمن بی نظیر بود واقعا ) هرچی فکر میکنم بازیه دیگه ای نبوده امسال که حرفی واسه گفتن داشته باشه ، AC III هم یه جاهایی خیلی زیبا بود ولی تکنیکالی ضعیف بود .
اوه اوه Journey بشه چقدر بخندیم :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,123
Assassin's Creed III رو اگه جاش Forza Horizon میگذاشتن بهتر بود. زیباتر بود به نظر من.
خب اگه قرار بود بازی ای غیر از Halo 4 بهترین بشه همین FarCry 3 بود ( البته هنوز که نیومده ولی ویدیوهای گیمپلی ش که بنظرمن بی نظیر بود واقعا ) هرچی فکر میکنم بازیه دیگه ای نبوده امسال که حرفی واسه گفتن داشته باشه ، AC III هم یه جاهایی خیلی زیبا بود ولی تکنیکالی ضعیف بود .
خُب حالا چرا رای نمیدی خودت؟:-/ :D

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
2,003
نام
sami
کاندیداهای VGA اعلام شدن:
Assassin's Creed III
Dishonored
Halo 4
Journey
journey :|:|:|/:):(:-&:((o:-)(روند تکامل بعد از انتخاب شدن این بازی)
assassins creed 3 رو من گرفتم دیدم لباس یارو که بلند بود همش رفته بود تو اسبه موقع اسب سواری:|همونجا انداختمش بیرون
نمیدونم چرا forza horizon نیست.دیگه تو سبک ریسینگ از این بهتر=((

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
Assassin's Creed III رو اگه جاش Forza Horizon میگذاشتن بهتر بود. زیباتر بود به نظر من.

خُب حالا چرا رای نمیدی خودت؟:-/ :D

گفتم که بعد از FarCry رای میدم ... نمیخوام نامردی کنم :d

چرا Journey رو ترول میکنید ؟!! این بازی از لحاظ زیبایی بصری یکی از هنری ترین و زیباترین بازیهاست ، البته من نمیگم حقشه بهترین بشه ، ولی امسال که کلا غیر از Halo 4 هیچ بازیه شاخی دز زمینه گرافیک نبوده میتونه کاندید بشه ...

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,804
نام
فرخ
اوه اوه Journey بشه چقدر بخندیم :d
اگه Journey اول بشه رسما سونی را به رشوه خورانی ربط میدم !:D بعد از این همه مدت vga تصمیم بگیره یه بازیه کاملا هنری انتخاب کنه و بیخیال دیگه تکنیکال و......... بشه >:d<
farcry 3 فوق العادست ولی خودت هم میدونی اون تعریفی که هیلو 4 دیده عمرا این بازی نمیتونه از سایتها ببینه .

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
Impulse Gamer
واقعا گرافیک halo 4 فراتر از نسل فعلیه فکر نمیکنم رو کنسولی به غیر از 360 ارائه همچین چیزی امکان پذیر باشه.
محیط وسیع و نیمه sandbox و ai عالی و گرافیک مبهوت کننده.
داداش واقعا ما رو منقلب کردی دمت گرم>:d<

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,044
نام
نیما
اگه Journey اول بشه رسما سونی را به رشوه خورانی ربط میدم !:D بعد از این همه مدت vga تصمیم بگیره یه بازیه کاملا هنری انتخاب کنه و بیخیال دیگه تکنیکال و......... بشه >:d<
farcry 3 فوق العادست ولی خودت هم میدونی اون تعریفی که هیلو 4 دیده عمرا این بازی نمیتونه از سایتها ببینه .

بازم میگم اگه Farcry 3 با اون ویدیوهایی که من دیدم برابری کنه من نه اعتقادی به halo دارم نه به Uncharted نه به GOW و نه هیچ بازیه دیگه ای که تاحالا منتشر شده ... اصلا سر اون با من بحث نکن :)
ضمنا خیلی رو این جملات نقدها حساب نکن ، سر Rage هم از اینا زیاد میگفتن ، یادته هی میومدی طومار مینوشتی ؟! آخر سال با مقداری لبو ازش قدردانی کردند :d

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر