بهترین گرافیک کنسولی سال 2012

به نظر شما کدامیک بهترین گرافیک خواهد بود ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    309
  • نظرسنجی بسته شده است .
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
Cut-Scene های بازی رو میشه با KMP دید مثل God of War 3. نمیدونم چرا بحث میکنید سره Real-time بودن یا نبودنش :biggrin1:.

من اینو پارسال میگفتم مسخرم میکردن و هی برام عکس از کات سین میگذاشتن میگفتن ببین چه گرافیکی داره..!؟

تنها مشکل 360 این بود که حتی استودیوهای داخلیش مثل Lion Head با انجین های غیر انحصاری (پورت شده از PC) ساخته میشدن. حتی Alan wake که از اولش قرار بود MP ساخته بشه. تا قبل از 343 هیچ استودیو بصورت تخصصی با این سخت افزار برخورد نکرده بود از طرفی ماکروسافت با تاسیس Sentient Team و Technology and Incubation Group داره این موانع رو برمیداره.

دقیقا.. اولین بازی درست حسابی که با موتور اختصاصی ساخته شد همین هیلو 4 بود که تا اینجا بهترین گرافیک نسل رو داده بیرون..Geow هم موتورش مولتی بود..

حالا که دیدم دو تا از مدیرای انجمن با لایک از پست من تشکر کردن و اینقدر استقبال زیاده یه عکس دیگه براتون میزارم حالشو ببرین :d ;;)
pre-rendered cut scene , rendered with 8 ps3 render farm

ceu9t6gmv7ppqj4kqo.jpg

maybe real time

b1s7ss5p3ku7h4ifvdxe.jpg

---------- نوشته در 12:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

من اینو پارسال میگفتم مسخرم میکردن و هی برام عکس از کات سین میگذاشتن میگفتن ببین چه گرافیکی داره..!؟

خوب شما نباید از اینکارا بکنی دیگه اینکارا باعث ساختار شکنی میشه و باعث میشه اعتقادات پاک یه عده جوون معصوم از قدرت ps3 دچار تزلزل بشه از اون بدتر خدایی نکرده باعث میشه دشمنا و عوامل و ایادی استکبار مثل من سو استفاده کنن و مردم پاک و عاشق ولایت مداره سونی (ع) رو فریب بدن و زبونم لال از راه حق منحرف کنن.

آخرین ویرایش:
وقتی ناظم یک فروم خودش یک بحث و دعوا رو اینجوری شروع میکنه ، توقع دارند کاربر هابرند تو تاپیک ها و بهم گل تقدیم کنند !!

نکته کنکوریش هم اینجاست که همین ناظم 70 درصد اخطار هایی که گرفتم رو ایشون داده به من و بخاطر همین پست های اینجوری بوده !! دوتا اسمایل هم میندازه تنگ پستش که بگه دارم شوخی میکنم !!

تکلیف خودت رو روشن کن اگه میشه اینجوری حرف زد تا همینجوری جوابت رو بدن بچه ها ولی اگه میبینی کم میاری و میخوای اخطار بدی بگو .
حقیقت تلخه دیگه.
اخه واقعا فشار اومده.از پست های هیتر ها در تاپیک های هیلو معلومه.
باز ایشون احترام گزاشته و گفته فشار.، ولی من میگم عقده و کینه و تعصب.اخه این چه عقده ایه که تمومی نداره؟هان؟
با کارهاتون سعی کردید رو اعصاب هیلو فن ها راه برید و خیلی ها رو برنجونید و بازی مورد علاقشون رو بی ارزش جلوه بدین ، حالا انتظار احترام رو هم دارید؟
شما اگه سرتون تو کار خودتون بود الان احترامتون هم واجب بود.
والسلام

حقیقت تلخه دیگه.
اخه واقعا فشار اومده.از پست های هیتر ها در تاپیک های هیلو معلومه.
باز ایشون احترام گزاشته و گفته فشار.، ولی من میگم عقده و کینه و تعصب.اخه این چه عقده ایه که تمومی نداره؟هان؟
با کارهاتون سعی کردید رو اعصاب هیلو فن ها راه برید و خیلی ها رو برنجونید و بازی مورد علاقشون رو بی ارزش جلوه بدین ، حالا انتظار احترام رو هم دارید؟
شما اگه سرتون تو کار خودتون بود الان احترامتون هم واجب بود.
والسلام

عزیزم شما خیلی داری بزرگش میکنی..تو کل دنیا همیشه بحث فن بازی وجود داشته

اونایی که سری Uncharted مخصوصاً U3 رو بازی کردن که هیچ اما اونایی که بازی نکردن و فکر میکنن اراجیف و مثلاً عکسی که از بتا مالتی پلیر در بدترین حالت گرفته شده در مقایسه با کات سین جناب Lord Xbox واقعیت داره کافیه این ویدئویی که کلوز-آپ همین الآن از بازی گرفتم رو دانلود کنید (دقیقاً از همون مرحله کات سین) تا به عمق تفاوت گیم پلی و فیلم های رو 8 تا PS3 رندر شده پی ببرید :
دانلود ویدئو

پ.ن: حالا حساب کنید توی این ویدئو کلی از جزئیات هم دیده نمیشه و چیزی که توی TV FHD خودتون میبینید خیلی خیلی بهتره .

اون 8 تا ps3 که واسه رندر کاتسین ازش استفاده شده الکی واسه این بوه که حجم خالی بلوری با فیلم پر کنن خدانکرده اسراف نشه lol
واسه این Pre-Render شده که شما در حین بازی لودینگ نبینی. یعنی در حین اینکه شما داری Cut-scene میبینی منابع کنسول آزاده و کار لودینگ انجام میشه. مسائل به همین سادگی که شما فکر میکنی نیست...
Halo 4 هم اگه میبینی Cut-scene هاش Real-timeـه علتش من فکر میکنم حجم کمتر DVD ـه

دقیقا.. اولین بازی درست حسابی که با موتور اختصاصی ساخته شد همین هیلو 4 بود که تا اینجا بهترین گرافیک نسل رو داده بیرون..Geow هم موتورش مولتی بود..

شما انگار تفاوت مولتی پلیر و سینگل پلیر رو از لحلاظ گرافیکی اصلا درک نمی کنید

اونایی که سری Uncharted مخصوصاً U3 رو بازی کردن که هیچ اما اونایی که بازی نکردن و فکر میکنن اراجیف و مثلاً عکسی که از بتا مالتی پلیر در بدترین حالت گرفته شده در مقایسه با کات سین جناب Lord Xbox واقعیت داره کافیه این ویدئویی که کلوز-آپ همین الآن از بازی گرفتم رو دانلود کنید (دقیقاً از همون مرحله کات سین) تا به عمق تفاوت گیم پلی و فیلم های رو 8 تا PS3 رندر شده پی ببرید :
دانلود ویدئو

پ.ن: حالا حساب کنید توی این ویدئو کلی از جزئیات هم دیده نمیشه و چیزی که توی TV FHD خودتون میبینید خیلی خیلی بهتره .
رضا واسه چی خودت رو بزحمت میندازی؟:dچی رو میخوای اثبات کنی؟:dکسی که همچین پستی تو همین تاپیک داده دیگه تکلیفش مشخصه!:d
یک Halo 4 فقط ما داریم همین Crysis 2 نسخه 360 پارسال بهتر از Unchard بود Geow 3 هم اگر AA داشت راحت U3 رو میخورد..

کات سین های U خیلی با گیم پلی فاصله داره اکثر عکسهای هم که دوستان میگزارند از روی کات سین هست
.

LOL رفتی یه ویدئو sub sd سوپر بلوریه off ecreen که همه چی توش محوه گذاشتی !! تو این رزولوشن و کیفیت میخوای واست ثابت کنم بازیه ps2 فرقی با کارتونای pixar نداره؟
فکر کردی همه ار ار دیگه؟
بابا بدجوری falling in love whit SONY گرفتار شدی

حالا که دیدم دو تا از مدیرای انجمن با لایک از پست من تشکر کردن و اینقدر استقبال زیاده یه عکس دیگه براتون میزارم حالشو ببرین :d ;;)
pre-rendered cut scene , rendered with 8 ps3 render farm

ceu9t6gmv7ppqj4kqo.jpg

maybe real time

b1s7ss5p3ku7h4ifvdxe.jpg

---------- نوشته در 12:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:51 PM ارسال شده بود ----------

خوب شما نباید از اینکارا بکنی دیگه اینکارا باعث ساختار شکنی میشه و باعث میشه اعتقادات پاک یه عده جوون معصوم از قدرت ps3 دچار تزلزل بشه از اون بدتر خدایی نکرده باعث میشه دشمنا و عوامل و ایادی استکبار مثل من سو استفاده کنن و مردم پاک و عاشق ولایت مداره سونی (ع) رو فریب بدن و زبونم لال از راه حق منحرف کنن.

شما عکس های in game از دموی بازی بذار مشکلی نیست کسایی که بازی کردن می فهمن
یک سوال دارم از شما ناتی داگ سر u3 خودش رو تیکه پاره کرد تا بالاخره ثابت کرد اون تریلر vga در حقیقت گرافیک بازی بوده بعدش چطوری هستش که خودشون گفتن با 8 تا ps3 رندر شده

مارو گرفته این آقا ؟ مدل مولتی پلیر برا مقایسه میزاری؟
cut scene
ceu9t6gmv7ppqj4kqo.jpg

in game
avermediacenter20120113.png

چرا عکس از in game با رزولوشن 800px × 450px میزاری عکس 1280x720 بزار که قشنگ همه چی معلوم بشه
رزولوشن 800x450 که رزولوشن بازیای xbox اورجینال بود.:))

چرا عکس از in game با رزولوشن 800px × 450px میزاری عکس 1280x720 بزار که قشنگ همه چی معلوم بشه
رزولوشن 800x450 که رزولوشن بازیای xbox اورجینال بود.:))
شما به نظرم بهتره تمرین سوت کنی در این مواقع لازمه،رزولوشن چه ربطی به پلی گن ،مدلینگ داره مثل اینکه نمیدونی داری راجع به چی حرف میزنی اصلا

اونایی که سری Uncharted مخصوصاً U3 رو بازی کردن که هیچ اما اونایی که بازی نکردن و فکر میکنن اراجیف و مثلاً عکسی که از بتا مالتی پلیر در بدترین حالت گرفته شده در مقایسه با کات سین جناب Lord Xbox واقعیت داره کافیه این ویدئویی که کلوز-آپ همین الآن از بازی گرفتم رو دانلود کنید (دقیقاً از همون مرحله کات سین) تا به عمق تفاوت گیم پلی و فیلم های رو 8 تا PS3 رندر شده پی ببرید : دانلود ویدئو پ.ن: حالا حساب کنید توی این ویدئو کلی از جزئیات هم دیده نمیشه و چیزی که توی TV FHD خودتون میبینید خیلی خیلی بهتره .
خودت فیلم گرفته بودی..؟ تو که زحمت کشیدی برو از اون قسمت های که کارکتر داره تیراندازی میکنه و پشتش به دوربین هست عکس بگیر

الان دیگه میشه زیر سئوال بردن سازنده !. خود یارو معترف بود به دیلی شدید توی Killzone 2 ولی فنهای این بازی توی بازیسنتر میگفتن یارو چرت میگه. فکرش رو بکن! :دی. سازنده بازی رو ام قبول ندارید شما.
این Cut-Scene ها Pre-Rendered رو اینا با 8 تا ps3 سروتش رو هم‌آوردن. نمیدونم کجاش ناراحتتون میکنه که حرف سازنده رو ام رد میکنید :دی.
عجبوبه هستید به خدا.
-------------------------
اینم که میگید فرق خاصی نداره و محسوس نیست و یکمه و اینا، یعنی چی؟ بلاخره فرق داره یا نه؟ شما کم و زیادش رو چیکار داری :دی. کلاه شرعی سرش نزازید مثل دروغ مصلحتی.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or