بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بدون شک بهترین موزیک تاریخ بازیهای کامپیوتری the last ninja 2 هست که ماله دستگاهه کمودور بود.هنوزم که موزبکهاشو گوش میدم جو میگیرتم.هرکی این موزیکها رو گوش بده جایگاهه اول رو به این موزیک اختصاص میده..
مافیا nfs مکس پین و سرور موزیکهای عصرجدید یعنی هالو هم باید نام برد.
یا حق

به نظر من devil may cry & GOD of WAR;)

مخصوصا دویل وقتی مبارزه صورت میگیره 1 اهنگی روش میزنه که باعث جو گیر شدن:eek::bash: و بالا رفتن کمبو ها میشه:boxing::wallbash:

سلام.
من کلآ با اهنگ بازیا حال نمیکنم ولی موسیقی که تو MGS4 شنیدم واقعآ عالیه .
ادم احساس غرور بهش دست میده.البته تمام موسیقیه توی MGS4 رو نمیگم یه چنتایی که توش بودم اونارو میگم.

بدون شک بهترین موزیک تاریخ بازیهای کامپیوتری the last ninja 2 هست که ماله دستگاهه کمودور بود.هنوزم که موزبکهاشو گوش میدم جو میگیرتم.هرکی این موزیکها رو گوش بده جایگاهه اول رو به این موزیک اختصاص میده..
مافیا nfs مکس پین و سرور موزیکهای عصرجدید یعنی هالو هم باید نام برد.
یا حق

ln2_cover.jpg

شوخي ميكني؟ تو Last Ninja II بازي كردي؟! نه!
هميشه خدا من اين بازي رو بازي ميكنم، موزيكاش كه ... هيچي.
يه فيلم دارم از خودم، لپ تاپ رو وصل كردم به يه تلويزيون قديمي و با شبيه ساز Last Ninja II رو اجرا كردم، بايد ببيني، گريه دارم ميكنم ، گريه.

دوستت دارم!

@بقيه: دانلود كنين، شايد خدا خواست و دركش كردين.
start2-1.gif

fight1.gif

lastninja2-c642.gif

dl_menu.gif

ninja_2_skyline.gif

ln3_cover.jpg

ln2_cover.jpg

شوخي ميكني؟ تو Last Ninja II بازي كردي؟! نه!
هميشه خدا من اين بازي رو بازي ميكنم، موزيكاش كه ... هيچي.
يه فيلم دارم از خودم، لپ تاپ رو وصل كردم به يه تلويزيون قديمي و با شبيه ساز Last Ninja II رو اجرا كردم، بايد ببيني، گريه دارم ميكنم ، گريه.

دوستت دارم!

@بقيه: دانلود كنين، شايد خدا خواست و دركش كردين.
start2-1.gif

fight1.gif

lastninja2-c642.gif

dl_menu.gif

ninja_2_skyline.gif

ln3_cover.jpg
خدا رو شکر یکی پیدا شد درک کنه من چی میگم:smile:به خدا همه ی موزیکهای تاریخ کامپیوتر باید جلوی این بازی بوق بزنن:love:

ايول
يه لينك مشتي بهت ميدم صفا كني،
يه عزيزي اومده چنتا از موزيكاي بازي رو با ساز هاي واقعي مثله گيتار الكتريك زده و كارش بسيار عاليه!
لينك براي شما

پ.ن. من كلي عكس عالي گذاشتم ازش تو پستم، مديرا چرا ويرايش كردن؟ سايزشون كه بزرگ نبود.

به نظر من بهترین آهنگ بازی مربوط به سه گانه ی فوق العاده ی Shinibi بود که واقعا آدمو جوگیر میکرد. تمام شماره ها و تمام مرحله ها آهنگشان عالی بودند.
ولی آهنگ مرحله ی خانه ی چینی در Shinobi 2 رو تا آخر عمرم فراموش نمیکنم.بعضی وقت ها دلم میخواد سگای خاک گرفته ام رو روشن کنم و بازی شو دوباره تموم کنم.واقعا آهنگش محشر بود.
با اینکه در شماره ی سوم گیم پلی خیلی بهتر شد ولی کیفیت آهنگاش پایین اومد.

بعد از شینوبی شورش در شهر سگا بهترین آهنگ رو داشت.منظور من آهنگ تیتراژه شه که همتون میدونین چقدر باحال بود.بعدش هم سونیک.

از بازی های نسل امروز هم خیلی ها هستن که در حد عالی هستن.مثل سری مکس پین(1 و 2) هیتمن - پانیشر - Second Sight - هالو- انیموشا - دویل می کرای و...(ادامه داره!) :biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or