بهترین موسیقی را در کدوم بازی شنیدین؟

• Thread starter Thread starter Humason
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سلام به همگی.
خوب من آهنگای قشنگ توی بازیها زیاد شنیدم.اما به نظرم بهترینشون آهنگی بود که توی قسمت سیو رزیدنت 4 (همون ماشین تایپه) بود.
بعد از کشتن یه عالمه زامبی ذهن پریشون و کف دستهای عرق کرده و خون پر از آدر نالین و ضربان قلب سر به فلک کشیده رو حسابی آروم میکرد و به آدم جون میداد.
آهنگی هم که بعد از تموم کردن هر درجه ی سختی بازی توی دویل می کرای3 وجود داره رو هم خیلی دوست دارم.(اصن کلن همه ی آهنگای دویل می کرای رو دوست دارم:love:.البته فقط شماره ی 3)
آهنگهای هیتمن 2 هم حرف نداشت.

چه باحال توصيف كردي :eek: دمت گرم ! يه لحظه احساس كردم تو بازيم ....:love:;)

resident evil 1 فوق العاده بود , فوق العاده.......... PC واقعا با بازي هم خوني داشت و ترس آدم رو فرا ميگرفت (گفتم منم قشنگ توصيف كنم ! :biggrin1:)

چه باحال توصيف كردي :eek: دمت گرم ! يه لحظه احساس كردم تو بازيم ....:love:;)

resident evil 1 فوق العاده بود , فوق العاده.......... PC واقعا با بازي هم خوني داشت و ترس آدم رو فرا ميگرفت (گفتم منم قشنگ توصيف كنم ! :biggrin1:)
بهترین و دلهره آورترین آهنگ RE1 آهنگیه که تو کتابخونه نواخته میشه. حایی که بری و جیل همدیگه رو میبینن.

بازی های مافیا و مکس پین موسیقی شون عالی بود و هست
اصلا" یه حس خاصی به آدم میده
هر چند وقت یه بار میرم اینارو گوش میدم
بازم ازشون خسته نمیشم
البته یه gta هم بود که برای psp اومده بود بعد هم برای ps2 اومد آهنگ اونم خیلی جالب بود
ولی اصلا" این دو تا بازی یه چیز دیگن

آهنگ مکس پین 2 قسمت Main Theme فوق العاده بود:love:

Hitman 2 و Mafia و Diablo II فوق العاده موسیقی های زیبا و شنیدنی دارن:love:

آهنگش کار گروه Poets of the Fall هستش ... بقیه کاراشونم خوبه.

موزیک های DooM و Last Ninja 2 و Knytt Stories و Okami از موزیک های بازی هایی هستن که معمولا گوش میدم.
ضمنا Outlaws فراموش نشه ... Sanchez the outlaw ... (همینجا باهم دعا میکنیم که این بازی رو یادشون بره و remake نکنن)

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or