بهترین فایتینگ؟؟

کدام یک از بازی های فایتینگ از نظر شما بهتر است؟

• Tekken

رای‌ها: 60 40.8%
  • SoulCalibur

رای‌ها: 8 5.4%
  • Street Fighter

رای‌ها: 29 19.7%
  • Virtua Fighter

رای‌ها: 1 0.7%
  • Mortal Kombat

رای‌ها: 44 29.9%
  • دیگر عناوین

رای‌ها: 5 3.4%

• مجموع رای دهنده‌ها
    147
  • نظرسنجی بسته شده است .

Dracula

کاربر سایت
Jul 31, 2007
244
من Tekken رو انتخاب کردم فقط Tekken 3 رو بازی کردم که زمان خودش فوق العاده بود ولی از Dead Or Alive هم خیلی خوشم می آد چون هم از بقیه ی بازیا تندتره هم اینکه سیستم Counter خیلی عالی داره که button mashing رو بی استفاده می کنه در ضمن خیلی بازی سخت تر می شه.

reiko

کاربر سایت
Jan 14, 2010
10
نام
سید جمال ساداتی
من بیشتر mortal kombat بازی میکنم و به نظرم mortal kombat بهتره.
یکی گفته بود که تعداد کارکتر تیکن زیاده و به همین دلیل دوسش داره ولی یکی از نسخه های مورتال کمبات یعنی ارماگدون 63 کاراکتر داره.
در مورد فن ها هم باید بگم ، فن های مورتال کمبات خیلی قشنگن هر چند کمه. وکارکتر ها هم چهره جذاب وباحال ومتفاوتی دارند.
از همه مهم تر اینکه مورتال کمبات صد در صد خشن تر از تمام بازی های فایتینگه .
ریزش خون ، فینیشهیم ها و بیوگرافی ها ویپگی برتر این بازی هستن و به قول یکی از بچه های این تاپیک داستانش از همه بازی های فایتینگ بهتره. نسخه هاش هم ز همه بازی های فایتینگ بیشتره و باید بگم شاید توی ایران طرفدار نداشته باشه ولی تو خارج حرف اول رو میزنه. تا جایی که یه گروه هکر یه سری بازی مورتال کمبات با کمک فایل های نسخه های رسمی طراحی کردن که یکیش حتی 140 تا کاراکتر داره. اگه میخواین از بزرگی وعظمت این بازی وتعداد طرفداراش مطلع بشید بهتر یه سر به این وبلاگ بزنید که در مورد مورتال کمباته و هر چی بخواهید ازش داره:
بهتر بگم که بیشتر از 10 سایت خارجی هم تماما در زمینه مورتال کمبات فعالیت میکنند و بعضی هاش رو همین وبلاگ معرفی کرده.

JohnnyCage

کاربر سایت
Mar 4, 2009
60
نام
هادی
فقط مورتال کامبت به دلیل ریشه دارتر بودن،داستان کامل،فایتینگی که در دنیا جز حرفه ای ترینهاست و بیشترین طرفدار را هم داره!خودم هم جز حرفه ای ترینا هستم(حریف میطلبم)!:cool:
راستی کسی میدونه چجوری باید کامبت رو آنلاین بازی کرد؟

nihilnigritude

کاربر سایت
Feb 24, 2007
2,391
بهترین فایتینگ این نسل بنظرم SF4 هست البته اگه با ps3 بازی کنید چون با دسته 360 جون آدم درمیاد بخاد کمبو اجرا کنه
از سول کالیبر هم خیلی خوشم اومد
تیکن گرافیکش بهم نچسبید . کمبت هم کلی مونده تا بشه کمبت

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
چقد FB داریم ما برا بازی های فایتینگ و خوش بختانه همه ادعادار!!!
بنظر من هیچ کدوم نتونستن در کل سری های بازی های خوبی باشن
1-تکن(یادش بخیر قدیما میگفتیم تیکن:d):بنظر من نسخه 1 و 3 خیلی حال داد و همچین DR که رو PSP حسابی تو اتوبوس و تاکسی ادمو شارژ میکردb-).
2-استریت فایتر کلا باحال بود ولی من خودم شخصا از بعضی از نسخه هاش خوشم نیومد ولی این سوپر استریت فایتر4 دیگه یه بمب بود تو دنیای فایتینگ برا من
3-مورتال کامبت هم یه سیر نزولی رو طی کرده ولی خیلی به این ورژن جدید امیدوارم
4-دوستان سری بازی Blaz Blue هم بدک نیست من خیلی خوشم اومده دوست دارم نظر شما رو هم بدونم در مورد این بازی:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر