بهترین عنوان نسل هفتم

بهترین عنوان نسل هفتم

• مجموع رای دهنده‌ها
    730

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,276
نام
امیر حسین
God of War III
The Last Of Us
Metal Gear Solid 4

این 3تای اول :-" بقیشم باید فکر کنم! :d

توی این نظرسنجی سردر تاپیک هم بد نبود بهترین H&S نسل رو هم میزاشتید :-" البته گفته شده اعتراض نکنیم :-" پس اعتراض خود را پس میگیریم! ولی جاش خالیه :d

vivaz360

کاربر سایت
Jul 4, 2011
663
نام
حسین
لیست کاملی نیست و جای چندتا از بهترین بازی های سبک های دیگه مثل ریسینگ و H&S و ... خالیه
b-)
ولی به هر حال بین این ها GTA V به نظرم بهترین بازی این نسل هست.:bighug::x
بعد از سرقت بزرگ اتومبیل The Last Of Us بهترین بازی نسل بود از نظر من.
:clap::clap::clap:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
بیشتر از 20 تا نمیشد گذاشت ، من خودم هم میدونم یه سری بازی میشد باشن که نیستن ولی به هر حال در هر صورت باید چند تا بازی حذف میشد ! چاره ای نبود کلا .

habibmp3

کاربر سایت
Dec 5, 2011
1,236
نام
ابوالفضل
من کلا به دسته بندی کردن لیست خیلی علاقه دارم.

اینم لیست من :
1- Batman Arkham Series : بی تردید بهترین و نابترین تجربه این نسلم سری بتمن بوده. چیزی فرای تصور بود برا من .. Origins با اینکه فوق العاده بود ولی کسایی که بارها دو نسخه قبل راکستدی رو بازی کردن می دونند که هیچ جوره عمق دو بازی قبل رو نداشت!

2 - Bioshock Series : بهترین اول شخص عمرم. یه بازی کامل .. از لحاظ روایت داستان و محتوا شاید غنی ترین بازی نسل بود.

3 - Red Dead Redemption : نه که از GTA بدم بیاد ولی رد دد همه جوره تجربه بهتری بوده واسه من.

4 - The Last of Us : یادمه بازیسنتر برا عنوان نقد آنچارتد 3 یه چیزی تو این مایه ها نوشته بود : "تعظیم هالیوود"! بهترین عنوانی که تو این نسل شایسته این تیتره بدون شک TLOU هست.شاید صحنه های سینماتیک آنچارتدها رو نداشت ولی روایت داستان بازی به قدری سینمایی بود که در حد فیلم های درجه یک بود. گیمپلی بازی هم که فیلم بود!

5 - Far cry 3 : لذتی که از این بازی بردم وصف نشدنیه! یکی از بازی هایی بود که همه جوره باهاش حال کردم .. چه از لحاظ گیمپلی و گرافیک و صداگذاری و موسیقی گرفته تا شخصیت ها. فقط حیف این بازی با اون همه شخصیت عالی و یه بدمن فوق العاده مثل واس که داستانش در حد شخصیت ها نبود!

6 - DarkSiders 1 ، 2 : حتی یک صدم درصد هم احتمال نمیدادم که دارکسایدرز 1 تا این حد غنی و عالی باشه .. بازی که شماره دومش همه جوره پیشرفت داشت. هنوزم دوست دارم بازیشون کنم .. شخصیت "وار" هم یکی از سورپرایزهای این نسل بود واسم. فکر نمی کردم شخصیت پردازیش اینقدر عالی باشه!

7 - Dark Souls : دهن سرویس کنترین بازی نسل! یک بازی سخت ولی نه سخت غیر منطقی! با اینکه گرافیک زیاد بالایی نداشت ولی اتمسفر بازی به قدری گیرا بود که آدم رو میبرد تو جو بازی.

8 - Assassin's Creed 1 : یکی از بهترین های نسل واسه من و لذتبخش ترین تجربم بین این سری. خصوصا با معرفی شخصیتی مثل الطایر که مطمئنا یکی از ماندگارترین شخصیت های این نسل خواهد بود.

9 - Rayman : مطمئنا خیلی ها تو لیست 10تاییشون این یکی رو از قلم انداخته بودن چون واقعا یکی از سرگرم کننده ترین و فان ترین بازی های کل دوران بود. :D

10 - Crysis 1 : بازی که سطح و لول گرافیک بازی های این نسل رو یه پله برد بالا! شاید اولین چیزی که با شنیدن نام کرایسیس به ذهن هر گیمری خطور کنه گرافیک بالای اون باشه ولی نسخه اول بهترین گیمپلی بین سری رو داشت و انصافا یکی از بهترین های نسل بود.

خیلی از بازی های بزرگ دیگه رو هنوز بازی نکردم و خیلی از شاهکارهای دیگه رو هم به دلایلی کاملا موجه نیمه تموم گذاشتم تا در فرصت مناسب برم سراغشون! خیلی از بازی های دیگه هم بودن که به دلایلی تو لیست 10تاییم نیاورم وگرنه اون بازی ها هم برام جزو بهترین ها بودن.

تو نسل قبل هم بهترین بازی، و کلا بهترین بازی تاریخ مافیا 1 بوده واسم. مافیا 1 برا من یه معجزه بود که از دل گیم زده بود بیرون!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
My Top Ten

1. Grand Theft Auto V
  2. Red Dead Redemption
  3. Uncharted 2: Among Thieves
  4. The Last of Us
  5. Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots
  6. Far Cry 3
  7. The Witcher 2
  8. Castlevania: Lords of Shadow
  9. Gears of War
  10. Assassin's Creed II

HosseinBrusli

کاربر سایت
Jun 19, 2010
3,265
نام
حسین
کلا نظر سنجی ایراد داره .... :|:d چرا فقط یه بازی باید انتخاب کرد !؟ :|
بهتر بود قبل از انتخاب بازی هایی موجود در لیست ، تو یه تایپیک دیگه نظر سنجی میشد که چه بازیهایی بیان تو نظر سنجی .

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,524
نام
Iman
چه قدر سخت!
چند تا عنوان شاهکار تو لیست وجود دارن البته چند تا هم نیستن!
ولی در کل من شرکت نمیکنم چون یه بازی واسن بهترین نبود
بهتر بود چند تا گزینه مثلا حداکثر 3 تا رو میزاشتید که انتخاب کنیم

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
همیشه انتخاب یک بازی به عنوان بهترین بازی نسل/تاریخ/ دهه و... برام کار فوق العاده سختی بوده و هست و ترجیح میدم تا حد ممکن بین بازی هایی که بیشترین لذت رو ازشون بردم مقایسه ای انجام ندم و به همین خاطر یه لیست 10 تایی از بهترین بازی هایی که این نسل انجام دادم میذارم بدون ترتیب خاصی. (البته ترتیب داره به این صورت که به ترتیبی که به ذهنم خطور کنن مینویسم :D)

• The Last of Us
  • Bioshock: Infinite
  • GTA V
  • Red Dead Redemption
  • Call of Duty Modern warfare 4
  • Dark Souls
  • Metal Gear Solid 4
  • Uncharted 2
  • God of War III
  • Assassin's Creed

البته بازی های دیگه ای مثل Journey - The Walking Dead - Batman: AC - Heavy Rain و چند تا عنوان دیگه که حضور ذهن ندارم هم برام به یاد موندنی شدن ولی برای لیست 10 تایی به نظرم همینایی که نوشتم مناسب ترن.

پ.ن: تو نظر سنجی چون فقط میشه به یه بازی رای داد، رای رو به TLOU میدم :D.

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
واقعا ارائه Top 10 خیلی خیلی سخت و نزدیک به غیر ممکن هست . وقتی یدونه بازی خاسته میشه آدم خیلی راحت به tlou رای میده ولی top 10 خیلی سخته :|

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,042
نام
نیما
وقتی میگیم بهترین، یعنی یک بازی ... بهترینها که نیست که بخوایم چند تا گزینه انتخاب کنیم . مسلمه سخته خب اما به هر حال باید یک بازی رو انتخاب کنید . اون TOP 10 هم هر کی دلش خواست میتونه بنویسه ، اصلا قانون یا اجباری نیست که حتما بنویسید :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر