بهترین عنوان نسل هفتم

بهترین عنوان نسل هفتم

• مجموع رای دهنده‌ها
    730

ariansa

کاربر سایت
Dec 9, 2013
32
نام
آرین
ول cod با اینکه جدیدا داستانش تکراریه ! ولی بهترینه !
اول the last of us فوق العاده ! با اینکه خیلی دوست داشتم مثل Byond حق انتخاب داشتم ولی همه چیش جوری بود که بهت همون احساس و میداد ! بهترین بازی از نظر من تواین چند سال هست ! بنظر من انقلاب بازیه جوری که کاملا احساس میکردم الی بچه خودمه و نسبت بش باید مسیولیت داشته باشم !
دوباره اول byond two souls که بهترین بازی احساسی بود که کردم ! انتخاب با داستان خودم ! کیو دوست دارم کیو ندارم ! آره یا ن ! همش ماله خودته مثلا تو بازی تو ذهنت میگی کاش انجوری میشد تو این بازی شاهد انتخابیم !
از نظر من این سه تا بازی اولا حرف ندارن !

آخرین ویرایش:

ROONEY190

کاربر سایت
Jun 24, 2012
233
نام
علیرضا
بنظرم جای هیتمن خالیه واقعا عنوان خوبی بود من واقعا همه ی عنوان های لیست خیلی خوبن بین اونایی که تجربه کردم(با توجه به پلترفمی که باهاش بازی می کنم pc) فارکرای را انتخاب کردم

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بنظرم جای هیتمن خالیه واقعا عنوان خوبی بود من واقعا همه ی عنوان های لیست خیلی خوبن بین اونایی که تجربه کردم(با توجه به پلترفمی که باهاش بازی می کنم pc) فارکرای را انتخاب کردم

این نسل بازی خوب زیاد داشت هیتمن بازی عالی بود اما فیلمی که از روی بازیش ساختن نه :d

خود من به ماریو گلگسی رای دادم خلاقانه ترین بازی عمرم بود

Arkham Knight

کاربر سایت
Nov 19, 2012
164
اون عنوانی که مدنظر منه تو نظر سنجی نیست چون انحصاری PC هست:d(منظورم Company of Heroes هست)
اما با توجه به گزینه های نظر سنجی به Mass Effect 2 رای دادم.

XboXMaH

کاربر سایت
May 3, 2014
11
نام
محمود
به نظرمن call of Duty4 و last of us , Batman , Halo , GTA , .... انتخابش خیلی سخته بیخیال. |-)

___________________________________________________________________________________________

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر