بهترین عنوان نسل هفتم

بهترین عنوان نسل هفتم

• مجموع رای دهنده‌ها
    730

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
932
نام
کیوان
GTA IV-GTA V
Bioshock 1-Bioshock Infinite
Red Dead Redemption
The Last of Us
Tomb Raider
Dishonored
Deus Ex Human Revolution
The Walking Dead
Just Cause 2
Batman Arkham Series
Forza Motorsport 4-Forza Horizon
Mass Effect Series

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
به نظرم نتيجه نظرسنجي تحت تاثير بازي هاي اين اواخره مثلا اسكايريم خيلي فاصله فضايي با tlou گرفته يكي از دليل هاش همينه كه فعلا بچه ها در هايپ به سر مي برند:d gow 3 رو هم كه نداره كه بدون شك يكي از بهترين هاي اين نسل بود
كلا زياد با اين نظر سنجي موافق نيستم

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
به نظر من نظر سنجی عادلانه نیست
الان این the last of us که بیشتر از همه رای اورده واقعا اینقدر بازی شده؟؟(منظورم از بازی تعداد ادمهایی هست که بازی کردنش)
یه بازی مثل Geow مظمئنا بیشتر بازی شده ولی این چون این اواخر و با گرافیک بالا عرضه شده رو نظر خیلیا تاثیر داشته
مطمئنم خیلی بازی نکردن و فقط از سر جوایزی که گرفته و تعریفهایی که ازش شده اومدن و بهش را دادن

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
بنظرم نظر سنجیت یکم ایراد داره :d

الان God of War 3 توی نظر سنجی نیست در حالی که Bordersland 2 رو جزو بهترین بازی های نسل انتخاب کردی!
یا مثلا به جای COD MW - GTA V- Halo 4 بهتر بود GTA IV - Halo 3 و COD MW 2 رو توی لیست می زاشتی.
من خودمم از بین Bioshock - Batman Arkham City - Red Dead - GTA - Mass Effect 2 - Dark Souls و TLoU نمی دونستم کدومو انتخاب کنم ولی در نهایت به Batman Arkham City رای دادم :)

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
و یه نکته دیگه.. مشکل از شماس که نتونستی با این بازی ارتباط برقرار کنی وگرنه بر هیچکس پوشیده نیست که بایوشاک از بهترین بازی های این نسل بود ...
البته مشکل از دوستمون که نیست! بایوشاک هم شاهکاره اما, من فکر میکنم یه سری بازی ها وقعا خاص هستن از این نظر که هم سطح وسیعی طرفدار دارن به طوری که جونشونم واسه بازی میدن(اغراق) هم از اونطرف سطح وسیعی اصلا و ابدا از اون بازی خوشش نمیاد و یه قول شما ارتباط نمیتونه برقرار کنه! و فکر میکنم بایوشاک هم از اوندسته بازیهاس!
مثلا من خودم وقتی 360 خریدم با هزار شوق و ذوق و با تعریف و تمجیدایی که از هیلو شنیده بودم ریچ رو گرفتم اما متاسفانه اصلا و ابدا نتونستم از بازی لذت ببرم و بعد ها متوجه شدم خیلی از افراد هم مثل من از سری بازیهای هیلو خوششون نمیاد و البته از اونطرف بسیار بسیار فن بیس خوب و درجه یکی هم داره و البته با توجه به نمرات و سابقش قطعا جزء شاهکارهای صعنعت گیم هست, خلاصه میخوام اینو بگم یه سری بازیها 2 سر کاملا جدا دارن که فکر میکنم هیلو و بایوشاک هم هیمینطور هستن! و اینکه خیلی ها نمیتونن با این بازیها ارتباط برقرار کنن رو نمیشه گفت ایراد :)

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,591
والا من پلی استیشن 3 نداشتم TLOU حتما خوب بوده ولی انحصاری بوده.
تو مشترکات 360 و PS3 که من 360 داشتم:
GTA V کلا بهترین بازی بود.
بهترین ریسینگ تو این نسل NFS:Run
بهترین فایتینگ MK:KE
بهترین انحصاری ایکس باکس: GOW3

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
به نظرم نتيجه نظرسنجي تحت تاثير بازي هاي اين اواخره مثلا اسكايريم خيلي فاصله فضايي با tlou گرفته يكي از دليل هاش همينه كه فعلا بچه ها در هايپ به سر مي برند:d gow 3 رو هم كه نداره كه بدون شك يكي از بهترين هاي اين نسل بود
كلا زياد با اين نظر سنجي موافق نيستم

Skyrim برای بهترین بازی نسل بودن واقعا افتضاح بود، هر آدمی که دو تا سری قبلی Elder Scrolls رو بازی کرده باشه میتونه به صورت واضح ببینه که Skyrim همون Oblivion هستش که فقط گرافیکش بهتر شده و Dragons داره!

GOW III هم با وجود قشنگیش بخاطر حالت تکراری اولش و داستان نسبتا ضعیفش نمی تونه بهترین بازی نسل بشه، یه نگاه به داستان بازیهایی مثل Witcher, Bioshock ,The Last of Us بندازی متوجه میشی منظورم رو.

Roter Jäger

کاربر سایت
Mar 17, 2009
1,750
نام
سهراب
خدایی شوخی بود یا جدی؟!

جدی بود، God of War III خیلی المان های GOW I, II رو تکرار کرد به جای اینکه Expand کنه خودش رو....حتی اون تیکه اول بازی که مثل GOW II همه قدرت هات رو از دست میدی اونقدر Cheap بود که خیلی اعصاب من رو خورد کرد، از لحاظ داستانی هم بدون شک قدرت بازیهای دیگه ای که در حد بهترین بازیهای نسل بودن رو نداشت(TLOU ، Witcher 2, Bioshock,Mass Effect, Metal Gear Solid 4)

Gotham Knight

کاربر سایت
Nov 28, 2012
1,082
اینم از بهترین بازی های من یادم رفت بزارم : :d

1-Grand Theft Auto IV
Bioshock -2
Batman Arkham City -3
Red Dead Redemption -4
Mass Effect 2 -5
Uncharted 2 -6
Dark Souls -7
God of War III -8
Call of Duty Modern Warfare 2 -9
The Last of Us -10

kimsungbabak

کاربر سایت
Apr 15, 2011
3,303
نام
بابک
تقریبا همه بازی های توی این لیست رو تموم کردم ولی هر جور حساب کنم mgs4 بهترین بازی بینشون بود.
تنها بازی بود که آخرش اشک من رو درآورد.
RIP old snake :((

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر