بهترین تریلرهای تاریخ

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
161753

حتما تا به حال لیست‌های فراوانی با سوژه بهترین تریلرهای تاریخ صنعت بازی دیدید. متاسفانه این دست فهرست‌ها در نهایت 15 الی 20 تریلر مهم را نمایش می‌دهند در حالی که طی 25 گذشته شرکت‌های بازیسازی تمرکز ویژه‌ای روی ساخت تریلرهای جذاب داشتند.

به همین دلیل - و مشخصا علاقه شخصی :D - تصمیم گرفتیم یک مجموعه آیتم در مورد بهترین تریلرهای تاریخ بسازیم که از سال 2005 شروع می‌شوند. در هر آیتم من فقط در بخش مقدمه صحبت کردم و برای از بین نرفتن جذابیت تریلر ، هیچ صحبتی در زمان نمایش نکردم. البته یکسری اطلاعات در مورد هر بازی و تریلر آن ، در زمان تماشای تریلرها به نمایش درمیاد.

تا به حال سال‌های 2005 و 2006 منتشر شده و خیلی خوب میشه که دوستان عزیز در مورد بهترین نمایش‌های سال‌های بعد ، نظر بدند تا از تریلر یا تریلرهای نام برده در آیتم مخصوص هر سال استفاده کنیم. یا حتی فهرستی از بهترین تریلرهای زندگی خودشان در اینجا منتشر کنند.

بهترین تریلرهای سال 2005

بهترین تریلرهای سال 2006

این فهرست با انتشار هر آیتم ، تکمیل می‌شود.

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,050
نام
حامد
هیچ چیز در تاریخ بشر نمیتونه جای تریلر مافق تصور و رویایی معرفی MGS4 در توکیوگیم شو 2005 رو بگیره.
از شروع تریلر که به صورت FPS آغاز میشه و تمام مدت تو رو در این علامت سوال میزاره که دقیقا با چی طرف هستی تا لحظه رونمایی از اسنیک پیر که عملا سکته ناقص میزنی با دیدنش:D همه چیز در بهترین حالت ممکن قرار داشتش. گرافیک وحشتناک تریلر، موسیقی زیباش، حجم سربازهایی که در صحنه بودن،.... کلا همه چیز تریلر بوی نسل جدید رو میداد. دیدن دوباره سالید اسنیک و اوتاکان در کنار هم مثل برگشت به خونه بود. بدون شک برای من تاریخی ترین تریلر تمام دوران بودش.

منم می خواستم همینو بگم که دوست عزیز زحمتشو کشید.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی

حتما تا به حال لیست‌های فراوانی با سوژه بهترین تریلرهای تاریخ صنعت بازی دیدید. متاسفانه این دست فهرست‌ها در نهایت 15 الی 20 تریلر مهم را نمایش می‌دهند در حالی که طی 25 گذشته شرکت‌های بازیسازی تمرکز ویژه‌ای روی ساخت تریلرهای جذاب داشتند.

به همین دلیل - و مشخصا علاقه شخصی :D - تصمیم گرفتیم یک مجموعه آیتم در مورد بهترین تریلرهای تاریخ بسازیم که از سال 2005 شروع می‌شوند. در هر آیتم من فقط در بخش مقدمه صحبت کردم و برای از بین نرفتن جذابیت تریلر ، هیچ صحبتی در زمان نمایش نکردم. البته یکسری اطلاعات در مورد هر بازی و تریلر آن ، در زمان تماشای تریلرها به نمایش درمیاد.

تا به حال سال‌های 2005 و 2006 منتشر شده و خیلی خوب میشه که دوستان عزیز در مورد بهترین نمایش‌های سال‌های بعد ، نظر بدند تا از تریلر یا تریلرهای نام برده در آیتم مخصوص هر سال استفاده کنیم. یا حتی فهرستی از بهترین تریلرهای زندگی خودشان در اینجا منتشر کنند.

بهترین تریلرهای سال 2005

بهترین تریلرهای سال 2006

ترتیب تریلرها شاید از نظرم کمی متفاوت باش اما یادش بخیر سونی به معنای واقعی کلمه با تریلرهای از پیش رندر شده سال ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ ترکوند و واقعا نسل های بعد رو بهمون نشون داد! ( هرچند کاملا سرکاری بودن اما واقعا نمایشا خفن بود و هر کدوم از تریلرهارو بالای صد بار بدون اغراق دیدم :D
برای من تا جایی که ذهنم یاری میکنه به این ترتیب بود!
Hellgate london
killing day by ubisoft این بشدت تمیز تر و خفن تر از cgهای سونی بود و عملا گیمپلی بود اما بازم cg :D
کلی با این تریلر زندگی کردم !!! اون حجم از تخریب پذیری و انیمشن فوق العاده و رفلکشن شدیدا خفن و گان پلی عالی که نمیدونم اصلا بازی وجود خارجی داشت یا نه! :D

البته استثناعا این بازی مولتی پلتفروم معرفی شد و شایدم خود یوبی تصمیم گرفته بود زیادی قلو کنه نه بخاطر نمایش روی ps3
نمایش GT هم فوق العاده بود مخصوصا با اون موزیک محشر و ورای تصورم بود فک کن تو اون سالها که gta sa تازه با اون گرافیک غوقا کرده بود بیان پش سر هم نمایشای فضایی بدن و حسابی بترکونن جوری که دیگه فکر کردن به gta حاشیه ای شده بود برام و فقط منتظر تجربه نسل بعد بودم :o8->
بعدشم که نمایشبشدت خفن ALANE WAKE که با تغیرات اتمسفر و اب و هوایی که داشت و بعدش تریلر نمایش قدرت cpu intel همراه بود فقط لحظه شماری میکردم برای این هیولا
بد نیست دوستانی که اون تریلر رو ندیدن یا فراموش کردن یادآور قدرت موتور فیزیک هاوک و قدرت cpu چهار هسته ای اینتل رو با نمایش الن رو ببینن :D البته اگه اشتباه نکنم تریلر برای ۲۰۰۷ بود.
ببینید این نمایش قدرت فوق العاده انجین north light رو اونموقع از رو پلیر حرکت میکرد وسط سد و با سرعت تغییر اب و هوا و حرکت بین لوکیشنا که هنوزم به اسم قدرت ssd شاید غالب کنن بهمون :D
اما تریلر motorstorm لعنتی که مو به تن سیخ میکرد فوق العاده بود
بعد از اون نمایش gears of war که یادمه تو کنفرانس بشدت ترکوند و حتی اخرش صدای پیتر مور بود که میگفت تریلر با کیفیت 720p0 رندر شده!!!
انگار خیلی خفنه ۷۲۰!!! رقیب حرف از 1080 و 120hrz میزد این ساده ها فقط نمایش ریل تایم با الن ویک و دد رایزینگ و گرز آف وار که البته همگی showcase بودن جدا تمام و کمال قدرت 360 رو به رخ میکشیدن
تریلر بعدی هم پروژه وست ورد یه همچین چیزی بود که rockstar زحمتشو کشیده بود اینم از قضا از پیش رندهر شده اما واقعا خفن بود مخصوصا وقتی پالتو کرکتر رو باد تکون میدادو مام باور کرده بودیم ریل تایم :))
اما تریلر برتر و خفن ترین تریلر بی چون و چرا KILLZONE PS3 بود و بس=P~
من نمیدونم مدیرای سونی اون مدت چی میخوردن که انقدر جیگر داشتن!!!
چون واقعا انتظارات رو بشکل فضایی بالا بردن و حسابی آبودانی بازی در اوردن و بشخصه تا زمان تریلر گیمپلی هر دو کنسول منتظر گرافیکی در حد tech demo FF VII ps3 بودم تا کم کم با حقیقت تلخ روبرو شدم اما ۲۰۰۶ انقدر خالی بندی های خفن تری رو شد بازم خام شدم
واقعا تریلر های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ شروع نمایش نبوغ ارایه نمایش سینمایی صنعت گیم بود حالا چه با ماکروسافت و چه سونی
البته این لیست خاطر انگیز ۲۰۰۵ بود و حسابی خاطره خفن و پر شور باهاش داشتم دوس داشتم با دوستان در میون بذارم
ببخشید طولانی شد

MehdiAhmadi

کاربر سایت
Jul 26, 2020
176
بهترین تریلر های تاریخ مال یوبی سافت هستن دیگه تاریخی تر از ،Watch dogs فکر نکنم باشه واقعا عجیب غریب بود..
Killzone 2 و خود تریلر ،God of war تو e3 هم تاریخی بود
ولی من خودم تریلر GTA iv خیلی دوست داشتم ترکیب قشنگی داشت شاید همون موقع بیش از ده بار دیدمش

Tommy Vercetty

Remember the Name!
کاربر سایت
Nov 18, 2010
5,290
نام
ROULY

بهترین تریلرهای سال 2005

بهترین تریلرهای سال 2006

بنظرم این بهترین تریلر تاریخ هست (:

هرموقع وقتش رسید میتونید اضافش کنید

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
من چه خوش خیال گفتم الان میام میگم تریلر Assassin’s Creed:Revelations برای E3 2011 و هیچکی هم تا الان اشاره نکرده، اما ای دل غافل :D.

واقعا عجیب فوق العادست این تریلر و به نظرم یکی از بهترین تریلر های تاریخ مدیوم های مختلف اینترتینمنت هستش و بار ها و بار ها دیدمش.

ترک Iron از Woodkid به خوبی روی تریلر نشسته و یه تم ترکیبی از موسیقی حماسی رومی و عربی داره، که باز به محیطی که داستان توش اتفاق میفته نزدیکه (قسطنطنیه؛ استانبول امروزی، که زمانی پایتخت روم شرقی و زمانی پایتخت امپراطوری عثمانی بوده؛ که البته عثمانی ها ترک هستن اما تم عربی امپراطوریشون رو نمیشه نادیده گرفت).

یه ورژن Extended غیر رسمی هم داره که کل آهنگ رو کاور کرده.

اصلا این تریلر یه کانسپت تسلیم ناپذیری و امید بخشی فوق العاده داره که با لیریک آهنگ هم هماهنگه و یه حس خیلی خوبی میده... .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
امیدوارم منظورتون از تریلر Assassin's Creed Revelation تریلر زیر باشه نه اونی که آهنگ روش بود . :D

خسته نباشی دلاور! :D نصف یا بیشتر هیجان اون تریلر به خاطر آهنگ روش و عجیب مچ بودنش بود>:)

بزرگترین ضد حال خود بازی این بود که تو خود بازی تریلر بود، ولی بدون آهنگ :|

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
2,826
واسه من که زیاد هست از بتمن ها گرفته تا AC ولی هیچ وقت Castlevania Lord of shadow 2 رو فراموش نمی کنم:D اون اتمسفر و دراکول :x
آخرین مورد هم بدون شک دیابلو IV

• Like
Reactions: RHYTHM

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
خسته نباشی دلاور! :D نصف یا بیشتر هیجان اون تریلر به خاطر آهنگ روش و عجیب مچ بودنش بود>:)

بزرگترین ضد حال خود بازی این بود که تو خود بازی تریلر بود، ولی بدون آهنگ :|
:|:|:|:|

اون جای خود ولی اصل حال این تریلر که اینترو بازی هم بود همین صحبت های اتزیو بود ، چطور این رو ضد حال میدونی آخه؟! :|

ACR Ezio Letter.png

Claudia, my dearest sister. I have been in Acre a week now, safe and in high spirits, but prepared for the worst.
The men and women who have fed and sheltered me here also give me warning that the road to Masyaf is overrun by mercenaries and bandits not native to this land. What this
could mean, I dread to guess.

When I first set out from Roma ten months ago, I did so with a single purpose. To discover what our father did not. In a letter written the year before my birth he makes mention of a library hidden beneath the stones of Masyaf castle. A sanctum full of invaluable wisdom.

So what will I find when I arrive there? Who will greet me? A host of eager Templars, as I fear most strongly? Or nothing but the whistling of a cold and lonely wind?
Masyaf has not been home to the Assassins for almost three hundred years now. Can we still claim it for
our own? Are we welcome there?

I am weary of this fight, Claudia. Not
because I am tired, but because our struggle seems to move in one direction only. Towards chaos.
Today I have more questions than answers. This is why I have come so far. To find clarity. To find the wisdom left behind by the great Altaïr, so that I may better understand the purpose of our fight. And my place in it.

Should anything happen to me Claudia, should my skills fail me, or my ambition lead me astray, do not seek retribution or revenge in my memory, but fight to continue the search for truth, so that all may
benefit.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it

ends too soon.
البته این قسمت رو در کمال احترام باید بگم اتزیو حرف مفت زده :)
بعد پایان کار اتزیو تو این سری اینهمه بازی اومده از اساسینز کرید و هیچ کدوم از کاراکترهای این بازی ها در حد اتزیو نبودن و ما همچنان در حسرت یه کاراکتر مثل اتزیو و الطائر هستیم.
چجوری این صحبت ها برات ضد حال بودن ؟ :(

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
امیدوارم منظورتون از تریلر Assassin's Creed Revelation تریلر زیر باشه نه اونی که آهنگ روش بود . :D

چنان داری میگی امیدوارم؛ یعنی اصلا اون تریلر رو قابل نمیدونی؟ :-s:D

تازه من همیشه ورژن Extended غیر رسمیشو میبینم که کل آهنگ رو کاور کرده باشه 8->.

از اینم فاکتور بگیریم تازه که ترک Iron از Woodkid رو جزو آهنگایی کرد که تقریبا هر ماه یک بار باید گوش بدم :D.

• Like
Reactions: omid0

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین
:|:|:|:|

اون جای خود ولی اصل حال این تریلر که اینترو بازی هم بود همین صحبت های اتزیو بود ، چطور این رو ضد حال میدونی آخه؟! :|

ACR Ezio Letter.png

Claudia, my dearest sister. I have been in Acre a week now, safe and in high spirits, but prepared for the worst.
The men and women who have fed and sheltered me here also give me warning that the road to Masyaf is overrun by mercenaries and bandits not native to this land. What this
could mean, I dread to guess.

When I first set out from Roma ten months ago, I did so with a single purpose. To discover what our father did not. In a letter written the year before my birth he makes mention of a library hidden beneath the stones of Masyaf castle. A sanctum full of invaluable wisdom.

So what will I find when I arrive there? Who will greet me? A host of eager Templars, as I fear most strongly? Or nothing but the whistling of a cold and lonely wind?
Masyaf has not been home to the Assassins for almost three hundred years now. Can we still claim it for
our own? Are we welcome there?

I am weary of this fight, Claudia. Not
because I am tired, but because our struggle seems to move in one direction only. Towards chaos.
Today I have more questions than answers. This is why I have come so far. To find clarity. To find the wisdom left behind by the great Altaïr, so that I may better understand the purpose of our fight. And my place in it.

Should anything happen to me Claudia, should my skills fail me, or my ambition lead me astray, do not seek retribution or revenge in my memory, but fight to continue the search for truth, so that all may
benefit.

My story is one of many thousands, and the world will not suffer if it

ends too soon.
البته این قسمت رو در کمال احترام باید بگم اتزیو حرف مفت زده :)
بعد پایان کار اتزیو تو این سری اینهمه بازی اومده از اساسینز کرید و هیچ کدوم از کاراکترهای این بازی ها در حد اتزیو نبودن و ما همچنان در حسرت یه کاراکتر مثل اتزیو و الطائر هستیم.
چجوری این صحبت ها برات ضد حال بودن ؟ :(
این حرفا درست...
ولی بازم هیچی اون تریلر با آهنگ نمیشه! :D
یه آهنگ پرفکت، رو یه تریلر پرفکت، به صوزت کاملا مچ و پرفکت با هم :D نع... اتزیو بیاد 4ساعتم بره بالا منبر و ... بازم به اون آهنگ نمیرسه برای این تریلر:D

برم دوباره ببینمش:D هوس کردم:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر