بهترین تریلرهای تاریخ

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
161753

حتما تا به حال لیست‌های فراوانی با سوژه بهترین تریلرهای تاریخ صنعت بازی دیدید. متاسفانه این دست فهرست‌ها در نهایت 15 الی 20 تریلر مهم را نمایش می‌دهند در حالی که طی 25 گذشته شرکت‌های بازیسازی تمرکز ویژه‌ای روی ساخت تریلرهای جذاب داشتند.

به همین دلیل - و مشخصا علاقه شخصی :D - تصمیم گرفتیم یک مجموعه آیتم در مورد بهترین تریلرهای تاریخ بسازیم که از سال 2005 شروع می‌شوند. در هر آیتم من فقط در بخش مقدمه صحبت کردم و برای از بین نرفتن جذابیت تریلر ، هیچ صحبتی در زمان نمایش نکردم. البته یکسری اطلاعات در مورد هر بازی و تریلر آن ، در زمان تماشای تریلرها به نمایش درمیاد.

تا به حال سال‌های 2005 و 2006 منتشر شده و خیلی خوب میشه که دوستان عزیز در مورد بهترین نمایش‌های سال‌های بعد ، نظر بدند تا از تریلر یا تریلرهای نام برده در آیتم مخصوص هر سال استفاده کنیم. یا حتی فهرستی از بهترین تریلرهای زندگی خودشان در اینجا منتشر کنند.

بهترین تریلرهای سال 2005

بهترین تریلرهای سال 2006

این فهرست با انتشار هر آیتم ، تکمیل می‌شود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,491
نام
سپهر
Assassins Creed Revelation E3 2011 Trailer
Gears of War 1 - Mad World Trailer
Batman Arkham City - There is no place for Hero Trailer
Resident Evil 6 - Debut Trailer
Call of Duty Black Ops - Won't Back Down Trailer
Batman Arkham Origins - Debut Trailer
GTA IV - Welcome to Liberty City Trailer
FIFA 2004 - Intro Trailer
Prey 2 - E3 2011 Trailer
Bioshock Infinite - Beast of America Trailer
Mortal Kombat X - Who's Next Debut Trailer

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
من اصولا از اوایل نسل هفتم و این حدودا به تریلر دیدن روی آوردم ، قبل از اون بصورت شخمی وارد بازی میشدم و یا اینکه شناخت از فرانچایز داشتم که براش هایپ میشدم :D

اما خب چندتا تریلر هستن توی ذهنم که واقعا ویران گر بودن برام و بدون ترتیب هستن رو میگم .

تریلر E3 2014 بازی MGSV تو کنفرانس سونی که با Standing oooooon the Edge شروع میشه :D

لانچ تریلر همین MGSV که واقعا نابودم کرد :x

تریلر رونمایی از Death Stranding و همینطور تریلر سومش توی E3

تریلر رونمایی از Bloodborne :((

تریلر The last of us تو E3 2012 که پشمی برام باقی نزاشت

تریلر رونمایی از GOW 2018 :o

و یه چندتا تریلر دیگه مثل اولین تریلر Battlefield 1و یا Un4 تو E3 2015 و Dark souls 2 که بصورت سینماتیک بود و همینطور که بچه ها گفتن اون تریلر عجیب AC Revelation و‌ TLOUPII و ...

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
MGSV
Uncharted 2 مخصوصا این رو هیچوقت یادم نمیره یه PS3 60 gig fat داشتم به رحمت ایزدی پیوسته بوده چراغ زرد شد.2 روز بعدش تویه IGN دموی این بازی رو دیدم(ناتان توی اتوبوس داشت تلاش میکرد نجات پیدا کنه) داشتم روانی میشدم تا خر هفته پول هام رو جور کردم قرض از این ور و اون ور 380 تومن جور شد رفتم یه PS3 40 gig خریدم(واقعا عجب ارزونی بودا نیت کردم دستگاه بخرم خریدم الان ت.......م میخواد اینکارو کنی:D:D)یادش بخیر عجب دوره ای بود سال 1347:D:D:D

• Like
  • Smile
Reactions: 619 and g4mer

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,235
هیچ چیز در تاریخ بشر نمیتونه جای تریلر مافق تصور و رویایی معرفی MGS4 در توکیوگیم شو 2005 رو بگیره.
از شروع تریلر که به صورت FPS آغاز میشه و تمام مدت تو رو در این علامت سوال میزاره که دقیقا با چی طرف هستی تا لحظه رونمایی از اسنیک پیر که عملا سکته ناقص میزنی با دیدنش:D همه چیز در بهترین حالت ممکن قرار داشتش. گرافیک وحشتناک تریلر، موسیقی زیباش، حجم سربازهایی که در صحنه بودن،.... کلا همه چیز تریلر بوی نسل جدید رو میداد. دیدن دوباره سالید اسنیک و اوتاکان در کنار هم مثل برگشت به خونه بود. بدون شک برای من تاریخی ترین تریلر تمام دوران بودش.

Bax

کاربر سایت
Aug 16, 2009
1,235
نام
حمید
خیلی تاپیک جالبناکی هست . بهترین یا بهتر بگم به یاد موندنی ترین تریلر هایی که من در ذهنم هست تریلر های gt5 توی سال های 2010 و 2011 هست برای من. نکته باحال اش اینه من کلا با ماکروسافت بیشتر حال می کنم و در کل چند ساعت gt اونم زمان ps1 تو کلوپ بازی کردم ( خخخ ) ولی با این دو تا تریلر یادمه که توی دی وی دی های بازی رایانه بود رسما پکیده بودم .

که سال بعد اش هم اومد این تریلر رو داد، چقدر با آهنگش حال می کردم :

غیر از اینها هم تریلر های dead island - AC Revelations و deus ex human revolution فوق العاده بودن .

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,595
من خفن ترین تریلری که دیدم نسبت به زمان خودش opening بازی Onimusha 3 بود. اصلا یه چیز عجیبی بود.

تریلرهایی هم که کوجیما برا بازی هاش می سازه تقریبا همشون جذاب هستن اما تریلر MGS V E32014 بود که با موسیقی nuclear پخش شد یه چیز دیگه بود.

تریلر AC Revelation هم که خیلی ها اشاره کردن و واقعا زیبا بود و فکر کنم تنها تریلری هم از این سری بود که جزو داستان بازی بود و عملا بازی شروعش همین تریلر بود.

لانچ تریلر Mass Effect 2 هم فوق العاده بود. کلا این سری لانچ تریلر های خوبی داشت حتی Andromeda.

تریلر Star Wars: The Old Republic هم به شدت جذاب بود.

تریلر های Deus Ex Human Revolution هم اغلبشون فوق العاده بودن.

تریلر the last of us remastered هم که اونم فکر کنم E3 2014 پخش شد خیلی خوب بود. کلا فکر کنم اون سال تریلرهای خیلی خوبی پخش شدن.

خیلی تریلرهای دیگه هم هستن اگه بشینم فکر کنم اما این بالایی ها در جا تو ذهنم اومدن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر