بهترین بازی های Game Cube

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
حیف این تاپیک نیست سوت و کور باشه؟

کلا گیم کیوب خیلی کم تو ایران شناخته شده

وقتی هم که هک درست حسابیش اومد خیلی ها خواستن بخرن زمان wii شده بود و wii هم که میتونه بازیا gamecube اجرا کنه خیلی ها رفتن wii خریدن

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page9/

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
resident evil 0 mario kart doble dash

3 تا رزیدنت اویل گیم کیوب روی wii پورت شدن برای کسایی که مشگل دسته گیم کیوب دارن بهترین انتخابه چون دسته گیم کیوب جدا اصلا نیست نایابه

روی wii با همون ویموت و نانچاکه تازه میشه از دسته wii classic هم استفاده کرد

ماریو کارت دبل داش هم عالی بود واقعا

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ببخشید اگه بی ربطه
میخواستم ببینم گیک کیوب رو pc شبیه ساز داره و این شبیه ساز به په صورت تو بازیها عمل میکنه؟؟

گیم کیوب 2 راه اجرا خوب داره

1. کنسول برنده نسل هفت یعنی wii که علاوه بر بازیا خودش بازیا گیم کیوب هم اجرا میکنه

2. شبیه ساز دلفین روی pc هست که باید سیستم قویی داشته باشی تا بازی بدون لگ و افت اجرا شه

اینجا ببین درباره گیم کیوب و کاور بازیا گیم کیوب و..... گذاشتم

http://forum.bazicenter.com/thread90915/page12/#post3417225

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
دوستان بازی Resident Evil 3: Nemesis روی GAMECUBE چه فرقی با نسخه PS1 داره ؟؟

اینم لینکش

Resident Evil 3: Nemesis (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

این GAMECUBE حساب کردم 6 تا رزیدنت اویل داره همشونم عالی :x

اطلاعات دیگه از بازی ها GAMECUBE

لینک
احسان جان خدا قوت. کار بسیار خوبی انجام دادی که در مورد بازیهای wii و گیم کیوب مطالب مفید و آموزنده ای قرار دادی و همچنان مشغول این کار هستی.
درباره بازی رزیدنت ایول 3 باید بگم نسخه گیم کیوب خیلی قوی طاهر نشد. اگر نسخه پلی استیشن این بازی رو قلا انجام دادین پیشنهاد می کنم نسخه دریم کست این بازی رو بازی کنید به دلایل زیر:
1. گرافیک شخصیت ها بهبود یافته
2. گرافیک محیط بازی دارای بهبود و تفکیک بهتری هستش
3. اضافه شدن مینی گیم Mercenaries به بازی
4. باز بودن و انتخاب لباس های دیگر شخصیت ها از ابتدای بازی!!!!
نسخه گیم کیوب فقط قدری دارای مزیت شماره یک هستش و با اینکه 3 سال بعد از نسخه دریمکست ساخته شده (پورت شده) از 3 مزیت دیگه که در لیست بالا قید شد محروم هستش. البته به عنوانی یک پورت دقیق از مدل اولیه یعنی PS1 مشکلی نداره اما با احتساب تقریبا 5 سال بعد از ساخت اولین نسخه (PS1) مورد خاصی نداره (در برابر نسخه دریمکست که 3 سال قبل از نسخه گیم کیوب ساخته شد).

آخرین ویرایش:

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
بسیار عالی..همین دیشب یبار رو دریمکست تمومش کردم..فقط به غیر از mercenaries مینی گیم دیگه ای نداشت!:(
شما منظورتون کدوم مینی گیم هستش؟:)
حق با شما دوست گرامی هستش. پست مربوط تصحیح شد. کلمه "چند" به اشتباه تایپ شده بود. ممنون بابت یادآوری.

- - -ویرایش - - -

مرسی داداش تو هم خسته نباشی خیلی فعالیت میکنی و دوستان راهنمایی میکنی و وبلاگ داری میکنی و .......

چون عاشق این دو کنسولم هیچوقتم کنارشون نمیزارم و سعیمو میکنم درباره این دو کنسول اطلاع رسانی کنم طرفدارا این کنسول ها دور هم جمع کنم و کارا دیگه

درسته حق با توه

البته دوستان فن رزیدنت اویل خیلی هاشون عاشق Resident Evil 3: Nemesis هستن حالا اگه بدونن نسخه ها با کیفت تر از نسخه اصلی ps1 موجود هست حتما بازیش میکنن
قربان محبتت. باز هم به فعالیت ادامه بده.
راستی در مورد بازیهای گیم کیوب: همه این بازیها روی wii قابل اجرا نیستند منطورم وقتی که DiosMios ریخته باشی و بخوای از روی فلش بازی کنی.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر