راهنما بازی ها wii

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه پک 8 تیکه لوازم ورزشی آکبند برای فروش دارم

do.php

do.php

و لوازم ها دیگه WII هر کسی خواست بهم پخ بده

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253

بازی klonoa

cover_large.jpg

Publisher: Atari

Developer: Bandai Namco (2)

Genre: Platformer

Players: 1

Release Date: 5th May 2009 USA
22nd May 2009 UK/EU

Official Site: klonoagame.com

مدتها در انتظار بازگشت Klonoa بودیم که بلاخره از طرف Namco Bandai ارائه شد گرافیک پر جنب و جوش، کنترل حرکت و اسرار جدید برای کشف آن ها در این بروز رسانی به مجموعه 'اولین ماجراجویی تبدیل شده است .

به شدت به عنوان یکی از بهترین بازی های پلت فرم از 10 سال گذشته مورد احترام فرار دارد ، Klonoa تصورات مردم را با گیم پلی اعتیاد آور، مراحل هیجان انگیز و یک داستان به یاد ماندنی جلب میکند.

large.jpg

راهنما Klonoa جز Phantomile است . زمین توسط رویاهای ساکنان آن تشکیل شده است ، و به تازگی توسطموجود شر ناشناخته محاصره شده است .

سفر نفس گیر Klonoa او را از طریق یک سری از مراحل به طور فزاینده ای دشوار است که در در سراسر پادشاهی های متعدد او تلاش برای نجات دوستان و میهن خود میکند . در طول تلاش خود، Klonoa به دوست خود Hewpoe، روح خیرخواه که در حلقه است که با آن Klonoa قادر به استفاده از گلوله آتش است به ساکنین کمک میکند .

با یک حرکت ساده از راه دور Klonoa می تواند دشمنان اسیر کند پرتاب برای شکستن موانع، کشف اقلام پنهان و یا شکست سایر دشمنان . Klonoa همچنین می توانید هر کی دشمن است.

large.jpg

او جهش میکند که اجازه می دهد تا او برای رسیدن به فضایی بالا و یا پرش در سراسر چاله های بزرگ استفاده کنید . با در حال حرکت Nunchuk می توانید گردباد خود را نزدیک دشمنان استفاده کنید. به در علاوه ویموت و نانچاک کار هایی ارائه می دهد که طیف گسترده ای از گزینه های کنترل برای هر سبک از بازی است و امکان استفاده از کنترل کلاسیک و نینتندو گیم کیوب دارد.

large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
چنتا کلیپ باحال آپلود کردم ببینیدشون حال کنید ( حجمشون زیر 2 مگابایته )

تبلیغات تلویزیونی mario galaxy 2

دانلود super mario galaxy commercial spot youtube mp4

تبلیغات تلویزیونی mario galaxy 1

دانلود super mario galaxy advert youtube mp4

دانلود 3 تا موزیک بازی mario galaxy 1

mahito yokota starbit festival

دانلود 102 mahito yokota starbit festival mp3

koji kondo rosettas comet observatory

دانلود 108 koji kondo rosettas comet observatory mp3

mahito yokota dawn new morning

دانلود 123 mahito yokota dawn new morning mp3

بازی wiiware قشنگ LostWinds: Winter of the Melodias

اطلاعات کامل از این بازی

LostWinds: Winter of the Melodias (WiiWare) News, Reviews, Trailer & Screenshots

LostWinds: Winter of the Melodias (WiiWare) Review - Nintendo Life

در ضمن نینتندو لایف به بازی از 10 نمره 9 داده

فیفا 2015 برای wii

اینم تیتر خبر

Fifa 15 Coming to Wii and 3DS on the 26th of September

اینم منبع خبر

Fifa 15 Coming to Wii and 3DS on the 26th of September - Nintendo Life

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بازی JUST DANCE 2015 برای WII

Just-Dance-2015-Family-Video-Games.jpg

اینم سایت بازی

Just Dance 2015 - #1 Dance Game - New Songs! | Ubisoft® (US)

اینم WII دوست داشتنی

Wii-Family-Edition.jpg

بازی واریو وار

cover_large.jpg

اسماش بروس

cover_large.jpg

فکر کنم کمتر کسی اینو دیده باشه بازیش کتف آدم درد میگیره
:d

cover_large.jpg

اینم دانکی کونگ گیم کیوب که روی WII پورت شده

cover_large.jpg

اینم دانکی ونگ دوست داشتنی خود WII

cover_large.jpg

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
wii سال 2006 وارد بازار شد

medium.jpg

wii پر فروشترین کنسول هفت شد و بالا 100 میلیون کنسول فروخته

wii تنوع بازیی خیلی زیادی داره و هر نوع گیمری جذب خودش میکنه و سبک خاصی از بازیا داره در اصل هر بازی روی wii بیاد جذابیتش چند برابر میشه

کنترل انقلابی این کنسول اسمش ویموت و نانچاک هستش که خیلی لذت بخشه و حرکات طراحی شده تو بازیا جالبن تو همه بازیا این کنترل ها استفاده میشن این ویموت چند نوع سنسنور حرکتی داخلش داره هر نوع حرکتی که نیاز بازیه تشخیص میده این کنترل بیسیم تا فاصله خوبی ساپورت میکنه

تو بازیا از ویموت و نانچاک به 3 صورت استفاده میشه 1. استفاده از ویموت تنها بازی هایی مثل جاست دنس 2. وقتی ویموت مثل دسته کلاسیک بین دو دستت بگیری مثل بازی new super mario و در ضمن قابلیت سنسور حرکتی داره یعنی مثل تبلت تکون میدی بازی کنترل میکنه اینم همینطوریه 3. ویموت و نانچاک

تو کنترل کنسول ها دیگه راحترین راه بازی با دسته ها کلاسیک آنالوگه اما آنالوگ در مقابل ویموت حرفی برای گفتن نداره ویموت مثل موس pc عمل میکنه و بازی خیلی روونتر بهتر و آسونتر میشه چون هم ویموت حسگر حرکتی داره هم نانچاک مثلا تو بازی مدال افتخار قهرمانان 2 وقتی وینچستر میگیری شلیک میکنی نانچاک تکون میدی تو بازی وینچستر گلنگدن میکشه

روی ویموت اسپیکر پخش افکت صدا بازی هست مثلا تو بازی رزیدنت اویل خشاب میزاری صدا خشاب گذاشتن پخش میشه و وقتی شلیک میکنی صداش پخش میشه یا تو بازی نو مور هروس تو بازی تلفن زنگ میخوره کاراکتر گوشی بر میداره صدا فرد پشت خط از اسپیکر ویوت پخش میشه یا این اسپیکر تو بازی ماریو گلگسی بهترین استفاده شده

گرافیک بازیاش قابل قبوله و خروجی 480p داره البته نینتندو تو استفاده و بهینه سازی و استفاده از قدرت کنسولاش تخصص بالایی داره مثلا mario galaxy که خیلی فراتر از سخت افزار کنسوله و بازی در حد گرافیک بازیا xbox 360 رسیده مثل د لست استوری شاهکاره محضه و .............

در کنار این موضوع wii قیمتی نداره قیمت wii دست دوم آکش 300 هزار تومنه یعنی از دست دادن wii اشتباهه محضه

wii بازی گروهی تا4 نفر آفلاین ساپورت میکنه یعنی همزمان 4 نفر باهم میتونن بازی کنن

در کنار این wii بازیا کنسول گیم کیوب هم اجرا میکنه که کلی عنوان عالی داره قسمت بالا wii دوتا در هست بازش کنی اولی 4 تا دسته گیم کیوب وصل میشه قسمت دومی مموری

250px-Wii-gamecube-compatibility.jpg

درباره بازی هاش انحصاری ها نینتندو براش اومده همه متا بالا آوردن مثل mario galaxy 1 که از دید یوروگیم . ign و ...... بهترین بازی نسل هفت شد یا kirby epic yarn از دیدگاه منتقدا تو e3 سال 2010 بهترین بازی شد و ......

غیر از انحصاری ها خود نینتندو انحصاری ها بقیه شرکت ها برای wii اومد که واقعا زیبان مثل madworld . سونیک و ماریو المپیک و ........... وحتی بازیایی مثل de blob و میکی موس epic و ...... نسخه یکشون برای wii اومد بعد پرفروش شدن نسخه ها بعدیشون برای کنسولا دیگم اومدن

بازیا dance هم همه روش اومدن مثل مایکل و جاست دنس 2012 . 2014 و ...........

بازیا مولتی هم براش اومده مثل کالاف مدرن وار 3 و ...........

چون wii پرفروشه تنوع بازی خیلی زیادی داره و هر گیمری راضی نگه میداره

wii تا هارد 1 ترابایت بهش وصل میشه و بازیا از روی فلش و هارد اکسترنالم اجرا میکنه

در کل نگران نباش چیزی از دست نمیدی هم دنیا جدیدی تجربه میکنی هم قیمتی نداره حتی از psp ارزونتره

تازه برای wii کلی شبیه ساز هست روش نصب میکنی میتونی بازیا قدیمی روش بازی کنی شبیه ساز ds . ps1 . nintendo 64 و ..... روش هست راحت کار میکنن

غیر از ویموت و نانچاک یه کنترل کلاسیک هم هست که اگه دوست داشته باشی با اون میتونی بازی کنی

تو بعضی بازیا انواع کنترل ساپورت میکنه مثلا بازی دانکی کونگ هم با ویموت و نانچاک میتونی بازی کنی هم ویموت خالی هم کنترل wii classic بعد از هر نوع استفاده کنی منو بازی عوض میشه

تو بازی هایی که ویموت و نانچاک باهم احتیاج داره اگه نانچاک وصل نباشه بازی میگه نانچاک متصل کن بعد وصل کردی وارد بازی میشه خود نانچاک هم سنسور داره

لیست بعضی از عناوین wii

List of Wii games - Wikipedia, the free encyclopedia

کاور یه تعداد بازی wii

Cover Gallery

wii غیر از بازیا خودش یه سری بازی wiiware داره

wii غیر از بازیا خود wii یه سری بازی داره به اسم wiiware این بازی ها در اصل مینی گیم هستن با حجم خیلی خیلی کم . بازیا wiiware مینی گیم ها جدید و بازیا کلاسیک باسازی شده بازی ها کلاسیک افزایش کیفیت داده شده و ............ هستن

کاور یه سری از بازیا wiiware

Cover Gallery

....................................................................................................................

WII دوست داشتنی

do.php

چنتا دیزاین WII

do.php

تریلر چنتا بازی گذاشتم ( همه زیر 2 مگابایت هستن )

تریلر بازی the conduit

دانلود the conduit wii youtube mp4

تریلر بازی excite truck

دانلود ads excite truck wii duo version youtube mp4

تریلر بازی زلدا the legend of_zelda skyward sword

دانلود wii the legend zelda skyward sword falling swords part commercial youtube mp4

تریلر بازی new super mario bros wii

دانلود new super mario bros wii usa commercial youtube mp4

تریلر بازی super mario galaxy_2 quot planets

دانلود super mario galaxy quot quot usa commercial youtube m4v

بازی خیلی باحال مایکل جکسون

cover_large.jpg

اینم اسکرین شات از بازی

large.jpg

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من بازی super smash bros رو خیلی دوست دارم
و فقط نسخه N64 رو بازی کردم
هر جا هم گشتم نتونستم نسخه wii رو گیر بیارم.:(

آره بازی سوپر اسماش بروس خیلی قشنگه در یک کلام معرکه اس

نسخه نینتندو 64 کجا نسخه wii کجا ( نسخه wii بازی نکردی عمرت بر فنا رفته )

حجم نسخه wii ش حدود 7 گیگ و پونصد مگابایته

من با فلش روی wii بازیش کردم بازیش کنی عاشقش میشی معتادش میشی دیونه اش میشی :x

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
به نظرم بازی
Resident Evil: Darkside Chronicles و دانکی کونگ کانتری جزو بازیهای خیلی خوب wii هست البته نظر شخصی بنده هست واینکه wii بازیهای خیلی خوب دیگه از قبیل peper mario و ماریو گالکسی 1 و 2 و امثال این بازیها

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خاضرم فقط به خاطر سری زلدا ویی بگیرم :| البته این زلدا جدیده هم خیلی خفته میزنه!

خوب معلومه زلدا یکی از بازیا اکشن ادنچر مطرح دنیاست یه بازی ناب هستش

wii که 2 تا زلدا داره که شاهکارن

بعد اینکه wii بازیا گیم کیوب هم اجرا میکنه 2 تا زلدا گیم کیوب هم اجرا میکنه یعنی همون زلدا The Legend of Zelda: The Wind Waker که برای wii u ریمیک شده نسخه گیم کیوبشو میتونی روی wii بازی کنی

اینم اطلاعاتش

The Legend of Zelda: The Wind Waker (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

هم یه زلدا باسازی که برای گیم کیوبه The Legend of Zelda: Four Swords Adventures

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

زلدا ها کلاسیک هم تو wii ware داره اجرا میکنه

highlight

کاربر سایت
May 17, 2007
1,040
خاضرم فقط به خاطر سری زلدا ویی بگیرم :| البته این زلدا جدیده هم خیلی خفته میزنه!
اتفاقا فقط به خاطر بازی zelda skyward sword موشن پلاس هم برای wii خریدم چون این بازی بدون موشن پلاس اجرا نمیشه. حرکات شمشیر تو این بازی توسط موشن پلاس به طور خارق العاده ای بر اساس حرکات دست بازیکن، مو به مو کپی و اجرا می شه! کاملا میلی متری حرکات دست رو با کارکتر بازی هماهنگ می کنه. :x

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
به نظرم بازی
Resident Evil: Darkside Chronicles و دانکی کونگ کانتری جزو بازیهای خیلی خوب wii هست البته نظر شخصی بنده هست واینکه wii بازیهای خیلی خوب دیگه از قبیل peper mario و ماریو گالکسی 1 و 2 و امثال این بازیها

آره همه این بازی ها جزو بهترین بازی ها wii هستن

wii خیلی بازی خوب داره حدود 430 عنوان انحصاری داره چه انحصاری ها خود نینتندو و چه انحصاری ها کمپانی ها دیگه که برای wii منتشر کردن

رزیدنت اویل Resident Evil: Darkside Chronicles واقعا شاهکاره اما نسخه آمبرلاش خوب نبود بنظر من

دانکی کونگ ها رو که نگو من دیونشونم بخصوص کانتری ریترن که بر پایه تم کلاسک نسخه سوپر نینتندوش ساخته شد اواخر بازی خیلی سخت میشد انقدر نیباختم که خود سیستم با گوریل خاکستریه بازیو رد میکرد :d

مرحله آخرش که طلایی بود کسی تونست بازش کنه؟ من که هر کاری کردم باز نشد

من بیشترین لذتی که از یه بازی کامپیوتری رو تجربه کردم توی بازی ماریو گلکسی بودش...محشر بود این بازی...

اره واقعا بخاطر همینه که تویی لیست ign . یوروگیمر و ...... ماریو گلگسی بهترین بازی نسل هفت شد رتبه اول هر لیستی بود

من حداقل 4 بار تموم کردم هر دو نسخه اما بازم دلم میخواد از اول بازیش کنم

• Like
Reactions: RONIIN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر