راهنما بازی ها wii

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
ماشالله احسان جان نگه داشتى اينجارو تكى ها ... دمت گرم :دي
براى كسايى كه هنوز تازه بازى هاى وى رو شروع كردن من چند تا بازى توصيه ميكنم كه به هيچ عنوان از دستشون ندن
Mario galaxy 1 & 2
Legend of zelda skyward sword & twilight princess
metroid prime 1-2-3 & other M
red steel 2
new super mario bros
No more heroes 1
نسخه دوم بازى به نظرم يكمى افت داشت ولى بازم بدك نبود
super smash bros brawl
Xenoblade
the last story
xenoblade و the last story سبكشون Jrpg هست كه ممكنه بعضيا خوششون نياد ... البته jrpg شون شبيه final fantasy نيست .. يعنى جنگ ها نوبتى نيست.. سبك جنگيدنش خيلى فرق داره كه به نظر من شديدا جذاب بود
وى بازى هاى قشنگ خيلى داره ولى به طور كلى از بين خيلى از بازى هاى وى كه من بازى كردم اينا بهتريناشونن
كسايي كه وي دارن به هيچ عنوان اينارو از دست ندن كه بعدا پشيمون ميشين :دي

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
عالی بود، دستت طلا
آدم تشویق میکنه بره سراغ بازیهاش
donkey kong بدجوری هوس کردم بازی کنم، یادش بخیر قبلا واسه snes رفتم

dd.jpg

قربونت داداش

به تاپیک خودت خوش اومدی

آره بازیا wii حرف نداره من حداقل 2 بار این دانکی کونگ کانتری ریترن تموم کردم اما دلم میخواد باز بازی کنم از بس محشره

این بازی دانکی کونگ کانتری ریترن یه بازسازی تمام عیار نسخه snes ه اگه با نسخه snes حال کردی حسابی پس عاشق این بازی میشی بخصوص بازی کردن با ویموت و نانچاک عالیترشم کرده :x

این بازی wii ه پس چرا بالا کاور زده wii u :d

اینم اطلاعات کامل از این بازی

Donkey Kong Country Returns (Wii) News, Reviews, Trailer & Screenshots

Donkey Kong Country Returns (Wii) Review - Nintendo Life

ماشالله احسان جان نگه داشتى اينجارو تكى ها ... دمت گرم :دي
براى كسايى كه هنوز تازه بازى هاى وى رو شروع كردن من چند تا بازى توصيه ميكنم كه به هيچ عنوان از دستشون ندن
Mario galaxy 1 & 2
Legend of zelda skyward sword & twilight princess
metroid prime 1-2-3 & other M
red steel 2
new super mario bros
No more heroes 1
نسخه دوم بازى به نظرم يكمى افت داشت ولى بازم بدك نبود
super smash bros brawl
Xenoblade
the last story
xenoblade و the last story سبكشون Jrpg هست كه ممكنه بعضيا خوششون نياد ... البته jrpg شون شبيه final fantasy نيست .. يعنى جنگ ها نوبتى نيست.. سبك جنگيدنش خيلى فرق داره كه به نظر من شديدا جذاب بود
وى بازى هاى قشنگ خيلى داره ولى به طور كلى از بين خيلى از بازى هاى وى كه من بازى كردم اينا بهتريناشونن
كسايي كه وي دارن به هيچ عنوان اينارو از دست ندن كه بعدا پشيمون ميشين :دي

آره دیگه خوب چیکار کنم فن نینتندو ام بخصوص فن wii ام :d

اگه بچه ها فن نینتندو و wii دارا حمایت کنن عالی میشه :x

تنهایی که نمیشه همه کارا رو کرد :(

ایول بازی ها توپی معرفی کردی دمت گرم با هر کدوم کلی خاطره دارم :bighug:

خودت که کلکسیونر بازی ها wii ی :d

آره xenoblade و the last story یه جور rpg ها سبک جدید هستن که واقعا عالین حتی اونایی هم که rpg باز نبودن بازیشون کردن

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
همونطور که گفته بودم wii توانایی اجرا بازیا gamecube داره

خود gamecube کلی عنوان شاخ داره

لیست بخشی از عناوین کنسول gamecube

List of Nintendo GameCube games - Wikipedia, the free encyclopedia

اینم لیست عناوین gamecube با دسته بندی ریجت و سال بازی

List of GameCube games - The Nintendo Wiki - Wii, Nintendo DS, and all things Nintendo

چنتا کاور کوچیک از عناوین gamecube

یک

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg
cover_small.jpg

cover_small.jpg
cover_small.jpg

Mario Sunshine که واقعا ً عالی بود ... مخصوصا ً آخرش که باید حموم رو رو سر اژدها خراب کنی!! :d

ولی Sonic Adv. 2 هم بدک نیست...فقط یکم باگ داره

Mario Kart Double Dash هم که به نظر من حتی از ماریو کارت Wii هم قشنگ تره

Harvest Moon : Wonderfull Life هم خیلی قشنگ تر و روون تر از نسخه ی PS2 اجرا میشه...!!...اصلا ً یه فاز دیگه ایه!!

یادش بخیر...چه دورانی داشتم....

من ماریو پارتی 6 رو بازی کردم . خوبیه ماریو پارتی ها اینه که بین دو تا نسخش هیچ وجه شباهتی وجود نداره . روند اصلی گیم همون تاس انداختن و رفتن توی نقشه ی بازیه اما مینی گیم های هیچ دو نسخه ای عین هم نیستن شاید حد اکثر توی 10 تا مشترک باشن اما به طور کلی تفاوت خیلی بالاس .

یه بازی Wario برای GC اومده بود به اسم Wario World که خیلی برام جالب بود سطح تکرار تمام بازی های قدیمی و جدید ماریو تو سبک پلتفرمره به علاوه ی یه سری الهام از بازی های دیگه البته بازی بیشتر اکشنه تا پلتفرمر . داستانش اینه که واریوی پول دوست یه چیزی (فکر کنم الماس بود یا یه همچین چیزی) رو می دزده اما چون اون چیزی که دزدیده طلم شدس تمام طلا و جواهرات خودش تبدیل به جک و جونور شدن . همه در مورد بازی می گن خیلی آسون بوده اما من می خوام اعتراف کنم که توی بازی به مشکلاتی برخوردم .

راجب Luigi's Mansion هم سر فرصت یه توضیحاتی می دم ولی فقط بگم که خنده دار ترین بازی ترسناک تاریخه که هیچ اسلحه ی گرمی توش خبری نیست غیر از یه جارو برقی که قدرت مختلفی در طول بازی پیدا می کنه بازی جالبیه من که از بازی کردنش لذت بردم گیم پلی باحالی داره

گیم کیوب کنسولی بود که بدلیل خصوصیات سخت افزاری بازی سازی روش آسون تر بود اما خریداراش کم بود برای همین شرکت هایی مثل Eidos از ساخت بازی روش صرف نظر کردن قیمت پایش 200 دلار بود بعد شد 100 دلار فروشش خیلی زیاد شد بازی های شاهکار زیاد داشت من اکثرشون رو بازی کردم

بدلایل زیادی بازی های شمشیری روی این کنسول خوب در میومدن مثلا بهترین نسخه ی POP مال این کنسول بود

بازی های شرکت های دیگه معمولا روی این کنسول خوب نمی فروختن اما بازی های نینتندو عالی می فروختن بهترین بازی که من روی این کنسول بازی کردم RE Zero بود البته بازی خوب داشت

یه سری بازی Star Wars داشت اسمشون رو هیچ وقت درست یاد نگرفتم یه چیزی بود تو مایه های Squaredon یا هر چی بازی های باحالی بودن

هر شرکتی به بازی ورزشی یا ریتم می زد میومد از ماریو و دار و دستش برای جذاب کردن بیشتر بازی استفاده می کرد مثل DDR و NBA Street 3

قرار بود تو MK:Deception این کنسول از Bowser جای Onaga استفاده کنن اما سازنده ها دیدن به محیط تاریک بازیشون صدمه می زنه اومدن شائوکان و گورو رو به بازی اضافه کردن

آخرین ویرایش:

sasham

کاربر سایت
Jun 9, 2011
18
ازاقااحسان عزیزبه خاطرمطالب عالی وهمه دوستانی که طرفدارنینتندوهستن تشکرمیکنم بنده تاحالاwiiنداشتم چون همیشه گیم کیوب روترجیح میدادم تاحاتم 6تاگ ک داشتم به نظرمن بازیهایی که روی کنسولهای نینتندوهستن ازلحاظ حس بازی کردنشون ازبقیه کنسولاخاص ترن واسه من که اینطوره ولی بهترین بازی که توعمرم کردم بازی زلدا شاهزاده روشنایی بودکه روی گیم کیوب بازیش کردم واقعاشاهکاره بی بدیلی بودواسه خودش هنوزم هیچ بازیمثل اون برام نبوده بازیهای دیگه شم به نظرم همه خوبن من که ازشون لذت میبردم امیدوارم تاپیک اقااحسان عزیزباحمایت دوستان همچنان پابرجاباشه ممنون

- - -ویرایش - - -

اواتارمم به عشق لینک توهرسایتی که عضوشدم همینه محبوبترین شخصیت بازی من لینک سلطان چپ دستاست واقامعرکه بود

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
متاسفانه من دسته گيم كيوب نداشتم كه بازى هاش رو بازى كنم .. قبل اينكه بفهمم دسته ميخواد براى بازى كردنشون چند تا بازيشو دانلود كردم و رايت زدم وقتى اجراشون كردم ديدم دسته ميخواد بد خورد تو حالم :دي
ولى اگه كسى دسته داشت حتما بازى هاى
Legend of zelda wind waker
Legend of zelda ocarina of time
Luigi's mansion
metal gear solid 3
رو بازى كنه
Mario sunshine هم به نظرم در صورتى بازى كنين كه سرى Galaxy رو بازى نكرده باشين ... چون ممكنه بهتون بعد سرى Galaxy زياد حال نده :دي

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ازاقااحسان عزیزبه خاطرمطالب عالی وهمه دوستانی که طرفدارنینتندوهستن تشکرمیکنم بنده تاحالاwiiنداشتم چون همیشه گیم کیوب روترجیح میدادم تاحاتم 6تاگ ک داشتم به نظرمن بازیهایی که روی کنسولهای نینتندوهستن ازلحاظ حس بازی کردنشون ازبقیه کنسولاخاص ترن واسه من که اینطوره ولی بهترین بازی که توعمرم کردم بازی زلدا شاهزاده روشنایی بودکه روی گیم کیوب بازیش کردم واقعاشاهکاره بی بدیلی بودواسه خودش هنوزم هیچ بازیمثل اون برام نبوده بازیهای دیگه شم به نظرم همه خوبن من که ازشون لذت میبردم امیدوارم تاپیک اقااحسان عزیزباحمایت دوستان همچنان پابرجاباشه ممنون

- - -ویرایش - - -

اواتارمم به عشق لینک توهرسایتی که عضوشدم همینه محبوبترین شخصیت بازی من لینک سلطان چپ دستاست واقامعرکه بود

قربونت داداش لطف داری :x

خیلی وقته میشناسمت و خودتم فن نینتندویی جات رو چشم ماست

درسته موافقم حسی که بازیا نینتندو میدن هیچ کنسولی دیگه ای از کمپانی ها دیگه نمیده اینم باید در نطر گرفت ایده طراحی هر کنسول نینتندو مختلفه یعنی مثل سونی 4 نسل کنترلش یه جور نیست و تو هر نسل سبک خاصی از طراحی وارد حیطه عمل میکنه

اینم بخاطر تو که طرف زلدا ها گیم کیوبی

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Collectors Edition

The Legend of Zelda: Collectors Edition (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Collector's Edition - Zeldapedia, the Legend of Zelda wiki - Twilight Princess, Ocarina of Time, Skyward Sword, and more

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

The Legend of Zelda: Ocarina of Time Master Quest - Zelda Wiki

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Zeldapedia, the Legend of Zelda wiki - Twilight Princess, Ocarina of Time, Skyward Sword, and more

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

فدات داداش به بودن خودت تو تاپیک هم نیاز داریم تا از تجربه ها و خاطراتت و نظراتت استفاده کنیم

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
آره دیگه خوب چیکار کنم فن نینتندو ام بخصوص فن wii ام :d

اگه بچه ها فن نینتندو و wii دارا حمایت کنن عالی میشه :x

تنهایی که نمیشه همه کارا رو کرد :(

ایول بازی ها توپی معرفی کردی دمت گرم با هر کدوم کلی خاطره دارم :bighug:

خودت که کلکسیونر بازی ها wii ی :d

آره xenoblade و the last story یه جور rpg ها سبک جدید هستن که واقعا عالین حتی اونایی هم که rpg باز نبودن بازیشون کردن
خدا ميدونه من چقدر از ترافيك اينترنتم رو دادم براى دانلود كردن بازى هاى وى ... خيلى زيادن فكر كنم :دي
البته كلكسيونر به آقا على و مرتضى كه قبلا فعاليت داشتن ميشه گفت .. رسما همه بازى ها رو داشتن .. نه من :دي
من خودم به شخصه تا قبل اون Jrpg بازى نكرده بودم ( به جز Final fantasy 1-2-3 ) سبك اين Jrpg رو تا جايى كه من اطلاع دارم بهش ميگن Jrpg غربى
بدجور جذبم كرد :دي
در حدى كه واسه The last story رفتم چاپ رو دى وى دى زدم و كاور گرفتم ( واسه هيچ بازيه ديگه اى اين كارو نكردم)
يك خوبى بازى هاى وى اينه كه اكثرشون طولانين
مثل اين بازى هاى جديد نيستن كه ٣ ساعت بازى طول ميكشه بعد تموم ميشه
مثلا Zelda SS براى من فكر كنم 64 ساعت طول كشيد دور اولى كه تمومش كردم ( البته هرچى توى بازى بود رو پيدا كردم )
در كل كمكى توى بازى هاى وى خواستين من در خدمتم :دي

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
متاسفانه من دسته گيم كيوب نداشتم كه بازى هاش رو بازى كنم .. قبل اينكه بفهمم دسته ميخواد براى بازى كردنشون چند تا بازيشو دانلود كردم و رايت زدم وقتى اجراشون كردم ديدم دسته ميخواد بد خورد تو حالم :دي
ولى اگه كسى دسته داشت حتما بازى هاى
Legend of zelda wind waker
Legend of zelda ocarina of time
Luigi's mansion
metal gear solid 3
رو بازى كنه
Mario sunshine هم به نظرم در صورتى بازى كنين كه سرى Galaxy رو بازى نكرده باشين ... چون ممكنه بهتون بعد سرى Galaxy زياد حال نده :دي

آره دسته جدا گیم کیوب بد گیر میاد اما خوب تبدیل کنترل ps2 به gamecube میخریدی راحت بازی میکردی

بازی هایی که معرفی کردی واقعا شاهکاری هستن برای خودشون

من Mario sunshine بعد از ماریو گلگسی 1 بازی کردم درسته تم بازی فرق میکنه اما بازی واقعا جذابیه و سرگرم کننده و از بازی کردنش لذت میبرید

ولی حق باتوه از نظر پیشرفت و گرافیک و ایده ماریو گلگسی خیلی جلو زده

Parsa13

کاربر سایت
Nov 16, 2011
2,232
آره دسته جدا گیم کیوب بد گیر میاد اما خوب تبدیل کنترل ps2 به gamecube میخریدی راحت بازی میکردی

بازی هایی که معرفی کردی واقعا شاهکاری هستن برای خودشون

من Mario sunshine بعد از ماریو گلگسی 1 بازی کردم درسته تم بازی فرق میکنه اما بازی واقعا جذابیه و سرگرم کننده و از بازی کردنش لذت میبرید

ولی حق باتوه از نظر پیشرفت و گرافیک و ایده ماریو گلگسی خیلی جلو زده

متاسفانه من مشهد رو زير و رو كردم به هركى ميگفتم مبدل دسته ps2 به گيم كيوب ميخوام در جوابم ميگفتن "ها؟" :|

يه سرى كه ميگفتن اصلا گيم كيوب چيه.. ميخواستم بهشون بگم تو كه نميدونى گيم كيوب چيه چرا وارد همچين شغلى شدى آخه ؟ يكم اطلاعات هم خوب چيزيه :دي
آخرشم بيخيال شدم ديگه...

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
خدا ميدونه من چقدر از ترافيك اينترنتم رو دادم براى دانلود كردن بازى هاى وى ... خيلى زيادن فكر كنم :دي
البته كلكسيونر به آقا على و مرتضى كه قبلا فعاليت داشتن ميشه گفت .. رسما همه بازى ها رو داشتن .. نه من :دي
من خودم به شخصه تا قبل اون Jrpg بازى نكرده بودم ( به جز Final fantasy 1-2-3 ) سبك اين Jrpg رو تا جايى كه من اطلاع دارم بهش ميگن Jrpg غربى
بدجور جذبم كرد :دي
در حدى كه واسه The last story رفتم چاپ رو دى وى دى زدم و كاور گرفتم ( واسه هيچ بازيه ديگه اى اين كارو نكردم)
يك خوبى بازى هاى وى اينه كه اكثرشون طولانين
مثل اين بازى هاى جديد نيستن كه ٣ ساعت بازى طول ميكشه بعد تموم ميشه
مثلا Zelda SS براى من فكر كنم 64 ساعت طول كشيد دور اولى كه تمومش كردم ( البته هرچى توى بازى بود رو پيدا كردم )
در كل كمكى توى بازى هاى وى خواستين من در خدمتم :دي

آره میدونم گفته بودی همه بازیاتو دانلود میکنی اتفاقا آیدی benjohn و 3line دنبال لینک دانلود مستقیم چنتا بازی wii میگشتن من آیدی تو رو دادم

مرتضی که خیلی وقته دیگه ازش خبری نیست علی مامی هم که بازیاشو خیلی گرون کرده بازی روی دیسک بدون کاور بدون چاپ دیسک میگه 3000 تومن چندباری رفتم ازش بازی گرفتم از خط wii در اومده زده تو خط xbox 360

بار اخری که رفتم پیشش گفت چرا xbox 360 نمیخری گفتم نمیخوام گفت آهان چون گرونه گفتم من فن نینتندو ام :d خونه اش تو کلینی هستش نزدیک خونه ماست 20 دقیقه پیاده تا خونش راهه :d

آره بازی خاص و دوست داشتنیه من که خیلی خوشم اومد از بازیش

من همه بازیام چاپ روی دیسک . قاب کریستالی با کاور داشت :x 98 تا عنوان بود :bighug:

آره بازیا wii طولانیه مثل همین ماریو گلگسی ( تو نقد ماریو گلگسی 2 تو همین بازی سنتر گذاشته نوشته بود تو بازی ها دیگه سازنده خودشو کشته تا بازیش 6 ساعت گیم پلی داشته باشه ما تو 5 ساعت بازی تازه تونستیم 5 تا ستاره بگیرم ) البته زلدا ها کلا طولانی هستن از نسخه nes تا الان

اینو ببین

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures

http://www.nintendolife.com/games/gamecube/legend_of_zelda_four_swords_adventures

یه نسخه بازسازیه

ممنون اگه من و دوستان کمکی خواستیم نیاز به راهنمایی داشتیم میام ازت میپرسیم

متاسفانه من مشهد رو زير و رو كردم به هركى ميگفتم مبدل دسته ps2 به گيم كيوب ميخوام در جوابم ميگفتن "ها؟" :|

يه سرى كه ميگفتن اصلا گيم كيوب چيه.. ميخواستم بهشون بگم تو كه نميدونى گيم كيوب چيه چرا وارد همچين شغلى شدى آخه ؟ يكم اطلاعات هم خوب چيزيه :دي
آخرشم بيخيال شدم ديگه...

آره این مشکلات تو شهرستان ها و شهر ها دیگه هست

:))

آخرین ویرایش:

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
تایپیک خوبی هست دوست عزیز
ولی به نظرم اگر در مورد محتوای بازیهای گیم کیوب هم گفته بشه خیلی خوبه چون اینطوری کسانی که wii دارن ولی نسل قبلتر از wii یعنی گیم کیوب رو تجربه نکردن بیشتر با این کنسول خوب اشنا میشن کنسولی که به نظرم بعد از سوپر نینتندو یکی از بهترینها هست

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
تایپیک خوبی هست دوست عزیز
ولی به نظرم اگر در مورد محتوای بازیهای گیم کیوب هم گفته بشه خیلی خوبه چون اینطوری کسانی که wii دارن ولی نسل قبلتر از wii یعنی گیم کیوب رو تجربه نکردن بیشتر با این کنسول خوب اشنا میشن کنسولی که به نظرم بعد از سوپر نینتندو یکی از بهترینها هست

مرسی داداش

درسته منم سعی میکنم در مورد بازی ها گیم کیوب بنویسم و بقیه دوستانی که تجربه بازی با گیم کیوب دارن بیان درباره بازیا نظرشونو تجربشونو بگن عالی میشه

faridsarvar

کاربر سایت
Jan 22, 2013
162
من خیلی دوست دارم بیام مطلب بزارم اما مشغله زندگی و دختر کوچولوم فرصت برام نزاشتن من 30 سالم هست و به قول احسان خان ما طرفدارای نینتندو سنمون بالاست و خیلی سرمون شلوغه اما شدیدا دوستدار نینتندو هستیم من خودم از بچگی از زمان آتاری مشغول بازی بودم از river raid تا الان اما تو تمام این سالها وی یک چیز دیگه بود شاهکار طراحی دسته و تنوع بازی بالا از 1 سال تا آخر عمر من خودم به تازگی 5 6 تا بازی برای 1 سال دانلود کردم که هم آموزشین هم سرگرم کننده فقط مشکل پیدا نشدن بازی اذیت کنندس من از 4 تا بازی از زمانی که وی رو خریدم الان آرشیوم رو به 160 تا رسوندم در کنار فیلم و سریال بیشتر نمیشه دانلود کرد مخصوصا لینکها ضعیف هست چون تو سایتهای ایرانی هیپی نیست و باید از تورنت یا سایت ها و سرورهای خارج کشور دانلود کرد به دوستان پیشنهاد میکنم حتما وی رو امتحان کنن اگر تا به حال سراغش نیومدن

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر