راهنما بازی ها wii

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
در مورد دسته گیم کیوب که دوستان گفتن
به نظرم با تبدیل دسته پی اس 2 به گیم گیوب خیلی راحتتره میشه بازی کرد تا اینکه بخوای با خود دسته ی گیم کیوب بازی کنی (خصوصا کار کردن با R2 و L2)
من هم تبدیلش رو دارم و هم خود دسته گیم کیوب (همراه با دستگاش رو)
بازی کردن بازیهای گیم کیوب بر روی خود دستگاه خیلی بهتره تا اینکه بخوای روی wii بازی کنی
اما از نظر اقتصادی بازی کردن روی wii بهتره. چون DVD 5 میخوره و میشه چند تا بازی گیم کیوب رو روی یک دی وی دی رایت کرد و مولتی گیم درستش کرد و بازی رو اجرا کنیم.( هر کسی آموزشش رو میخواد بگه )

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
من خیلی دوست دارم بیام مطلب بزارم اما مشغله زندگی و دختر کوچولوم فرصت برام نزاشتن من 30 سالم هست و به قول احسان خان ما طرفدارای نینتندو سنمون بالاست و خیلی سرمون شلوغه اما شدیدا دوستدار نینتندو هستیم من خودم از بچگی از زمان آتاری مشغول بازی بودم از river raid تا الان اما تو تمام این سالها وی یک چیز دیگه بود شاهکار طراحی دسته و تنوع بازی بالا از 1 سال تا آخر عمر من خودم به تازگی 5 6 تا بازی برای 1 سال دانلود کردم که هم آموزشین هم سرگرم کننده فقط مشکل پیدا نشدن بازی اذیت کنندس من از 4 تا بازی از زمانی که وی رو خریدم الان آرشیوم رو به 160 تا رسوندم در کنار فیلم و سریال بیشتر نمیشه دانلود کرد مخصوصا لینکها ضعیف هست چون تو سایتهای ایرانی هیپی نیست و باید از تورنت یا سایت ها و سرورهای خارج کشور دانلود کرد به دوستان پیشنهاد میکنم حتما وی رو امتحان کنن اگر تا به حال سراغش نیومدن

آره داداش همینطور که تو تاپیک ها قبل گفتم بیشتر فن ها نینتندو گیمرا با سابقه و سن بالا هستن که حتی تو تاپیک هایی مثل سن wii دارا نگاه بندازی بالا 5 سال دارن که تو تاپیک ها کنسول ها کمپانی ها دیگه همه زیر 20 سالن

آدم هم سنش بالا میره مشغله کاری و ....... داره کمتر میتونه بیاد همچین فروم هایی

منم مقل خود از گیم تی وی شهاب شروع کردم تا الان و همه کنسولا داشتم هم کنسولا خونگی هم کنسولا دستی مثل گیم بوی . سگا ساترن . سگا دریکست و ..... حتی یه مدت محدود نئوجو داشتم

پباهات موافقم تو این همه سال بنظرم wii بهترین کنسول عمرم بوده و هست

آره wii تنوع بازیش زیاد کلی بازی برای هر سلیقه ای داره

بازم 160 تا بازی عالیه :x

همه کنسول ها که داشتم یه طرف wii یه طرف . wii یه حس خاصی بهم میده در کل wii خیلی دوست دارم

در مورد دسته گیم کیوب که دوستان گفتن
به نظرم با تبدیل دسته پی اس 2 به گیم گیوب خیلی راحتتره میشه بازی کرد تا اینکه بخوای با خود دسته ی گیم کیوب بازی کنی (خصوصا کار کردن با R2 و L2)
من هم تبدیلش رو دارم و هم خود دسته گیم کیوب (همراه با دستگاش رو)
بازی کردن بازیهای گیم کیوب بر روی خود دستگاه خیلی بهتره تا اینکه بخوای روی wii بازی کنی
اما از نظر اقتصادی بازی کردن روی wii بهتره. چون DVD 5 میخوره و میشه چند تا بازی گیم کیوب رو روی یک دی وی دی رایت کرد و مولتی گیم درستش کرد و بازی رو اجرا کنیم.( هر کسی آموزشش رو میخواد بگه )

نمیدونم گیم کیوب داشتی یا نه

یادمه دوستی wii داشت تاحالا با دسته گیم کیوب بازی نکرده بود میخواست بازیا گیم کیوب اجرا کنه دنبال دسته اش بود عکسشو دیده بود بهم میگفت این خوش دست نیست انگار و ........

بعد یه مبدل دسته ps2 به gamecube خرید باهاش بازی میکرد تا یه بار یه دسته گیم کیوب آکبند کلون با جعبه گیرش اومد 60 هزار تومن خرید باهاش بازی میکرد میگفت چقدر خوش دسته از دسته ps2 خیلی بهتره طراحی عالی داره

باید دسته گیم کیوب دستت بگیری باهاش بازی کنی تا ازش لذت ببری ولی چون تو ایران کم گیر میاد مجبوریم از مبدل استفاده میکنیم ولی بازم سلیقه ایه یکی خوشش میاد یکی نمیاد مثل فن ها نینتندو یه سری عاشق گیم کیوب هستن یه سری عاشق wii یه سری عاشق کنسولا دستی نینتندو هستن یه سری عاشق snes

حتی یه سری عاشق بازی ها انحصاری نینتندو هستن و کنسول زیاد براشون فرقی نمیکنه

آره بازی روی خود گیم کیوب بهتره اما اجرا بازیا روی wii به صرفه تره هم دیگه دردسر چیپ ها کپی خور گیم کیوب نداره

هم با فلش میشه بازیا گیم کیوب روی wii اجرا کرد اما تو خود گیم کیوب فقط میشه با مینی dvd بازی کرد

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
بله دارم.بالا ذکر کردم
من که با دسته اش نمیتونم راحت بازی کنم. خصوصا بازی هایی که باید با R2 نشونه بگیری و با A شلیک کنی!
در مورد اجرای بازیهای گیم کیوب با فلش بر روی wii هم باید بگم اینکارو نکنید. چون فلش باطل میشه و مشکل دومش هم اینه که همه ی بازیها رو اجرا نمیکنه با فلش.
من هر 3 یا 4 بازی گیم کیوب رو میتونم روی یه دی وی دی رایت کنم و دیسک بازی رو چند لبه کنم.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
بله دارم.بالا ذکر کردم
من که با دسته اش نمیتونم راحت بازی کنم. خصوصا بازی هایی که باید با R2 نشونه بگیری و با A شلیک کنی!
در مورد اجرای بازیهای گیم کیوب با فلش بر روی wii هم باید بگم اینکارو نکنید. چون فلش باطل میشه و مشکل دومش هم اینه که همه ی بازیها رو اجرا نمیکنه با فلش.
من هر 3 یا 4 بازی گیم کیوب رو میتونم روی یه دی وی دی رایت کنم و دیسک بازی رو چند لبه کنم.

خوب همونطور که گفتم سلیقه ایه

یه دوستی جدیدن wii خریده اما با ویموت و نانچاک حال نمیکنه با کنترل wii classic ro فقط حال میکنه ( خوب هر آدمی سلیقه ای داره )

اجرا بازیا gamecube به 2 صورت روی wii ه

1. با دیسک روی wii فقط برای wii ها دیسک خور

2. با فلش روی همه wii ها حتی خود نئوگاما با فلش بازیا گیم کیوب اجرا میکنه برنامه دایوس مایوس هم هست که برای بعضی بازی ها دیگه مموری کارت گیم کیوب لازم نداره

آخرین ویرایش:

Pouriahm

کاربر سایت
Aug 6, 2014
128
آره. من با فلش بازیهای گیم کیوب رو تست کردم اما فلش نابود شد.
در مورد دسته کلاسیک هم که همه ی بازیها رو ساپورت نمیکنه.

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
آره. من با فلش بازیهای گیم کیوب رو تست کردم اما فلش نابود شد.
در مورد دسته کلاسیک هم که همه ی بازیها رو ساپورت نمیکنه.

نمیدونم شاید فلش مشکل داشته شاید دلایل دیگه داشته

آره میدونم اما خوب طرف با ویموت و نانچاک حال نکرده بیشتر با بازی هایی که wii classic ساپورت میکنن بازی میکنه

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کاش میشد فراتر از دلگرمی قدمی بردارم و منم در نوشتن مطالب مفید بیشتر سهیم باشم..امان از کم وقتی!:)

میتونی سهیم باشی عزیز اگه نظری یا خاطره ای یا تجربه ای از بازی کردن با کنسول ها خونگی نینتندو داری مثل wii و gamecube و nintendo 64 و .....

تو همین تاپیک بنویسی که همه ما ها باهم ازش استفاده کنیم و لذت ببریم :x

ما چشم انتظار گیمرایی مثل شماییم که همه با سابقه تو گیم هست و بخصوص مثل تو کلکسیونرم باشن

بنظر من گیمرا باسابقه سن بالا قدر بازیا خوب واقعی میدونن و درک میکنن چه بازی واقعا یه سرگرمی ناب هستش

SAEED VS DARK

کاربر سایت
Jan 8, 2007
169
نام
Saeid
شما خیلی لطف داری به بنده بینهایت سپاسگزارم..:bighug:
همونطور که عرض کردم یکم فرصتم کمه خیلی نمیرسم بنویسم..این روزگار مگه فرصت نفس کشیدن هم میده!:d

ولی در کل نینتندو با نس و وی واقعا انقلابی ظاهر شد در صنعت گیم..یکی از بهترین گیم پلی های تاریخ برای ماریوست که واقعا ساعت های فراموش نشدنی برای همه ما بوجود آورد در کنسول فمیکام یا نس...(در یک ویدئو دیدم که بهترین ماریو در بین تمامی نسخه های اصلی و فرعی تا کنون: Super Mario Bros 3 برای کنسول فمیکام انتخاب شد..) یا زلدا..دانکی کونگ..خلاصه عناوین خیلی خوب نینتندو اصلا کم نداره.
ولی به محض ورود مگادرایو از شرکت سگا تمایل شخصی من و خیلی های دیگه رفت به سمت سگا..به دلیل بازیهای باور پذیر تر و ارتباط قوی تر با شخصیاتاشون..از شینوبی و اکسل استونه شورش در شهر بگیرید تا کامیکس و دیک تریسیو و پوکاهانتس وسانست رایدرز و...حتی سونیک که با الگوبرداری از ماریو ساخته شد به شدت برای من جالبتر بود..(( کلا با وجود گیم پلی عالی.شخصیت و داستان مرد سیبیلوی لوله کش با دوستا و دشمنای عجیبش! برام جالب نبود و بچگانه به نظرم میومد ..) کلا بازیهای سگا هاردکورتر.. جدی تر.. و در نتیجه جذاب تر از نینتندو بودن..اینکه خیلی ها حتی سمت سوپر نس با تمام شایستگیهاش هم نرفتن..یکیش خودم :d
ولی لازم به ذکره تمامی این گفته ها نظر شخصیست ..خیلی ها سوپر نس رو بیشتر قبول دارن ...به همین دلیله که حتی در زمان خودش بین طرفداران مگا درایو و سوپر نس همیشه بحث بوده..
به دلیل مواردی که گفتم و همچنین روند معروف کنسول گرفتن در ایران! یعنی آتاری-میکرو-سگا-پلی استیشن-دریم کست! ...اینکه خاطرات قدیمی من از نینتندو مربوط میشه به یک کلون فمیکام...تمام:d
سوپرنس..نینتندو 64..هیچکدوم در زمان خودش تجربه نکردم..ولی گیم کیوب گرفتم...بینظیره!:bighug:

• Like
Reactions: ehsanservat

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
شما خیلی لطف داری به بنده بینهایت سپاسگزارم..:bighug:
همونطور که عرض کردم یکم فرصتم کمه خیلی نمیرسم بنویسم..این روزگار مگه فرصت نفس کشیدن هم میده!:d

ولی در کل نینتندو با نس و وی واقعا انقلابی ظاهر شد در صنعت گیم..یکی از بهترین گیم پلی های تاریخ برای ماریوست که واقعا ساعت های فراموش نشدنی برای همه ما بوجود آورد در کنسول فمیکام یا نس...(در یک ویدئو دیدم که بهترین ماریو در بین تمامی نسخه های اصلی و فرعی تا کنون: Super Mario Bros 3 برای کنسول فمیکام انتخاب شد..) یا زلدا..دانکی کونگ..خلاصه عناوین خیلی خوب نینتندو اصلا کم نداره.
ولی به محض ورود مگادرایو از شرکت سگا تمایل شخصی من و خیلی های دیگه رفت به سمت سگا..به دلیل بازیهای باور پذیر تر و ارتباط قوی تر با شخصیاتاشون..از شینوبی و اکسل استونه شورش در شهر بگیرید تا کامیکس و دیک تریسیو و پوکاهانتس وسانست رایدرز و...حتی سونیک که با الگوبرداری از ماریو ساخته شد به شدت برای من جالبتر بود..(( کلا با وجود گیم پلی عالی.شخصیت و داستان مرد سیبیلوی لوله کش با دوستا و دشمنای عجیبش! برام جالب نبود و بچگانه به نظرم میومد ..) کلا بازیهای سگا هاردکورتر.. جدی تر.. و در نتیجه جذاب تر از نینتندو بودن..اینکه خیلی ها حتی سمت سوپر نس با تمام شایستگیهاش هم نرفتن..یکیش خودم :d
ولی لازم به ذکره تمامی این گفته ها نظر شخصیست ..خیلی ها سوپر نس رو بیشتر قبول دارن ...به همین دلیله که حتی در زمان خودش بین طرفداران مگا درایو و سوپر نس همیشه بحث بوده..
به دلیل مواردی که گفتم و همچنین روند معروف کنسول گرفتن در ایران! یعنی آتاری-میکرو-سگا-پلی استیشن-دریم کست! ...اینکه خاطرات قدیمی من از نینتندو مربوط میشه به یک کلون فمیکام...تمام:d
سوپرنس..نینتندو 64..هیچکدوم در زمان خودش تجربه نکردم..ولی گیم کیوب گرفتم...بینظیره!:bighug:

نوکرتم داداش :bighug:

آره داداش ماهم مثل هم درگیر همین مشغله و درگیری ها هستیم

با همه حرفات موافقم و تایید میکنم

بخصوص ماریو که پرفروشترین ip کل تاریخ گیمه

واقعا هم حق داشتن Super Mario Bros 3 انتخاب کنن حتی این بازی تغییر یافته اش برای gba هم اومد واقعا شاهکاریه برای خودش . اتفاقا بازیش روی wii ware هست من بازی کردم بعد از گذشت 24 سال هنوز بازیش آدمو به وجد میاره :x

دوران سگا مگاداریو و سوپر نینتندو من هر دو خریدم یادمه یه سگا مگادرایو اصلی خریدم 45 هزار تومن یه سوپر نینتندو اصلی خریدم 95 هزار تومن ( سگا خیلی زود کپی خور شد با کارتجا فیک اومد بعد ها بازار پر از سگاها کلون ( تقلبی شد ) اما سوپر نینتندو اصلی بودن کارتجاش)

کارتجا سوپر نینتندو از 20 هزار تومن شروع میشد همه پک دار و دفترچه دار بودن اما کارتجا سگا مگادرایو گرونترینش که خریدم 10 هزار تومن بود ( که البته سال ها سال بعد فهمیدم برنده اون نسل سوپر نینتندو بود )

سوپر نینتندو ریجن uc عجب ابهتی داشت هر کی میومد میدید کف میکرد چون کنسولی هم بود دست همه نبود مثل الان بعضیا میرن ps3 یا ps4 میخرن اوریج بازی میکنن سوپر نینتندو اون نسل تو ایران همینطوری بود برای خرید کنسولش و کارتجاش باید گیمر مایه داری بودی که میتونستی هزینه هاشو بدی

همون دوران یه گیم بوی ( gb ) خریده بودم یادش بخیر mario land ش خیلی حال میداد

فدات

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نقد و بررسی Resident Evil: Zero

cover_small.jpg

Publisher: Capcom

Developer: Capcom

Genre: Action, Adventure

Tags: Horror, Survival, Zombies

Players: 1

Release Date: 1st Dec 2009 USA
22nd Jan 2010 UK/EU
Series: Resident Evil Archives, Resident Evil

Also Known As: Resident Evil Archives: Resident Evil Zero

رزیدنت ایول زیرو (به ژاپنی: バイオハザード۰)‏ (به انگلیسی: Resident Evil Zero)‏ که در ژاپن با نام بایوهازارد شناخته می‌شود ، یک بازی در سبک سورویوال هارور که توسط کپ‌کام ساخته و برای کنسول گیم‌کیوب نینتندو در سال ۲۰۰۲ منتشر شده‌است. این پنجمین قسمت از سری رزیدنت ایول (با در نظر نگرفتن نسخهٔ اول رزیدنت ایول در گیم‌کیوب به عنوان یک بازی جدا) و آخرین نسخه این بازی که از روند اصلی بازی رزیدنت ایول پیش از منتشر شدن رزیدنت ایول ۴ استفاده می‌کرد. این بازی در ۱۰ نوامبر ۲۰۰۲ در آمریکای شمالی، ۲۱ نوامبر ۲۰۰۲ در ژاپن ، ۲۷ فبریه ۲۰۰۳ در استرالیا و ۷ مارس ۲۰۰۳ در اروپا منتشر شد. داستان بازی حول محور حضور ربکا چمبرز، پیش از واقعه ی عمارت است.

در 10-ام جولاي 2008 در ژاپن و در سال 2009 در آمريكاي شمالي براي كنسول Wii منتشر شد. این بازی در ژانر Survival horror ، تک نفره، شخص سوم با درجه Mature طراحی شده.

توضیحات: Gameplay

اين بازي از لحاظ گرافيك شبيه به Resident Evil Remake و كنترل شخصيت ها بصورت شخص سوم هست، در اصل اين بازي اتفاقات قبل از Resident Evil 1 رو به تصوير ميكشه. يكي از نكات قوت اين بازي وجود پارتنر هست، Rebecca و Billy كركتر هاي اصلي بازي هستن، شما مي تونيد در بعضي از قسمت ها كنترل ربكا و يا بيلي رو داشته باشيد. در طي بازي Rebecca مسئوليت معماهاي ساده و آزمايشات شيميايي رو بر عهده داره و Billy كارها و معماهاي سنگين تر رو انجام ميده. قابليت جالب اين بازي پرت كردن آيتم هاي اضافي روي زمين هست كه در صورت تمايل ميتونيد دوباره از اونها استفاده كنيد.

( روی عکس ها کلیک کنید تا عکس ها با سایز واقعی ببینید )

داستان

در سال ۱۹۸۸، و پس از کشف نهایی ویروس تی، اوزول ای اسپنسر دستور قتل دانشمند برجسته شرکت آمبرلا، جیمز مارکوس را صادر کرد. ویلیام برکین و آلبرت وسکر که از شاگردان مارکوس بودند، ماموریت این قتل را برعهده داشتند. آن دو مارکوس را کشتند اما، زالوی ملکه وارد بدن مارکوس شد و مانع از مرگ وی شد. این رخداد از چشم برکین و وسکر پنهان ماند. پس از ده سال و در سال ۱۹۹۸، مارکوس توسط زالوی ملکه، به شکل کامل احیا شد و به تلافی حرکت اوزول ای اسپنسر، تصمیم به انتقام از شرکت آمبرلا گرفت. او بدین منظور، ویروس تی را در کوهستان آرکلی شایع ساخت و رفته رفته این حرکت او، کوهستان را به طغیان کشاند. کوهستان آرکلی، مدخل ورودی به شهر راکون و مکانی است عمارت اسپنسر در آن قرار گرفته است. پس از شیوع ویروس تی، موجودات زنده به زامبی تبدیل می‌شدند و رخدادهای ناگواری را برای ساکنان کوهستان آرکلی رقم می‌زدند. این رخدادها، سبب شد تا تیم براووی گروه استارز، به عنوان نخستین تیم، مامور تحقیقات در رابطه با این رویدادهای ناگوار باشد. آلبرت وسکر که رئیس گروه استارز بود، پیش از این، با ویلیام برکین به توافق رسیده بود تا از آمبرلا جدا شوند و مستقل از این شرکت فعالیت کنند. از این رو، وسکر در این فکر بود تا از انتقام‌گیری مارکوس، به سود خود استفاده کرده و از این شرکت جدا شود. فرستادن تیم براوو و پس از آن تیم آلفا، در جهت رسیدن به این هدف و سنجش مخلوقات ویروس تی، توسط زبده‌ترین افراد بود.

داستان این بازی پیرامون فرستاده شدن تیم براووی گروه استارز به کوهستان آرکلی است. مکانی که ویروس تی نخستین قربانیان خود را به خود آلوده می‌کند. این ویروس توسط دکتر جیمز مارکوس ساخته شده و به منظور انتقام از شرکت آمبرلا، ویروس ساخته شده به دست خودش را در این مکان پخش می‌کند. باپخش شدن ویروس تی در کوهستان آرکلی، ساکنان آن مکان به زامبی تبدیل شدند. ویروس تی نقش بسیار مهمی در شکل گیری داستان اصلی این سری داشت. هر جانداری که به این ویروس مبتلا شود، کشته می‌شود و در برابر، جریان الکتریکی ضعیفی را در بدن شخص مبتلا ایجاد می‌کند. این جریان الکتریکی ضعیف سبب به کار افتادن مجدد برخی از سیستم‌های حیاتی بدن می‌شود اما این شخص دیگر یک موجود مرده و بی‌خرد است و فقط سعی می‌کند نیاز خود را به غذا برطرف کند. فقط یک‌بار گزش توسط زامبی‌ها کافی است تا ویروس تی از زامبی به بدن فرد سالم منتقل شود، تا یک زامبی جدید متولد شود. ربکا چمبرز و بیلی کوئن شخصیت‌های اصلی و قابل کنترل در این بازی هستند که سرانجام دکتر مارکوس را نابود می‌کنند.

sasham

کاربر سایت
Jun 9, 2011
19
قربونت داداش لطف داری :x

خیلی وقته میشناسمت و خودتم فن نینتندویی جات رو چشم ماست

درسته موافقم حسی که بازیا نینتندو میدن هیچ کنسولی دیگه ای از کمپانی ها دیگه نمیده اینم باید در نطر گرفت ایده طراحی هر کنسول نینتندو مختلفه یعنی مثل سونی 4 نسل کنترلش یه جور نیست و تو هر نسل سبک خاصی از طراحی وارد حیطه عمل میکنه

اینم بخاطر تو که طرف زلدا ها گیم کیوبی

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures

The Legend of Zelda: Four Swords Adventures (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Collectors Edition

The Legend of Zelda: Collectors Edition (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Collector's Edition - Zeldapedia, the Legend of Zelda wiki - Twilight Princess, Ocarina of Time, Skyward Sword, and more

The Legend of Zelda: Ocarina of Time

The Legend of Zelda: Ocarina of Time Master Quest - Zelda Wiki

The Legend of Zelda: Ocarina of Time - Zeldapedia, the Legend of Zelda wiki - Twilight Princess, Ocarina of Time, Skyward Sword, and more

The Legend of Zelda: The Wind Waker

The Legend of Zelda: The Wind Waker (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

The Legend of Zelda: Twilight Princess

The Legend of Zelda: Twilight Princess (GCN / GameCube) News, Reviews, Trailer & Screenshots

فدات داداش به بودن خودت تو تاپیک هم نیاز داریم تا از تجربه ها و خاطراتت و نظراتت استفاده کنیم
من مخلصتم رفیق ماکه بهپای شماودوستان دیگه نمیرسیم امادرخدمت همه هستیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر