بن شدن اکانت کاملا قانونی !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
دوستان من کم آنلاین میشم. دیروز آنلاین شدم تروفی آپدیت کنم که دیدم ای دل غافل آواتور PSN پریده و عکس آواتورم نیست اون عکس لبخند پیش فرض بود.من بازی خاصی هم دیجیتالی ندارم به جز یکی دوتا بازی دو بُعدی و دو سه تا بازی VR و همه بازیهام فیزیکیه ، پسوردم هم یه چیز مشکل 30 حرفی هستش.
با این تفاصیل ممکنه هک شده باشم؟چقدر بترسم؟!!

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
دوستان من کم آنلاین میشم. دیروز آنلاین شدم تروفی آپدیت کنم که دیدم ای دل غافل آواتور PSN پریده و عکس آواتورم نیست اون عکس لبخند پیش فرض بود.من بازی خاصی هم دیجیتالی ندارم به جز یکی دوتا بازی دو بُعدی و دو سه تا بازی VR و همه بازیهام فیزیکیه ، پسوردم هم یه چیز مشکل 30 حرفی هستش.
مشکلی نباید باشه عکس اواتارت را دوباره بزار ترسی نداره :D

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
اون کسی که بتونه پسوورد 30 حرفی رو هک کنه ، هکر نیس اسمش :D بیگانست

White Injun

کاربر سایت
Apr 19, 2014
525
نام
محمدصادق
منم دو سه روز پیش همین اتفاق برام افتاد رفتم دوباره آواتارمو پیدا کردم گذاشتمش:D چیزی نیس باز این PSN قاطی کرده

Ardi360

کاربر سایت
Jun 10, 2008
1,476
نام
اردلان
چرا کارت فیزیکی نمیخرین درست؟اگر دسترسی فیزیکی هم ندارین به طرف بگین اسکن کارتو بفرسته براتون. کدی که یارو معلوم نیست از کجا رسیده دستش رو واسه چی میزنید رو کنسول؟

• Like
Reactions: live is life

mehdimmz

کاربر سایت
Oct 2, 2016
122
منم اکانتم بدون هیچ دلیلی بن شد !!! اونم 2 تا بازی ک بلک فرایدی خریدم !:|

-AliReza-

کاربر سایت
Nov 4, 2018
17
بهتره بگید از کجا گیفت psn تهیه کردید و یا از چه سایتی اکانت ظرفیتی گرفتید!
اینطوری بهتر به نتیجه میرسیم.

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان من سه تا اکانتم فقط‌اونم ظرفیت ۳ هام این بلا‌سرشون اومد هر سه تارو از یه نفر خریده بودم با کلی اکانت ظرفیت ۲ الان در حال حاضر ظرفیت ۲ ها سالم هستن شکر خدا فقط ظرفیت ۳ ها بن شدن ، ۳ شب پیش و امشب با پشتیبانی سونی صحبت کردم با سه تا ادمین هر سه شون یه حرف به من زدن پیگیر اکانتا دیگه نشو این اکانتا نقض قانون کردن و به هیچ وجهی دیگه قابل برگشت نیستن ، از جایی که من این شخصی که اکانت ازش خریدم کاملا ادم درستی هستش و میدونم گیفت کارتش قانونی بوده و از طرفی این بنده خدا چون میل ایرانی ساخته بوده نه جیمیل و نه یاهو خودش فکر‌میکرد بایت دامه @iran.ir هستش که اینجور شده ولی من بعد کلی صحبت و کشو قوص به این نتیجه رسیدم کلا این مشکل برای کسایی میفته یا افتاده که اکانت ظرفیت ۳ دست ۲ نفر یا ۳ نفر هستش یجور شیر شده اکانت ظرفیت ۳ و سونی برای همین دلیل بن دایم کرده از طرفی من صحبت کردم گفتن پیام فرستادن به میلا و من به جفت میلا دسترسی کامل داشتم و هر روز‌چک میکنم تا این ثانیه تایپ میکنم دلیل بن شدنی برام ارسال نشده و هرچیم از ادمین پرسیدم دلیل بن شدن چیه تفره رفت و فقط میگفتش نقض قانون کردین و پیام اومده به میلتون درحالیکه هیچ شخص بن شده ای پیامی دریافت نکرده از سونی تو میلش این کل تحربیات من بوده و ماها هم به خاطر سود کردن زیاد اکانت فروشا و فروختن اکانت ظرفیت ۳ به چن نفر نا پول بیشتری در بیارن به این روز افتادیم . پس بعد این اکانت از کسی نخرین و فقط خودتون اکانت بخرین تا کسی اکانت شیر شده ظرفیت ۳ بهتون نده تا بن بشه .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان اصلا نگران نباشید.با فیلتر شکن وارد پشتیبانی سونی بشید و باهاش صحبت کنید، مراقب باشید اطلاعات که ازتون میخواد رو حتما درست وارد کنید.

من خودم چند دقیقه پیش باهاشون صحبت کردم و پشتیبان سونی بهم گفت که دلیل بن شدن اکانتت فقط مسائل امنیتی بوده و هیچ جایی برای نگرانی نیست و تا 24 الی 48 ساعت دیگه ایمیلی براتون ارسال میشه که باهاش رمز اکانتتون رو عوض میکنید. و اینو هم گفت که مراقب باشید اون ایمیل بعد از 24 ساعت منقضی میشه پس حواستون باشه.بعدشم بهم پیشنهاد داد که واسه اکانتت وریفیکیشن کد و اینطور چیزا بذار.
آخرشم کد پرونده ات رو بهت میده تا اگه یه وقت مشکلی پیش اومد و یا یادت رفت تو اون 24 ساعت به ایمیلت سر بزنی، بری کد پرونده ات رو بهشون بدی تا سریع کارتو راه بندازن.

تا 24 ساعت دیگه واسم ایمیل میفرستن و اکانتو اوکی میکنم . برید خوش باشید

به منم دقیقا همین حرف زد مو به موی همین حرفارو ، من نه با یکی بلکه با‌سه تا از پشتیبانیاشون صحبت کردم ۳ تاشونم همینو گفتن ولی بعد ۲۴ ساعت من پیامی دریافت نکردم و مجبور شدم دوباره با پشتیبانی صحبت کنم بگم قرار بود ایمیلی برام ارسال بشه کد پیگیری که بهم داده بودنو دادم و گفتن این قضیه پیگیری شده و اکانتتون بن دایم شده و به هیچ وجهی بر نمیگرده اصلا و پیگیرش نباش ولی ما خیلی ناراحتیم سر این قضیه . کلا میگفتن نقض قانون کردین و هیچ بار دلیل اصلی نه به من به شما هم اصلا نخواهند گفت فقط میگن دلیل بن شدنتون به میلتون ارسال شده از طرف سونی ولی من میگم سر تجربم نه ایمیلی دریافت کردین نه خواهین کرد .

moein274

کاربر سایت
Nov 11, 2018
75
دوستان کسی هستش از سایت psnrental.ir اکانت خریده باشه یا کانال تلگرامش‌ این مشکل‌ براش پیش اومده باشه اگه کسی هستش پی وی به من پیام بده تشکر .

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
دوستان من سه تا اکانتم فقط‌اونم ظرفیت ۳ هام این بلا‌سرشون اومد هر سه تارو از یه نفر خریده بودم با کلی اکانت ظرفیت ۲ الان در حال حاضر ظرفیت ۲ ها سالم هستن شکر خدا فقط ظرفیت ۳ ها بن شدن ، ۳ شب پیش و امشب با پشتیبانی سونی صحبت کردم با سه تا ادمین هر سه شون یه حرف به من زدن پیگیر اکانتا دیگه نشو این اکانتا نقض قانون کردن و به هیچ وجهی دیگه قابل برگشت نیستن ، از جایی که من این شخصی که اکانت ازش خریدم کاملا ادم درستی هستش و میدونم گیفت کارتش قانونی بوده و از طرفی این بنده خدا چون میل ایرانی ساخته بوده نه جیمیل و نه یاهو خودش فکر‌میکرد بایت دامه @iran.ir هستش که اینجور شده ولی من بعد کلی صحبت و کشو قوص به این نتیجه رسیدم کلا این مشکل برای کسایی میفته یا افتاده که اکانت ظرفیت ۳ دست ۲ نفر یا ۳ نفر هستش یجور شیر شده اکانت ظرفیت ۳ و سونی برای همین دلیل بن دایم کرده از طرفی من صحبت کردم گفتن پیام فرستادن به میلا و من به جفت میلا دسترسی کامل داشتم و هر روز‌چک میکنم تا این ثانیه تایپ میکنم دلیل بن شدنی برام ارسال نشده و هرچیم از ادمین پرسیدم دلیل بن شدن چیه تفره رفت و فقط میگفتش نقض قانون کردین و پیام اومده به میلتون درحالیکه هیچ شخص بن شده ای پیامی دریافت نکرده از سونی تو میلش این کل تحربیات من بوده و ماها هم به خاطر سود کردن زیاد اکانت فروشا و فروختن اکانت ظرفیت ۳ به چن نفر نا پول بیشتری در بیارن به این روز افتادیم . پس بعد این اکانت از کسی نخرین و فقط خودتون اکانت بخرین تا کسی اکانت شیر شده ظرفیت ۳ بهتون نده تا بن بشه .
دوست عزیز چه تشابهی به لحاظ ایمیل!! اکانت بنده هم دقیقا با همین دامین ساخته شده بود یعنی دوستم از این ایمیل فقط بخاطر راحتی کار استفاده کرد و بعد از پرس و جو بسیار هم متوجه شدم اکانتهای چندین نفر دیگه هم با همین دامین بن شده منتهی بعضا ریجن دو هم در این بین بودند.. ولی در مجموع هیچ کدوم از این موارد و حتی شیرینگ سه نفره روی کاغذ مغایر با قوانین سونی نیست و بوضوح یک رفتار عجیبی سونی داره انجام میده که هنوز علت مشخصی نداره و باید بگم من هم مثل شما بعد از این همه مدت متاسفانه نتونستم از پشتیبانی سونی به هیچ جوابی برسم چه از ساپورت چت و چه ایمیل پشتیبانی کاملا از دادن پاسخ و روشن کردن مسئله تفره رفتن و اصرار بر این کردند که فقط به ایمیلی مراجعه کنید که به جهت بن شدن بطور خودکار باید دریافت بشه در حالی که هیچ ایمیلی در کار نبود و مسئله همچنان در هاله ای از ابهامه.. به نظر شما واقعا این یه نوع بدرفتاری از طرف سونی نیست؟ مشخصا در عمل جواب دقیق نمیدن و اون ایمیل که دلیل بن باید داخلش باشه رو ارسال نمیکنن (چیزی که خودشون میگن و داخل قوانین بن هم اومده).. به فرض هر علتی داشته باشه این حق مسلم یوزر هست که در جریان قرار بگیره

واقعا از اظهار نظر بعضی دوستان هم تو این تاپیک متاسفم (یک مشت ادم بشدت متعصب و بی اطلاع) که فقط بلدن رو هوا یه چیزی بگن بنده هزار دفعه گفتم نه گیفت کارتم غیرقانونی بوده نه تخلفی با اکانت صورت گرفته لطفا این قضیه رو دیگه وسط نکشید و اگر هم این احتمال یک درصد هم درست باشه باید ایمیل ارسال بشه و مسئله روشن بشه

خلاصه دوستان عزیز تا اطلاع ثانوی به اکانتهای ظرفیتی بخصوص ظرفیت سه اعتماد نکنید و ضمنا اکانتهای خودتون رو تا حد امکان به کسی واسه اکتیو کردن ندید یا این عمل رو مدام تکرار نکنید همین تغییر در آی پی میتونه متاسفانه مشکل ایجاد کنه و سونی فکر میکنه اکانت بین افراد زیادی شیر شده و همین دلیل رو برای بن کردن اکانت کافی می بینه. فروشنده هم به روال گذشته کار رو درست انجام میده ولی سونی گویا بشدت رو این قضیه جدیدا حساس هست.. اکانت ظرفیت دوم ولی خوشبختانه حتی با وجود بن هم مشکلی براش پیش نمیاد میگم به چه دلیل چون از روی کنسول دی اکتیو نمیشه یکی از دوستان دقیقا همین حالت براش پیش اومده و راحت بازی رو با اکانت خودش بازی میکنه فقط دسترسی به اکانت بن شده دیگه ممکن نیست بنابراین اگه کنسول رو در اینده به نحوی بخواید ریست کنید دیگه امکان وارد شدن به اون اکانت و مجدد اکتیو کردنش وجود نخواهد داشت

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: moein274

akbar.wesker

کاربر سایت
Nov 23, 2012
219
نام
اکبر
سلام به همه دوستان
متاسفانه این مسئله حقیقت داره و اصلا هم ربطی به گیفت و دامنه ایمیل نداره
اکانت و دستگاه دوست بنده که حدود 800 دلاری هم خرج اکانتش کرده بود دو هفته پیش بن دائم شده بعد از کلی کلنجار رفتن با ساپورت که حاظر نشد علتشو بگه.. دوستمون تلفنی با ساپورت تماس گرفتن که ساپورت علت بن رو اکانت ریجن آمریکا و بازی با ای پی ایران عنوان کرده و گفته برید با ریجن خودتون ثبت نام کنید که متاسفانه مملکت گل و بلبلمون تو لیست سونی نیست
به هر حال همه اکانت هارو بن نمیکنن بیشتر شانسی هست
دوستان تا جایی که میتونن بازی های دیجیتالی نخرن و از دیسک استفاده کنن و فقط بازیهایی که نسخه دیسکی ندارن رو از استور بخرن تا خدایی نکرده تو چنین مواقعی بیشتر متضرر نشن

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m1647

m1647

کاربر سایت
Mar 7, 2011
528
نام
Mehrdad
نه تنها بخش پشتیبانی سونی و همینطور اپل هم به طور کلی پاسخگویی خوبی ندارند به ویژه سونی اگر هم بفهمند که از ایرانی که دیگه هیچی :|
به گفته دوستمون بهتره همون دیسک فقط استفاده کنیم

Saeedrz70

کاربر سایت
Oct 9, 2014
282
سلام به همه دوستان
اکانت و دستگاه دوست بنده که حدود 800 دلاری هم خرج اکانتش کرده بود دو هفته پیش بن دائم شده بعد از کلی کلنجار رفتن با ساپورت که حاظر نشد علتشو بگه.. دوستمون تلفنی با ساپورت تماس گرفتن که ساپورت علت بن رو اکانت ریجن آمریکا و بازی با ای پی ایران عنوان کرده و گفته برید با ریجن خودتون ثبت نام کنید که متاسفانه مملکت گل و بلبلمون تو لیست سونی نیست
دوستان تا جایی که میتونن بازی های دیجیتالی نخرن و از دیسک استفاده کنن و فقط بازیهایی که نسخه دیسکی ندارن رو از استور بخرن تا خدایی نکرده تو چنین مواقعی بیشتر متضرر نشن
تا وقتی اکانتهای "شخصی" بیشتری بن نشن این حرفا هیچ اعتباری نداره!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
سلام به همه دوستان
این اتفاق برای کشورهای دیگه هم صدق میکنه ، مکالمه ضبط نشده توسط دوستتون ؟ در اختیارم بزارید ، همینکه داره خبرای بن شدن اکانت میرسه آدم استرس شدید میگیره ، باید با VPN یا ترفندی به هر طریقی شده IP اتصال کنسول رو تغییر بدیم .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر