بن شدن اکانت کاملا قانونی !!!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
با سلام من با دوستم یه اکانت قانونی درست کرده بودیم و بازی هیتمن رو دو نفری خریدیم با گیفت کارت قانونی مثل همیشه بدون هیچ مشکلی تا اینکه دیروز اومدم من آنلاین بشم دیدم اکانت بن دائم شده بدون هیچ دلیلی.. تاکید میکنم هیچ دلیل مشخص :|||| هیچ تخلفی با اون اکانت صورت نگرفته بود واقعا این چه مسخره بازیه سونی در اورده !!! این حرکت دیگه اصلا قابل تحمل نیست و همه شما هم بدونید که حتی اگه هیچ اشتباهی هم نکنید یه روز ممکنه بن بشید به همین راحتی و دستتون هم به هیچ کجا بند نیست

الان من میتونم چکار کنم با این وضعیت؟ لطفا یه نفر راهنمایی کنه پول بازی کلا رفت هوا

فکر کنم قضیه تحریم آی پی های ایرانی درست باشه و با این وضعیت رندم اکانتها رو بن میکنن

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
از کجا میدونی اون گیفت کارتی که خریدی هک نشده؟
من خودم ۲ تا ۲۰ دلاری هک کردم تو یه سایت فروش گیفت با یه کد تخفیف فیفا ۱۷ رو خریدم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
وارد ایمیلی که ساختی شو دلیل بن شدنتو میگه ، اگه قرار بود آی پیهای ایرانو بن کنه باید از دم بن میکرد ! ، دیگه از بن در نمیای به هیچ طریق ، خدا رو شکر کن اکانتت بن شده نه کنسول ، و بدون بررسی این اتفاق نیفتاده .

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
از کجا میدونی اون گیفت کارتی که خریدی هک نشده؟
من خودم ۲ تا ۲۰ دلاری هک کردم تو یه سایت فروش گیفت با یه کد تخفیف فیفا ۱۷ رو خریدم

عزیز میگم از سایت کاملا معتبر خریداری شده این قضیه منتفیه دیوانه نیستم خودم این چیزارو بلدم که باعث بن میشه و هر گیفت کارتی میخوام بخرم سابقه سه نسل طرف رو در میارم

وارد ایمیلی که ساختی شو دلیل بن شدنتو میگه ، اگه قرار بود آی پیهای ایرانو بن کنه باید از دم بن میکرد ! ، دیگه از بن در نمیای به هیچ طریق ، خدا رو شکر کن اکانتت بن شده ، و بدون بررسی این اتفاق نیفتاده .

هیچ ایمیلی به اون ادرس نیومده و هیچ دلیلی هم وجود نداره... قوانین سونی رو هم کامل خوندم هیچ کدومشو زیر پا نزاشتم حالا شما میخواین باور کنین یا نکنین مهم نیست

قصدمم از اول این بود کلا برم سراغ ساپورت سونی و اونجا ببینم دلیلش چیه ولی خواستم قبلشم اینجا قضیه رو مطرح کنم

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
عزیز میگم از سایت کاملا معتبر خریداری شده این قضیه منتفیه دیوانه نیستم خودم این چیزارو بلدم که باعث بن میشه و هر گیفت کارتی میخوام بخرم سابقه سه نسل طرف رو در میارم

هیچ ایمیلی به اون ادرس نیومده و هیچ دلیلی هم وجود نداره... قوانین سونی رو هم کامل خوندم هیچ کدومشو زیر پا نزاشتم حالا شما میخواین باور کنین یا نکنین مهم نیست

قصدمم از اول این بود کلا برم سراغ ساپورت سونی و اونجا ببینم دلیلش چیه ولی خواستم قبلشم اینجا قضیه رو مطرح کنم
هیچ فایده ای نداره و از بن در نمیای ، ولی سوال کن ایمیلی برام نیومده در خصوص اینکه چرا بن شدم ، و بدون اگر میخواستن به عنوان ip ایرانی بنت کنن کنسولتو بن میکردن نه اکانتتو ، خودت داری میگی دو نفری خریدیم آنلاین شدم دیدم بن شدم ، دوستت مشکلی درست نکرده مطمئنی ؟ اشتباهی مرتکب نشده ؟ اینجور بن های اکانت با بررسی دقیقه . من باور دارم که سونی بی دلیل بن نمیکنه .

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
با سلام من با دوستم یه اکانت قانونی درست کرده بودیم و بازی هیتمن رو دو نفری خریدیم با گیفت کارت قانونی مثل همیشه بدون هیچ مشکلی تا اینکه دیروز اومدم من آنلاین بشم دیدم اکانت بن دائم شده بدون هیچ دلیلی.. تاکید میکنم هیچ دلیل مشخص :|||| هیچ تخلفی با اون اکانت صورت نگرفته بود واقعا این چه مسخره بازیه سونی در اورده !!! این حرکت دیگه اصلا قابل تحمل نیست و همه شما هم بدونید که حتی اگه هیچ اشتباهی هم نکنید یه روز ممکنه بن بشید به همین راحتی و دستتون هم به هیچ کجا بند نیست

الان من میتونم چکار کنم با این وضعیت؟ لطفا یه نفر راهنمایی کنه پول بازی کلا رفت هوا

فکر کنم قضیه تحریم آی پی های ایرانی درست باشه و با این وضعیت رندم اکانتها رو بن میکنن

با چت سونی ارتباط برقرار کن اگه اکانتت امریکاست. دلیلش رو بهت میگن. چت سونی از ساعت ۶ عصر تا ۹ صبح در دسترسه

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
هیچ فایده ای نداره و از بن در نمیای ، ولی سوال کن ایمیلی برام نیومده در خصوص اینکه چرا بن شدم ، و بدون اگر میخواستن به عنوان ip ایرانی بنت کنن کنسولتو بن میکردن نه اکانتتو ، خودت داری میگی دو نفری خریدیم آنلاین شدم دیدم بن شدم ، دوستت مشکلی درست نکرده مطمئنی ؟ اشتباهی مرتکب نشده ؟ اینجور بن های اکانت با بررسی دقیقه . من باور دارم که سونی بی دلیل بن نمیکنه .
میدونم منظور شما چیه عزیز و خودمم تا قبل این جریان هیچ نقصی در کار سونی نمیدیدم.. ایشون هم مطمئنم مثل من هیچ کاری نکرده ما فقط تنها کاری که کردیم اکانت رو یکی در میون رو کنسول خودمون اکتیو کردیم و با اکانت خودمون بازی کردیم که اینم روال عادیه و همه انجام میدن که حالت اشتراک دو نفره و قانونی سونی به حساب میاد... غیر از این چیزی نبوده دیگه ادم با اکانت کشتی نمیگیره که!!!

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
با چت سونی ارتباط برقرار کن اگه اکانتت امریکاست. دلیلش رو بهت میگن. چت سونی از ساعت ۶ عصر تا ۹ صبح در دسترسه
بله خودمم به این نتیجه رسیدم بجز این راهی وجود نداره ممنون از شما..
امیدوارم حداقل و حداقلش دلیل رو بگن اکانت از بن در نیاوردن هم به جهنم من فقط واقعا واسم جالبه علت رو بفهمم !!!

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,525
میدونم منظور شما چیه عزیز و خودمم تا قبل این جریان هیچ نقصی در کار سونی نمیدیدم.. ایشون هم مطمئنم مثل من هیچ کاری نکرده ما فقط تنها کاری که کردیم اکانت رو یکی در میون رو کنسول خودمون اکتیو کردیم و با اکانت خودمون بازی کردیم که اینم روال عادیه و همه انجام میدن که حالت اشتراک دو نفره و قانونی سونی به حساب میاد... غیر از این چیزی نبوده دیگه ادم با اکانت کشتی نمیگیره که!!!
حالا شما ایمیلو بده به ساپورت سونی بهت میگن دلیلش چی بوده ، اینجا هم اطلاع رسانی کن ، چون اگر موضوع اکانتهای اشتراکی بخش حساسی داشته باشه با توجه به پاسخ ساپورت سونی (شما اینم در نظر بگیر ایمیلتم ممکنه هک شده باشه !) ، و اینکه شما از این نظر میگی که خطایی مرتکب نشدید ، باید بخش جدیدی براش باز بشه تا اشکالات ساخت اکانتهای اشتراکی توضیح داده بشه و بقیه بی دلیل قربانی نشن .

آخرین ویرایش:

RedShift

کاربر سایت
Dec 5, 2013
1,508
دلیلش هر چیزی باشه ربطی به ایپی ایران نداره. چون اگه دلیلش اون بود کنسول بن میشد! اکانت به این دلیل بن نمیشه چون نمیشه دقیق مشخص کرد کدوم اکانت برای ایرانیه! شاید اکانت یه امریکایی هک شده و یک ایرانی با ایپی ایران وارد کنسولش کرده، پس باید بن بشه؟
دلیل بن شدن اکانتتون 90 درصد مشکلی از طرف گیفت کارت بوده. اگه چت سونی اینو گفت از مکالمه عکس بگیرید و به این جای معتبری که میگید نشون بدید.

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
حالا شما ایمیلو بده به ساپورت سونی بهت میگن دلیلش چی بوده ، اینجا هم اطلاع رسانی کن ، چون اگر موضوع اکانتهای اشتراکی بخش حساسی داشته باشه با توجه به پاسخ ساپورت سونی (شما اینم در نظر بگیر ایمیلتم ممکنه هک شده باشه !) ، و اینکه شما از این نظر میگی که خطایی مرتکب نشدید ، باید بخش جدیدی براش باز بشه تا اشکالات ساخت اکانتهای اشتراکی توضیح داده بشه و بقیه بی دلیل قربانی نشن .
بله حتما چیزی دست گیرم شد در جریان میزارم اتفاقا هدفمم از این تاپیک این بود که اگه سونی جدیدا سخت گیری بیشتری داره به خرج میده بقیه هم مطلع باشن وگه نه اگه اکانت هکی زده بودم (خدارو شکر تو عمرم حتی یه بارم نزدیکش نرفتم) یا هرخلاف دیگه در چارچوب قوانین سونی که دیگه خودم میدونستم علتش چیه و نیازی به همچین موضوعی نبود

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
عزیز شما هی اکانت رو اکتیو دی اکتیو میکردید رو دستگاهاتون ؟ یعنی تو یک روز چند بار اینکارو میکردید که تروفی رو اکانت اصلیتون بیاد ؟

FARNOOD007

کاربر سایت
Apr 16, 2012
718
همه ی اکانت های بعد 13 آبان داره این اتفاق میوفته براشون و خیلی عجیبه.
گیفت کارد ها هم همه اوکیه .
یه اکانت پابجی خودم این شکلی پرید.
رد دد و بتل 5 که قبل 4 نوامبر بودن همه سالم و سلامتن.

• Like
Reactions: Dementia

F.3.R.Y.X

کاربر سایت
Jan 8, 2013
433

اکانتت کجاییه؟ اگه آمریکا هست که برو توی این لینکی که گذاشتم ، روی Live chat in US کلیک کن ، قسمت Account Help رو انتخاب کن و توی آخرین گزینه Contact Us رو اتخاب کن و میتونی با پشتیبان های سونی چت کنی و ببینی مشکل از کجاست . . .

چند تا نکته
1-ممکنه5-6 دقیقه طول بکشه تا نوبتت بشه پس منتظر بمون.
2-حتما باید از VP*N آمریکا استفاده کنی وگرنه وصل نمیشی به پشتیبان.
3-فقط روز های دوشنبه تا جمعه از ساعت (حدودا) 6 بعد از ظهر تا 10 صبح میتونی چت کنی (زمانش برای خود آمریکا هست من برات تبدیلش کردم)

من دو روز پیش باهاشون تماس گرفتم خیلی سریع و راحت کارم رو راه انداختن . . .
Contact Us

Dementia

کاربر سایت
Jun 11, 2010
270
نام
علی کتیرایی
عزیز شما هی اکانت رو اکتیو دی اکتیو میکردید رو دستگاهاتون ؟ یعنی تو یک روز چند بار اینکارو میکردید که تروفی رو اکانت اصلیتون بیاد ؟

هر روز که نه ولی چندروزی یه بار واسه اینکه به نوبت بشه بازی کرد و تروفی ثبت بشه بله و این مورد هم اصلا خلاف قوانین نبوده آپشنی هست که خود سونی در اختیار یوزر قرار داده و شیرینگ قانونی رو هم با دوستان بطور واضع تعریف کرده

اکانتت کجاییه؟ اگه آمریکا هست که برو توی این لینکی که گذاشتم ، روی Live chat in US کلیک کن ، قسمت Account Help رو انتخاب کن و توی آخرین گزینه Contact Us رو اتخاب کن و میتونی با پشتیبان های سونی چت کنی و ببینی مشکل از کجاست . . .

چند تا نکته
1-ممکنه5-6 دقیقه طول بکشه تا نوبتت بشه پس منتظر بمون.
2-حتما باید از VP*N آمریکا استفاده کنی وگرنه وصل نمیشی به پشتیبان.
3-فقط روز های دوشنبه تا جمعه از ساعت (حدودا) 6 بعد از ظهر تا 10 صبح میتونی چت کنی (زمانش برای خود آمریکا هست من برات تبدیلش کردم)

من دو روز پیش باهاشون تماس گرفتم خیلی سریع و راحت کارم رو راه انداختن . . .
Contact Us

دیشب که هرکاری کردم نشد و وصل نشد و میگفت پشتیبان در دسترس نیست نمیدونم شاید بخاطر آی پی بود ولی از اون ور متنی ظاهر شد که به توییتر AskPlaystation پیام بدم که شاید نزدیک 3 ساعت هم این حساب رو به توییت بستم طوری که کیبورد گوشیم منفجر شد ولی حتی جواب سلامم ندادن !! بارها گفتم مشکل شما چیه تمام توییت های قبل و بعد از من رو پاسخ داد جز من نوعی حتی طرف از عربستان و افریقا دو ثانیه بعد پیامش بهش جواب داد.. شاید چون دید اسم و اکانت لوکیشنم ایرانیه :|| خلاصه فعلا یه حدسهایی زدم قابل توجه دوستانی که میگن با ایران مشکلی نداره وقتی به یه ادم اینطوری بی احترامی میکنن به راحتی بن هم میکنن شما چه انتظاری دارید.. حالا تلاش میکنم هرطور شده ساپورت چت رو بگیرم و تا اخر جواب درست حسابی نگیرم ول کن نیستم

• Like
Reactions: FARNOOD007
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر