بزرگترين بازي رايانه اي تاريخ از نظر شما چيست؟

nababa

کاربر سایت
Nov 3, 2007
24
به نظر من بهترین بازی تاریخ تا الان نیومده ولی از بین اینایی که تا حالا اومدن گرافیک کرایسیس رو هنوز هیچ بازی نداره حتی هیچ بازی تا حالا نیومده بود که با یه سیستم خدا نشه بازی کرد ولی این لامصب رو هنوز سیستمی نیومده که به راحتی رو high اجرا کنه.

achilles

کاربر سایت
Dec 22, 2007
71
نام
eMaD.AchilleS
بهترین بازی به نظر من .
بهترین بازی برای گیم نت : Counter Strike
images

بهترین بازی در خانه و یک نفره : Fable
images

بهترین بازی استراتژیک : Age Of Empires III
images

jarmajaya

کاربر سایت
Oct 28, 2007
79
نام
جارماجایا
Mafia

بازی هایی مثل call of duty 4 & age of empires & ... جای خودشونو دارن ولی بهترین و پر محتوا و زیبا و ... ترین بازی کامپیوتری ای که بشر توانسته به دست خود بسازد بازی MAFIAاست که وا قعا بازی ای باداستان بسیار زیبا است و مثل بازی خای این دوره زمونه داستان سطحی ای نداره ......... البته اگه 2 دوش که می آد گند نزنه ......... مخصوصا فارسیش............قربان شما و ...

آخرین ویرایش:

ParsiKade

کاربر سایت
Feb 19, 2007
318
نام
علی
Mafia تنها بازی بود که خیلی خیلی منو به خودش جذب کرد ... مجذوب داستان شدیم رفت !!
45.gif

واسه همین هم علاقمو به بازی چندین برابر کرد ...

.Masoud.

کاربر سایت
Jul 28, 2007
1,640
به نظر من بهترین بازی تاریخ تا الان نیومده ولی از بین اینایی که تا حالا اومدن گرافیک کرایسیس رو هنوز هیچ بازی نداره حتی هیچ بازی تا حالا نیومده بود که با یه سیستم خدا نشه بازی کرد ولی این لامصب رو هنوز سیستمی نیومده که به راحتی رو high اجرا کنه.

اتفاقا بازی رو من رو Hight رون اجرا کردم اون Very Hight هستش که روون اجرا نمیشه .
بعدش بهترین بازی تاریخ به نظر من Call of Duty 2 هستش که هنوزم که هنوزه برام قدیمی نشده که نشده ... .

آخرین ویرایش:

erfanal

کاربر سایت
Jan 3, 2008
1
نام
عرفان
Half Life 2

به نظر من بهتری بازی مجموعه ی Orange Box هست به خصوص بازی Half Life 2 که بهترین بازی هم در سبک خودش و هم در میان دیگر بازی های PC .
Orange Box
HALF LIFE 2

unicorn

کاربر سایت
Nov 1, 2007
11
نام
ooooooooooo
Bozorgtarin Game

BE NAZAR BEHTARIN BAZI DONYA HANOOZ NAYAMADEH VALI GHASHANG TARIN BAZI
DAR BAKHSH BAZI DAR FOOTBALL FIFA 08 VA DAR MASHIN SAVARI CARBON(albateh man pro street ro bazi nakardam) dar gangi hitman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر