برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
آوووووووووووووو...یهو بگید چمپیونز لیگه دیگه...من هنوز مطمئن نیستم چه تیمی میخوام بردارم...ولی نظرم رو من سیتیه..

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوستان از آخر چی شد میشه تیم رو عوض کرد یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من توی ملی آلمان و اسپانیا توی باشگاهی بایرن و رئال بر میدارم البته با خیلی تیم های دیگه هم بازی میکنم

اینم که گروهه منه منم شماره 2 هستم
میخوام واسه هم گروهیام خط و نشون بکشم برید کنار که من اومدم :d

این خط ــــــــــــــ اینم نشون *

از همین الان خودتون رو برنده حساب کنید:))

گروه B

1-mamadbahal
2-ali_of_iran
3-sssking76sss
4-hesamtotti10
منم که شماره ی چهار هستم، امیدوارم بازی های جذابی تو این گروه شاهد باشیم، تعویض تیم هم نداریم، فقط با یک تیم بازی ها رو باید به اتمام رسوند!!! مرسی
-----------------------------------------
دوستان فقط توجه کنن که وقتی در این تایپیک اعلام نتیجه می کنن، اسم تیمشون و اسم تیم حریف و اینکه تو کدوم بازی میزبان بودن رو اعلام کنن!!! چون ممکنه روز آخر دو تیم از نظر امتیاز مساوی بشن و کار برای صعود هر تیم به گل شماری و، در نهایت به بازی روبرو کشیده بشه!!!! (تمامی این اطلاعات در پست اول هست)

- - -ویرایش - - -

با نام و یاد خدا
دو بازی من و محمد MH_MSV انجام شد و در افتتاح اولین شگفتی مسابقات صورت گرفت:d
دو بازی رو بردم:d
اولی با نتبجه 3 - 2 و دومی هم 5 - 3 :d الان در پووست خود نمی گنجم;;)
البته کمی هم شانس ته مایه بردهام بود اما دیگه 5 تا و 3 تا که بزنی شانس خیلی معنی مبهمی داره:d
با تشکر از محمد و بازی خوبش واقعا بعضی از زمانهای بازی فشار سنگینی رووم بود:>
تبریک به عرفان واسه این شروع خوب، از محمد هم انتظار داریم که تو بازی های بعدی خودش و اثبات کنه، فقط دوست عزیز لطف کن بگو تو کدوم بازی میزبان بودی، و اسم تیماتونو هم بگو که تو جدول اصلی که به زودی تو پست اول قرار داده میشه، قرار بگیره، ولی شما باید پنجشنبه بازی می کردید!!! کاشکی حداقل بازیتونو فردا انجام میدادید، هنوز گروهایی که باید چهارشنبه بازی کنن، بازی نکردن!!! البته برای افتتاحیه خوب بود!!! فقط یک جوری باشه که نظم لیگ بهم نخوره!!! بازی بعدی گروه شما بعد انجام بازی بین دو هم گروهی دیگه ی شما اعلام میشه!!! مرسی

آخرین ویرایش:

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
منم که شماره ی چهار هستم، امیدوارم بازی های جذابی تو این گروه شاهد باشیم، تعویض تیم هم نداریم، فقط با یک تیم بازی ها رو باید به اتمام رسوند!!! مرسی
دوستان فقط توجه کنن که وقتی در این تایپیک اعلام نتیجه می کنن، اسم تیمشون و اسم تیم حریف و اینکه تو کدوم بازی میزبان بودن رو اعلام کنن!!! چون ممکنه روز آخر دو تیم از نظر امتیاز مساوی بشن و کار برای صعود هر تیم به گل شماری و، در نهایت به بازی روبرو کشیده بشه!!!! (تمامی این اطلاعات در پست اول هست)

- - -ویرایش - - -

تبریک به عرفان واسه این شروع خوب، از محمد هم انتظار داریم که تو بازی های بعدی خودش و اثبات کنه، فقط دوست عزیز لطف کن بگو تو کدوم بازی میزبان بودی، و اسم تیماتونو هم بگو که تو جدول اصلی که به زودی تو پست اول قرار داده میشه، قرار بگیره، مرسی
اونکه 2تا بازی رو برده حالا چه فرقی میکنه تو کدوم میزبان بوده...بعدش وقتی بازی اینوایتیه دیگه چرا نباید تیمو عوض کرد...؟
مسخرشو در نیارید دیگه...دوستمون MH_MSV هم یه بار با بایرن و یه بار با رئال بازی کرده ینی تیمشو عوض کرده(البته میدونم که ایشون غرضی نداشته)...

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
گروه C

1-amin884
2-Mhfifa
3-Red20devils
4- iran-god-of-fifa

گروه ما که هیچ بخاری ازش بلند نمیشه!!خودم باید شروع کنم!
از گروه شما به زودی بخارهای زیادی بلند میشه!!!! گروه شما یک استادی داره که امکان قهرمانیش تو این جام خیلی زیاده!!!

- - -ویرایش - - -

اونکه 2تا بازی رو برده حالا چه فرقی میکنه تو کدوم میزبان بوده...بعدش وقتی بازی اینوایتیه دیگه چرا نباید تیمو عوض کرد...؟
مسخرشو در نیارید دیگه...دوستمون MH_MSV هم یه بار با بایرن و یه بار با رئال بازی کرده ینی تیمشو عوض کرده(البته میدونم که ایشون غرضی نداشته)...
برادر من شاید بعد از انجام 6تا بازی امتیاز این دو دوستمون برابر شد، برای اون وقت نگاه می کنیم ببینیم تفاضل کی بهتره بوده!!! اگر هم مساوی بود بازی روبرو ملاک صعود تیم میشه!!! در مورد تیم هم اکثراً مخالف تعویض تیم بودن، صفحه های قبلی رو بخونی میبینی!!! ولی باز هم اگر می خوای تیم عوض بشه، مشکلی نیست!!! عوض کنید!!! دیگه عصبانیت نداره عزیز

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
از گروه شما به زودی بخارهای زیادی بلند میشه!!!! گروه شما یک استادی داره که امکان قهرمانیش تو این جام خیلی زیاده!!!

- - -ویرایش - - -

برادر من شاید بعد از انجام 6تا بازی امتیاز این دو دوستمون برابر شد، برای اون وقت نگاه می کنیم ببینیم تفاضل کی بهتره بوده!!! اگر هم مساوی بود بازی روبرو ملاک صعود تیم میشه!!! در مورد تیم هم اکثراً مخالف تعویض تیم بودن، صفحه های قبلی رو بخونی میبینی!!! ولی باز هم اگر می خوای تیم عوض بشه، مشکلی نیست!!! عوض کنید!!! دیگه عصبانیت نداره عزیز
عصبی نشدم که...یهو اوج گرفتم...:d
آخه من بین رئال و سیتی موندم...

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
عصبی نشدم که...یهو اوج گرفتم...:d
آخه من بین رئال و سیتی موندم...

به نظر من اصلا تعویض تمی نباشه بهتره
مثله یه بازی واقعی بازی کنیم خیلی بهتره هر کس یه تیم برداره و یا علی بگه
توو این بازی سیستی توو اون بازی رئال به نظرم اصلا جالب نیست
این نظر شخصی منه! کاری هم که محمد کرد منم تعجب کردم اما خوب من قانون وضع نمی کنم و حق حرف زدن ندارم
هر چی جمع بگه

- - -ویرایش - - -

- - -ویرایش - - -

تبریک به عرفان واسه این شروع خوب، از محمد هم انتظار داریم که تو بازی های بعدی خودش و اثبات کنه، فقط دوست عزیز لطف کن بگو تو کدوم بازی میزبان بودی، و اسم تیماتونو هم بگو که تو جدول اصلی که به زودی تو پست اول قرار داده میشه، قرار بگیره، ولی شما باید پنجشنبه بازی می کردید!!! کاشکی حداقل بازیتونو فردا انجام میدادید، هنوز گروهایی که باید چهارشنبه بازی کنن، بازی نکردن!!! البته برای افتتاحیه خوب بود!!! فقط یک جوری باشه که نظم لیگ بهم نخوره!!! بازی بعدی گروه شما بعد انجام بازی بین دو هم گروهی دیگه ی شما اعلام میشه!!! مرسی

واسه بازی هم که بین من و محمد واسه افتتاحیه بود خدمت تو و محمد عرض کردم
از اونجا که پنج شنبه اینترنت من Free هست احتمال لگ تویه بازی زیاد بود و بعدش مهمون و این حرفها هم که جای خودش
محمد هم گفت پنج شنبه نمی تونه و دیدیم امروز هر دو بیکاریم و بازی رو انجام دادیم
چشم حواسمون هست نظم بازی ها به هم نخوره
در مورد بازی من و محمد
ErfanImmortal88 3 - 2 MH_MSV و میزبان MH_MSV (در مورد تیم ها MH_MSV رئال مادرید - ErfanImmortal88 رئال مادرید)
ErfanImmortal88 5 - 3 MH_MSV و میزبان ErfanImmortal88(در مورد تیم ها MH_MSV بایرن مونیخ - ErfanImmortal88 رئال مادرید)

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
به نظر من اصلا تعویض تمی نباشه بهتره
مثله یه بازی واقعی بازی کنیم خیلی بهتره هر کس یه تیم برداره و یا علی بگه
توو این بازی سیستی توو اون بازی رئال به نظرم اصلا جالب نیست
این نظر شخصی منه! کاری هم که محمد کرد منم تعجب کردم اما خوب من قانون وضع نمی کنم و حق حرف زدن ندارم
هر چی جمع بگه

- - -ویرایش - - -

واسه بازی هم که بین من و محمد واسه افتتاحیه بود خدمت تو و محمد عرض کردم
از اونجا که پنج شنبه اینترنت من Free هست احتمال لگ تویه بازی زیاد بود و بعدش مهمون و این حرفها هم که جای خودش
محمد هم گفت پنج شنبه نمی تونه و دیدیم امروز هر دو بیکاریم و بازی رو انجام دادیم
چشم حواسمون هست نظم بازی ها به هم نخوره
در مورد بازی من و محمد
ErfanImmortal88 3 - 2 MH_MSV و میزبان MH_MSV (در مورد تیم ها MH_MSV رئال مادرید - ErfanImmortal88 رئال مادرید)
ErfanImmortal88 5 - 3 MH_MSV و میزبان ErfanImmortal88(در مورد تیم ها MH_MSV بایرن مونیخ - ErfanImmortal88 رئال مادرید)
آقا مرسی، لطف کردی!!! باز هم ممنونم

- - -ویرایش - - -

بازی هارو باید رفت و برگشت انجام بدیم؟
بله، رفت و برگشت، آقا مشتاق دیدار!!! بیا یکی دو دست با هم بزنیم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
دو بازی اول:
amin884 1 mhfifa 3
amin884 0 mhfifa 0
میبینم که یه بازی هم از گروه C انجام شد
مبارکا باشه :d فکر کنم باید پست اول مرتب بشه و فقط قوانین و گروه بندی ها با امتیازات و ... قرار بگیره
الان پست اول خیلی شلوغه و گروه بندی ها و نتایج مشخص نیست

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
اوه اوه اینکه من باهاش افتادم رئیس لیگه که :-o آقا شرمنده آقا ما تسلیم
ولی دور از شوخی امشب یه دست بازی کردیم بازی خوبی داشت

منم احتمال زیاد با رئال بیام ولی هنوز موندم اگه قرار به ملی باشه با آلمان اگه باشگاهی با رئال

بازم اگه قرار شد یه تیم انتخاب شه من رئال رو بر میدارم

امیدوارم همه دوستان بهشون خوش بگذره و مثل من که از آشنایی دوستان جدید شاد شدم اونها هم شاد بشن
عصبی نشدم که...یهو اوج گرفتم...:dآخه من بین رئال و سیتی موندم...
عزیزم اوج نگیر .. جیگرم اوج نگیر ... میگ اوج نگیر
اااااااااااااااااااا دیدی اوج گرفت :))

mrh3ds

کاربر سایت
Sep 8, 2010
727
نام
محمّد رضا
دو بازی اول:
amin884 1 mhfifa 3
amin884 0 mhfifa 0

ای باباااااااا mhfifa که با من بازی داشت!!عاقا مسیولین رسیئگی کنن!:d

منو میگه هاb-):d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر