برگزاری جام فیفا 13=====> FIFA 13 CUP

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
تبریک به حسن آقای گل گلاب که قهرمان شد!!! تبریک به علی آقای حرفه که هم تو فیفا و هم تو زندگی حرفه ایی هستن!!!ایشون لیسانسشو تو شریف گرفته، الانم ارشد رو تو علامه ی طباطبایی می خونه!!! تبریک به تمام بچه ها که تونستیم یک جام خوب رو تجربه کنیم و دوستان خوبی مثل شماها پیدا کنیم!!! بچه ها ما 62 بازی تو این جام انجام دادیم که حتی تو یک بازی هه کسی هرگز با حریفش درگیر نشد!!! واقعاً این مهمترین چیز بوده که همه به یکدیگر احترام گذاشتیم!!! عبدالله جان عزیز تهرانی ها هم تو لیگ بد کار نکردن!!! تو جمع چهار تیم برتر دوتا تهرانی یک گرگانی و یک اهوازی داشتیم!!! انشاالله که تو جام رمضان بتونیم شما رو هم ببینیم!!! عرفان عزیز یک تشکر ویژه هم از تو می کنیم که واقعاً زحمت کشیدی و هیجان زیادی به کار دادی!!! در آخر از همه ی دوستان بخاطر کمی و کاستی های که بوده عدر خواهی می کنم!!! امیدوارم که بتونیم بیشتربا هم باشیم و بازی کنیم و لدت ببریم!!!

فهرمان لیگ حسن آقای گل گلاب، مردی از خطه ی سرسبز شمال!!!

در آخر هم حیفم میاد نامی از ممد باحال نبرم!!! نمی دونم چرا اینقدر باهاش احساس راحتی می کنم!!!! پرچم اصفهانیا رو تو جام بعدی ببر بالا پسر!!!!

آخرین ویرایش:

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
تبریک به حسن آقای گل گلاب که قهرمان شد!!! تبریک به علی آقای حرفه که هم تو فیفا و هم تو زندگی حرفه ایی هستن!!!ایشون لیسانسشو تو شریف گرفته، الانم ارشد رو تو علامه ی طباطبایی می خونه!!! تبریک به تمام بچه ها که تونستیم یک جام خوب رو تجربه کنیم و دوستان خوبی مثل شماها پیدا کنیم!!! بچه ها ما 62 بازی تو این جام انجام دادیم که حتی تو یک بازی هیچ کسی هرگز با حریفش درگیر نشد!!! واقعاً این مهمترین چیز بوده که همه به یکدیگر احترام گذاشتیم!!! عبدالله جان عزیز تهرانی ها هم تو لیگ بد کار نکردن!!! تو جمع چهار تیم برتر دوتا تهرانی یک گرگانی و یک اهوازی داشتیم!!! انشاالله که تو جام رمضان بتونیم شما رو هم ببینیم!!! عرفان عزیز در آخر هم از تو تشکر می کنیم که واقعاً زحمت کشیدی و هیجان زیادی به کار دادی!!! در آخر از همه ی دوستان بخاطر کمی و کاستی های که بوده عدر خواهی می کنم!!! امیدوارم کهخ بتونیم بیشتربا هم باشیم و بازی کنیم و لدت ببریم!!!

در آخر هم حیفم میاد نامی از ممد باحال نبرم!!! نمی دونم چرا اینقدر باهاش احساس راحتی می کنم!!!! پرچم اصفهانیا رو تو جام بعدی ببر بالا پسر!!!!
ممنون داداش
محمد یکی از بچه های نیک روزگاره:d
تازه دامادم هست :d مشغله ی زندگی باعث نتیجه نگرفتنش شد مطمئن باشین تو جام رمضان جبران میکنه

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
تبریک به حسن آقای گل گلاب که قهرمان شد!!! تبریک به علی آقای حرفه که هم تو فیفا و هم تو زندگی حرفه ایی هستن!!!ایشون لیسانسشو تو شریف گرفته، الانم ارشد رو تو علامه ی طباطبایی می خونه!!! تبریک به تمام بچه ها که تونستیم یک جام خوب رو تجربه کنیم و دوستان خوبی مثل شماها پیدا کنیم!!! بچه ها ما 62 بازی تو این جام انجام دادیم که حتی تو یک بازی هه کسی هرگز با حریفش درگیر نشد!!! واقعاً این مهمترین چیز بوده که همه به یکدیگر احترام گذاشتیم!!! عبدالله جان عزیز تهرانی ها هم تو لیگ بد کار نکردن!!! تو جمع چهار تیم برتر دوتا تهرانی یک گرگانی و یک اهوازی داشتیم!!! انشاالله که تو جام رمضان بتونیم شما رو هم ببینیم!!! عرفان عزیز یک تشکر ویژه هم از تو می کنیم که واقعاً زحمت کشیدی و هیجان زیادی به کار دادی!!! در آخر از همه ی دوستان بخاطر کمی و کاستی های که بوده عدر خواهی می کنم!!! امیدوارم که بتونیم بیشتربا هم باشیم و بازی کنیم و لدت ببریم!!!

------------------------------------------------------------------------------------
اگر شما موافق باشید جام بعدی رو هم بذاریم!!! فقط می خواستم بدونم که به نظرتون لیگ جالب تر نیست؟ البته لیگ فرسایشی هستش و باید بازی های بیشتری رو انجام بدیم!!! اگر هم بخواهیم جامی و گروه بندی بازی کنیم!! چهار نفر برتر این لیگ به عنوان سر گروه، چهار نفری که تو مرحله ی حذفی، حذف شذن به عنوان سید دوم، و بقیه به عنوان تیم های سوم و چهارم قرار میگیرند!!!! البته اگر دوستانی مانند عبدالله جان لطف کردن و اومدن، یک جور دیگه گروه بندی می کنیم!!! اگر بچه ها موافق بودن امشب تایپیک و میزنیم!!! مرسی از همه ی شما دوستان عزیز
شما هم خسته نباشی داداش فقط یه چی بگم :D عاغا تو بازی 3 4 من دانیال من دوتا بازی و بردم اشتبا زدی :D عاغا نزنیدم خوب :D :D

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
اگر شما موافق باشید جام بعدی رو هم بذاریم!!! فقط می خواستم بدونم که به نظرتون لیگ جالب تر نیست؟ البته لیگ فرسایشی هستش و باید بازی های بیشتری رو انجام بدیم!!! اگر هم بخواهیم جامی و گروه بندی بازی کنیم!! چهار نفر برتر این لیگ به عنوان سر گروه، چهار نفری که تو مرحله ی حذفی، حذف شذن به عنوان سید دوم، و بقیه به عنوان تیم های سوم و چهارم قرار میگیرند!!!! البته اگر دوستانی مانند عبدالله جان لطف کردن و اومدن، یک جور دیگه گروه بندی می کنیم!!! اگر بچه ها موافق بودن امشب تایپیک و میزنیم!!! مرسی از همه ی شما دوستان عزیز

ir7lv

کاربر سایت
Jul 9, 2007
636
نام
حسن
لیگ با این تعداد شرکت کننده با این مشکلات نت انجامش مغدور نیست

.:BIBAK76:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
140
نام
بابك
به نظر من ليك بهتره
منم هستم babakfiriz
اين جام كه نشد بيايم

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
هستیم داداش بزن زنگو :D

- - -ویرایش - - -

لیگ خیلی طولانی میشه اما فازش بیشتره و همینطور دردسرش

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad

شما خیلی خیلی به من لطف داری حسام جان
خودت گلی که همه بچه ها دوستت دارند من شاهد بودم که حسام جان چه با تماس تلفنی و اس ام اسی بچه هارو هماهنگ میکرد
تاحالا چندین نفر خواستند کاپ فیفا تو اینجا بزنند ولی موفق نشدند ولی با مدیریت و دلسوزی که داشتی یه کاپ 16 تیمی به اتمام رسید
انشاالله کاپ بعدی نیز مثل این کاپ باشه

miiliiam

کاربر سایت
May 20, 2011
474
دوستان عزیز، تایپیک جام دوم رو زدم!!! ایدی تمام بچه هایی که تو این لیگ بودن رو اونجا نوشتم!!! لطفاً اونجا بگید که تو جام حضور دارید تا بدونیم انصرافی ها و افراد جدیدی که وارد لیگ میشن کیا هستن!!! مرسی از همه ی شما
http://forum.bazicenter.com/thread79476/#post2715123

- - -ویرایش - - -

شما خیلی خیلی به من لطف داری حسام جان
خودت گلی که همه بچه ها دوستت دارند من شاهد بودم که حسام جان چه با تماس تلفنی و اس ام اسی بچه هارو هماهنگ میکرد
تاحالا چندین نفر خواستند کاپ فیفا تو اینجا بزنند ولی موفق نشدند ولی با مدیریت و دلسوزی که داشتی یه کاپ 16 تیمی به اتمام رسید
انشاالله کاپ بعدی نیز مثل این کاپ باشه
ممد جان شرمنده می کنی داداش!!! به خدا همه اش بخاطر حضور افرادی مثل شما بود!!! تمام این شانزده نفری که تو لیگ بودن!!! ایشالا که جام بعدی هم جام خوب و اخلاق مداری داشته باشیم

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
واسه چند ساعت نبودم انگار تمومش کردین ته دیگشم خوردین:d
هم به حسن تبریک میگم هم به علی
جالبیش این بود من حریف هر دوشون بودم و خدا بخواد یه تیمو حذف کنه همین بالاها رو سرش میاره:d
از همه دوستان هم که از من تشکر کردن و نکردن و خواهند کرد(چه ... شد:d) سپاسگزارم
خوب به خوبی و خوشی جام هم تموم شد و فقط رفاقت هامون موند و از همه بچه ها ممنونم
این هم آخرین جدول مسابقات با قهرمانی حسن خان
22946676294179954545.jpg

- - -ویرایش - - -

جام بعد باید منو محمود پرچم اهواز رو بیاریم بالا
هرچی باشه مهد فوتبال کجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاســـــــــــــــــــــــــــــت؟
رو به رو(محمود) آمــــــــــــــــــــــــاده باش
خــــــــــــــــــــــــــوزستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان....

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
واسه چند ساعت نبودم انگار تمومش کردین ته دیگشم خوردین:d
هم به حسن تبریک میگم هم به علی
جالبیش این بود من حریف هر دوشون بودم و خدا بخواد یه تیمو حذف کنه همین بالاها رو سرش میاره:d
از همه دوستان هم که از من تشکر کردن و نکردن و خواهند کرد(چه ... شد:d) سپاسگزارم
خوب به خوبی و خوشی جام هم تموم شد و فقط رفاقت هامون موند و از همه بچه ها ممنونم
این هم آخرین جدول مسابقات با قهرمانی حسن خان
22946676294179954545.jpg

- - -ویرایش - - -

جام بعد باید منو محمود پرچم اهواز رو بیاریم بالا
هرچی باشه مهد فوتبال کجــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــاســـــــــــــــــــــــــــــت؟
رو به رو(محمود) آمــــــــــــــــــــــــاده باش
خــــــــــــــــــــــــــوزستـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــان....
داش عرفان آماده کن که فینال خودمو خودتیم :D

erfanimmortal

کاربر سایت
Mar 27, 2010
1,516
نام
عرفان
من اگه دریپل رو یاد بگیرم سبک بازیمم عوض میکنم
تو و حسام خیلی باحال دریپل میکنین
حسام با نیمار خیلی باحال دریپل میکنه اما انقدر تکرارش میکنه که میتونی دستش رو بخونی :d
نحوه دفاع کردنتونم باید یاد بگیرم
شما بین دفاع های من راحت پاس کاری میکنید اما من بین دفاع های شما نمیتونم اینطوری پاس کاری کنم
این دو مورد رو یاد بگیرم قول میدم شگفتی از من ببینید تویه جام :d

p3rsia7

کاربر سایت
Sep 29, 2012
525
نام
محمود
من اگه دریپل رو یاد بگیرم سبک بازیمم عوض میکنم
تو و حسام خیلی باحال دریپل میکنین
حسام با نیمار خیلی باحال دریپل میکنه اما انقدر تکرارش میکنه که میتونی دستش رو بخونی :d
نحوه دفاع کردنتونم باید یاد بگیرم
شما بین دفاع های من راحت پاس کاری میکنید اما من بین دفاع های شما نمیتونم اینطوری پاس کاری کنم
این دو مورد رو یاد بگیرم قول میدم شگفتی از من ببینید تویه جام :d
:D آره حسام خیلی دریبلشو تکرار میکرد دلیله باختشم فک میکنم همین بود چون نمیرفت گل بزنه دیگه :D با کامپیوتر رو حالت سخت بازی کن پاسکاریت خوب میشه با تیمایه ضعیف مقابله تیمه قوی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر