برگذاری اولین مسابقات آنلاین CoD : Bo 2 با عنوان : ? Who Is The Best

کدام مود مناسب بازی هاست ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    21
  • نظرسنجی بسته شده است .

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
آقا من تیم ندارم میشه با یکی از همین تیم ها بازی کنم؟؟؟؟؟

اونایی که تیم ندارن خودم تیم میسازم خیالت راحت باشه داش امیر

---------- نوشته در 03:09 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:51 PM ارسال شده بود ----------

4 مپ انتخاب شدند

1.
Hijacked
2.
Plaza
3.
Slums
4.
Standoff

---------- نوشته در 03:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:09 PM ارسال شده بود ----------

پست اول اپدیت شد

Last edited by a moderator:

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
تمامی کسانی که ثبت نام کردند لطفا اگه تیمی دارند Gamertag خود و تیمشون رو بزارند اوناییم که تیم ندارن سریع gamertag خودشون رو بزارن ... فرصت تا 3 شنبه

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
دقیقا(100%) کی استارت میخوره؟

ساعت برگزاری؟ :d

(اگه نوب کم دارین بیام) :d

دقیقا 5 شنبه همین هفته ...

از ساعت 5 تا 12 شب .... ( شایدم زودتر )

نوب که نباید داشته باشیم چون کمپ ممنوعه ...

---------- نوشته در 07:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:08 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که تیم ندارند بر اساس level تیم بندی میشن ... فعلا خودمم شرکت میکنم تیمم دارم :d

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

طبق صحبت با دوستان شد تمامی مسابقات به صورت S&D به صورت hardcore انجام میشود

. مپ ها هم انتخاب شد .

1.های جک
2.استنداف
3.اسلامز

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali

مملکته داریم گیمره داریم =)) موندم یکی بخواد کمپ کنه باید کی رو ببینه قوانین ما شا الله تو لوزولمعده هام =)) بابا نکنید به خدا اگه این قانون تایید میشد که اصلا بازی رو یه طور دیگه می ساختن به شخصه اگه خودم شرکت کنم کمپ میکنم چون حال میکنم با کمپ اگه داداشم شرکت کنه که خود دانه اما بردارین این قانون های بچه بازی ایرانی رو یکم حرفه ای فکر کنید لطفا

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
دقیقا 5 شنبه همین هفته ...

از ساعت 5 تا 12 شب .... ( شایدم زودتر )

---------- نوشته در 07:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:08 PM ارسال شده بود ----------

دوستانی که تیم ندارند بر اساس level تیم بندی میشن ... فعلا خودمم شرکت میکنم تیمم دارم :d

---------- نوشته در 07:35 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:34 PM ارسال شده بود ----------

طبق صحبت با دوستان شد تمامی مسابقات به صورت S&D به صورت hardcore انجام میشود

. مپ ها هم انتخاب شد .

1.های جک
2.استنداف
3.اسلامز

اییییییول راستی گیمر تگ بنده: mohsen8353

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

مملکته داریم گیمره داریم =)) موندم یکی بخواد کمپ کنه باید کی رو ببینه قوانین ما شا الله تو لوزولمعده هام =)) بابا نکنید به خدا اگه این قانون تایید میشد که اصلا بازی رو یه طور دیگه می ساختن به شخصه اگه خودم شرکت کنم کمپ میکنم چون حال میکنم با کمپ اگه داداشم شرکت کنه که خود دانه اما بردارین این قانون های بچه بازی ایرانی رو یکم حرفه ای فکر کنید لطفا

علی جان کمپ کردن حرفه ای بودن طرف رو نشون میده؟؟؟؟؟:-/:-/

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
اییییییول راستی گیمر تگ بنده: mohsen8353

---------- نوشته در 07:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:56 PM ارسال شده بود ----------

علی جان کمپ کردن حرفه ای بودن طرف رو نشون میده؟؟؟؟؟:-/:-/

پ ن پ این قانون ها حرفه ای بودن مارو نشون میده اگه یارو حرفه ای هست اونی هم که کمپی میکنه طرز کارش همینه یکی حال میکنه بره تو درگیر بشه یکی حال میکنه بشینه یه گوشه و مخه یا رو رو به دوزه به دیوار =))
واسه همینه که کلا کال آف زیاد نمیام واسه همین قوانینش مخصوصا فحاشی های زیادی هم که توی محیط لابی و ... میشه تا کمپ کنی از مادر و خواهرت میگیرن به جد و ابادت میکشن فحش ها رو بعد اسم خودشونم میزارن حرفه ای اومدیم بازی کنیم نه اینکه ادب خودمونو زیره سوال ببریم به نظر من که این قانون یکی از چرت و پرت ترین قانون هاست

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
پ ن پ این قانون ها حرفه ای بودن مارو نشون میده اگه یارو حرفه ای هست اونی هم که کمپی میکنه طرز کارش همینه یکی حال میکنه بره تو درگیر بشه یکی حال میکنه بشینه یه گوشه و مخه یا رو رو به دوزه به دیوار =))
واسه همینه که کلا کال آف زیاد نمیام واسه همین قوانینش مخصوصا فحاشی های زیادی هم که توی محیط لابی و ... میشه تا کمپ کنی از مادر و خواهرت میگیرن به جد و ابادت میکشن فحش ها رو بعد اسم خودشونم میزارن حرفه ای اومدیم بازی کنیم نه اینکه ادب خودمونو زیره سوال ببریم به نظر من که این قانون یکی از چرت و پرت ترین قانون هاست

حق با شماست

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,820
نام
U-N-3-S
حق با شماست

کسی اگه جرعت کرد فحش بده من ...

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

چرا s@d?
domination
kill confirm
team deathmatch
اینهمه مود خوب وجود داره

راستش اصل مسابقات جهانی هم که من دیدم فقط S&D بازی میکنن ....

میدونم منم خودم از کپچر خوشم میاد ولی اصلش اینه دیگه ...

soltane7posh

کاربر سایت
Apr 14, 2011
345
نام
Ali
کسی اگه جرعت کرد فحش بده من ...

---------- نوشته در 08:12 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:11 PM ارسال شده بود ----------

راستش اصل مسابقات جهانی هم که من دیدم فقط S&D بازی میکنن ....

میدونم منم خودم از کپچر خوشم میاد ولی اصلش اینه دیگه ...

یه بار که فحش خوردیم نمیگم همه بدن اما خیلی جو بازیهایی مثل کال آف و ... بد شده به خدا میگم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر