برگذاری اولین مسابقات آنلاین CoD : Bo 2 با عنوان : ? Who Is The Best

کدام مود مناسب بازی هاست ؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    21
  • نظرسنجی بسته شده است .

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
هدست چه ربطی به بازی داره ؟

---------- نوشته در 02:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:11 AM ارسال شده بود ----------

3. همه در گیم چت باید حضور داشته باشن

اگه اینو میگی منظورم کسی تو پارتی نباشه گرفتی ؟؟؟؟

آها خب منظورتو واضح بگو:D حالا بنویس اسم مارو هم ولی یه هشدار بذار که من تو هر تیمی برم اون تیم خواهد باخت:D

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
آها خب منظورتو واضح بگو:D حالا بنویس اسم مارو هم ولی یه هشدار بذار که من تو هر تیمی برم اون تیم خواهد باخت:D

رامین جان ثبت شدید ... راستی از دوستانت رو دعوت کن

---------- نوشته در 02:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:18 AM ارسال شده بود ----------

دوستان اگه میشه از 10 به خودشون نمره بدن که تو تیم بندس مشکل نداشته باشیم ... لطفا دروغ نگید مر30

amin 8686

کاربر سایت
Feb 19, 2013
59
شما گفتید چهار نفری باید بیاییم بخاطر همین باید از اعضای تیم خوباشو انتخاب کنم اسم منم بنویس اگه خواستی بگو گیمر تگمو بهت بیام کنم.
قط من نفهمیدم رو کدوم گیم مدا بازی میکنیم ؟کمب ازاده؟اگه ازاد نیست فقط اسنایبر ها میتونن کمب کنن؟اربی چی ازاده؟نوکتوب ازاده؟کیل استریک ازاده؟

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
شما گفتید چهار نفری باید بیاییم بخاطر همین باید از اعضای تیم خوباشو انتخاب کنم اسم منم بنویس اگه خواستی بگو گیمر تگمو بهت بیام کنم.
قط من نفهمیدم رو کدوم گیم مدا بازی میکنیم ؟کمب ازاده؟اگه ازاد نیست فقط اسنایبر ها میتونن کمب کنن؟اربی چی ازاده؟نوکتوب ازاده؟کیل استریک ازاده؟

اگه بیشتر هم شد میتونید به عنوان ذخیره استفاده کنید ... نه همینجا هم میتونیم بحث کنیم اگه خیلی مشکل دارین باهاش میتنید بیاید یاهو ... غیر از فینال بقیه مسابقات tdm , ctf انجام میشه ...
کمپ هم اسنایپر ها کنار پنجره ها و جاهایی که میشه تیراندازی کرد میتونند نه مثلا یارو میره aftermath اخر بازی میبینیش ... این ها هم که نفمیدم چی میگی (ربی چی ازاده؟نوکتوب ازاده؟کیل استریک ازاده؟)

yonestm

کاربر سایت
Dec 13, 2010
4,914
نام
U-N-3-S
حالا چرا فقط TDM و CTF ؟از مدای دیگه مثل domination یا HQ استفاده نمی کنید؟

متاسفانه اینا یکم مناسب نیستن دیگه سوال نفرمایید :D

---------- نوشته در 12:45 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:41 PM ارسال شده بود ----------

دوستان میتونید با xbox.com به تمام دوستانتون تو لایو بگید که مسابقه داریم .. ممنون

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دیکتاتوریه مطلقه؟:D
خودتم شرکت کن تعداد کمه.در ضمن من به خودم نمره 0 از 10 میدم:D

در ضمن فقط اونایی میتونن از طریق سایت ایکس باکس پیام بدن که گلد های خود مایکروسافت رو داشته باشن.

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر