بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
سلام
من ps3 slim دارم
وقتی روشن میکنم بعد از چند 2-3 دقیقه میگه دستگاه داغ شده و خاموش میشه
مشکلش چیه؟

سلام
دستگاه شما متاسفانه داره کم کم چراغ زرد میده ببرش بیرون برات تعمییرش کنن تا بدتر نشده و دیگه روشنش نکن اوکی

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
من ps3 slim دارم
وقتی روشن میکنم بعد از چند 2-3 دقیقه میگه دستگاه داغ شده و خاموش میشه
مشکلش چیه؟

درود
در تکمیل فرمایشات برادرمون یگم که موقعهایی دستگاه خاموش میشه چراغ ها هم خاموش میشن؟

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
سلام دوستان، من بازی Call Of Duty Ghosts رو ریختم توی هارد داخلی PS3م ، ورژن فریمور دستگاهم 4.46ریباگ هست، وقتی می خوام بازی رو از مولتی من اجرا کنم مینیویسه Operation not Allowed و بازی اجرا نمیشه، گزینه BD Mirror,internal و بقیشونو امتحان کردم یکی یکی نشد، یخورده تو اینترنت سرچ کردم دیدم گفتن که باید ورژن مولتی منم رو ببرم بالا، الان یه مولتی من گذاشتم دانلود حدود 300مگابایت هست ورژنشم multiMAN.ver.04.55.01.FULL.CEX هست، میخوام بدونم که نصبه این مولتی من روی دستگاهم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ اگه پیشنهاد دیگه ای دوستان برای اجرای بازی دارن لطف کنن بهم بگن. ممنون

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام دوستان، من بازی Call Of Duty Ghosts رو ریختم توی هارد داخلی PS3م ، ورژن فریمور دستگاهم 4.46ریباگ هست، وقتی می خوام بازی رو از مولتی من اجرا کنم مینیویسه Operation not Allowed و بازی اجرا نمیشه، گزینه BD Mirror,internal و بقیشونو امتحان کردم یکی یکی نشد، یخورده تو اینترنت سرچ کردم دیدم گفتن که باید ورژن مولتی منم رو ببرم بالا، الان یه مولتی من گذاشتم دانلود حدود 300مگابایت هست ورژنشم multiMAN.ver.04.55.01.FULL.CEX هست، میخوام بدونم که نصبه این مولتی من روی دستگاهم مشکلی ایجاد نمی کنه؟ اگه پیشنهاد دیگه ای دوستان برای اجرای بازی دارن لطف کنن بهم بگن. ممنون

سلام
شما یه کار بکن ......
اولا دستگاه رو ببر به روجرو 4.55 تا اپدیت درست ریباگ 4.65 بیاد .....
وقتی اینکارو کردی تا این آپدیت بدون مشکل ریباگ بیاد به 4.65 اسپوف کن اکی میشه ...

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
سلام
شما یه کار بکن ......
اولا دستگاه رو ببر به روجرو 4.55 تا اپدیت درست ریباگ 4.65 بیاد .....
وقتی اینکارو کردی تا این آپدیت بدون مشکل ریباگ بیاد به 4.65 اسپوف کن اکی میشه ...

یعنی الان من این مولتی من رو نصب کنم امکان داره دستگاه آسیب ببینه ؟
اگه امکان داره راه حل روشی که گفتید رو بهم یاد بدید، و همچنین اسپوف چیه و به چه دردی می خوره ؟ دستگاه خراب نشه با اسپوف ؟

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
یعنی الان من این مولتی من رو نصب کنم امکان داره دستگاه آسیب ببینه ؟
اگه امکان داره راه حل روشی که گفتید رو بهم یاد بدید، و همچنین اسپوف چیه و به چه دردی می خوره ؟ دستگاه خراب نشه با اسپوف ؟

نه دستگاه آسیب نمبینه ...... اما شما برای اینکه بتونید بازی رو روی فرمور 4.46 اجرا کنید اول باید فیکس بازی رو برای 4.21+ به بالا رو نصب کنید تا اجرا بشه .....
اما شما اگر میخواید میتونید به 4.55 روجرو آپدیت کنید منظورم CFW هست داداش ....
بهد از اینکار .... که کردی یه برنامه ایی هست به نام اسپوف .... اون ورژم رو به صورت تصنعی بالا میبره اما ورژن اصلی نیست .....
شما آپدیت کنید به روجرو 4.55 تا به شما بگم چیکار کنید ...

mamimankan

کاربر سایت
Aug 5, 2012
17
نام
mamimankan
نه دستگاه آسیب نمبینه ...... اما شما برای اینکه بتونید بازی رو روی فرمور 4.46 اجرا کنید اول باید فیکس بازی رو برای 4.21+ به بالا رو نصب کنید تا اجرا بشه .....
اما شما اگر میخواید میتونید به 4.55 روجرو آپدیت کنید منظورم CFW هست داداش ....
بهد از اینکار .... که کردی یه برنامه ایی هست به نام اسپوف .... اون ورژم رو به صورت تصنعی بالا میبره اما ورژن اصلی نیست .....
شما آپدیت کنید به روجرو 4.55 تا به شما بگم چیکار کنید ...

دوست عزیز ممنون از راهنماییت، مشکلم با نصب آپدیت مولتی من با همون فریمور 4.55حل شد، الان Call of Duty Ghosts رو مثل آب میاره .

hesam-jaz

کاربر سایت
Mar 14, 2010
5
سلام
توبازی assassins creed rouge وقتی میرم تو بازی اول صفحه سیاه میشه بعد برمیگرده تو صفحه اصلی و می نویسه game quite no request event
فریومورم rebug 4.46 هستش. دوستان اگه کمک کنن خیلی ممنون میشم.

vampirekain

کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام
توبازی assassins creed rouge وقتی میرم تو بازی اول صفحه سیاه میشه بعد برمیگرده تو صفحه اصلی و می نویسه game quite no request event

برای اجرای بازی باید کاستوم فرمور شما 4.65 باشه تا اجرا میشه ...
و اینکه شما تیک های مربوط به بازی رو زدید یعنی تیک bid mirror یا تیک اکسترنال یا اینترنال بسته از اینکه بازی و از کجا اجرا میکنی ..

محمد گیمر

کاربر سایت
Jan 23, 2014
23
نام
محمد
سلام

بازی قشنگ نصب نشده (ناقص نصب شده)b-)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر