بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

penomqd

کاربر سایت
Jun 24, 2013
1
سلام دوستان
کنسول من وسط بازی هنگ کرد (3.55) بعد از ریست کردن دیگه صفحه سیاه مونده قبلا به ریکاوری میرفت ولی دیگه ریکاوری هم نمیره برای تعمیرم خیلی جاها بردم ولی نشد میگن برک شده کسی هست این موردو تعمیر کنه اگه می شناسین ممنون میشم راهنماییم کنین.

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
سلام دوستان
کنسول من وسط بازی هنگ کرد (3.55) بعد از ریست کردن دیگه صفحه سیاه مونده قبلا به ریکاوری میرفت ولی دیگه ریکاوری هم نمیره برای تعمیرم خیلی جاها بردم ولی نشد میگن برک شده کسی هست این موردو تعمیر کنه اگه می شناسین ممنون میشم راهنماییم کنین.
دوست عزیز اگه بریک شده باشه کاریش نمیشه کرد

penomqd

کاربر سایت
Jun 24, 2013
1
ممنون از راهنمایی شما. خیلی جالبه اصلا فکر نمی کردم به این راحتی کنسول بلا استفاده بشه .حتی تو نمایندگی رسمی تو کشور های دیگه هم نمیشه؟و این قضیه به خاطر هک کردنش هست؟

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
سلام دوستان
سلام فکر می کنم قطعی داره چون قبلا اگر می رفته تو ریکاوری الان نره قطعی داره اگر توی اپدیت کردن بریک شده باشه میشه تعمیر کرد

farid87

کاربر سایت
Sep 3, 2012
31
سلام
دسته های من خودشون حرکت می کنن و کلا قاطی می کنن
مثلا تو فوتبال بخوام با آر دو کاری بکنم سر توپ می زنه.خودش تاکتیک می زنه.استارت که میزنی خودش میاد بیرون.چپ و راست میره و ... .میخوام ببینم مشکلش چیه؟هزینه ی تعمیرش چنده؟

saman game

کاربر سایت
Jul 12, 2012
69
نام
saman
سلام
مثلا تو فوتبال بخوام با آر دو کاری بکنم سر توپ می زنه.خودش تاکتیک می زنه.استارت که میزنی خودش میاد بیرون.چپ و راست میره و ... .میخوام ببینم مشکلش چیه؟هزینه ی تعمیرش چنده؟
سلام
باید تعمیر بشه و فلتش عوض بشه

FEARR

کاربر سایت
Oct 17, 2010
241
سلام خسته نباشید دوستان...
من یه سوال دارم من دیروز هارد دستگاهم (ps3 slim 300gb) رو quick format کردم ولی زده 263 گیگ از 298 گیگ قابل استفادست... مشکل از کجاست ؟...

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
سلام فکر می کنم قطعی داره چون قبلا اگر می رفته تو ریکاوری الان نره قطعی داره اگر توی اپدیت کردن بریک شده باشه میشه تعمیر کرد
قطعی؟:| اینجوری که دستگاه رو پیش چند نفر برده الان دیگه آب روغن قاطی کرده هر کی یه حالی داده بهش
سلام
بیشتر مواقع اتصال بین برد و فلت که حساس میشه و اون لاستیک زیر اتصال خاصیتش رو از دست میده با یه سرویس حل میشه.
سلام خسته نباشید دوستان...
من یه سوال دارم من دیروز هارد دستگاهم (ps3 slim 300gb) رو quick format کردم ولی زده 263 گیگ از 298 گیگ قابل استفادست... مشکل از کجاست ؟...
حجم واقعی هارد ۲۹۸ گیگابایت هست و کنسول هم مقداری رو که کم شده رو برای استفاده خودش برداشته و طبیعیه.

MoHammadZero

Gamer
کاربر سایت
Jun 9, 2010
282
نام
MoHammad
با سلام دوستان من از 1 سایت 2 تا بازی سونیک و مورتال کمبت ارکید psn گرفتم نوشته بود برای اجرا در ورژن 3.41 و 3.55 اما ورژن مال من ریباگ 4.41 هست نصب کردم error 80010017 داد؟

باید چه کنم ؟

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خب به نظرتون خودم بازش کنم تمیزش کنم؟زنگ زدم قیمت گرفتم طرف میگه 30 تومن هزینشه

اگر بلد نباشید سر همش کنی اون وقت خراب میشه
بعد باید حتما یه قطعه اش رو عوض کنی ببری بیرون برات تعمییر کنن خیلی خوبه;)

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
خب به نظرتون خودم بازش کنم تمیزش کنم؟زنگ زدم قیمت گرفتم طرف میگه 30 تومن هزینشه
ببینید اگه سر رشته ندارید که کلا قضیه منتقیه و توصیه نمیکنم باز کنید.ولی اگه میتونید زیر فلت و برد یه لاستیک یا ابر مانندی هستش که فشار به این دو تا میاره که اتصال داشته باشند.بمرور زمان این خاصیت فشارش کم میشه و وقتی دسته تو دستتون تکون میخوره اتصال این دو قطعه قطع و وصل میشه و موجب خود بخود دکمه زدن یا عمل نکردن درست دکمه ها میشه.شما اگه یه چیزی شبیه اون جنس گیر بیارید یا زیرش به اندازه خودش چند سری چسب نواری یا دو طرفه بزنید طوری که برجسته تر بشه و کلفتر و فشار بیشتری بیاره اوکی میشه.

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق
دوستان سلام
یکی از دوستام یه ps3 داره فت 40 گیگ که چراغ زرد شده برای تعمییر بردم گفتن 80 تا 100 تومن هزینه داره گفتم خوب چکاریه خودم درستش میکنم آقا ما اینو بازش کردیم و هر طوری بود درستش کردیم حالا بعد از یه هفته دوباره اینطوری شده اینطور که من فهمیدم میگن لحیم های cpu و gpu شل شده یا یه همچین چیزای یه کی از دوستام توی کار تعمیرات بورد های مختلفه چیپست های ریز درشت رو برمیداره و تعویض میکنه آیا اگه بگم دوباره اونها رو لحیم کنه درست میشه تاثیری داره
خودم دوباره تعمیر کردم درست شد ولی میخوام اساسی تعمییر بشه من از طریق هیتر صنعتی درستش کردم

PLEASE

کاربر سایت
Jan 9, 2011
87
سلام دوستان یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین.
ممکنه کنسولی که چراغ زرد داده بعد از اینکه با سشوار صنعتی تعمیر شد دور فنش اوکی بشه و تا مدتی بعد از ده دقیقه یک ربع روی چهار نره؟

آخه من یه ps3 80 گیگ سری L که شصت و بنج نانومتری هستن گیر آوردم دستگاهش انصافا خیلی تمیزه طرف میگه دور فنش اصلا بالا نرفته. حتی تو بازی های سنگینی مثل the last of us و دور و بر دو و سه میچرخه و به هیچ وجه رو دور آخر نمیره. منتها دستگاه بلمبش باز شده و خودش گفته فقط برای دانگرید باز شده. من میخوام اینو بفهمم که واسه دانگرید بوده فقط یا نه. البته خودم حتما یه روز میرم از نزدیک تستش میکنم ولی خواستم نظر شما بزرگواران رو هم بدونم. اینم میدونم که کلا ریسکش بالاست اما چه کنم که جیبم خالیه و چاره ای ندارم. قیمت رو هم با دو تا دسته اصلی داده هفتصد البته جعبشم مال خودش نیست.
از نظراتتون بنده رو بهره مند بفرمایید لطفا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر