بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
دوستان متاسفانه در فایل منجر مولتی من میخواستم هاردم را کم کنم که بازی توش جا بشه گرفتم اشتباهی بعضی چیز ها را پاک کردم.
دقیقا نمیدونم چی بودند.
فقط مشکلی که باهاش مواجه شدم سیو هایم هست.هیچ سیوی کار نمیکنه.مثلا وقتی میخوام تو بازی فیفا 13 لودش کنم این ارور را میده
an error during the load operation 8002920a

در قسمت سیو بازی ها هم که میرم.اونجا میگه که curuupted عکس سیو بازی هم دیده نمیشه

دوستان میتونند راهنمایی کنند!!!!!!!

amirabas1

کاربر سایت
Jun 27, 2012
31
نام
امیر عباس
دوستان 2 تا ps3 دارم يكي رد اسكرين اون يكي هم تصوير نداره. رد اسكرين رو با اموزش هاي سايت درست كردم :dولي اموزشي براي اون كه تصوير نداره نديدم ريكاوري منو بالا نمياد:(( لطفا راهنمايي كنيد اين يكي رو هم درست كنم

smr14

کاربر سایت
Apr 3, 2009
55
نام
محمد
سلام دوستان
امروز اومدم دستگاهمو روشن کنم دیدم صفحه قرمز میده .دستگاه کپی خور هستش rogero 4.30 v 2.05 روش نصب بوده.
ریکاوری منو هم بالا میاد ولی اپدیت رو دوباره ریختم جواب نمیده میتونم 3.55 rogero نصب بکنم؟چون فریمویر قبلیش همین بود.
لصفا راهنمایی فرمایید PS3 FAT 80 GB

akbkarimi

کاربر سایت
Sep 20, 2006
72
دمای ps3 درحالت لود مولتیمن بعد از ده دقیقه باید چقدر باشه
ps3 من
srx=69
cpu=70
طبیعیه
خمیر سیلیکون هم تازه عوض کردم

آخرین ویرایش:

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
دمای ps3 درحالت لود مولتیمن بعد از ده دقیقه باید چقدر باشه
ps3 من
srx=69
cpu=70
طبیعیه
خمیر سیلیکون هم تازه عوض کردم
طبیعیه
چون کنسول کپیخور هست دماش یه مقداری بالا میره و فنش صداش یکمی میره بالا (مخصوصا تو فت ها)

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
دوستان خواهشا كمك كنيد از زمين و آسمون بلا سرم ميباره!!!دسته كنسولم هر از چند گاهي موجي ميشد يهو همه دكمه ها كار ميكرد!!بازش كردم خواستم درستش كنم كه درست نشد هيچ الان دكمه R2,L2 يواش يواش درواقع لمس ميكنم كار ميكنن!!يعني تو بازي FPS دستم به اون دوتا بخوره نارنجك ميندازه يا تو كرايسيس نامرئي ميشم يا حالت ماكسيموم آرمور فعال ميشه!قبلا اينجوري نبود و بايد اون دكمه هارو فشار ميدادم ولي الان با لمس كردن كار ميكنن!!ديگه حالم از بازي كردن بهم ميخوره!خواهشا كمكم كنيد تا اون دوتا دكمه مثل سابق با فشار دادن كاركنن نه لمس كردن!

gamer one

کاربر سایت
Nov 12, 2011
15
دوستان كسي نيست راهنماييم كنه؟!
اون قسمت از دسته که فلت دسته با برد دسته تماس داره زیر فلت یه ابر هست باید اونو ورش داری ویه چیز کلفت تر از اون به همون اندازه جاش بزاری یا یه چیزی زیرش بذاری که اتصال فلت و برد خوب برقرار شه در مورد کمکی ها هم که بد جا زدی اگه درست جا بخوره این حالت که شما گفتی پیش نمیاد

GPSY

کاربر سایت
Dec 30, 2010
2,021
نام
اسماعیل
اون قسمت از دسته که فلت دسته با برد دسته تماس داره زیر فلت یه ابر هست باید اونو ورش داری ویه چیز کلفت تر از اون به همون اندازه جاش بزاری یا یه چیزی زیرش بذاری که اتصال فلت و برد خوب برقرار شه در مورد کمکی ها هم که بد جا زدی اگه درست جا بخوره این حالت که شما گفتی پیش نمیاد
مرسي داداش واقعا ممنونم.موجي شدن دسته رو با توجه به راهنمايي شما درستش كردم دكمه L2شانسي درحين بستن دسته درست شد ولي R2همچنان لمسي هست!توجه كردم كاملا دقيق جا انداختم ولي بازم درست نشد!يكم R2 شل هست واسه همين تا دستم بهش ميخوره كار ميكنه!

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
سلام دوستان من یه چند تا بازی با ftp ریختم تو ps3.حالا که نگاه میکنم چقدر فضای خالی دارم از سیستم اینفورمیشن میزنه 0kb حتی دو سه تا بازی هم پاک کردم.ولی درست نشد.چیکار کنم ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر