بررسی ، راهنمایی و مطرح کردن Errorها و خرابی های PS3

آخه برای چی ؟!؟!؟!
من کلا ۴ تا بازی هم با این نزدم !‌
چرا باید انقدر زود خراب شه ؟

-----------------------------------------------------------
دوستان آدم خیلی حرفه ای سراغ دارید که با خیال راحت کنسول رو دستش بسپرم ؟

این که گفتم بریک شده از روی تجربه بود شاید هم مشکل دیگه ای پیدا کرده باشه و من ندونم!
من یه بنده خدایی رو میشناسم ،ولی تو 360 میدونم خفن بارشه ، نمیدونم تو کار PS3 باشه یا نه اگه خواستی پ.خ بده !
................
کنسول قبلا کپی خور نبوده ؟!
اخرین باری که باهاش بازی کردی کنسول رو اپدیت نکردی ؟!

این که گفتم بریک شده از روی تجربه بود شاید هم مشکل دیگه ای پیدا کرده باشه و من ندونم!
من یه بنده خدایی رو میشناسم ،ولی تو 360 میدونم خفن بارشه ، نمیدونم تو کار PS3 باشه یا نه اگه خواستی پ.خ بده !
................
کنسول قبلا کپی خور نبوده ؟!
اخرین باری که باهاش بازی کردی کنسول رو اپدیت نکردی ؟!

من کلا اوریج کار میکردم با این کنسول
قبلا هم کپی خور نبوده چون کنسول رو نو خریدم
آپدیت هم که خب هرچی میومد میزدم دیگه !

سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

من فکر کنم فن PS3 مشکل پیدا کرده تا روشن میکنم یک صدای بلند بدی بعد یک ربع هم که بازی میکنم میگه دستگاه داغ شده خاموشش کنم دستگاهم Fat هست راه حلی براش ندارین؟:(:((

سلام دوستان با عرض خسته نباشید. اقا ما 2 تا دسته داریم جفتشون یه مشکلی پیدا کردن تو بازی فیفا یا هر بازیه دیگه ای می ریم وقتی انالوگ چپی رو یه زره محکم فشار می دی دکمه ی پایین اشاره عمل می کنه که تو فیفا تاکتیکهاست جالب اینه که هر دو دسته اینجوری شده تو بازی های دیگه هم این مشکل هست ببخشید اگه اینجا جاش نبود.. چاره ای براش نیست باید بدم تعمیرکار؟؟؟

دوستان من پیگیری کردم مشکل رو معلوم شد کلا این مشکل پیش میاد باید باز کنی دسترو صفحه بردم بر گردونی با دستمال نمدار تمیز کنی یه برد دیگه هست پلاستیکیه اونم از خارش جدا کنید تمیز کنید یه فوم زیرشه مشکل اصلیم اونه تیه زمان فشرده می شه اونو برگردونید جایه اصلیش تمیز کردید ببندید پیچه برده اصلیم محکم محکم ببندید حله دیگه. واصه من که دیگه جفت دسته هام اکی اکی شد :)

دوستان من یه PS3 FAT40 گیگ دارم و تازه از همینجا گرفتمش و واسه همین از این سوال های آماتوری میپریسم:
من دوتا بازی داشتم رو هاردم که بازی هایRED DEAD REMPTIONE و MAX PAYNE3 بودن.حالا دوتا رو فتح کردم.(من رو کامپیوتر چندتا بازی دارم که حجمشون زیاده)
حالا اون دوبازی MAX PAYNE 3 و RED DEAD REMPTION رو پاک کردم و هارد PS3 من خالیه ولی نمیتونم بازی ها رو از رو هارد کامپیوتر بریزم رو هارد PS3(چون حجم بازی خدای جمگ که میخوام انتقالش بدم 30 و خورده ای گیگ هست و نمیتونم با فلش هام(یکی 8 و یکی دیگه 16)از رو کامپیوتر کپیش کنم رو PS3.حالا میخوام بدونم راهی هست که بشه بدون هارد اکسترنال بازی رو از رو هارد کامپیوتر بریزم رو هارد PS3 یا نه.یا کلا میشه کامپیوتر رو به PS3 وصل کنم؟؟؟؟اگه میشه با چه نوع کابلی باید این کار رو انجامبدم؟
دوستان پیشاپیش ممنون از راهنماییتون و یه خواهش دارم و اونم اینه که تا جایی که امکان داره برام کامل توضیح بدین و جواب تمام سوال هام رو بدین(گفتم که راجب PS3 آماتر هستم)
ممنون

---------- نوشته در 09:01 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------

من فکر کنم فن PS3 مشکل پیدا کرده تا روشن میکنم یک صدای بلند بدی بعد یک ربع هم که بازی میکنم میگه دستگاه داغ شده خاموشش کنم دستگاهم Fat هست راه حلی براش ندارین؟:(:((
دوست عزیز تسلیت میگم:">___کنسول شما به مشکل چراغ زرد دچار شده
هزینه ی تعمیرش با BGA(نوعی دستگاهه که کارش به قول معرف تمیز تر هست)میشه حدود60 تومن بدون BGA و دستیش(البته آموزش درست کردن دستیش تو نت پر هست و اینم لینک همینجاش تو بازیسنتر هست:http://forum.bazicenter.com/thread21872/)میشه حدود 30 تومن_____البته این رو هم بگم که تو 99 درصد بعد از تعمیر مشکل چراغ زرد PS3 FAT بعد از حدود 1 ماه دستگاه چراغ زرد میده(اون 1 درصد باقیمونده مربوط به تعمییر با BGA میشه و آدم باید در حد لالیگا(:d)شانس داشته باشه)ببخشید که طولانی شد آخه خواستم کامل کامل راهنمایتون کنم.راستی یادم رفت اینم لینک یه مرکز تعمییراتی هست تو اهواز که این کارها رو انجا میده:http://www.iccenter.ir/
امیدوارم تونسته باشم راهنماییتون کنم
موفق باشین

سلام مهندس من ps3 مو از حالت boot setting تغییر دادم version 4.20 dex بود ps3 رو خاموش روشن کردم دیگه ps3 بالا نیومد صفحه سیاه میاد بالا رو حالت safe mode میره restor restart update هر کاری میشد کردم اما باز صفحه سیاه چکار کنم خیلی ناراحتم ps3 بریک ناقص شده

آخرین ویرایش:
سلام مهندس من ps3 مو از حالت boot setting تغییر دادم version 4.20 dex بود ps3 رو خاموش روشن کردم دیگه ps3 بالا نیومد صفحه سیاه میاد بالا رو حالت safe mode میره restor restart update هر کاری میشد کردم اما باز صفحه سیاه چکار کنم خیلی ناراحتم ps3 بریک ناقص شده

اقا ما اینقدر ور رفتیم با این ps3 مون تا روشنش میکنیم صفحه ابی میاد فکر کنم کارش تمام بای بای ps3

درود به همگی
من یه PS3 ورژن fat دست دو گرفتم که فردا به دستم میرسه. مشکلی که داره bluray رام هستش! میگه که نمی خونه و کار نمیکنه. خودم فکر کنم مشکل از لیزرش باشه. که خوب اونم می تونم بخرم براش. ولی یه مدت طول میکشه تا به دستم برسه اون چشمی.
حالا سوالی که دارم اینه که با این اوضاع چطور می تونم بازی کنم؟ خوب خود طرف می گفت بازی هارو ورژن دانلود از PSN بگیر. می خوام ببینم همه ی بازی ها اونجا هست یا نه؟ و اینکه قیمت هاشون نسبت به نسخه های فیزیکی چطوره؟ اینم بگم اصلا مشکل دانلود و خرید از PSN ندارم!
یا اینکه کپی خور کنم! واسه کپی خور کردن شنیدم که یه دیسک همیشه باید داخل رامر باشه! درسته؟ حالا این که مشکل bluray رام داره ! چی؟ چی کار کنم به نظرتون؟!!

سلام دوستان
یک ps3 fat 80 gb دستم رسیده وقتی روشن میکنم صفحه قرمز میاد بالا و یک خط نوشته به چنتا زبان روش میاد مشکلش چی هست؟

صفحه مرگ قرمز دستگاه شما خراب است دست دوم خریدی!!
بدی ما این است وقتی دستگای خراب میشه وقتی مشورت برای درست کردن آن میکنیم میگن دستگاهت خرابه زود بفروش و ردش کن و یکی دیگر بخر

دوستان یه سوال دارم:
اگه دستتون رو بزارین پشت PS3 AT فن باد گرم بده یعنی مشکل داره؟؟حالا فن PS3 FAT من اینطوریه ولی فنش اصلا صدا نمیده(باید وقتی دستگاه یه ساعت و نیم کار کرد گوشم رو بچسبونم جایی که فن هست که یه صدای خیلی کم که مال فن هست بشنوم)
ممنون میشم کامل راهنمایی کنین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or