برترین بازی سال 2011

برترین بازی سال 2011

• Assassin's Creed revelations

رای‌ها: 4 1.5%
  • Rage

رای‌ها: 2 0.7%
  • Batman Arkham City

رای‌ها: 43 16.1%
  • Elder Scrolls V Skyrim

رای‌ها: 46 17.2%
  • *********** 3

رای‌ها: 15 5.6%
  • Call of Duty MW3

رای‌ها: 16 6.0%
  • Limbo

رای‌ها: 3 1.1%
  • Forza 4

• Halo Anniversary

• Portal 2

رای‌ها: 16 6.0%
  • Deus Ex: Human Revolution

• Dark Souls

• Gears of Wars 3

رای‌ها: 20 7.5%
  • Uncharted 3

رای‌ها: 81 30.3%
  • Little Big Planet 2

رای‌ها: 0 0.0%
  • Resistance 3

• Crysis 2

• Warhammer 40,000: Dawn of War II - Retribution

• Killzone 3

• Dead Space 2

رای‌ها: 5 1.9%

• مجموع رای دهنده‌ها
    267
  • نظرسنجی بسته شده است .

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
سلام دوستان،

با توجه به اینکه با آخرین عناوین بزرگ سال هم عرضه شدند و داریم به پایان سال میلادی نزدیک می شیم، فرصت رو مغتنم شمردم که این نظر سنجی رو به راه بندازیم. البته هنوز بازی هایی مثل Trine 2 و THEY شاید 31 دسامبر عرضه بشن که بعید می دونم بتونن جایی اینجا داشته باشن.

بحث در مورد برترین بازی سال از میان تمام بازی ها روی PC، PS3، XBOX هست. هرچند احتمالش صفر نیست، ولی کمه که از کنسول دیگه ای بازی ای برترین بشه.

خیلی خوب، همین جا هم می تونین بحث رو انجام بدین.

-----------------------------------------------------------

بعید می دونم عنوانی نباشه، اما خودم هم چون محدود به 20 تا بودم، از بین 28 عنوان منتخب، مجبور به انتخاب 20 تا بودم و سعی کردم علاقه شخصیمو دخالت ندم که اگه می دادم، چند عنوان بازی شاید جا به جا می شد.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: POOYA1989

PAUSE

کاربر سایت
Jun 9, 2008
3,631
نام
سعید
من احتمال میدم بهترین بازی امسال هم روی PC و هم روی 360 و PS3 بازییی نباشه جز Portal 2. در کل به نظر من Portal 2 گوتی میشه :D

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
اگه منطقی بگیم skyrim یا zelda می شه که از خیلی جاها zelda چون برای وی هست حسابش نمی کنن همون skyrim می شه

اما از نظر خودم هیچی به اندازه ی gears 3 به ادم حال نمی ده

happypooya

کاربر سایت
Jun 27, 2011
754
نام
پویا
یه چیزی جالبه. بازی Dark Souls که قطع به یقین تو gamespot بازی سال میشه، تاحالا اینجا هیچ رای یی نیاورده. البته تو ویدیوهای مقایسه ی gametrailers هم Dark Souls از Skyrim برد! اما من واقعا نمی فهمم چطور ممکنه همچین بازی ای بهترین بازی سال بشه، اونم حالا که این همه عنوان جذاب هست.

Limbo و Dead Space هم که امسال واقعا ترکوندن (هر چند دو بازی کاملا متفاوت هستن) اصلا رای نیاوردن هنوز.

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من مطمعنم پورتال نمیشه.یه قانون نانوشته ای وجود داره که میگه بازی سال باید عامه پسند هم باشد که مشخصا پورتال با وجود نمرات بالا این طور نیست و هم چنین دارک سولز.
خودم به بتمن رای میدم به خاطر بازی وسیع و پر از ریزه کاری که شاید از نظر تکی(گرافیک-داستان-گیم پلی-موسیقی) بهترین نباشد ولی به قول اجنبیون بهترین Presentation رو داره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر