بدترین سوتی بازی ها

آآآآ

کاربر سایت
Jul 1, 2013
46
نام
ایمان
تو hitman یه بار خواستم چاقو پرت کنم طرف یه بد بخت هدف رو که گرفتم اونم داشت میدوید که رفت پشت دیوار منم چاقو رو پرت کردم بعد کاد گرفت از پشت دیوار خورد تو گردنش.

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
438
نام
علی رضا
رو PC داشتم Batman Arkham Origins بازی میکردم یه بار که مشت زدم به یکیشون همشون افتادن!!! یعنی همون لحظه Unistallesh کردم.

Elyas sun

کاربر سایت
Feb 23, 2012
686
نام
حمید رضا
تو مافیا جدیده باحال بود
یه پیرزنی رو باید سوار ماشین میکردم میرسوندمش هر کاری میکردم سوار نمیشد-مجبور شدم نصف شهر رو تا اون خونه ای که قراربود بریم پیاده ببرمش:d.من میدویدم اونم پشت سرم میدوید.آخرم به خونه رسیدیم رو نقشه علامت درست بود ولی وارد خونه نمیشدن:))

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
تو همین بتمن آرکام اوریجینز! یک سری آدم هستن که باید ازشون بازجویی کنی و تا قبل از بازجویی نمیمیرن!
بعد من که با مشت زدمش افتاد رو زمین بعد رفتم بالا سرش و زدمش بعد میبینم مرد :| (نباید میمرد) بعد از چند ثانیه زنده شد ولی هر کار کردم دیگه نتونستم ازش بازجویی کنم!

این باگ دیگه اصلا رفع نشد! و سر همین باگ کوچیک نتونستم انیگما رو بگیرم :))

Wąnda

Sacred Spirit
کاربر سایت
Dec 31, 2009
2,173
نام
حسین
رو PC داشتم Batman Arkham Origins بازی میکردم یه بار که مشت زدم به یکیشون همشون افتادن!!! یعنی همون لحظه Unistallesh کردم.
=)):)):|!?!!
دیدم همچین تاپیکی هستش، گفتم من یه صحنه جالب یکی از بازیها رو بگم...همین بازی GTA V بود که به صورت بسیار اتفاقی، با سرعت بسیار زیاد به یکی از شیرهای آب اضطراری در خیابونها اصابت کردیم و ماشین پرت شد اونور خیابون ولی اون شیرآب هیچ مرگش هم نزد!!!:|

آخرین ویرایش:

محمد.رضا

کاربر سایت
Dec 12, 2013
11
داشتم فیفا 14 با 360 بازی میکردم نزدیک دروازه حریف خطا کردم تا خواستن بزنن با دکمه چپیه دوربینو به حالتو دومش تغییر دادم اونی که میره پشت دروازبان کنترلشو در اختیار میگیرید، دیدم حریف هنگ کرد دیگه بازیرو شروع نمیکنن. :)) خواستم درستش کنم مثلا دروازبانو بردم نزدیک توپ و بازیکنای حریف دیدم انگار نه انگار بردمش کل زمینو گشتم باهاش =)) رفتم از زیر ورزشگاه دم در ورزشگاه تماشاگرا اومدن از پشت جلو چشمم :d یعنی به تی وی چسبسده بودن. کلا همه جا میشد رفت =)) فقط بیرون ورزشگارو نرفتم ببینم چطوریه

ashkan2142

کاربر سایت
Sep 15, 2012
114
نام
اشکان
مافیا 2 رو داشتم بازی میکردم باید همون اول با این کپله یه جایی میرفتیم... من دوییدم رفتم سوار ماشین شدم گازو گرفتم اینو قال گذاشتم :D
داشتم عقبمو نگاه میکردم که دیدم یهو تو صندلی بغلی ظاهر شد... :D

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
تو Gta v با ترور رفتم تو یه خونه یکدفه زمین زیر پام خالی شد همینجوری بدون انتها درحال افتادن بودک فضا هم خاکستری شده بود :|

اخر خودم ریستارتش کردم :d

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
در بازی Red Dead Redemption رفتیم عملیات فرعی, رفتیم شخص Wanted را دستگیر کنیم و تحویل عدالت بدیم,
با گروه باند تبهکار درگیر شدم و موفّق به دستگیری شخص فراری شدم، شخص مجرم را با طناب دست و پاهاش رو بستم, بردمش به سمت اسب، اعضای‌ باند در حال تیر اندازی بهم بودند، همین که می‌خواستم اسیر را به روی اسب بذارم ناگهان تیری به اسبم اصابت کرد و اسبم جان به جان آفرین تسلیم کرد،:-s بعدش من شخص مجرم را بر روی شانه گرفتم و شروع کردم به دویدن، همچنان در حال دویدن سوت میزدم و بدین وسیله اسبی را سفارش میدادم
اما به جای اینکه اسب بیاید به جاش دشمنها بهم حمله میکردند
بلاجبار باهاشون میجنگیدم و به سوی شهر میدویدم (شخص مجرم هم بر روی شانه)،
خوب بالاخره با خوش شانسی‌ به شهر رسیدم #:-s و دیدم که اسب (کره خر) هم بالاخره رسید:horse:, (حلزون سفارش میدادم سریعتر می‌رسید)
بعدش اسیر را به کلانتر تحویل دادم
داداشم هم که نظاره گر ماجرا بود کلی‌ خندید
منم اینجوری شده بودم :|

آخرین ویرایش:

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
واییی نگو که از دست باگ هی بتل 3 دلم خونه :(
از بقل یه هلیکپتر با جتم رد شدم که دور بزنم بیام بترکونمش بعد وقتی زدمش تیکه هاش خورد به جت من جتم با یه حالت جهشی از نزدیک به 200 متری زمین و حالت افقی " رسید به 3 سانتی زمین و حالت عمودی فقط خودت ر یه بار صحنه ر باز سازی کنید که در اون لحظه چیکار میکنید
یه باگی دیگه تو یه مپش بود که با یه اپدیت برطرف کردن که یارو با انجام یه حرکاتی نمیمرد دیگه فقط باید از پشت نایفش میکردی اقا من با چند تا از رفیقام با چاقو افتادیم دنبال این یارو دیدیم جواب نمیده همرو زد :d بعد براش یه تله گذاشتیم من به عنوان طعمه رفتم جلو وقتی یارو اومد من ر بزنه 6 نفر ریختن سرش داشت 2باره همرو میزد که یکی نایفش کرد #:-s

YOMIEL

کاربر سایت
Jul 1, 2012
235
تو جی تی ای وی شخصیتمو سویچ کردمدیدم مایکل با زنشه...دنبال زنش کردم(داشت بارون میومد)دیدم رفت بقل استخر افتاب بگیره.....:|

IR_PunisheR

کاربر سایت
Nov 8, 2012
70
نام
Amir
تو کال آف 8 کو آپ با دوستم یه مرحله رو انتخاب میکردم مپ لود شد شروع کردیم بازی همینجور بوت هارو میکشتم که یه دفعه دیدم یارم یه اتاق دیگست داره دیوار رو تیر میزنه هی میشینه هی پا میشه. بش زنگ زدم گفتم چته چیکار میکنی؟ گفت اتفاقاً منم خواستم همینو ازت بپرسم. جالبه این اتفاق هر بار برام میوفته....

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,401
نام
مسلم
تو AC IV وقتی داشتم یه کشتی اسپانیایی رو فتح میکردم ، یهو داخل کشتی افتادم . هر چی شنا کردم نتونستم از کشتی بیام بیرون برای همین مجبور شدم از بازی خارج بشم.
هر وقت هم که Fast Travel میکردم کشتیم از آسمون با سر میافتاد تو آب :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر