بدترین سوتی بازی ها

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
سلام بچه ها:D
در این تاپیک سوتی هایی که تاحالا تو بازی هایی که کردین دیدین بگین چطوری بوده مثل مثلا از توی دیوار رد شدن یکی از شخصیت های بازی:p و چیزای دیگه
اگه میتونین عکس یا کلیپ ازش بزارین
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
خودم شروع میکنم
بازی فیفا 11: کریستیانو رونالدو وسط بازی یواش یواش خم شد رفت تو زمین بعد از چند ثانیه دوباره برگشت :)):)):))
دروغ نمیگم

خفاش

کاربر سایت
Nov 4, 2011
31
نام
محمد امین
danitondar ای عکسی که از blackops گذاشتید باگ نی . یارو با شات گان شلیک کرده و اعضای بدن مقتول منفجر شدن .

Click4u

کاربر سایت
Oct 25, 2011
158
نام
Abolfazl
بدترین چیزی که تو عمرم دیدم اینه
بازی لطفعلی خان زند موس رو میگیری بالا بارون و طوفان میاد میاری پایین هوا کاملاً صاف و آفتابیه =)))) :)) تصور کن یه لحظه ;))

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نمیدونم دقت کردید یا نه
اما بتلفیلد هم کم باگ نداره !
یکیش هم موقع پریدن از روی حصار کنار خیابوناست که گاهی هرچی میخوای بپری میره بالا بعد همین ور دوباره میاد پایین ! نمیره اونطرفش !

Danitondar

کاربر سایت
Jul 8, 2011
735
دانیال جان سلام. اون چیه ؟ دست کنده شده است ؟
آره!
چیز خوفیه نه؟!:))

---------- نوشته در 11:27 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:26 PM ارسال شده بود ----------

danitondar ای عکسی که از blackops گذاشتید باگ نی . یارو با شات گان شلیک کرده و اعضای بدن مقتول منفجر شدن .
باگ که هست شات گان تفنگ رو امدا فعال کردم و یه تیر به اطراف زدم و از نور شلیک شاتگان به عنوان فلاش استفاده کردم تا بهتر ببینین:d

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
بازی X که خیلی باگ داشت روی دیوارای ایران همش عربی نوشته بود تازه یکی از رفقام میگه یه بار تو بازی دسته جمعی میخواستن رد شن از در بعدش همه رفتن تو و در رو روش بستن بعدش دوباره از توی دیوار برگشتن براش در رو باز کردن:D

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
بازي هوي رين....براي اولين بار داشتم از پله ها ميومدم پايين يكي از پاهاش لاي پله گير كرد و تا پايين كش اومد...يه 6 متري شد و رسيد زمين در رفت برگشت سر جاش...البته در كل بازي كم باگي بود..
resistance 3 تو حالت co op... خيلي مواقع در ها براي يكي از گيمر ها باز نمشد و پشت در مي موند ولي ان يكي به راحتي از در بسته رد ميشد...

POPO X

کاربر سایت
Aug 20, 2011
276
نام
پوریا
من یه بار داشتم تو مافیای 2 در قفل ماشین رو باز میکردم که یک دفعه صاحب ماشینه سوارش شد و رفت
من همین طور به کارم ادامه میدادم که یک دفعه دیدم قفل باز شد
من سوار ماشین شدم اما دو خیابون ؛ اون ورتر من توی ماشین بودم ولی وجود خارجی نداشتم یعنی نه من داخل ماشین بودم و نه صاحبش فقط فرمان چپ و راست میشد
وقتی هم پیاده شدم ماشین به جای من حرکت میکرد نه من ؛ کلا من نبودم خلاصه خیلی خنده دار بود

راستی ببخشید یه کم زیاد شد ولی ای کاش میدیدینش

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
تاپیک باحالیه!!! دستت درد نکنه مجید! آدم هم میخنده هم نقاط ضعف بازی ها رو می فهمه! مثلاً من اصلاً نمیدونستم هوی رین همچین باگی داره!!! خیره سرشون انحصاریه :D
خب! منم یه باگ خاطره انگیز رو واسه برو بکس گیم نت کار میگم!!! که هیچ وقت یادم نمیره :D
یادش بخیر! یه بازی بود به اسم کانتر استرایک؛ یه مپی داشت به اسم Dust2 یه دری داشت به اسم در B دمه این در 2تا جعبه بود؛ یکی بزرگ یکی کوچیک؛ وقتی بین این دو تا فلش مینداختی بچه هایه تونل همشون فلش میشدن :D =))
یادش بخیر! چه شرطایی که من با این باگ نبردم :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,339
نام
Majid
یادش بخیر من GTA 4 بازی میکردم چندین سال پیش یک ترینری داشتم که پلیسارو برای همیشه خاموش میکرد
منم میرفتم در ماشین پولیس رو باز کنم ولی قفل بود بعدش پلیس پیاده می شد بعد دوباره سوار میشد بعدش من قبل از اینکه اون سوار بشه روی صندلی شاگرد مینشستم بعد دوتایی با هم میومدن مینشستن جلوی فرمون بعدش پلیسه غیب میشد یعنی حال میکردم با این صحنه:D:D:D:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر