بدترین بازی ها

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
سری Empire:sick::sick:
اگه منظورتون Age of Empire باشه به نظرم اولین نسخه این بازی و دومینش یکی از بهترین های سبک RTS بودن.;)
اجتمالا شما با سبک RTS زیاد حال نمیکنین.:biggrin1:
FEAR

......
میتونین بگین چرا ؟ آخه خیلی ترسناک بود، گیم پلی عالی، گرافیک خوبی هم داشت.
far cry 2 بی مزه بی هدف
Quantum of solace
تا حدودی با بی هدف بودن FC2 موافقم.;) اما بی مزه نبود به اون صورت و همچنین خسته کننده بود، چون بعد از 20% دیگه نمیچسبید، گرافیکش که به نظرم حرف نداشت. مولتی پلیر باحالی هم داشت.:love:

اگه منظورتون Age of Empire باشه به نظرم اولین نسخه این بازی و دومینش یکی از بهترین های سبک RTS بودن.;)
فکر کنم منظورشون سری Empire باشه نه Age of Empire ! در ثانی هرکسی خب نظری داره !
به نظر من هم بدترین بازی Gears of War هستش !

خیر منظور مجتبی Empire : Total War هست که امسال بهترین بازی Strategy شده !:biggrin1:
و من این نظرو کاملا تکذیب میکنم !:biggrin1:

مجتبی میخوای از بازی مورد علاقه من بد بگی حداقل اسمشو درست بنویس !:biggrin1:

خیر منظور مجتبی Empire : Total War هست که امسال بهترین بازی Strategy شده !:biggrin1:
و من این نظرو کاملا تکذیب میکنم !:biggrin1:

مجتبی میخوای از بازی مورد علاقه من بد بگی حداقل اسمشو درست بنویس !:biggrin1:
آها. تا حدودی به نظرم بازی خوبی بود. ولی زیاد میرفت روی اعصاب. خیلی طولانی بود.:evil:
اما بازی قشنگی بود. به نظر من.:biggrin1:

آها. تا حدودی به نظرم بازی خوبی بود. ولی زیاد میرفت روی اعصاب. خیلی طولانی بود.:evil:
اما بازی قشنگی بود. به نظر من.:biggrin1:

شما اگه بقیه بازی های Total War رو انجام میدادی این حرفو نمیزدی ! این تازه متوسطش بود !:biggrin1:
فوق العاده هست !:biggrin1:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or