بدترین بازی ها

• Thread starter Thread starter Hassan
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
کلهم اجمعین بازی های JRPG :sick:اصلا باید رفت هرچی ژاپونیه ترور کرد که دیگه به فکرشون نیوفته FF بسازن:biggrin1:با نهایت احترام به عاشق های JRPG :biggrin1:

Soldier of fortune: pay back - Area 51 - Star Wars: Republic commando - Desert storm 2 - Resident evil 3 - Commandos 4 - Raibow six: lock down - Project: snow blind - Pariah - Hell force - Die hard: Nakatomi Plaza - Devastation - Empire Earth 2&3 - Serious sam 2 - Boiling Point -No one Lives Forever 2 - Prince of Persia(2008) - Splinter Cell 5: Conviction - Wolfenstein(2009) -Red Faction 2 - Red faction: Guerilla - Hitman 3 - Driver: Parallel Lines - Bioshock 2 - Call of Duty: World at War - C&C: Red Alert 3

هیچ ترتیبی وجود نداره، همشون آشغالن

آخرین ویرایش:
Soldier of fortune: pay back - Area 51 - Star Wars: Republic commando - Desert storm 2 - Resident evil 3 - Commandos 4 - Raibow six: lock down - Project: snow blind - Pariah - Hell force - Die hard: Nakatomi Plaza - Devastation - Empire Earth 2&3 - Serious sam 2 - Boiling Point -No one Lives Forever 2 - Prince of Persia(2008) - Splinter Cell 5: Conviction - Wolfenstein(2009) -Red Faction 2 - Red faction: Guerilla - Hitman 3 - Driver: Parallel Lines - Bioshock 2 - Call of Duty: World at War

هیچ ترتیبی وجود نداره، همشون آشغالن
بهتره بگین از نظر خودتون آشغالن!

ninja blade :sick: مین یاب یا افسانه ی عمو****گ یا هر بازیه دیگه ای از این بازی بهتره:sick:
زکی این چرا این جوری شد.منظورم عمو/پ.و.ر.ن.گ بود لول :))

بهتره بگین از نظر خودتون آشغالن!
حالا شما با کدوم یکیش مشکل داری تا دلائلم رو ارائه کنم:)
آخه چرا این دوتا بازی آشغالند؟
رزیدنت3 که از همه لحاظ ضعیف تر از شماره های قبلیش بود و در واقع ضعیف ترین شماره RE همین RE3 بود، در حالی که RE2 بسیار جالبتر و خوش ساخت تر بود، COD:WAW هم به جز اون مرحله زامبی کشی بقیش همش ضعف و ایراد و باگ بود...

COD:WAW هم به جز اون مرحله زامبی کشی بقیش همش ضعف و ایراد و باگ بود...

اینقدر هم بازی بی خودی نبود ولی من برعکس شما از همه چیز بازی خوشم اومد غیر از قسمت زامبی کشیش . بعد اینکه به نظر من بدترین بازی ها سبک JRPG هستش . ( نظرم بود )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or