بدترین بازی تاریخ

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

|| 47 ||

کاربر سایت
Jul 29, 2013
404
نام
محسن
PES 2014
WWE 2K14

دوتا از بدترین بازی های سری PES و WWE و بدترین بازی تاریخ!

Bat vigilante

the murderer
کاربر سایت
Dec 7, 2012
211
نام
اميرهمايون
DARK
THIEF
گزينه اول که همه ميدونن.........
گزينه دوم هم نسخه هاي خفن قبليشو خراب کرد نميخوام اصلا اسم اين بازي رو ديگه بشنوم برا اين بازي 30 تومن دادم فقط تا اولش رفتم :|

Léon

کاربر سایت
Feb 13, 2014
454
نام
علی
افتضاح زیاده . خیلیاشون واقعا بدن. درحدی که ارزش نداره بگم. ولی اینا واقعا واقعا ضعیف بودن! مونم چرا اینجوری تحویل گرفته شدن!

last of us : واقعا براش هایپ شدم ولی هیچی! یک مشت جنگ! و زامبی و خون!

gta v : این چی بود! مضخرف!!

beyond: گیمپلی یکی ای افتضاح ترین گیم پلی های دنیاست! گرافیکی که فقط خود جودی رو خوب در آورده بود و بقیه افتضاح بودن! داستان که خیلی بد روایت میشد همینطور هم پایانش افتضاح بود! بخاطر یک مشت پول! واقعا بد

bioshock infinite : کارتن مضخرف با یک داستان پیش پا افتاده و شخصیت های الکی

red dead : چییییییییییی بود! افتضاح! تنها جالبی بازی اسب سواریش بود که اونم سر 2 مین یک افتضاح میشد!

skyrim: یک مشت حیوون با گرافیک افتضضضضضضضضضضضضضضضضضاح و گیم پلی افتضاح تر و ... . درکل یکی از بدترینای عمرم بود! تو بازی سیستم شمشیر زنیش بدترین سیستم جهانه!

batman arkham city: ککه چی!! چند تا دشمن کاملا تکراریو 100 بار تو بازی بکشیش بعد هم تنها کار گیم پلی اینه که برو، مشت بزن، برو، مشت بزن! واقعا بد!

walking dead: بهتره هیچی نگم. فقط 5 دقیقشو تحمل کردم!

------------------------------------------------

واقعا دوستان یک چیزایی می گن که ادم شاخ در میاره! واقعا شاخ در میاره!

پ.ن: متن بالا همشو الکی گفتم ولی دوستان یادشون باشه اگه به نظرشون یک بازی کمتر از انتظاره دلیل نمیشه که بدترین باشه! حتی اگه با سبکشم راه نمیاین ولی دیگه نگین بدترین! من به شخصه از سبک اسکایریم خوشم نمیاد و خوب بازیو بعد 30 دقیقه بازی پاک کردم ولی هفته پیش بعد 1 سال به علت تعریفای زیاد دوستام ازش دوباره بازی کردم و دیدم که جدا از سبکش بازیش فوق العادست! حتی من به علت فوبیام نمیتونم بازی یا فیلم ترسناک انجام بدم و ببینم (بیشتر هیجانی-ترسناک تا ترسناک خالی) ولی بازیایی مثل واکینگ دد و لست اف اس شاهکار بودن! یا حتی از سبک فضایی بدم میاد و از مس افکت و به تازگی از دستینی اصلا خوشم نمیاد ولی خوب مگه باید بگم بده؟

من خودم ز بازی x-men origins wolverin خیلی بدم اومد (خدایی اینو جدی گفتم)

یعنی شما اومدی بهترین بازی ها رو ترول کردی :D دیگه ادم از 3 یا 4 تا بازی خوب خوشش نمیاد نه اکثرشون پسر گل ;)

- - -ویرایش - - -

GTA V خیلی مضخرف بود

از همه سایتا نمره 6 گرفت

من میگم بیرون جایی در مورد این بازی نگو یه ساعت میخندند :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من که به نظرم بدترین بازی watch dogs بود :D من از داستان و خیلی چیزای بازی خوشم اومد ولی این قدر لگ و ... داشت که اصلا نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم تو بازی :D

drak

کاربر سایت
Aug 13, 2010
337
نام
Amir
Metal Gear Solid Series / GOW Series / Elder Scrolls Series / Alan Wake / Gears Of War Series / Heavy Rain / Beyond Two Souls/ Grand Theft Auto Series :-& :-& :-&

:D

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
فارکرای 3 : مرتیکه مریض اول بازی چند تا جوجه رو گرفته بود شکنجه میداد
هوی رین : زارت بچه رفت زیر ماشین

کلا این دو بازی اعصاب منو خورد کردن!

Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
دوستان تاپيك براي انتقاد هست لطفا با بچه بازي به فنا ندينش

Sent from my iPhone using Tapatalk

Blackfire

کاربر سایت
May 18, 2014
73
نام
Sh!mA
یعنی شما اومدی بهترین بازی ها رو ترول کردی :D دیگه ادم از 3 یا 4 تا بازی خوب خوشش نمیاد نه اکثرشون پسر گل ;)

- - -ویرایش - - -

من میگم بیرون جایی در مورد این بازی نگو یه ساعت میخندند :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

من که به نظرم بدترین بازی watch dogs بود :D من از داستان و خیلی چیزای بازی خوشم اومد ولی این قدر لگ و ... داشت که اصلا نمیفهمیدم دارم چیکار میکنم تو بازی :D
دوست عزیز شما سیستم تو میتونی به روز کنی و ارتقا بدی:d ................ به بازی بدبخت چه ربطی داره/:) .............. از نظر من اسپایدرمن شگفت انگیز ....... فاجعه بود ............:|

Mostafa CJ

کاربر سایت
Jun 2, 2014
1,136
PES 2014:-&:-&
----------------------
واقعا حالمو بهم میزنه.13( کمی داشت به ریشه بازی بر میگشت اما این 14 حال همرو خراب کرد)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر