بحث پیرامون مجله بازیرایانه

aban366

کاربر سایت
Jan 10, 2010
65
سلام
دوست عزیز من که واقعا میگم با نیت خیر گفتم و اگه میگم خواننده رو نامید نکنین برای اثرات سوء بعدنشه و کمی توجه به انتظارات قشر اکثریت کنین
البته من همیشه سعی کردم منطقی باشم و خودم هم پزشکم و از رو علاقه هست که بازی رو دنبال میکنم
هر مجله ای هم جنبه های خوب و بد و ضعیف داره که خوب مجله شما هم همینطوره و شاید در نقد بازی ها قوت زیادی هم داره اما قبول کنین که میشه خیلی بهتر کنین مجله رو و از همه مهمتر زمان سنج باشین
حالا هم در جواب اقای کفشدوزک که اون حرف ها رو زدین فرض هم که حرفتون درست باشه ،جواب بدی رو با بدی ندیم و بذاریم قضاوت رو برا خواننده ها و به شخصیت ادما توهین نکنیم بالاخره همین دروغ گوئی جزو گناهان کبیره هست و اگه یک درصد هم نیت کفشدوزک احتمال خیر داشته بوده و شما اشتباه کرده باشین تهمت کبیره زدین
و در اخر هم به نظرم این بحث رو تموم کنیم و از مسئولین فروم هم میخوایم این چند پست اخر رو ویرایش کنن و حذف کنن
در جو دوستانه بهتر میتونیم از نظرات هم استفاده کنیم
با تشکر

kafshduzak

کاربر سایت
May 19, 2009
75
همين جا بابت همه حرفاي ضد و نقيضي كه زدم از همه معذرت ميخوام
از همه بازي رايانه اي ها هم معذرت ميخوام
حق كاملا با شما بود من اشتباه كردم
ببخشين دوستان
موفق و مويد باشيد
اين بحث رو هم همينجا تمومش ميكنم
مديران سايت ميتونن پست هاي اينحانب رو براي رفع هر گونه ابهامي حذف كنيد.

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
دوستان احیانا تو این شماره ی مجله نقد :biggrin1: یا پیش نمایشی از Mass Effect 2 نیست ؟
پیش نمایشش هست:D

پ.ن: به ما چه اینا جنبه ندارن بازی رو leak میکنن:laughing:

پ.ن: مسائل مربوط به سایت بازیرایانه رو در خود سایت مطرح کنید نه اینجا

با تشکر

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
Noctis Lucis . شهاب ترو خدا از بن درم بيار اون مقاله رو كه فرستادم ادامش اماده هست .بعد تازه يه چند نفر هم درخواست اواتار كردن .!! اون ها رو بايد بدم . يه چند تا كار ديگه هم هست .. خون به بدنم نميره !!!

LORD5

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,177
نام
عباس
Noctis Lucis . شهاب ترو خدا از بن درم بيار اون مقاله رو كه فرستادم ادامش اماده هست .بعد تازه يه چند نفر هم درخواست اواتار كردن .!! اون ها رو بايد بدم . يه چند تا كار ديگه هم هست .. خون به بدنم نميره !!!
دوست عزیز دلیل بن شما کاملا مشخص هست.
اصرار به کپی برداری بیش از حد از سایت های پارسی زبان.

گرچه این سوال ربطی به موضوع تاپیک نداره.

versus

کاربر سایت
Sep 12, 2008
1,496
نام
سینا
دوست عزیز دلیل بن شما کاملا مشخص هست.
اصرار به کپی برداری بیش از حد از سایت های پارسی زبان.

گرچه این سوال ربطی به موضوع تاپیک نداره.
اخه دوست من چه كپي كردم ؟ من كه چند تا ترد زدم و مقاله گذاشتم به خدا همش از خودم بود !!

BROXIGAR

کاربر سایت
Sep 7, 2009
1,889
نام
سهیل

محمد عکس نصفه میاد .

پیش نمایشش هست:D

پ.ن: به ما چه اینا جنبه ندارن بازی رو leak میکنن:laughing:

:biggrin1:

اشکال نداره پیش نمایش های بازیرایانه از نقد هاش زیادتره و بیشتر حال میده .:biggrin1:

پ.ن : Oh Shit !!!:biggrin1: عجب عکس خفنی داره . این چه بازی ایه ؟!!!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر