بحث پیرامون مجله بازیرایانه

FrankinG

... Cortana
کاربر فعال
Jun 5, 2008
3,489
نام
Ali
منم با ماکان موافقم...
واقعآ راست میگی..مثلآ ما مسلمونیم وباید الگوی دیگران باشیم.. ولی.....
البته خودم رو هم گفتم!
پس هی نگید کی میاد!
یا علی

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
فکر کنم کسی نمیره تو تاپیک انتقادات:

سلام.
یه سوال داشتم ؟ ، آقای ازهاریان فر توی شماره ی 27 دی ماه، به نظر شما واقعا جزییات گرافیک Undercover در حد PS2 ؟؟؟ درحد MW ?
حالا این مهم نیست ، میگیم ساختمونهای شهر مقداری بی کیفیتن
واقعا شما بازی کردید Undercover رو که اینو میگید:
"بخش تغییرات دلخواه (Customization) که به تقلید از ProStreet ساخته شده به جرات ضعیف ترین قسمت بازی است. در این قسمت تنها می توانید رنگ خودروها را عوض و یک سری تغییرات محدود ایجاد کنید."
اون همه آپشن مختلف و عوض کردن حتی عمق رینگ و هر چیزی که ممکن باشه رو میگین تغییرات محدود؟؟
آرشیو اون مقدار رینگ و چرت و پرت غیره رو میگین محدود؟؟ این کجاش به پروستریت ربط داره؟؟ این بخش بازی از موست وانتد ، کربن و پروستریت به مراتب قوی تره و از آندرگراند2 فقط به سری مسخره بازی مثل چراغ و نئون و ساب کم داره در عوض هر یک میلیمتر ماشین رو میتونین عوض کنین ، میشه رینگ جلو رو فرو رفته و کلفت ساخت و رینگ عقب رو برعکس ، بعد اینا محدودن ، آها!
بعد داستانش بسیار خوبه؟!!
لطف کنید بازی رو به دقت بررسی کنید.

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
دوستمون گفت بازیرایانه فقط به این خاطر دیر میاد که طرفدار پیدا کرده هر روزم بد تر میشه یک کم به حقوق خواننده هم فکر کنن بد نیست!!!!

AliyerEdon

کاربر سایت
Sep 7, 2008
75
نام
علی زنجیران

سلام.
یه سوال داشتم ؟ ، آقای ازهاریان فر توی شماره ی 27 دی ماه، به نظر شما واقعا جزییات گرافیک Undercover در حد PS2 ؟؟؟ درحد MW ?
"بخش تغییرات دلخواه (Customization) که به تقلید از ProStreet ساخته شده به جرات ضعیف ترین قسمت بازی است. در این قسمت تنها می توانید رنگ خودروها را عوض و یک سری تغییرات محدود ایجاد کنید."
اون همه آپشن مختلف و عوض کردن حتی عمق رینگ و هر چیزی که ممکن باشه رو میگین تغییرات محدود؟؟
آرشیو اون مقدار رینگ و چرت و پرت غیره رو میگین محدود؟؟ این کجاش به پروستریت ربط داره؟؟ این بخش بازی از موست وانتد ، کربن و پروستریت به مراتب قوی تره و از آندرگراند2 فقط به سری مسخره بازی مثل چراغ و نئون و ساب کم داره در عوض هر یک میلیمتر ماشین رو میتونین عوض کنین ، میشه رینگ جلو رو فرو رفته و کلفت ساخت و رینگ عقب رو برعکس ، بعد اینا محدودن ، آها!

عزیز من نقد اون آقا خیلی هم خوب بود.
منظور از جزئیات اینه که صحنه دارای ریزه کاری های زیادی باشه نه مثل این بازی که بیشتر صحنه خالیه!! انصافا حقه آدم با کنسول نسل جدید بازی ای بازی کنه که جزعیاتش از آندر گراند 2 هم کمتره؟
گرافیک بازی از نظر تکنیکی بالاس ولی جزعیات واقعا کمه. مثلا تو اوتوبان شما دقت کن. چی می بینی؟ جواب: خیابون و کوه!! این شد جزعیات بازی. اونم تو نصل حاضر!!
دفاع کردن از این بازی یعنی سرو کله زدن با میلیون ها گیمر که همه ی امیدشون رو این بازی به باد داد. موست وانتد گرافیکش شاخ بود. هنوزم شاخه.(رو کنسول های نسل جدید)

آخرین ویرایش:

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
عزیز من نقد اون آقا خیلی هم خوب بود.
منظور از جزئیات اینه که صحنه دارای ریزه کاری های زیادی باشه نه مثل این بازی که بیشتر صحنه خالیه!! انصافا حقه آدم با کنسول نسل جدید بازی ای بازی کنه که جزعیاتش از آندر گراند 2 هم کمتره؟
گرافیک بازی از نظر تکنیکی بالاس ولی جزعیات واقعا کمه. مثلا تو اوتوبان شما دقت کن. چی می بینی؟ جواب: خیابون و کوه!! این شد جزعیات بازی. اونم تو نصل حاضر!!
دفاع کردن از این بازی یعنی سرو کله زدن با میلیون ها گیمر که همه ی امیدشون رو این بازی به باد داد. موست وانتد گرافیکش شاخ بود. هنوزم شاخه.(رو کنسول های نسل جدید) __________________

من که میگم گرافیک به درک اصلا ، حق با ایشونه ، کاستومیزیشن رو هنوز جواب ندادن
آقای ازهاریان فر بنده منتظر هستم ، در ضمن خودم هم از این بازی متنفرم ، ولی این نشد که یه نفر بازی رو یه مرحله هم جلو نرفته چون میدونه بازی ضعیفیه سرسری و الکی بنویسه و فقط "بکوبه" نه که "نقد کنه"

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
بهترین نقد ها رو به نظرم اقای بهزاد ضیایی مینویسند !مرسی از شما اقا بهزاد

دلیلم هم اینه که توی صحبتشون معلومه که خیلی صبر و حوصله در مورد نقدش انجام دادند و به بهترین وجه ممکن نوشتند

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
من که میگم گرافیک به درک اصلا ، حق با ایشونه ، کاستومیزیشن رو هنوز جواب ندادن
آقای ازهاریان فر بنده منتظر هستم ، در ضمن خودم هم از این بازی متنفرم ، ولی این نشد که یه نفر بازی رو یه مرحله هم جلو نرفته چون میدونه بازی ضعیفیه سرسری و الکی بنویسه و فقط "بکوبه" نه که "نقد کنه"

تو بخش كاستوميزيشن هم اين بازي خيلي ضعيف بود و اصلا نمي‌شد كار خاصي انجام داد. در ضمن خيلي هم تكراري و بي‌خاصيت بود. سه شماره اين بازي بدون تغييرات مونده و هر شماره داره بدتر مي‌شه پس نبايد الكي گفت خوبه. هر قسمتش هم به نوعي از نسخه‌ي قبليش يه چيزايي گرفته.

A.N.X

کاربر سایت
Dec 6, 2007
575
نام
علی
امروز من رفتم و شماره جدید را از دکه ها تهیه کردم!!!!!!!!!!!!
دروغ13:biggrin1:

شهریار جان اگه میشه حداقل پوستر و عکس روی جلد و ... را معرفی کن تا حداقل این تاخیر جبران شده باشد:cheesygri

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
ما که دیگه عادت کردیم....
در ضمن به نظر من تاخیر مجله باعث میشه مطالب پربارتر باشن...هی نمیخاد مطالب رو با عجله بدن بیرون:d

saeed_cpu_full

کاربر سایت
Aug 24, 2008
129
نام
سعید

سلام.
کاستومیزیشن این بازی در مقابل کاستومیزیشن بازی هایی مثل Forza 2 و MC: Los Angeles هیچه ...

Royan

کاربر سایت
Aug 30, 2007
490
نام
رویان
کاستومیزیشن این بازی در مقابل کاستومیزیشن بازی هایی مثل Forza 2 و MC: Los Angeles هیچه ...

شما قبل اینکه پست بدی یه نگاه به اسم تاپیک بنداز. NFS رو هم بیخیال شید.

منم میگم حداقل فهرست مطالب رو بزارید........... :-":-":-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر