بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Gorgi

کاربر سایت
Aug 26, 2008
191
سلام،من به تازگی(از شماره ی جدید) عضو تحریریه ی مجله شدم
یه نکته راجع به امتیاز دهی میخواستم بگم این درست که تا حدودی سلیقه ای هست ولی سردبیر هم یه فضای کلی از امتیاز در اختیار نویسنده میذاره و با توجه به امتیازاتی که بازی از سایت ها و مجلات معتبر میگیره نویسنده به بازی امتیاز میده.
اوه ! چه بد ! این چه وضع امتیاز دادن هست ؟ یعنی نویسنده هر نظری هم داشته باشه بازم بر مبنای امتیاز سایت ها و مجلات معتبر امتیازش رو تغییر می ده ! این موضوع فکر نکنم خیلی جالب باشه .

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
اگه یه میانگین از امتیازات بازی بزارن خیلی خوب میشه و میتونه یه امتیاز دیگری در کنار امتیاز نویسنده باشه...مثلا بازی x میانگین امتیازاتش از سایت ها و مجلات معتبر 8 است و از نظر نویسنده مثلا 8.5...
اگه اینطوری باشه خیلی خوبه...حتی اگه برای اطلاع باشه هم بد نیست...مثلا اون قسمت که نوشته شده ناشر و درچه سنی چیه یه میامگین کلی هم اضافه بشه...مثلا یه بازی خوب از 100 87 امتیاز داره...

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
اوه ! چه بد ! این چه وضع امتیاز دادن هست ؟ یعنی نویسنده هر نظری هم داشته باشه بازم بر مبنای امتیاز سایت ها و مجلات معتبر امتیازش رو تغییر می ده ! این موضوع فکر نکنم خیلی جالب باشه .

البته اینجوریام نیست ، نویسنده امتیاز خودشو میده و بعد سردبیر چک میکنه که امتیازا یه موقع عجیب غریب نباشه یا خیلی زیاد یا خیلی کم نباشه ... دست نویسنده تو امتیازدهی بازه ...

Mamad Ripper

کاربر سایت
Aug 19, 2008
2,368
نام
محمد
البته اینجوریام نیست ، نویسنده امتیاز خودشو میده و بعد سردبیر چک میکنه که امتیازا یه موقع عجیب غریب نباشه یا خیلی زیاد یا خیلی کم نباشه ... دست نویسنده تو امتیازدهی بازه ...
دقیقاً منظورم همین بود

Only PS3

کاربر سایت
Sep 10, 2008
2,022
نام
Milad
دقيقا، مثل دفعه هاي پيشش:-":-":-"

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
ولي خداييش از حق نگذريم صفحه آرايي و طراحي جلد و كلا كارهاي گرافيكي مجله اكثر مواقع عاليه دست طراحش درد نكنه...:cool:

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
سلام
من یه سئوال دارم اگربچه های تحریریه پاسخ بدن ممنونشون میشم
به سبک بازی اند وار(تام کلنسی)چی میگن؟واصولا چرا توش پایگاه سازی ومنابع وجود نداره ودوربینش چرا به این شکل عمل میکنه؟
ممنون:love:

McAfeex

کاربر سایت
Sep 24, 2008
1,015
نام
maziar
ولي خداييش از حق نگذريم صفحه آرايي و طراحي جلد و كلا كارهاي گرافيكي مجله اكثر مواقع عاليه دست طراحش درد نكنه...:cool:
:love:
سلام
من یه سئوال دارم اگربچه های تحریریه پاسخ بدن ممنونشون میشم
به سبک بازی اند وار(تام کلنسی)چی میگن؟واصولا چرا توش پایگاه سازی ومنابع وجود نداره ودوربینش چرا به این شکل عمل میکنه؟
ممنون:love:
اینو تو تاپيک مربوط به بازی بپرسی راحت تر جواب ميگيری + اینکه صفحه های قبلی خود تاپيک رو هم بخونی

HL2-GF

کاربر سایت
Apr 5, 2006
7,279
نام
نیما
مثل اینکه اون دوستمون حق داشت میگفت دمو RE5 تو این شماره هست
دست بچه های بازیرایانه درد نکنه .
اقا معلوم شده کی میره رو دکه ها ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر