بحث پیرامون مجله بازیرایانه

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
2lyw5c.jpg

شماره جديد بازي رايانه به زودي...

KINDMAN

کاربر سایت
Sep 16, 2007
758
نام
Autumn Man
نه فریدون.اعضا دارن خیلی سخت کار میکنن.نمونه بارزش دوست خوبم یاشار هستش که با مقاله قاتلی با چهره خندان باز هم دل ما طرفداران THE DARK KNIGHT (مثل خودش!) رو خوشحال میکنه.بعد از اون FRACTURE و END WAR خودنمایی میکنن و ضمنا عکس روی جلد هم که مربوط به تجربه EA در سبک HORROR و بازی مقل RE4 یعنی DEAD SPACE هستش.
یواش یواش مقالات به روزتر میشن.ضمنا میشه نود درصد میشه انتظار نقد MGS4 رو هم داشت.همچنین اون بالا SPORE هم داره چشمک میزنه!!!

Game rules

کاربر سایت
Jul 11, 2008
83
عجب جلدی ! :biggrin1: ایول به همه بروبچه های بازی رایانه واقعا عالیه
کاملا خشن و خونین
فقط این بازی Dead Space فکر نمیکنم ارزش اینو داشت که بیاد روی جلد مجله میتونستند عکس Fracture رو روی جلد بگذارند
امیدوارم هر چه زودتر منتشر بشه

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
به به عجب طرح رو جلدی!! عجب غوغایی!!! راستی چرا من هیچی نمیبینم؟ طرح رو جلد رو میگم!

حالا شهریار جون کی منتشر میشه؟ عکسش تو سایتتون چرا نیست؟

روند انتشار مجله داره تند میشه! ایول!!! ایول!!! کم کم پوزی مخالفانتون رو میتونید به خاک بمالید!!!

دیگه میخوام ببین به چی میخوان گیر بدن؟

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
جلد مجله عالیه. حرف نداره.:love:
با End War, fallout3, و از همه مهمتر Pc playable Spore :love: خیلی حال کردم.
از اینکه میخواد دیگه مشکل تاخیر هم حل بشه به شما و تمام طرفداران (و خودم:biggrin1:) تبریک میگم.

esi2005

کاربر سایت
Nov 26, 2005
207
نام
احسان
خیلی خوبه فکر میکردم حالا حالا ها باید منتظر بمونیم واسه دیدن رو جلد...
ولی می مونه زمان انتشارش امید وارم تا قبل از این که جولای تموم شه مجله بیاد;)

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
سلام
خيلي ممنون از تمامي دوستاني كه دارن مجله‌ي خودشون رو پشتيباني مي‌كنن. در حال حاظر همه نيروي بازي رايانه دارن نهايت تلاششون رو مي‌كنن. (الان كه دارم اين مطلب رو مي‌نويسم از فرصت خستگي چشمام از حدقه دراومده). در كل اميدوارم بلاي خانمان سوز تاخير براي هميشه رخت خودش رو بسته باشه.

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
چقدر استایله این یارو رویه جلد مجله شبیه Boxshot بازیه Crysis هست.
ممنون شهریار جان دارید خوب پیش میرید فقط یک چیزی E3 full cover هست؟؟؟ رو جلد که ننوشته.

namazizadeh

کاربر سایت
Sep 29, 2005
89
سلام
بری مجله خیلی زحمت می کشید ولی باز به آن دوران که سیدی بود حالا پول بیشتری می دهیم و DVD خراب تحویل می گیریم که اصلا اجرا نمی شود :mad:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر