بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
16,959
نام
آریا
دیگه دارین این تاپیک رو هم به بیماری تاپیکهای دیگه مبتلا میکنین. توی مجله تعدادی نویسنده هست و هرکدوم یه سلیقه ای دارن. همون طور که فلان سایت به Ratchet & Clank میده 7.5 و یه سایت دیگه میده 9 و خورده ای , اینجا هم یه بار توی بازیهای برتر سال 86 , بازی Halo 3 میشه رتبه اول و جلوتر از Crysis , Mass Effect , Bioshock , MGS4 , ... غیره قرار میگیره , یه بار هم یه جور دیگه انتخاب میکنن.

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
اتفاقا Gears of War 2هیچ چیز خاصی نداره و نسبت به عنوان قبلیش اصلا تغییر قابل توجهی نکرده و گیم پلی کلیشه ای و تکراریش همونه که بود و فقط یه رنگ و لعاب جزئی به این بازی دادن همین
ولی Killzone 2 از گرافیک فوق العاده و بی نظیرش گرفته تا گیم پلیی که همه از یک بازی FPS خوب توقع دارن عالی کار شده
اگر قرار بود نویسنده ها و اعضای مجله مثل بعضی ها فن بازی دربیارن که باید قاتحه مجله رو خیلی وقت پیش می خوندیم

شما مطمئن هستید که گیرز اف وار 2 نسبت به نسخه ی قبلش پیشرفتی نداشته؟ دیگه چه چیزی میشه از یه بازیه اکشنی انتظار داشت تعداد لوکاست ها که پردازشش با نسخه ی ویرایش نشده ی آنریل امکان پذیر نبود اجرا شده افکت آب فوق العاده محیط های کاملا باز و وسیع که نسخه ی قبل ازش رنج می برد و گرافیک عالی و نور پردازی خوب
در مورد killzone 2 باهات موافقم ولی چه ربطی داشت شما داری کیل زون رو با گیرز آف وار مقایسه می کنی؟ که 4 سال هست داره روش کار میشه با یه موتور جدید ؟
البته خدا کنه که هیچ کدوم تاخیر نخورن که حسابی منتظریم
303.gif

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
جا داره از تک تک دوستان تشکرکنم.

پیشنمایش Project ORGIN و STALKER CS خدا بود ( با ORGIN بیشتر حال کردم :D).
نقد ها: Patapon و Gow: CoO و GT5: Prologue و No More Hero عالی بودن.
برسی و معرفی: Assassin's CREED و In The Shadow of Magic ( تیتر جالبی نداشت! سِحر رو سَحر خوندم :D ) بسیار لذت بخش بود.
باقی مطالب مثل همیشه! بیات(:mad:) شده بود.

پ.ن. فقط اگر لطف کنید میخ مبارکتون رو از ماتحت وجود ps2 بکشید بیرون ممنون میشم :D.

===========

سایت مجله افتتاح شد.
http://www.bazyrayaneh.com/
The domain "www.bazyrayaneh.com" is not available. میده :D.

آخرین ویرایش:

General Stalin

کاربر سایت
May 18, 2008
51
نام
Yoshiya Kiryū
مهدی حاجی اسمعیلی جان!
ممنون که صادقانه جواب دادی. وقتی که 10-12 تا بازی میدن به شما (یه نفر منظورمه) خب معلومه که نمیرسی برای همشون مطلب خوب و آبرومندانه ای بنویسی. و نتیجه ش هم این میشه که برای بازی محشری مثل TWEWY ... . البته شاید من خیلی نسبت به این بازی حساسیت دارم!
اما کلاً اگه دقت کنی بار اصلی مطالب مجله روی دوش چند تا از شماهاست (یاشار،شهریار و شما) و احساس میکنم این حجم زیاد کار داره کم کم به کیفیت مطالب شما لطمه میزنه.
موفق باشید

Far.Cry

کاربر سایت
Oct 15, 2006
73
موزیک : دیرین دیرین دیرین بوم بوم

بالاخره مجله رو گرفتم فقط میتونم بگم خستگیمونو در کردید بروبچز محترم
بازیرایانه حالا میخوام نظرم رو بگم:
1.پوستر واقعا افتضاحه اونی که پوسترو طراحی کرده یه دوره فتوشاپ لازمه
2.صفحه بندی هرچند تغییرات کمی داشته ولی خیلی باکلاس شده اصلا ته کلاسه آخرشه
3.تحلیل ماه amazing
4.فوق العادس مخصوصا اون تیکهء موتورهاروشنش gt5prologue نقد
5.اخبار سخت افزار صفحش کم شده
6.پشت مجله خیلی باکلاس شده تبلیغ عالییییی زدین حالااسمشم نمیگم تبلیغ میشه
7.دی وی دی رو هنوز امتحان نکردم
8.و اما.... قیمت به نظر من خیلی عالیه نه اینکه فکر کنید خیلی مایه دارم نه ولی خدایی بااین وضعیت تورم عالیه اونم با دی وی دی
دیگه دیگه اینکه امیدوارم کل پرسنل بازیرایانه همیشه تنتون سلامت و سرحال این روند رو به رشدتونو ادامه بدین خوانندگان عزیز مجلتون هم پشتیبانتون هستن و همواره بهتون دلگرمی میدن

BAZYRAYNEH=Famitsu

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
نقد مجله از دیدگاه من: (البته همشو نخوندم کمتر از نصفشو خوندم.:biggrin1:)
جلد مجله:biggrin1::عالیتر از همیشه. عکس انتخاب شده ی پرینس هم بسیار به جلد میاد.
بخش فوق العاده: تغییرات اعمال شده خوب ازکار دراومدند. خبرها هم مناسب و البته قدیمی!
تحلیل ماه: یکی از بهترین تحلیل هایی که تا به حال آقای کنی انجام دادند. با خوندن این مقاله با وضع اقتصادی-اجتماعی-فرهنگی-سیاسی-نظامی:biggrin1: دنیای بازی بخوبی آشنا میشیم و میفهمیم که ps3 چقدر شاخه.:biggrin1:
Princeof Persia: فوق العاده. به جرات میتونم بگم بهترین مقاله ای که تا حالا درباره ی یک بازی خوندم. شخصا به آقای حسن زادگان تبریک میگم.:love:
Metal GearSolid4: معمولی. (نظرمو گفتم نریزید سرم) کمی زیادی به حاشیه رفته شده بود و به مسایل نه چندان مهم پرداخته بود. البته قسمت "میراث پسر کوچولو و مرد چاق" بسیار عالی بود اما بقیه ی قسمتها در سطحی معمولی قرار داشت. البته هنر نویسندگی آقای دشتی در جای جای اون دیده میشد اما در سطح مقاله های دیگر آقای دشتی نبود.
Civilization: در یک کلام عالی!! آقا شهریار به شما هم تبریک میگم. ترکوندید!!!
درسایه سحر: در سطح بالایی قرار داشت و به خوبی به مشکلات بازی سازی در ایران اشاره شده بود. اگه میشه بگید کی نوشته بود.:blushing:
25 بازی برتر سال 87:توضیحات درباره ی هر بازی به خوبی و با جزییات مناسب این بخش داده شده بود. اما نظر من درباره ی 25 بازی برتر کمی فرق داره:
1.StarcraftII:love:
2.Resident Evil 5
3.Gears of War2
4.GTAIV
5.MGS4
6.Farcry2
7.C&C:Red Alert 3
8.Tekken6
9.Killzone 2
....
شکارچی سردرگم شیاطین: ببخشید اینو میگم ولی اصلا در سطح بقیه مطالب مجله نبود. دلایل: جذاب نبودن-طنز خاصی درش وجود نداره-کمی سطحی.:blushing:
دریچه ای کوچک به دنیایی بزرگ: خوب بود!!!
پرنده چگونه پرواز کرد::love::love: بی نظیر! عالی! بسیار زیبا نوشته شده بود.فکر کنم اگه به خود یوبی سافت نشون بدید کف میکنه! تمام قسمتها فوق العاده بود و در جاهای بسیار دقیق و مناسبی قرار گرفته بود. شهریار جان ایندفعه واقعا بهت تبریک میگم!:love::love::love::love::love:
Mod Making: آقای رستمی بسیار خوب درباره ی مود (نه ماد:blushing:) صحبت کرده بود. مثلا من خودم اطلاعات زیادی ازمودسازی نداشتم که بسیار روشن شدم.
نقدها
God of War: تو این شماره آقای حسن زادگان کولاک کردند. واقعا در حد مقاله ی جاودانه ی God Of War 2
آقا یاشار نوشته بودن. آقا یاشار و شهریار مواظب باشید که آقای حسن زادگان داره میزنه رو دستتون.:biggrin1:
Turning Point: آقای ضیایی خیلی عالی این بازی رو کوبوندن:cheesygri و حق هم داشتن چون بازیه بینهایت مزخرفی بود. تازه به گرافیکش باید 6 میدادید نه 10.
Ninja GaidenII: بهترین نقد آقا یاشار تو این شماره!
Dark Sector: این بازی رو هم بسیار خوب نقد کرده بودید. ولی خداییش یه ذره به گرافیک و گیم پلیش زیاد داده بودید.
Haze:بسیار خوب تونستید نبود یک گیم پلی خوب و نکتاری بودن سازندگان رو متذکر شدید.:biggrin1:
و اما بخش سخت افزارتون. چرا این بخش رو کم کردید؟:mad: من بعد از قسمت پیش نمایش ها بخش سخت افزار موردعلاقمه. مگه 4 صفحه چش بود 2 صفحه کردید. منو باش تازه میخواستم بگم بکنیدش 6 صفحه:cheesygri.
و یه نکته دیگه این که تبلیغ هاتون هم بسیار خوب کارشده بود.:biggrin1: مخصوصا پشت مجله.
درکل سعی کنید کیفیت تبلیغهاتونم بالا ببرید تا بیشتر تبلیغ بگیرید.:biggrin1: (شوخی:blushing::blushing:)
DVD: قبلا هم گفتم که همه چیزش عالی بود. اتورانش حرف نداشت. کیفیت دموها عالی بود. (نسبت به شماره های قبل). بازیهای درست و مناسبی انتخاب شده بود. تفکیک بندی فوق العاده. درایورهای به روزهم خیلی به کارم اومد.:biggrin1:
پوستر: مزخرف! اصلا جالب در نیومده بود. اگه پوستر چاپ نمیکردید خیلی بهتربود.

در کل اگه ازقسمتیش ناراحت شدید به بزرگیه خودتون ببخشید. همش نظرم بود.:blushing:

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
گیم پلی بازی killzone2 تو نمایشهایی که تا حالا داشته هیچی نداشته که ادم را حالا بخواد جذبش کنه! تو این تریلر هایی که نشون داده شده یعنی یه بزن بکش کاملا معمولی . اگه کسی میدونه که ما نمیدونیم گیم پلی بازی چیزی داشته باشه به ما بگه ! بازی فقط جو گرافیکی داره اونم جوش همه را گرفته !

اتفاقا Gears of War 2هیچ چیز خاصی نداره و نسبت به عنوان قبلیش اصلا تغییر قابل توجهی نکرده و گیم پلی کلیشه ای و تکراریش همونه که بود و فقط یه رنگ و لعاب جزئی به این بازی دادن همین

گر صبر كني ز **** حلوا سازي ( اين * همون غوره -اوره :biggrin1: هست )

زمان هر چيزي مشخص ميكنه فقط من يك سوال از تو دارم اميد خدا وكيلي اين Resistance 2 توش تغييري ديدي خدا وكيلي به جز گرافيك اصلا تغيير خاصي نكرده ( اميدوارم اين سيستم جون مسخرش درست كنند ). قضيه GOW2 همينه خب مگه مرض دارند گيم پلي به اين عالي دست بزنند بهش فقط نقاط ضعفشو ميپوشنند . راجع به گرافيك زوده براي نظر دادن اما اگه اون افكت ها نسخه جديد UE3 به كار رفته باشه چيز عالي در مياد در مورد Kill Zone 2 اصلا در زمنيه گرافيكي شكي نيست اما به نظزم در مورد گيم پلي با ديدن 4 تا تريلر نميشه نظر داد
................................

اقايون خواهشا بس كنيد به خدا ميشه منطقي بحث كرد . من از دوستان بازي رايانه هم به خاطر اين پست معذرت ميخوام

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
خدایی بسته دیگه مثلا این تاپیک در باره ی مجله هست؟ ناتان جان وقتی شما میای به نینجا گیدن میگی میتی کمون دیگه معلومه....... خدایی بسته دیگه حالا یه بنده خدا یه چیز گفت وقتی حتی سونی هم میدونه آنریل 3 یکی از بهترین موتور های بازی سازیه دیگه بحث کردن نداره که

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,403
نام
محمد
دوستان خبر دارند مجله شیراز اومده یا نه؟
همچنین جا داره قبل از اینکه مجله گیرم بیاد یه انتقاد ازش بکنم و اینکه چرا Persona 3 هنوز توی مجله نقد نشده؟

Kirk_Hammett

کاربر سایت
Jul 3, 2006
387
نام
حمید
امروز بالاخره دکه دمه در خونه ما هم مجله رو اورد ولی مجبور شدم با چاقو بیفتم به جونش

البته فکر بد نکنید حدود 20 یا 30 صفحش جدا نشده بود به هم چسبیده بود با چاقو جداشون کردم راستی اگه یه نفر احتیاج دارید من هستما در عرض چند ثانیه صفحاتو از هم جدا می کنم خیلی قشنگ بدون کوچیک ترین خط یا پارگی در صفحات :D

DVD مجله باحال بود اون منو ها و تریلرها ، همه چی خوب بود .

خسته نباشید خدمت اعضای بازی رایانه

arashdj71

کاربر سایت
Sep 29, 2006
76
دوستان خبر دارند مجله شیراز اومده یا نه؟
همچنین جا داره قبل از اینکه مجله گیرم بیاد یه انتقاد ازش بکنم و اینکه چرا Persona 3 هنوز توی مجله نقد نشده؟

آره خواهشا یکی جواب بده!
داریم اینجا تلف میشیم!
شماره ای از نمایندگی و یا آدرسی از نمایندگی بازی رایانه تو شیراز ندارین؟:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر