بحث پیرامون مجله بازیرایانه

kamred

کاربر سایت
Mar 27, 2007
363
کلا گزارش نمایشگاه هست یک ساعت و نوزده دقیقه و سیزده ثانیه :-":-
ولی این گزارش واقعا عالی بود من که از صحبتای کیانوش کنی وسهیل منصوری و اقای عبداللهی ها خیلی استفاده کردم.(یه جور احساس غرور بهم دست میده وقتی میبینم یه سری از بچه ها با این شرایط کشور ما و اینهمه محدودیت جور واجور تو نمایشگاهای معروف شرکت میکنن و هم پای سایتا ومجلات معروف دنیا جلو میرن یه خسته نباشید به بچه های مجله میگم به امید پوش E3)

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
من مجله رو گرفتم و از نكات جالبش ميشه به اينا اشاره كرد:
1. وجود 4 تا نقد بازيهاي Wii
2. براي اولين بار اختصاص دو صفحه كامل براي نقد يك بازي DS
3. 4 صفحه پيش نمايش از بازي پايان معصوميت:لطفعلي خان زند
4. اين دفعه روي CD به جاي اينكه طرحش رو چاپ كنن با برچسب چسبوندن.
** دوربين مخفي: (اين يه دونه مجله تو دكه CDش تصوير نداشت!!!!!!)

نكات عالي اين شماره:
1. نقد همه بازيها توپ و تراز اول مثل SMG , Orange Box , Crysis , CoD4 , A'sC , AC6 , HS و ... به طور يكجا
2. پيش نمايش كلي از بازيهاي توپ يكجا....
3. پيش نمايش كامل تكن 6 (اين با بالايي فرق ميكنه! چون تشكر ويژه داره!)
4. توكيو گيم شو 2007 (البته هنوز نخوندمش)
5. بحش "موج نو" اين شماره جامع تر و كامل تر و بهتره...

پوسترش هم از بازي ... بود.(شايد بعضيا بخوان براشون جذابيت داشته باشه و ندونن پوسترش براي همين تو اسپويلر ميزارم)
Super Mario Galaxy !!!!!!!!

* راستي من تو دكه ها ديدم مجله ها اين شماره كارت اينترنت 1 ساعته نداشتن ولي دوستان ميگن كه مجله اونا كارت اينترنت داشته.... البته من كرج هستم شايد جديدآ فقط توي شماره هاي مختص تهران كارت اينترنت مفتي گذاشته شده.....

آخرین ویرایش:

maziar_360

کاربر سایت
Oct 9, 2007
452
نام
maziar
سپهر نکات منفی هم می گفتی پس اشکال نداره من میگم:
1.فقط توی CD از Ps3 حرف می زدن
2.فقط توی CD از X06 بد میگفتن هی میگن این بد اون بد یعنی چی بابا!!!!!!!!!!!! میگه Ninja gaiden 2 چرته:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
عجب شماره یه این شماره. CD که شده بود: ایول ایول داش سونی رو ایول /:). کیفیتش خیلی خیلی پائین بود. صدای جیرجیرک ها، عابرین و ... باعث شد که این گزارش رو دورتند نیگا کنم.
خیلی جالبه، بازی که هنوز ناشر نداره رو انحصاری کردید رفت! ( پیدا کنید پرتقال فروش را ).
این DVD چی شد پس؟

پ.ن. مثل همیشه خوب اما بیات بود :biggrin1:.

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
سپهر نکات منفی هم می گفتی پس اشکال نداره من میگم:
1.فقط توی CD از Ps3 حرف می زدن
2.فقط توی CD از X06 بد میگفتن هی میگن این بد اون بد یعنی چی بابا!!!!!!!!!!!! میگه Ninja gaiden 2 چرته
راستش رو بخواي من وقتي اون پست رو دادم هنوز CD رو نديده بودم و مجله رو هم يه ورق مختصر زده بودم و به نكات منفي نرسيده بودم!

راستي اين موضوعي كه فريدون ميگه كاملآ درسته.... صدا آبشار و جيرجيرك اصلآ نميزاشت من در بعضي جاها صداي دوستان رو به طور واضح بشنوم و از اين نظر كيفيتش پايين بود...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
راستش رو بخواي من وقتي اون پست رو دادم هنوز CD رو نديده بودم و مجله رو هم يه ورق مختصر زده بودم و به نكات منفي نرسيده بودم!
سپهر جان نکات منفی داره که بیا و ببین. مثلا خبر و جزئیاتی از بازی Saints Row 2 رو در ستون اخبار X360 چاپ کردن که هیچ ربطی به 360 نداره!!.
البته موارد زیادی هست که میتونه به بهبود هر چه بهتر این مجله که بدون شک جزو بهترین های خاورمیانه ست در زمینه بازی های تصویری اشاره کرد و از اونجائی که گوش شناوئی وجود نداره ظاهرا و با برچسب "فن بوی" بنده رو "on Mark "کردن از گفتنش صرف نظر میکنم.

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

هنوز CD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sick:

به كي قسم بخورم كه خدايي ديگه CD اونم همراه بازي رايانه خيلي خيلي خيلي زشته ... خوب چرا اين (...) رو به DVD تبديل نميكنيد !!!؟؟؟ اون مجله درپيت X از يك سال پيش همراه يك DVD و بعضاً دوتا DVD منتشر ميشه ... مگه شما چه مشكلي با DVD داريد كه نميتونيد اين كارو بكنيد !!! آخه كجاي دنيا مشتري به توليد كننده اينتوري التماس ميكنه ... :((:((:((
حداقل اگر مشكلي هست به ما هم بگيد . سعي ميكنيم با همين كنار بيايم !!!

shahryaraz

کاربر سایت
Sep 27, 2005
314
نام
شهريار ازه�
سلام . :love:

هنوز CD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:sick:

به كي قسم بخورم كه خدايي ديگه CD اونم همراه بازي رايانه خيلي خيلي خيلي زشته ... خوب چرا اين (...) رو به DVD تبديل نميكنيد !!!؟؟؟ اون مجله درپيت X از يك سال پيش همراه يك DVD و بعضاً دوتا DVD منتشر ميشه ... مگه شما چه مشكلي با DVD داريد كه نميتونيد اين كارو بكنيد !!! آخه كجاي دنيا مشتري به توليد كننده اينتوري التماس ميكنه ... :((:((:((
حداقل اگر مشكلي هست به ما هم بگيد . سعي ميكنيم با همين كنار بيايم !!!

حقيقتا ما از سي دي بدمون نمياد و سعي هم بر اين بوده كه نهايت كيفيت رو به مخاطب ارايه دهيم. ولي وقتي ميام ميبينيم كه مثلا اگر هزينه‌هاي ناشي از دي وي دي كردن مجله به پيكره‌ي اصلي مطالب و تعداد صفحات تاثير منفي خواهد گذاشت قطعا اين اجازه را به خود نمي‌دهيم كه از مطالب و كيفيت آن‌ها كم كنيم و از هدف اصلي خود دور شويم تا اين كه بيام دي وي دي رو ارجح بر مطالب كنيم. يقينا دي وي دي كردن مي‌تواند نقش مهمي در كيفيت داشته باشد ولي هنوز با توجه به مشكلات فراوان در امر چاپ نشريه كه شخصا در مورد اين موضوع تجربياتي داشته ام در وضع كنوني انتشار يك مجله نيازمند فشار‌هاي رواني و جسماني متعددي است كه به راحتي نمي‌توان از آن دوري كرد. عدم حمايت‌هاي خارجي ، و ... از مواردي هستند كه توان ما رو سلب مي‌كند و اگر در مورد روند چاپ نشريات مختلف ديگر دقيق شويد مطلع خواهيد شد كه چه تعداد از مجله‌ها بر اثر همين فشار‌ها ميدان را خالي كرده‌اند. در هر صورت اميدوارم با نگاهي متفاوت مشكلات را درك كنيد و اين را قطعا بدانيد ما با تمام وجود و به عشق شما مانند كوه جلوي مشكلات خواهيم ايستاد و اين را مطمئن باشيد كوچكترين خواسته‌ي شما از ديدگان ما مخفي نخواهد ماند و اين‌گونه نيست كه با چشماني بسته از پيشنهادات شما بگذريم.
با تمام اين تفاسير لطفا پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد شماره جديد در همين‌جا گزارش كنيد تا با ما هم بدانيم كه چقدر توانسته‌ايم نظر شما را جلب نموده‌ايم.
با تشكر

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
1. نقد همه بازيها توپ و تراز اول مثل SMG , Orange Box , Crysis , CoD4 , A'sC , AC6 , HS و ... به طور يكجا
2. پيش نمايش كلي از بازيهاي توپ يكجا....
یکی از دوستان لطف می کنه لیست کامل نقدها و پیشنمایش ها را بزاره.
در ضمن بخش 120 بازی برتر پلی استیشن که 2 شماره است حذف شده توی این شماره هست یا خیر؟

SepehrR

کاربر سایت
May 23, 2006
1,684
نام
Sepehr
یکی از دوستان لطف می کنه لیست کامل نقدها و پیشنمایش ها را بزاره.
در ضمن بخش 120 بازی برتر پلی استیشن که 2 شماره است حذف شده توی این شماره هست یا خیر؟
پيش نمايشها:
Tekken 6
Turok
Far Cry 2
Qop: Lotfali khan zand
C&C: Kane's Wrath
نقدها:
Fatal Inertia
Jericho
GoW--pc
Crysis
Orange Box
Assassin's Creed
Ace Combat
Blue Dragon
CoD4
HellGate London
Timeshidt
Guitar Hero 3
PES 2008
Naruto rise of ninja
Heavenly Sword
Zack & Wiki
Skate Super mario galaxy
zelda hourglass
conan
NFS Prostreet
و .........
نه بخش بازيهاي برتر ps تو اين شماره نيست....

iwes

کاربر سایت
Sep 2, 2006
1,707
نام
محمد
خیلی جالب بود زنگ زدم دفتر مجله گفت مجله اخر هفته میاد ولی امروز رفتم خریدم منظورم شهرستان هست ولی واقعا دست اقایان عبدالهی و کنی و منصوری درد نکنه بابت گزارششون همچنین بهزاد جان که این شماره گل کاشته بود وهمچنین اقای حسن زادگان که خیلی مشتاقم باهاش صحبت کنم ودر کل کل دست اند کاران مجله واقعا تاخیر ها این بار نتیجه داد و میرزید .این شماره به نظر من بهترین شماره بین تمام شماره های مجله بود که تا حالا خرید (کل شماره ها رو دارم:cheesygri) واقعا دستتون درد نکنه خدا قوت.
پ.ن:از این فیلمهای tgs دوباره هست که بزارید؟
پ.ن:اون مقاله ی بهترین بازیهای پلی استیشن شماره ی بعد هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر