بحث پیرامون مجله بازیرایانه

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
امروز پدرم در اومد تمام دکه های روزنامه فروشی رو گشتم نیست که نیست :(( الان این قدر عصبانیم که نگو هر چند تا شکلک عصبانیت هم بگذارم فایده نداره :evil: ( بقیه شکلک ها رو هم فرض کنید که گذاشتم :cheesygri )

فکر کنم این بار هزارم باشه که توی این تاپیک دارم میگم
قبل از اینکه راه بیفتین و تمام دکه‌های روزنامه فروشی رو بگردین 1 زنگ بزنین به دفتر مجله و سوال کنین که مجله اصلا روی دکه‌ها رفته یا نه

شماره‌ تلفن دفتر هم که خوشبختانه توی همه‌ی شماره‌های مجله نوشته شده

در ضمن من هفته‌ی پیش بود که نوشتم مجله چاپ شده و میتونید از دفتر تهیه کنید
فکر می‌کنم به جای اینهمه گشت زدن توی خیابون و جستجوی دکه به دکه اگه 2500 تومن پول پیک بدین تا براتون بفرستن خیلی به صرفه‌تر باشه

M8CRX

کاربر سایت
Feb 21, 2007
589
نام
مهرداد
سلام . :love:

يكي از مسعولا ( مثلاً آقا بهزاد عزيز :biggrin1: ) لطفاً يه تاريخ براي خريد از كيوسكا بدين !!! ( استان تهران )
خواهشاً قطعي باشه ...

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
فکر کنم این بار هزارم باشه که توی این تاپیک دارم میگم
قبل از اینکه راه بیفتین و تمام دکه‌های روزنامه فروشی رو بگردین 1 زنگ بزنین به دفتر مجله و سوال کنین که مجله اصلا روی دکه‌ها رفته یا نه

شماره‌ تلفن دفتر هم که خوشبختانه توی همه‌ی شماره‌های مجله نوشته شده

در ضمن من هفته‌ی پیش بود که نوشتم مجله چاپ شده و میتونید از دفتر تهیه کنید
فکر می‌کنم به جای اینهمه گشت زدن توی خیابون و جستجوی دکه به دکه اگه 2500 تومن پول پیک بدین تا براتون بفرستن خیلی به صرفه‌تر باشه

آقا بهزاد من کلا اهل زنگ زدن نیستم باید برم دنبالش ...
بابا من بچه وسط تهرونم اوتوبوس سوار میشم :cheesygri پول پیک برام خیلی ستمه ...اینطوری برا من اصلا نمیصرفه ..:-":-"
بعدش هم من دفعه اولم نبود دفعه ی آخرم هم مطمئن باشید نیست ;););)

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
خب امروز مجله رو از WEST GAME گرفتم :):)
مثل همیهش مجله عالی و بی نقص هست ولی مثل دفعه یقبل اون اینترنت 1 ساعته وصل نمیشه :eek::mad::-":evil:
من اخرش فلسفه ی اون 1 ساعت رو نفهمیدم چیه ؟؟؟:confused::confused: حالا هر چی هست تبلیغ فلان شرکت یا اشانتیون یا ... وقتی وصل نمیشه فایدش چیه ؟؟؟:confused::confused::confused::confused::confused:

iman134

کاربر سایت
Jan 19, 2007
606
نام
ایمان
ایمان جان در مورد همایش بازی سازان چیزی نوشته بود یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
کسی پست های من و می بینه ؟؟؟!!!

بله دوست عزیز یک صفحه گزارش اختصاصی از همایش تهیه شده .:):love:
در ضمن گزارش ویژه آقای کیانوش هم از ژاپن واقعا فوق العاده بود دستتون دردنکنه .:love::love::love::love::love:
فقط ای کاش این DVD رو جایگزین میکردین تا اینطوری با فضای کم CD مواجه نشین و مجبور نشین نصفش رو برای دفعه ی بعد بگذارین .:(:(

Nemesis

کاربر ویژه
کاربر سایت
Apr 9, 2006
398
نام
محمد مهدی حاجی اسمعیلی
من نه عادت دارم که راه ارائه بدم و نه تمایلی به بگو مگو های بین کاربری دارم.
شاید از خودتون پرسیده باشین که چرا خانم رضوی که قبلا حداقل در این تاپیک فعالیت داشت و حتی به پاسخهای بعضا غیر منطقی و بی معنی برخی کاربران نیز با احترام کامل و بصورتی منطقی پاسخ میدادن , دیگه در اینجا حضور هم ندارن...
و مطمئن هستم که کسانی که چند ماه قبل با بی اهانتی هایی که کردن موجب رفتن یکی از اعضای سایت شدن , الان جواب سوال بالا رو خوب میدونن...

با اینحال حضور تعدادی از اعضای محترم تحریریه در این تاپیک , مانع تبدیل شدنش به قسمتی بی استفاده شده...از شهریار و بهزاد جان ممنون هستم که بار این وظیفه رو در این تاپیک به دوش میکشن و اعتراضی هم ندارن.

ولی به نظرتون وقتش نیست که بجای اینکه انتظارات بعضا عجیب خودتون رو مطرح کنین , موقعیت مجله رو هم در نظر بگیرین ؟
مطمئنا وقتی که اینکار رو بکنین متوجه میشین که حتی اجازه ی منتشر شدن و پیشرفتهایی که در طی این چند سال داشته (منظورم از ابتدا یعنی سال 1380 هست) در کشوری که هیچ نوع اجازه ی پیشرفتی رو به این صنعت نمیده , کاری حقیقا دشوار و سخت بوده...
تا حالا از خودتون پرسیدین که علت این همه تاخیرهای پی در پی مجله چی میتونسته باشه ؟
بهتون اطمینان میدم که تنبلی و کم کاری هیچ کدوم از اعضای مجله نیست...ولی به نتیجه رسیدن رو به عهده ی خودتون میگذارم تا با سختی ها و مشکلاتی که اعضای مجله با اون دست به گریبان هستن , بیشتر آشنا بشین.

پس بار دیگر خواهش میکنم که انتظاراتتون و خواسته هاتون رو در مورد مجله , اول با منطق تطبیق بدین و بعد در میونشون بگذارین...

جناب mazi_z_PSP من اطلاع دقیقی از محل و یا مکان توزیع مجله در مشهد ندارم ولی میتونم دو تا راه بهتون پیشنهاد بدم :

1.با دفتر مجله تماس بگیرین و آدرس چند تا از نماینده های توزیع مجله رو بپرسین...این کار روند پیدا کردن مجله در مشهد رو براتون خیلی آسونتر میکنه.

2.مشترک مجله برای هر تعداد شماره ایی که میخواین بشین...اینطوری زمان دریافت مجله ممکن هست که میزانی به درازا بکشه ولی مطمئن میشین که وقتی مجله منتشر بشه ,یک شماره هم مطمئنا به دستتون خواهد رسید.

متشکرم...Nemesis

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
بله دوست عزیز یک صفحه گزارش اختصاصی از همایش تهیه شده .:):love:
در ضمن گزارش ویژه آقای کیانوش هم از ژاپن واقعا فوق العاده بود دستتون دردنکنه .:love::love::love::love::love:
فقط ای کاش این DVD رو جایگزین میکردین تا اینطوری با فضای کم CD مواجه نشین و مجبور نشین نصفش رو برای دفعه ی بعد بگذارین .:(:(

اقا ايمان ليست دمو ها رو بزار خواهشا

mazi_z_PSP

کاربر سایت
Jun 8, 2007
177
.مشترک مجله برای هر تعداد شماره ایی که میخواین بشین...اینطوری زمان دریافت مجله ممکن هست که میزانی به درازا بکشه ولی مطمئن میشین که وقتی مجله منتشر بشه ,یک شماره هم مطمئنا به دستتون خواهد رسید.
بسيا بسيا ممنونم . من هم دنبال مشترک شدن بودم اما متاسفانه هيچی پيدا نکردم که بتونم به وصيله اون مشترک بشم. مثل فرم اشتراک.
ميشه بگيد چجوری ميتونم مشترک بشم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر