بحث پیرامون مجله بازیرایانه

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
آقا شماره جدید DVD هم داره یا مجله خالیه؟
خیر ... بعضی از دوستان می گند که نسخه با DVD و پوستر هم قراره منتشر بشه منتهی من که چیزی ندیدم!

اکثر قسمت های شماره 70 رو دیدم و باید بگم یه مشکل هنوز گریبان گیر بازی رایانه هستش و اونم ویراسته :d
کی اینها رو تایپ و ویرایش میکنه؟ هنوز غلط های نسبتا زیادی پیدا میشه (نوشتاری نه محتویات).
ترول MGS هم تو حلقم :d :| عکس Splinter Cell Black List اون وسط چی میگه آخه :d

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
مطالب در دست نوشته شدن هستن، اگر مشکلی پیش نیاد به زودی :D

ببخشید میشه این سوال من در مورد پیش خرید 1 سالمه نشریه بازی رایانه رو جواب بدید؟

در خرید یک ساله ؛ فقط مجله تنهاست یا dvd و پوستر هم داره؟؟؟

؟؟؟
؟؟
؟

spiderman2007

کاربر سایت
Nov 10, 2007
2,407
نام
امیر
مجله رو گرفتم امروز
نسخه ای نداره که DVD و پوستر داشته باشه ، اینو واسه اون دوستانی که سوال میکنن گفتم
...
ولی امیدوارم این سیاست ها تغییر پیدا کنه و دوباره مجله با DVD و پوستر منتشر بشه ، حتی با قیمت بالاتر

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
توی سیاست های جدید مجله برای کاهش قیمت، Dvd و پوستر حذف شدن دیگه.

درسته ، ولی خب همون طور که سردبیر در ابتدای مجله اشاره کردن ، احتمالا" از این به بعد دو مدل مجله به فروش میرسه.
یکی بدون dvd و پسوتر و یکی همراه با dvd و پوستر والبته با قیمت بالاتر....

حالا سوال اینه که هزینه اعلام شده در مجله واسه پیش خرید یک ساله (25.000 ت ) مربوط به کدوم مدل میشه؟
مدل فاقد dvd و پوستر؟؟
اگر آره در اون صورت هزینه مدل همراه با dvd و پوستر واسه اشتراک یک ساله چقدر میشه؟؟؟

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
یه پیشنهاد میشه قیمت مجله بشه همون 5400 یا بیشتر DVD رو حذف کنین مجله رو بکنین همون 150 صفحه قدیم پوستر هم باشه؟
اصن پوستر ی چیز واجب هسته :D

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,477
نام
آرش
یه پیشنهاد میشه قیمت مجله بشه همون 5400 یا بیشتر DVD رو حذف کنین مجله رو بکنین همون 150 صفحه قدیم پوستر هم باشه؟
اصن پوستر ی چیز واجب هسته :D
مجله از شماره‌ی 17 ای که من خریدم 130 صفحه بود، فکر نکنم هیچوقت 150 صفحه بوده باشه.
چنین پیشنهادی هم بعیده اجرا بشه. اگه این موارد بخواد اضافه بشه قیمت مجله خیلی بیشتر از اونی میشه که نوشتید، مگر اینکه قیمت مواد اولیه کاهش پیدا کنه!

dante47

کاربر سایت
Oct 6, 2010
586
نام
R ][ |/|/ |-/
مجله از شماره‌ی 17 ای که من خریدم 130 صفحه بود، فکر نکنم هیچوقت 150 صفحه بوده باشه.
چنین پیشنهادی هم بعیده اجرا بشه. اگه این موارد بخواد اضافه بشه قیمت مجله خیلی بیشتر از اونی میشه که نوشتید، مگر اینکه قیمت مواد اولیه کاهش پیدا کنه!

آره حواسم نبود منظورم همون 130 بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر